بهترین جاروبرقی ها برای سال ۲۰۲۱

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تمیز کردن فرش ها و کفپوش های شما می تواند یک کار سخت باگردید ، اما لازم نیست که یک کار سخت باگردید. استفاده از جاروبرقی های بی سیم مدرن بسیار راحت تر از هیولاهای سنگین و سنگین دهه های گذشته است. در حال حاضر آنها سبک و جمع و جور هستند ، اما هنوز به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بتوانند کار را به خوبی انجام دهند.

اگر ترجیح می دهید به هیچ وجه انگشت خود را بلند نکنید ، جاروبرقی روبات شما را پوشانده است. پیشرفته ترین مدلها با کمک لیزر ، دوربین و سایر حسگرها به طور خودکار حرکت کرده و از موانع جلوگیری می کنند. برخی از این ربات های خالی حتی می توانند سطل های زباله خود را به تنهایی خالی کنند. تحویل سه شنبه و پنجشنبه. جاروبرقی های بی سیم و ربات با قیمت های مختلف وجود دارد. مهم نیست که شما به دنبال ماشین تمیز کننده نهایی ، وسط متوسط ​​یا مدل سطح اولیه هستید ، در این لیست خلاء وجود دارد که با نیازهای شما مطابقت دارد.

ما دورهای آزمایش را برای پیدا کردن بهترین انجام داده ایم. جاروبرقی های بی سیم و بهترین جاروبرقی های روبات . می توانید در مورد هر یک از آن مقالات به منظور ارائه توصیه های عمیق در مورد هر زیرگروه تحقیق کنید. در این لیست ، ما انتخاب های برتر خود را در یک مکان مفید جمع آوری کرده ایم. وقتی مدل های جدید به بازار می آیند و دسته های جدید را آزمایش می کنیم ، همه این لیست ها را به روز نگه می داریم.

تایلر لیزنبی/CNET

به عنوان جدیدترین خلاء بی سیم در خط تولید دیسون ، V15 Detect در یک دستگاه ماشین تاثیر گذار این بهترین دستگاه در نوع خود است که ما تا به حال آزمایش کرده ایم. از بین بردن موهای حیوانات خانگی از سطوح متعدد کف عالی است. همچنین ۸۸٫۴ درصد ماسه آزمایشی را که روی فرش های میانی قرار داده ایم ، کشید. V15 همچنین ۹۵٫۳ درصد از ذرات ماسه ای را که روی فرش های کم تراکم انداخته بود کشید.

سر پاک کننده “Laser Slim Fluffy” وکیوم نیز منحصر به فرد است. این دستگاه به طور خاص برای کفپوش های سخت طراحی گردیده است و هنگام تمیز کردن ، یک لیزر سبز را روی زمین می تاباند. هدف آن برجسته کردن گرد و غبار و سایر تکه های کوچک آوار است که در غیر این صورت با چشم غیر مسلح قابل تشخیص است. سیستم کار می کند ، و ما مقدار زیادی خاک که معمولاً از دست می دهیم مشاهده کردیم. با این حال ، یک اشکال این است که لیزر در زیر نور گردیدید داخلی یا نور خورشید قابل مشاهده نیست.

ما همچنین خواندن در پشت خلا را دوست داریم. این گزارش نسبت خاک جمع آوری گردیده بر اساس اندازه ذرات را نشان می دهد. باتری دستگاه نیز به آسانی برداشته می شود و سطل زباله آن به سرعت محکم خالی می شود.

تایلر لیزنبی/CNET

قیمت ۱۰۹۹ دلار ، Roomba S9 Plus گران ترین محصول در این لیست با این حال ، شما برای این همه دلار هزینه زیادی دریافت می کنید. این خلاء مکش قوی و حذف فوق العاده خاک و گرد و غبار را ارائه می دهد.

روی روکش های چوبی ، این رومبا به طور متوسط ​​۹۳ درصد ماسه آزمایشی ما را که بیشترین مقدار در گروه آزمایشی ما بود ، برداشت ، اما کمی با تمیز کردن ماسه از موکت های کم تراکم و فرش های ناحیه ای روبرو گردید و گرد و خاک کم و وانت ماسه ۲۸

با این وجود ، روبات Roomba به طور متوسط ​​۷۱ درصد شن را از فرش شمع متوسط ​​ما هنگام جاروبرقی برداشت. باز هم ، این بهترین نتیجه ای است که در این آزمایش خاص مشاهده کردیم. همچنین موهای سگ ، شوره حیوانات خانگی و مواد حساسیت زا را بیش از هرگونه خلاء در این گروه آزمایشی تمیز کرد و ربات چندین اتاق و طبقه را پیمایش و نقشه برداری می کند. iRobot همچنین برنامه خود را به روز کرده است تا به شما اجازه دهد “مناطق دور نگه داشتن” را تعیین کنید که می خواهید S9 Plus هنگام تمیز کردن از آنها جلوگیری کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از دستورات صوتی برای تمیز کردن فوری اتاق با استفاده از Alexa یا دستیار صوتی Google استفاده کنید. شما می توانید S9 Plus را به برنامه Roomba و Wi-Fi خانگی خود پیوند دهید. از همه بهتر ، ایستگاه اتصال رومبا S9 Plus 'CleanBase است. این اسکله هم باتری روبات را شارژ می کند و هم سطل زباله آن را به طور خودکار خالی می کند و نظافت را حتی ساده تر می کند و شما را از نگرانی در مورد عمر باتری باز می دارد. اکنون راحت است.

اولین برداشتهای ما از Roomba S9 Plus را بخوانید.

برایان بنت/CNET

Tineco A11 Hero به عنوان دومین بازیگر برتر در گروه تست فعلی خلاء بی سیم ، یک معامله برجسته است. تا آنجا که به طور رسمی Shark Rocket Pet Pro Cordless را از بهترین انتخاب ما برای بهترین جارو شارژی متوسط ​​رده خارج کرده است. با میانگین ۷۲٫۵ sand شن و ماسه از روی فرش میانی و ۸۲٫۵ sand حذف ماسه از فرش کم توده ، Hero عملکرد بهتری دارد. قیمت این چوب بی سیم نیز کمتر از کوسه است ، حقیقتی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

قهرمان A11 بدون مشکل زیاد موهای حیوان خانگی را نیز درمان کرد. تقریباً اثری از مواد پس از جاروبرقی دستگاه با فرش میانی شمع و کف چوب سخت باقی ماند. قهرمان هنگام حرکت در فرش آزمایشی ما با توده کم ، برخی از رشته ها را قابل مشاهده می کند. فرش میانی معمولاً مشکلات بیشتری را با جاروبرقی ایجاد می کند.

طراحی Hero نیز چندان شلخته نیست. تخلیه سطل زباله آن تقریباً به آسانی Rocket Pet Pro است. شیر خروجی سطل در مقایسه با شارک مشکل است. با این وجود ، بسته باتری آن قابل جدا گردیدن است. همچنین یک اهرم قفل ماشه برای دستیابی به خلاء بدون فشار مداوم انگشتان وجود دارد.

تایلر لیزنبی/CNET

با کمتر از نیمی از قیمت فهرست Roomba S9 Plus ، D7 با قیمت ۶۰۰ دلار Neato D7 تقریباً خاک ، گرد و غبار و گرد و غبار را پاک می کند و با هزینه متوسط ​​، آن را به بهترین جاروبرقی ربات تبدیل می کند. به طور متوسط ​​این پاک کننده روباتیک مقدار بیشتری ماسه (۳۶)) روی فرش و قالیچه های کم توده نسبت به Roomba جمع آوری کرده است.

این جاروبرقی اتوماتیک S9 Plus را برای قدرت تمیز کردن کفهای برهنه چوبی سخت نیز ضعیف کرد و به طور متوسط ​​۹۵ درصد شن و ماسه ای را که کنار گذاشته بودیم جمع آوری کرد. با این حال ، خاک ، گرد و غبار و شن را از فرش های میانی شمع به میزان کمتری تمیز می کند و هنگام تمیز کردن به طور متوسط ​​۴۷ وانت را از بین می برد.

در حالی که Neato نمی تواند با توانایی Roomba در برداشتن موهای حیوان خانگی یا خالی کردن سطل گرد و غبار خود مطابقت داشته باگردید ، D7 به لطف نقشه برداری ناوبری لیزری لیدار داخلی با استفاده از خلاء روبات هوشمند ، به طور کارآمدتری در اطراف مبلمان حرکت می کند و سطح بیشتری را می پوشاند. همچنین می توانید ربات نظافتچی را با استفاده از برنامه Neato به عنوان کنترل از راه دور کنترل کنید و همچنین آن را به Amazon Alexa و Google Assistant پیوند دهید. این برنامه به شما امکان می دهد مناطق منزل خود را نیز برای نظافت منع کنید.

کریس مونرو /CNET

موسوس ممکن است نام خانوادگی نباگردید. با این وجود ، جارو شارژی Moosoo M X6 با توجه به قیمت پایین آن ، دارای یک مشت قابل احترام است. M X6 با وجود هزینه بسیار کمتر از گزینه های جارو شارژی بی سیم ، چهارمین گروه برتر در گروه آزمایشی ما از هشت مدل بود. این میزان در فرش های توده کم به ۴۱٫۳ درصد کاهش یافت. M X6 از نظر فرش ضخیم تر از قسمت میانی شمع بهتر ظاهر گردید و میانگین برداشت وانت از ماسه ۵۲٫۲٪ بیشتر بود. میانگین وانت بالای ۹۰ درصد را روی فرش چوب سخت ، توده کم و وسط شمش ​​(به ترتیب ۹۵٫۴ ، ۹۶٫۸ و ۹۴)) مدیریت کرد.

اگر صاحب حیوان خانگی هستید ، Moosoo M X6 را نخرید. منفی این است که حداقل مقداری شوره قابل مشاهده پس از جاروبرقی ، بدون توجه به سطح آزمایش باقی مانده است. رول قلم مو تمایل دارد تارهای مو را به دور خود بپیچد.

اگر می خواهید جاروبرقی شارژی را با بودجه محدود تهیه کنید ، Moosoo M X6 را در نظر بگیرید. این جاروبرقی بی سیم فقط می تواند با قبض و نقدینگی کمتری مناسب باگردید.

تایلر لیزنبی/CNET

اگرچه قیمت Robovac 11S Max در حال حاضر فقط ۲۲۶ دلار است ، اما به طور م floorsثر کف را تمیز می کند. این امر به ویژه هنگام تمیز کردن کفهای چوبی سخت سخت صادق است.

به طور متوسط ​​۷۱ درصد ماسه آزمایشی ما را از این نوع سطوح خارج کرد. این ربات به خوبی در تمیز کردن فرش ها کار نمی کرد و به طور متوسط ​​۲۱ درصد و ۲۷ درصد از شن و ماسه در توده های کم و وسط جمع می کرد.

و به لطف سیستم ناوبری اصلی این خلا ، مذاکره در مورد اتاق آزمایش ما بیش از یک ساعت طول کشید. در مقایسه با رقبا ، این مقدار بسیار زیاد است. با این وجود ، Eufy از زمان اجرا خود عاقلانه استفاده کرد. خلاء فضا را به خوبی پوشانده ، تمیز می شود و تقریباً هیچ نقطه ای دست نخورده باقی نمی ماند. Eufy همچنین خود شارژ می شود ، بنابراین دوباره ، نیازی به نگرانی در مورد عمر باتری یا عامل تمیز کردن کلی آن نیست. این بهترین خلاء ربات از نظر ارزش است. خالی ، V15 Detect دارای زنگ ها و سوت های زیادی است ، به علاوه قیمت برچسب زیادی برای مطابقت دارد. همچنین بهترین خلاء بی سیم است که تا به حال آزمایش کرده ایم. طبق تجربه ما ، V15 در کشیدن موهای حیوانات خانگی از سطوح مختلف کف عالی است.

فرقی نمی کند که روی فرش چوب سخت ، توده کم یا وسط شمع جاروبرقی بکگردید ، V15 به سختی یک توده را به دنبال خود باقی گذاشت. همچنین ۸۸٫۴ درصد از ماسه های آزمایشی را که روی فرش های میانی قرار داده بودیم حذف کرد. V15 همچنین ۹۵٫۳ درصد از ذرات ماسه ای را که روی فرش های کم تراکم انداخته بودیم ، کشید.

سر پاک کننده “Laser Slim Fluffy” وکیوم نیز منحصر به فرد است. این دستگاه به طور خاص برای کفپوش های سخت طراحی گردیده است و هنگام تمیز کردن ، یک لیزر سبز را روی زمین می تاباند. هدف آن برجسته کردن گرد و غبار و سایر تکه های کوچک آوار است که در غیر این صورت با چشم غیر مسلح قابل تشخیص است. سیستم کار می کند و ما مقدار زیادی خاک که معمولاً از دست می دهیم مشاهده کردیم. با این حال ، یک اشکال این است که لیزر در زیر نور گردیدید داخلی یا نور خورشید قابل مشاهده نیست.

همچنین خواندن در پشت خلاء خوب است. این گزارش نسبت خاک جمع آوری گردیده بر اساس اندازه ذرات را نشان می دهد. باتری دستگاه نیز به راحتی حذف می شود و سطل زباله آن به سرعت خالی می شود.

تایلر لیزنبی/ CNET

با قیمت ۱۰۹۹ دلار ، Roomba S9 Plus از iRobot ارزان نیست. با این حال ، با این قیمت بسیار بالا ، مکش قدرتمندی را ارائه می دهد ، به علاوه آلودگی عالی و حذف موهای حیوانات خانگی. روی کفپوش های چوبی ، این رومبا به طور متوسط ​​۹۳ درصد ماسه آزمایشی ما را برداشت ، بالاترین مقداری که از خلاء ربات دیده بودیم. باز هم ، این بهترین نتیجه ای است که ما در این آزمون خاص مشاهده کردیم. همچنین موهای سگ ، شوره حیوانات خانگی و مواد حساسیت زا را بیشتر از هرگونه خلاء ربات که تا به امروز آزمایش کرده ایم ، پاک می کند. با کمی تمیز کردن شن و ماسه از موکت های توده کم مشکل داشت و میانگین وانت ماسه ۲۸ درصد کم بود.

این ربات همچنین چندین اتاق و طبقه را هدایت و نقشه می کند. در واقع ، خلاء در مدت زمان متوسط ​​کوتاه ۲۵ دقیقه از اتاق آزمایش ما خارج گردید. از همه بهتر ، ایستگاه اتصال رومبا S9 Plus 'CleanBase است. این اسکله هم باتری روبات را شارژ می کند و هم سطل زباله آن را به طور خودکار خالی می کند و نظافت را حتی ساده تر می کند و شما را از نگرانی در مورد عمر باتری باز می دارد. حالا این راحت است. اولین برداشت های ما از Roomba S9 Plus را بخوانید.

نحوه آزمایش جاروبرقی روبات

روش ما برای ارزیابی خلاء ربات ها ساده ، در عین حال طاقت فرسا است. ما دو نوع آزمایش داریم که انجام می دهیم. اولین آزمایش این است که مشخص شود که یک روبات چقدر کف را می پوشاند هنگام تمیز کردن. ما یک اتاق آزمایش استاندارد صنعتی که توسط کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک مشخص گردیده است ، فقط برای این منظور ساخته ایم. IEC یک نهاد استاندارد بین المللی است که مسئول مدیریت روش های آزمایش خلاء ربات ، از جمله سایر موارد ، برای تولید کنندگان خلاء است.

موانع موجود در اتاق آزمایش ما تقلیدی از خلاء روبات ها در دنیای واقعی است.


تایلر لیزنبی/CNET

در داخل این اتاق اشیایی طراحی گردیده اند تا موانع معمولی را که یک ربات برای تمیز کردن با آن برخورد می کند شبیه سازی کنند. این موانع شامل لبه های دیوار ، پایه های میز و صندلی ، نیمکت ها و سایر مبلمان و غیره ، به علاوه کاشی های برهنه و کف چوب های سخت ، و همچنین فرش است. ما چراغ های LED را در بالای هر جاروبرقی نصب می کنیم. ابعاد چراغها با عرض نازل اندازه گیری گردیده در هر خلا ربات خاصی که آزمایش می کنیم مطابقت دارد.

هنگامی که روبات ها هنگام تمیز کردن در اتاق حرکت می کنند ، یک دوربین از بالای سر عکس با نوردهی طولانی از کل اتاق را در نور کم می گیرد. سپس آن عکس دارای یک مسیر نوری است که توسط LED ها ایجاد گردیده است و مناطق دقیقی را که ربات در آن حرکت کرده است (و موقعیت نازل آن) در زمان اجرا نشان می دهد. ما همچنین می توانیم قسمت هایی از کف را که ممکن است خلاء از دست داده یا گیر کرده ، ببینیم. شما می توانید نتایج ناوبری همه جاروبرقی های ربات را در گروه آزمایش ما در گالری زیر مشاهده کنید.

نوع دوم آزمایش دقیقاً نشان می دهد چقدر خلاء می تواند بقایای فیزیکی را از روی زمین جمع کند. برای تقلید خاک با اندازه ذرات کوچک ، از مخلوطی از ماسه بازی و ماسه محوطه سازی استفاده می کنیم. برای خاک ذرات بزرگتر ، ما از دانه های برنج سیاه پخته استفاده نمی کنیم. سپس روباتها در حالت مستقیم روی سه نوع کفپوش (فرش کم توده ، فرش شمع متوسط ​​و کفهای برهنه چوب سخت) اجرا می شوند.

ما جاروبرقی روبات را روی سه نوع سطح کف آزمایش می کنیم.


Tyler Lizenby/CNET

ما عرض نازل خاص هر خلاء را نیز کنترل می کنیم. ما یک ابزار قابل تنظیم برای خاک ریزی سطح آزمایش خود ساختیم. به ما این امکان را می دهد که یک نوار از ناحیه دقیق خاک قرار دهیم تا با ابعاد نازل برای هر ربات مطابقت داشته باگردید. جرم خاک نیز به طور تصادفی انتخاب نمی شود. ما مقدار متناسب با مواد کفپوش ، نوع زباله ، به علاوه عرض نازل هر خلاء را اندازه گیری می کنیم.

ابزار سفارشی ما به ما اجازه می دهد تا مساحت خاک را با عرض نازل خلاء ربات مطابقت دهیم.


Tyler Lizenby/CNET

ما سه بار نظافت (حداقل) در هر نوع طبقه انجام می دهیم. ما همچنین آزمایش های تمیز کردن را با ماسه و برنج به طور جداگانه انجام می دهیم. این به حداقل ۱۸ آزمایش در هر ربات خالی می رسد. سطل گرد و غبار روبات را قبل و بعد از هر دوبار وزن می کنیم. از آنجا می توانیم درصد جمع آوری زباله را برای هر بار تمیزکاری و مقدار متوسط ​​خاکی که دستگاه قادر به حذف آن است ، محاسبه کنیم. علاوه بر این ، ما برای هر ربات ، در هر سه طبقه ، آزمایش موی حیوانات خانگی حسی (بصری) انجام می دهیم.

ما در حین آزمایش جمع آوری زباله ، روبات های جاروبرقی را در یک خط مستقیم اجرا می کنیم.


تایلر لیزنبی/CNET

آزمایش ذرات با اندازه متوسط ​​بر اساس برنج ، تمایز کافی بین هر پاک کننده را نشان نداد ، که می گوید همه آنها می توانند ذرات بزرگتر را بدون مشکل اداره کنند. برای برداشتن خز برای صاحبان حیوانات خانگی ، ما به صورت داستانی قضاوت کردیم.

نحوه آزمایش جاروبرقی های بی سیم

قرار دادن جاروبرقی های بی سیم در قدم های آنها به اندازه آزمایش جاروبرقی ربات پیچیده نیست ، اما هنوز زمان زیادی را صرف می کند و تلاش زیادی لازم است برای پیدا کردن بهترین خلاء بی سیم ما هر خلاء را در یک خط مستقیم روی سه سطح مختلف (چوب سخت ، فرش کم شمع ، فرش میانی شمع) اجرا می کنیم. در هر سه تخت آزمایشی ، منطقه آزمایش به یک طول (۳۰٫۲۵ اینچ) است.

ما آزمایشها را به صورت یک خط مستقیم در هر سه نوع طبقه انجام می دهیم.

درست مانند آزمایشات روبات ، عرض تخت آزمایش متناسب با عرض نازل خلاء است. این عرض را خودمان اندازه می گیریم. ما همچنین از پهنای نازل ، به علاوه نوع کفپوش ، برای محاسبه چگالی خاک برای هر آزمایش ، طبق دستورالعمل های کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک استفاده می کنیم. IEC یک نهاد استاندارد بین المللی است که مسئول مدیریت روش های آزمایش خلاء ، در میان چیزهای دیگر ، برای تولید کنندگان خلاء است.

ما در اینجا نیز از انواع خاک مشابهی استفاده می کنیم. ماسه ، برنج و موی حیوانات خانگی. ما سه اجرا (حداقل) روی هر نوع طبقه انجام می دهیم. ما همچنین قدرت مکش را با ماسه و برنج به طور جداگانه آزمایش می کنیم. این به حداقل ۱۸ آزمایش در هر خلاء می رسد. سطل گرد و غبار را قبل و بعد از هر بار دویدن وزن می کنیم.

از آنجا می توانیم درصد جمع آوری خاک و زباله را برای هر بار اجرا و مقدار متوسط ​​خاکی که یک خلاء قادر به حذف آن است ، محاسبه کنیم. علاوه بر این ، ما برای هر جاروبرقی ، آزمایش موهای حیوانات خانگی را در هر سه نوع طبقه انجام می دهیم تا به ما در انتخاب بهترین جارو شارژی کمک کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت