آنجلا سارفیان از Westworld می گوید چگونه بازی کلمنتین زندگی او را تغییر داد

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 آنجلا سارفیان پادشاه شوالیه وست ورلد

آنجلا سارفیان در فیلم کمدی-ترسناک کمدی شوالیه نقش ویلو ، جادوگری که به عنوان RN کار می کند را بازی می کند.


شاهین ست/شاه نایت

این داستان بخشی از من خیلی وسواس هستم (اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

آنجلا سارفیان احتمالاً بیشتر به خاطر بازی در نقش مجری Clementine Pennyfeather در سریال HBO Westworld شناخته گردیده است. او از فصل اول در برنامه ظاهر گردید و می گوید به همان اندازه که شخصیتش تغییر کرده است. سارفیان در تعدادی نمایش حضور داشته است ، از جمله American Horror Story ، Blood Bloods و Buffy The Vampire Slayer . او همچنین در فیلم هایی مانند مهاجر و حماسه گرگ و میش: سپیده دم-قسمت دوم بازی کرده است.

آخرین پروژه او فیلم کمدی-ترسناک King Knight است. او نقش ویلو را بازی می کند ، جادوگری که همچنین RN است. این فیلم تلخ در ماه آگوست در Fantasia Fest کانادا به نمایش درآمد.

سارفیان مهمان من در پادکست CNET's I'm So Obsessed بود ، جایی که او توضیح داد که چگونه چند روز پس از ساختن لباس به فیلمبرداری King Knight پرتاب گردید. برای فصل سوم Westworld .

“من در واقع در وسط اتصالات فصل سوم Westworld بودم و فیلمنامه را فقط یک هفته قبل از فیلمبرداری King Knight دریافت کردم.” “من چند صفحه اول را خواندم و شروع کردم به خندیدن و فکر کردم ،” اوه ، این واقعاً جالب است. من این سبک نوشتن را نمی دانم ، این طنز را نمی دانم. “

طنز در شاه نایت به طرز شگفت انگیزی خشک گردیده است. سارفیان توضیح داد که چگونه حتی مسخره ترین خطوط را برداشت و آنها را مانند شکسپیر ارائه داد. این فیلم یادداشت های مشابهی با دستگیری توسعه یافته و آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم دارد ، بدون اینکه از آنها تقلید کند. داستان در مورد شریک ویلو ، ثورن ، است که یک کشیش اعظم در گروه مدرن جادوگران است. در فیلم ، ما او را در سفری برای کشف خود می بینیم.

شما می توانید کل مکالمه من با سارفیان را در پخش کننده پادکست بالا یا در پادکست های Apple گوش دهید. او فوق العاده جذاب ، درونگرا و مسحور کننده است. منتظر بمانید تا توضیحات او را در مورد پوشیدن لباس مسیحی سیریانو بشنوید.

شما می توانید سارافیان را در توییتر دنبال کنید و در برنامه پادکست مورد علاقه خود مشترک “I'm So Obsessed” شوید. در هر قسمت ، من یا Connie Guglielmo با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق آشنا می شویم تا در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی اطلاعات کسب کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت