Galaxy Z Fold 3 دارای یک برنامه قاتل واقعی است. بیماری همه گیر آن را از بین برد

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Samsung Z Fold 3

اگر بیشتر در خانه گیر کرده اید ، داشتن یک محصول چشم نواز کمتر کار می کند.


سارا تیو/CNET

برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

سامسونگ با گوشی های تاشو جدید خود ، Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 تمام توقف ها را از بین برد. غول الکترونیک کره جنوبی در مورد مهندسی که اطمینان می دهد گوشی ها در برابر آب مقاوم هستند و برنامه هایی که از صفحه نمایش منحصر به فرد خود استفاده می کنند ، شعر شاعرانه ای ارائه کرد. این شرکت دوربینی را که در زیر نمایشگر ساخته گردیده بود ، برای اولین بار در بازار ایالات متحده.

اما بیایید صادق باشیم ، این دلایلی نیست که شما می خواهید یک تاشو خریداری کنید. برنامه قاتل واقعی قابلیت چند وظیفه ای یا فرمت های ویدئویی بزرگتر نیست. حتی تماشای تا گردیدن یکی از این گوشی ها حیرت انگیز زیبایی نیست.

این فلکس است. و نه از نوع مکانیکی.

Foldables نشان دهنده هیجان انگیزترین پیشرفت در صنعت تلفن از زمان iPhone است. و درست مانند آیفون ، که در ابتدا مردم برای دیدن یکی صدای جیغ و جیغ می کشیدند ، یک عنصر انحصاری در دستگاه های تاشو مانند Galaxy Z Fold 3 وجود دارد. قیمت های نجومی تاریخی آنها به عنوان یک طناب مخملی قرمز مجازی عمل کرده است. مانع از این می شود که اکثر افراد دست به دست هم دهند. البته این امر باعث جذابیت بیشتر تلفن ها برای افرادی می شود که واقعاً می توانند آنها را خریداری کنند.

اما همانطور که همکار من ، شارا تیبکن ، خبرنگار ارگردید CNET گفته است ، این تلفن ها همچنان می توانند برای یافتن خریدار تلاش کنند ، همانطور که سامسونگ با تمرکز بر عناصری مانند دوام و پایین تر (اما همچنان نسبت به تلفن های معمولی) قیمت ، این تلفن ها هنوز می توانند مشکل داشته باشند. این تا حدی به این دلیل است که فرصت های به نمایش گذاشتن جدیدترین و بزرگترین دستگاه ها به دلیل ترس از تعامل بیش از حد نزدیک با دیگران تا حد زیادی توسط بیماری همه گیر رد گردیده است. نوع دلتا جدید COVID-19 ، که در ایالات متحده در حال افزایش است ، احتمالاً این نگرانی ها را برانگیخته است.

اگر هیچکس در اطراف تلفن همراه شما را بررسی نکند ، این انحصار و تازگی جذابیت خود را از دست می دهد. مطمئناً ، ویژگی ها و برنامه های کاربردی در Z Fold 3 یا Z Flip 3 وجود دارد که ممکن است به سرعت آنها را دوست داشته باشید. اما اگر نتوانید آن را نشان دهید یکسان نیست. منظور از پوشه ها قطعات مکالمه است و در حال حاضر مکالمات با افراد تصادفی یا حتی دوستان می تواند یک موضوع لمسی باگردید.

سطحی به نظر می رسد؟ شاید. اما شما یک لامبورگینی را برای مسابقه در ترافیک ساعتهای پیک نمی خرید.

این ضربه ای به سامسونگ یا خط جدید تاشو Z نیست. این شرکت در تلاش است تا دسته جدیدی از دستگاه ها را ایجاد کند ، و این همیشه دشوار است. این کار با یک بیماری همه گیر یک بار در زندگی پیچیده می شود ، که فقط از بین نمی رود. این ممکن است محیطی نباگردید که در آن مصرف کنندگان – حتی آن دسته از افراد مرفه که معمولاً تاشو را در نظر می گیرند – مایل به قمار روی یک محصول کاملاً متفاوت باشند. به خصوص اگر آنها نتوانند آن را به نمایش بگذارند. می گوید اشتیاق برای تاشوها رو به افزایش است.

“بازار نشان دهنده افزایش علاقه و تقاضا برای خط تولید تاشو جدید ما است.” “خریداران تاشو به ما می گویند که از مزایای تأثیرگذاری این دستگاه نوآورانه در زندگی روزمره خود برخوردار هستند.”

با توجه به اینکه ما تا به حال در پذیرش تاشوها کار می کنیم ، تعداد زیادی برنامه کاربردی وجود ندارد که از صفحه نمایش بزرگتر Fold یا Flip که تا می شود استفاده کنند. به یک طرح کوچک تاشو.

سامسونگ تعدادی از شرکای خود را که برای ساختن برنامه هایی که بهتر از طراحی منحصر به فرد دستگاه ها استفاده می کنند ، فراخواند ، مانند Microsoft Teams . پاتریک هالند ، ویراستار CNET ، از تواناییهای چند وظیفه ای بهبود یافته در ۱۹۴۵۹۰۰۵ قدردانی می کند. اما هیچ چیز به عنوان یک برنامه قاتل از بین نمی رود.

تا زمانی که کسی یک برنامه موفقیت آمیز ایجاد نکند ، بزرگترین جذابیت تاشو فاکتور wow آن است. و وقتی واقعاً نمی توانید آن را با هیچ کس به اشتراک بگذارید ، بسیار عالی است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Fold 3: اولین نگاه ما به جدیدترین تاشو سامسونگ۸:۰۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت