بهترین قاب های راه دور Apple TV برای AirTags

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

سیری جدید اپل برای تلویزیون اپل تقریباً تمام مشکلاتی را که در نسخه های قبلی بوجود آمده بود حل می کند. دکمه های اختصاصی برای قطع صدا و قدرت تلویزیون؟ بررسی. یک پد جهت دار که نیازی به تکیه بر صفحه ترکیبی خشم آور ندارید؟ سرانجام. طراحی بزرگتر که راحت تر در دست نگه داشته شود و احتمال از دست دادن آن کمتر باگردید؟ آن را هم فهمید.

اما … در آخرین نکته. کنترل از راه دور دائماً گم می شود – چه از طریق کودکان خردسال و چه از طریق خانه داران فراموشکار – اما محصولاتی مانند Roku Remote Pro به شما این امکان را می دهد که دوباره آنها را به راحتی پیدا کنید. فناوری جدید AirTag اپل امکان یافتن تقریبا هر نوع اقلام گمگردیده را فراهم کرد. بنابراین ، آیا ریموت جدید اپل شامل یک تراشه U1 داخلی ، مانند AirTags است ، تا بتوانید به راحتی آن را پیدا کنید؟ متأسفانه خیر ، اما یک راه برای حل این مشکل وجود دارد: با ترکیب این دو.

 apple-tv-remote-airtags

موارد زیادی برای ریموت سیری Apple TV وجود دارد.


الی بلومنتال/CNET

تعدادی از شرکت ها به جای تکیه بر یک نوار ، حفره ای را که اپل باز کرده بود با ایجاد قاب های جدید Siri Remote که به شما اجازه می دهد AirTag را داخل آن قرار دهید ، پر کرده اند.

ما چهار گزینه مختلف را برای افرادی که هرگز نمی خواهند کنترل خود را از دست بدهند آزمایش کرده ایم.

آنچه شما نیاز دارید

 106-apple-airtags-2021

سارا تیو/CNET
  • ریموت Apple TV Siri.
  • AirTag.
  • برنامه من را در iPhone پیدا کنید ، ایده آل iPhone 11 یا بالاتر ، بنابراین می توانید از اپل استفاده کنید » قابلیت یافتن دقیق “که به شما نشان می دهد دقیقا کجا بروید.

توجه: هیچ یک از این موارد دارای ایرتگ نبوده است ، بنابراین شما می خواهید ۲۹ دلار برای آن اضافه کنید ، در کنار هر موردی که برای ریموت ۵۹ دلاری خود خریداری می کنید.

بیشتر بخوانید : نحوه راه اندازی ردیاب های جدید Apple AirTag

الی Blumenthal/CNET

اگر کیس Apple TV AirTags را در آمازون جستجو کنید ، تعدادی گزینه بسیار مشابه وجود دارد ، اما تعداد کمی از مارک های مورد قابل تشخیص وجود دارد. یک استثنا که ما پیدا کرده ایم راه حل Elago به نام R5 Locator Case است. لوازم جانبی ۱۵ دلاری کمی ضخیم تر از سایر گزینه ها است ، زیرا AirTag به طور کامل در لاستیک پنهان گردیده است ، در حالی که بریدگی پشت را ایجاد نمی کند.

قاب لاستیکی تقریباً تمام بدنه ریموت را می پوشاند ، به استثنای بلستر IR در بالا و پورت Lightning در پایین. یک بند مچ نیز به صورت پیش بسته قرار گرفت که لمس خوبی بود.

در حالی که نسبت به برخی از راه حل های دیگر حجیم تر بود ، گزینه Elago بسیار برتر به نظر می رسید. AirTag به خوبی در برش دایره فرو رفته قرار می گیرد (اما ممکن است بخواهید با دو انگشت آن را به داخل سوراخ فشار دهید). افزودن ریموت Siri در بالا یک نسیم بود و ما با برنامه Find My در iPhone 12 Pro Max توانستیم ترکیب سریع را پیدا کنیم.

بیرون آوردن ریموت و AirTag نیز آسان بود ، که برای تعویض باتری قابل تعویض کاربر مفید خواهد بود.

اگرچه Elago بهترین گزینه است ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. دو مورد بعدی گزینه های عمومی خریداری گردیده در آمازون هستند. در حالی که مارک ها و قیمت ها متفاوت است ، به نظر می رسد که خود محصولات تقریباً یکسان هستند – تا جایی که هر دو در جعبه های یک سبک از چین با مارک ها و مارک های مشابه با وجود اینکه توسط فروشندگان مختلف ذکر گردیده بودند ، وارد گردیدند.

الی بلومنتال/CNET

تقریباً نیمی از قیمت گزینه “ابی” در زیر ، این مورد-از فروشنده آمازون “FUNDISINN”-دارای طراحی باریک تر اما جعلی است و راه اندازی ، مکان یابی و استفاده از آن به راحتی امکان پذیر است.

تنها تفاوت بین این و ابی این است که این یکی به طور قابل توجهی ارزانتر است ، در رنگهای بیشتری موجود است و همراه با یک کابل Lightning شگفت انگیز ارائه گردیده است (هرچند من در استفاده از آن برای شارژ آیفون ها احتیاط می کنم زیرا شک دارم دارای گواهی در برنامه MFI اپل).

اگر به دنبال طرحی شبیه به این هستید ، این گزینه ارزان تر به نظر می رسد بهترین باگردید.

بیشتر بخوانید: چرا خرید کابلهای Lightning ارزان را تمام کرده ام

مراقب باشید: قاب محافظ گمگردیده Abby's برای AirTag (19 دلار در آمازون)

 abby-apple-tv

Eli Blumenthal/CNET

مانند نایب قهرمان ما ، ما این گزینه را بر اساس جستجوی معمولی آمازون برای مواردی که حمل و نقل Prime داشت انتخاب کردیم. این نیز خوب کار می کرد ، زیرا AirTag و Siri Remote هر دو به راحتی در جای خود قرار می گرفتند. هیچ پورتی مسدود نگردیده است و مانند “FUNDISINN” کمی نازک تر از Elago است ، اگرچه من نگران بودم که با گذشت زمان ممکن است AirTag در معرض این کیس خارج شود.

برای محصولی که تقریباً مشابه محصول بالا است ، پول خود را پس انداز کرده و به جای گزینه اصلی ابی به جای دیگری مراجعه کنید.

برای طرفداران DIY: قاب چاپ سه بعدی (قیمت متغیر است)

 قاب سه بعدی چاپ گردیده-سیب-تلویزیون

الی بلومنتال/CNET

مورد چهارم ما از ویراستار ارگردید CNET – و علاقه مندان به چاپ سه بعدی – دان آکرمن است. اگر قبلاً یک چاپگر سه بعدی و قرقره دارید ، این می تواند ساده ترین و ارزان ترین گزینه با فایل های CAD باگردید که به صورت آنلاین در دسترس شماست تا بتوانید خودتان یکی از آنها را مونتاژ کنید.

آکرمن می گوید که این روند “خیلی طول نکشید ، زیرا من طرحی که در اینترنت پیدا کردم را تغییر ندادم ، فقط آن را در یک برنامه سه بعدی برش داده و بهینه کردم.” او می افزاید که همه گفته اند “شاید یک ساعت برای تمام تحقیقات و تنظیمات ، دو ساعت و نیم برای چاپ” زمان لازم باگردید.

مانند سایر کارهای چاپ سه بعدی ، مسافت پیموده گردیده شما بر اساس تعداد تلاش هایی که برای انجام این کار انجام می دهید متفاوت خواهد بود. برای آزمایش ما ، آکرمن می گوید اولین چاپ خوب کار کرد ، اگرچه هنگام چاپ ، ریموت در دست نداشت. با استفاده از آن ، متوجه گردیدم که بدنه کاملاً محکم تر از گزینه های لاستیکی است و قرار دادن و حذف AirTag و کنترل از راه دور کمی سخت تر بود. برای به دست آوردن تناسب بیشتر ، ممکن است به آزمایش و خطا نیاز داشته باشید.

ممکن است جلا ترین راه حل دروازه نباگردید ، اما برای کسانی که به دنبال اصلاح هستند ، می تواند کار کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت