بهترین کارت های اعتباری بدون تراز-انتقال-هزینه-CNET

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کارت های بدون تراز بدون هزینه می تواند به شما کمک کند تا بدهی خود را سریعتر پرداخت کنید بدون اینکه نگران نرخ بهره بالا یا هزینه های انتقال باشید. کارت می تواند یک مهلت ارزشمند ارائه دهد. این کارت ها به شما امکان می دهند موجودی خود را از یک حساب موجود و با بهره بالا به یک کارت جدید با نرخ بهره پایین-یا حتی ۰٪-برای مدت زمان معینی ، معمولاً بین ۱۲ تا ۲۰ ماه منتقل کنید. در دوره کم بهره ، می توانید اصل مبلغ را بدون دفن گردیدن با سود جدید پرداخت کنید.

چه چیزی بدست می آید؟ اکثر کارت های انتقال موجودی هزینه انتقال-معمولاً بین ۳ تا ۵ درصد-را دریافت می کنند-که می تواند گامی مهم در جهت اشتباه هنگام تلاش برای تسویه بدهی شما باگردید. اما کارت هایی وجود دارد که هزینه انتقال را دریافت نمی کند. مبادله؟ یک دوره مقدماتی کوتاه مدت با بهره کم. در حالی که اکثر کارت های انتقال موجودی تا ۲۰ ماه سود کم یا بدون سود ارائه می دهند ، هیچ کارت هزینه انتقال معمولاً فقط ۱۲ ماه ارائه نمی دهد. اما اگر بتوانید بدهی خود را در همان سال اول پرداخت کنید ، می توانید حدود ۳ تا ۴ درصد از مبلغ بدهی خود را (بسته به هزینه انتقال موجودی کارت های دیگر) پس انداز کنید.

اگر یک کارت بدون تراز-حق الزحمه برای شما منطقی است ، ما برخی از انتخاب های برتر خود را در زیر برجسته کرده ایم ، و به دنبال آن دو کارت که فکر می کنیم ارزش بررسی را دارند ، حتی اگر آنها دارای هزینه انتقال موجودی هستند .

بهترین کلی

اتحادیه اعتباری مالی Wings

APR مقدماتی: ۱۲ ماه از ۰٪ APR مقدماتی خریدها و نقل و انتقالات موجودی
APR استاندارد: ۸٫۱۵٪ – ۱۸٫۰۰٪ APR متغیر ، بر اساس اعتبار شما
هزینه انتقال موجودی: هیچکدام
چقدر زمان دارید برای انتقال: N/A
هزینه سالانه: ۰ دلار
شرایط واجد شرایط بودن: حداقل ۵ دلار به بنیاد مالی Wings اهدا کنید

اتحادیه اعتباری مالی Wings بر اساس در مینه سوتا ، اما می توانید با کمک ۵ دلاری به بنیاد مالی Wings بپیوندید. پس از آن ، می توانید برای کارت اعتباری Wings Visa Platinum Credit*درخواست کنید ، که هیچگونه هزینه سالانه یا انتقال موجودی دریافت نمی کند و ۱۲ ماه ۰٪ APR مقدماتی برای انتقال و خرید موجودی (۸٫۱۵٪ تا ۱۸٫۰۰٪ APR متغیر پس از آن) ارائه می دهد. [۱۹۶۵۹۰۱۶] بهترین نایب قهرمان کلی

First Tech Federal Credit Union

APR مقدماتی: ۱۲ چرخه صورتحساب ۰٪ APR مقدماتی در مورد نقل و انتقالات موجودی
APR استاندارد: ۶٫۹۹٪ – ۱۸٫۰۰٪ APR متغیر ، بر اساس اعتبار شما
هزینه انتقال موجودی: هیچکدام
چقدر مدت باید انتقال دهید: ۹۰ روز از افتتاح حساب
هزینه سالانه: ۰ دلار
شرایط واجد شرایط بودن: به موزه تاریخ کامپیوتر (۱۵ دلار) یا انجمن تناسب اندام مالی (۸ دلار)

بپیوندید ] First Tech Federal Credit Union در سن خوزه ، کالیفرنیا مستقر است و در ابتدا به کارکنان شرکت های فناوری در اقیانوس آرام ارائه می گردید شمال غربی. امروز ، اگر در یکی از شرکت های شریک خود کار می کنید یا عضو موزه تاریخ کامپیوتر (۱۵ دلار برای عضویت سالانه) یا انجمن تناسب اندام مالی (۸ دلار برای عضویت سالانه) می توانید عضو شوید.

اولین کارت اعتباری Tech Platinum Mastercard* همچنین ۱۲ دوره صورتحساب ۰ AP APR مقدماتی را برای انتقال موجودی (۶٫۹۹ to تا ۱۸٫۰۰ AP APR متغیر پس از آن) بدون هزینه انتقال موجودی ارائه می دهد.

بهترین جایگزین کم هزینه

بانک ایالات متحده

آوریل مقدماتی: ۲۰ دوره صورتحساب از ۰٪ APR مقدماتی برای انتقال و خرید موجودی
APR استاندارد: ۱۴٫۴۹٪ – ۲۴٫۴۹٪ APR متغیر ، بر اساس اعتبار شما
هزینه انتقال موجودی: ۵ دلار یا ۳٪ ، هر کدام بیشتر باگردید
چه مدت باید انتقال دهید: ۶۰ روز از افتتاح حساب
هزینه سالانه: ۰ دلار
شرایط واجد شرایط بودن: N/A

کارت ویزیت پلاتینیوم بانک آمریکایی * یکی از کارتهای اعتباری مورد علاقه ما برای انتقال موجودی است و ۲۰ دوره صورتحساب ۰٪ APR مقدماتی (۱۴٫۴۹٪ تا ۲۴٫۴۹٪ APR متغیر پس از آن) پس از ثبت نام ارائه می دهد. اگر تعادل بالایی دارید ، آن دوره مقدماتی طولانی بدون بهره می تواند پس انداز عمده ای را به همراه داشته باگردید. نتیجه: بانک ایالات متحده ۳ درصد هزینه انتقال موجودی (حداقل ۵ دلار) از شما دریافت می کند ، که در صورت انتقال موجودی زیاد ، می تواند اضافه شود.

گزینه دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد

APR مقدماتی: ۳ سال APR متغیر ۳٫۲۵ مقدماتی در مورد نقل و انتقالات موجودی
APR استاندارد: ۱۱٫۲۴٪ – ۲۱٫۲۴٪ APR متغیر ، بر اساس اعتبار شما
هزینه انتقال موجودی: ۰ دلار برای نقل و انتقالات موجودی در ۶۰ روز اول حساب باز است (سپس ۱۰ دلار یا ۳ the از مبلغ هر انتقال ، هر کدام بیشتر باگردید)
مدت زمان لازم برای انتقال: ۶۰ روز از افتتاح حساب
هزینه سالانه: ۰ دلار
شرایط واجد شرایط بودن: N/A

کارت اعتباری پاداش SunTrust Prime* هزینه انتقال موجودی را به خودی خود دریافت نمی کند (۰ دلار برای انتقال مانده در ۶۰ روز اول ، سپس ۳ درصد یا حداقل ۱۰ دلار). در عوض ، با سه سال APR نسبتاً کم – ۳٫۲۵ variable متغیر – که به عنوان هزینه انتقال ثابت در طول یک سال پرداخت می شود ، ارائه می شود. شایان ذکر است که اگر بتوانید موجودی خود را بازپرداخت کنید ، نرخ موثر در واقع کمتر از ۳٫۲۵ variable خواهد بود. جایزه های Prime ترکیبی متعادل از نرخ بهره پایین و دوره بازپرداخت طولانی را ارائه می دهد.

س FAالات متداول

کارت های اعتباری انتقال موجودی چگونه کار می کنند؟

در صورت استفاده صحیح ، کارت های اعتباری انتقال موجودی به عنوان بدهی عمل می کنند. ابزار تأمین مالی آنها می توانند به شما کمک کنند تا بدهی کارت اعتباری با بهره بالا را سریعتر و با هزینه کمتری بپردازید. بهترین کارتهای انتقال موجودی برای دوره مقدماتی کم یا بدون بهره ارائه می دهند و به شما این امکان را می دهند که بدهی خود را بدون نگرانی در مورد سود تعهدی بالا پرداخت کنید. این دوره اولیه APR به طور کلی بین ۱۲ ماه تا ۲۱ ماه به طول می انجامد ، و مدت زمان قابل توجهی را به شما می دهد تا قبل از افزایش نرخ بهره ، مانده خود را پرداخت کنید.

در حالی که چند کارت اعتباری انتقال بدون هزینه ارائه می دهند ، اکثر کارت های انتقال موجودی بین ۳ تا ۵ درصد موجودی منتقل گردیده را از شما دریافت می کنند. به طور معمول ، هرچه دوره ابتدایی ۰ AP APR طولانی تر باگردید ، هزینه آن بیشتر است و بالعکس. بنابراین کارت های بدون هزینه انتقال موجودی ، دوره های ابتدایی کوتاه تری دارند ، و کسانی که هزینه انتقال دارند دوره های اولیه APR طولانی تری دارند

کجا می توانم کارت های بدون تراز-هزینه را پیدا کنم؟

ما فکر می کنیم Wings Visa Platinum و کارت های First Tech Platinum دوتا از بهترین کارتهای بدون تراز و بدون هزینه هستند. در حالی که هر دو پیشنهادات اولیه APR را ارائه می دهند ، برای عضویت باید بین ۵ تا ۱۵ دلار هزینه کنید. اگرچه این هزینه در مقایسه با نرخهای معمولی انتقال موجودی نسبتاً اندک است. برای مقایسه ، فرض کنید شما ۵۰۰۰ دلار بدهی کارت اعتباری را منتقل می کنید – یک کارت با ۳٪ هزینه ۱۵۰ دلار از شما برای این کار هزینه می کند ، در حالی که کارت های Wings Visa Platinum و First Tech Platinum فقط به حق عضویت کمتر از ۲۰ دلار نیاز دارند.

با این اوصاف ، اگر قبلاً عضو یک اتحادیه اعتباری هستید ، شاید ارزش این را داشته باگردید که بپرسید آیا کارت انتقال موجودی با ۰ AP دوره APR مقدماتی و بدون هزینه انتقال مانده ارائه می دهد.

مزایای استفاده از کارت اعتباری بدون پرداخت موجودی چیست؟

یک کارت اعتباری بدون پرداخت موجودی بدون هزینه ، به شما امکان می دهد بدون پرداخت هزینه انتقال اولیه ، موجودی را از یک حساب به حساب دیگر منتقل کنید ، به طور کلی بین ۳ ٪ و ۵٫ مبادله یک دوره مقدماتی کوتاه تر APR برای انتقال مانده است.

یک کارت اعتباری بدون پرداخت وجه با ۰٪ APR راهی برای پرداخت بدهی کارت اعتباری با بهره بالا بدون پرداخت یک سکه در سود یا کارمزد ارائه می دهد ، اما تنها در صورتی که بتوانید آن را ظرف یک سال پرداخت کنید. اگر به زمان بیشتری احتیاج دارید ، بهتر است یک کارت اعتباری بابت تعادل کارمزد با هزینه دوره APR مقدماتی کم یا بدون بهره در نظر بگیرید.

چگونه می توانم تصمیم بگیرم که آیا یک کارت اعتباری بدون کارمزد یا مبتنی بر هزینه برای من مناسب است؟

اولین قدم این است که بفهمید چقدر می توانید هر ماه هزینه پرداخت کنید. سپس محاسبه کنید که با دو یا سه کارت اعتباری مختلف موجودی ، چقدر سود و هزینه پرداخت خواهید کرد.

به طور کلی ، اگر بتوانید بدهی خود را در حدود ۱۲ تا ۱۵ ماه پرداخت کنید ، ۳٪ پس انداز گردیده شما با یک کارت اعتباری بدون تراز برای انتقال هزینه ، ارزش آن را خواهد داشت. اگر قرار است ۱۷ تا ۱۸ ماه یا بیشتر طول بکگردید ، کارتی مانند بانک ویزای پلاتین آمریکا با وجود ۳٪ هزینه انتقال (حداقل ۵ دلار) ، می تواند پول بیشتری را در پرداخت سود شما پس انداز کند. اگر برای بازپرداخت موجودی خود به بیش از دو سال زمان نیاز دارید ، SunTrust Mastercard Prime Rewards بهترین گزینه شما خواهد بود. وام های شخصی را نیز تخفیف ندهید – اگر مبلغ قابل توجهی مدیون هستید و برای بازپرداخت بدهی خود به چند سال زمان نیاز دارید ، ممکن است بتوانید وام شخصی را با نرخ بهره کمتر از APR متغیر ۳٫۲۵ the اولیه SunTrust Mastercard Prime قفل کنید در مورد انتقال مانده (۱۱٫۲۴ to تا ۲۱٫۲۴ AP APR متغیر پس از آن).

*تمام اطلاعات مربوط به کارت اعتباری Wings Visa Platinum Credit Card ، اول MasterCard Tech Platinum ، Visa Platinum Card بانک ایالات متحده و کارت اعتباری پاداش SunTrust Prime به طور مستقل توسط CNET جمع آوری گردیده و توسط ناشر مورد بازبینی قرار نگرفته است. نویسندگان ما و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت