Ryker Rally Can-Am 2022 یک ماشین ۳ چرخ و قدرتمند است

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 can-am-ryker-rally

منظورم این است که سه چرخ آن هنوز عجیب هستند اما این نه سرگرم کننده به نظر نمی رسد.


Can-Am

برای بسیاری از مردم ، ایده سوار گردیدن بر موتورسیکلت یک ایده ترسناک است. این می تواند به این دلیل باگردید که آنها از چیزی که ممکن است سقوط کند (گاهی اوقات با شما) ناراحت هستند ، یا شاید آنها تجربه قبلی بدی را با یک یا حتی صدمه ای داشته باشند که باعث می شود سوار گردیدن بر موتور معمولی غیرممکن باگردید.

برای این افراد ، دنیای کاملی از وسایل نقلیه سه چرخه در مجاورت موتور سیکلت وجود دارد که برخی از هیجانات را با کمی امنیت بیشتر ارائه می دهند. Can-Am Spyder و مدلهای اخیر Can-Am Ryker به این دلایل محبوب هستند ، و در حال حاضر ، برای سال ۲۰۲۲ ، رایکر جدیدی وجود دارد که در روز جمعه معرفی گردید ، و ممکن است جالبترین آن باگردید.

با Ryker Rally ، شما یک موتور Rotax استاندارد (۹۰۰ سی سی ، ۸۲ اسب بخار قدرت و سه سیلندر ، در این مورد) با گیربکس CVT با معکوس را دریافت می کنید. جایی که شروع به تغییر می کند در مورد تک صندلی ، برخی از لاستیک های کمی خارج از جاده ، یک سیستم تعلیق قابل تنظیم از راه دور که یک اینچ بلندتر از استاندارد است و یک اگزوز Akrapovic. با توجه به این که سه چرخ کار من نیست ، حتی من فکر می کنم این یک نوع راد است.

هدف رالی این است که به سواران اجازه دهد با خیال راحت و ایمن تری با جاده های خاکی و سنگریزه برخورد کنند. برای کمک به آن ، چندین حالت سواری دارد که یکی از آنها مختص مدل رالی است. این حالت رالی (duh) نامیده می شود و امکان کنترل حرکت در سطوح شل را فراهم می کند. آن را به عنوان تلاقی بین یک موتورسیکلت بزرگ ماجراجویی و یک سوبارو WRX ، اما ارزان تر در نظر بگیرید ، و شما در میدان بازی هستید.

Ryker Rally از ۱۳،۴۹۹ دلار قبل از هزینه های فروشنده ، مالیات و غیره شروع می شود و می توانید اضافه کنید انواع لوازم جانبی تأیید گردیده توسط کارخانه برای ایجاد سه گانه درست مانند آنچه شما دوست دارید ، اما به سرعت جمع می شوند.

Can-Am همچنین یک تریم جدید برای سری محبوب Spyder خود به نام F3 Limited Special Series معرفی کرد ، که بارگیری می کند Spyder Limited و یک رنگ جدید ، صندلی های راحت و دسته ای از چمدان ها را برای سواران بیشتر با تور اضافه می کند. این پسر بد مبلغ ۲۷،۴۹۹ دلار برای شما باز می گرداند.

انتظار می رود مدلهای ۲۰۲۲ Can-Am در فوریه سال آینده به فروشندگان برسد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را ببینید:

اولین رانندگی Polaris Slingshot 2020: ظاهر مشابه ، کاملاً جدید …۵:۰۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت