رم ۲۱۲۰۰۰ وانت را به دلیل معیوب بودن بادکننده های کیسه هوا فراخوان می کند

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Ram 1500 Classic تحت تأثیر این فراخوان قرار می گیرد ، اما نسل فعلی ۱۵۰۰ که به طور همزمان در سال ۲۰۱۹ تولید گردید این گونه نیست.


Ram

رام ۲۱۲،۳۷۳ وانت را به خاطر نگرانی از خراب گردیدن بادکنک های پرده جانبی معیوب و پرتاب ترکش به داخل کابین خودرو فراخوان می کند. این می تواند در صورت تصادف اتفاق بیفتد ، چه آن کیسه های هوا باز شوند یا نه. رم ادعا می کند که تنها یک مورد از پارگی یکی از این بادکنک ها را مشاهده کرده است ، بدون اینکه هیچ گونه جراحتی گزارش گردیده باگردید. تحویل سه شنبه و پنجشنبه.

به نظر می رسد بادکننده های معیوب از تأمین کننده ای به نام Joyson Systems آمده اند که پس از اعلام ورشکستگی آن شرکت ، دارایی های Takata را خریداری کرد. این شرکت در فراخوان دیگری که اخیراً توسط جنرال موتورز برای بیش از ۴۰۰۰۰۰ کامیون برای یک مساله مشابه صادر گردیده است ، مشارکت داشته است.

فراخوان رم بر ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ رام ۳۵۰۰ و ۲۵۰۰ کامیون و شاسی سنگین تأثیر می گذارد. ، وانت ۲۰۱۵-۲۰۱۹ Ram 1500 و وانت ۲۰۱۹-۲۰۲۰ Ram Classic. نسل فعلی Ram 1500s تحت تأثیر این فراخوان قرار نمی گیرد.

این مشکل نسبتاً ساده است و شامل فروشنده Ram شما به صورت رایگان قطعات معیوب را تعویض می کند. Ram تاریخی را که انتظار دارد اعلانات مالک را ارسال کند ، اعلام نکرده است ، اما اگر نگران هستید که ممکن است وسیله نقلیه شما دچار مشکل شود یا فقط س questionsالی دارید ، می توانید با بخش خدمات مشتریان Ram به شماره ۱-۸۰۰-۸۵۳ تماس بگیرید. -۱۴۰۳٫

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۱۹ Ram HD یک چهره زیبا به ارمغان می آورد صورت ، ۱۰۰۰ پوند فوت گشتاور …۱:۴۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت