هیوندای و کیا ۶۰۱،۲۳۲ خودرو را به دلیل قفل بد صندوق عقب فراخوان می کنند

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فرار از صندوق عقب برخی از خودروهای هیوندای و کیا ۲۰۱۶-۲۰۲۰ کمی سخت تر از حد معمول است.


هیوندای

هیوندای و کیا در حال فراخوان قفل صندوق عقب ۶۰۱،۲۳۲ وسیله نقلیه از سالهای مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ هستند ، طبق یک جفت پرونده که توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها در دوشنبه ارسال گردیده است.

طبق پرونده های NHTSA ، قفل های داخلی ممکن است آسیب ببینند و کار خود را متوقف کنند. این بدان معناست که مدلهای آسیب دیده دیگر مطابق استاندارد ۴۰۱ ایمنی خودروهای فدرال ، “انتشار صندوق عقب داخلی” ، عمل نمی کنند. تحویل سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

مدلهای خاصی که تحت تأثیر این فراخوان ها قرار می گیرند عبارتند از کیا فورته ۲۰۱۶-۲۰۱۸ ، فورته کوپ و ریو ۲۰۱۸-۲۰۱۹ و همچنین هیوندای سوناتا ۲۰۱۷-۲۰۱۸ ، سوناتا هیبرید ۲۰۱۶-۲۰۱۸ ، لهجه ۲۰۱۸-۲۰۲۰ و ۲۰۱۶-۲۰۱۷ آزرا.

راه حل این مشکل ساده است و شامل فروشنده شما برای تعویض قفل صندوق عقب می شود. این فراخوان ، مانند همه فراخوان ها ، به صورت رایگان انجام می شود. هیوندای از ۱ اکتبر یا حوالی آن به صاحبان خودروهای آسیب دیده اطلاع می دهد ، در حالی که کیا از ۵ اکتبر شروع به کار می کند.

اگر در مورد این فراخوان س questionsالی دارید ، می توانید با بخش خدمات مشتریان هیوندای به شماره ۱-۸۵۵-۳۷۱-۹۴۶۰ ۱-۸۵۵ تماس بگیرید. و شماره فراخوان ۲۰۸ را بدهید ، یا می توانید با بخش خدمات مشتریان کیا به شماره ۱-۸۰۰-۳۳۳-۴۵۴۲ تماس بگیرید و شماره فراخوان SC216 را بدهید. ۱۹۶۵۹۰۱۲] http://www.cnet.com/ ” height=”110″ width=”196″/>


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

کیا ریو ۲۰۱۸ به ایالات متحده می رسد۱:۱۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت