HBO Max: فیلم ها ، نمایش ها ، Suicide Squad ، White Lotus و هر چیز دیگری که باید بدانید

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 نشان HBO Max روی تلفن

آنجلا لنگ/CNET

HBO Max ، پس از پرتاب ناهموار ، شتاب بیشتری گرفته است. سرویس جریان فقط اشتراک دارای همه چیز است که می توانید در HBO معمولی تماشا کنید. اما یکی از بزرگترین افزایش علاقه به آن ، استراتژی پخش جدید ، فیلم های سینمایی اکران گردیده بدون هزینه اضافی همزمان با اکران آنها در سینما بوده است. آخرین آن The Suicide Squad است ، فیلم شرور DC که برای همه رایگان است. این همچنین آخرین آخر هفته برای پخش Space Jam: A New Legacy است که ساعت ۱۱:۵۹ شب سرویس را ترک می کند. PT یکشنبه شب.

HBO Max همچنین قسمت پایانی سریال پرشور HBO The White Lotus Sunday را پخش خواهد کرد.

به خاطر داشته باشید: HBO Max محاکمه رایگان یک هفته ای خود را کشته است . و-برای همه کسانی که می خواهند The Suicide Squad را بدون حضور در سینما تماشا کنند ، بسیار مهم است-فیلمهای همان روز فقط در رده ماهانه ۱۵ دلار با قیمت بالاتر مکس در دسترس هستند. این بدان معناست که هرکسی که از هزینه ارزان تر و ماهانه ۱۰ دلار در تبلیغات پشتیبانی می کند. اگر می خواهید همه چیز را در HBO Max ، از جمله فیلم های یک روزه Warner Bros. تماشا کنید ، یا باید هزینه اشتراک حداکثر Max را بپردازید یا مشخص کنید که آیا اشتراک HBO معمولی شما شامل ارتقاء رایگان به حساب Max است یا خیر. به (به خواندن ادامه دهید.)

تمام جزئیات HBO Max در زیر آمده است.

آیا می توانم The Suicide Squad و Space Jam 2 را “رایگان” در HBO Max پخش کنم؟ آیا هزینه اضافی دارد؟

The Suicide Squad and Space Jam: A New Legacy ، مانند همه فیلم های همان روز ، بخشی از فهرست استاندارد برای همه مشترکان طرح بدون تبلیغات و گران قیمت HBO Max است. برای این مشترکین ، همه فیلم های همان روز برای پخش بدون هزینه اضافی در دسترس هستند-به عبارت دیگر ، اگر به هر حال هزینه خدمات را پرداخت کرده اید ، رایگان است.

 The Suicide Squad 2021

Suicide Squad بدون هیچگونه هزینه اضافی برای مشترکان در HBO Max در دسترس است-از اعضای آن در طرح تبلیغاتی و ارزان تر انتظار داشته باشید.


برادران وارنر

فیلم هایی مانند The Suicide Squad و دیگر نسخه های یک روزه نیز در اختیار مشترکانی قرار می گیرد که حساب HBO Max را به عنوان بخشی از اشتراک HBO معمولی یا با برنامه های تلفن همراه AT&T فعال می کنند. اگر قبلاً HBO از ارائه دهنده تلویزیون یا یک شرکت فناوری دارید ، ممکن است بتوانید بدون هزینه اضافی به Max ارتقا دهید. این بستگی دارد که آیا HBO Max با ارائه دهنده خاص شما توافق کرده است یا خیر ، و در این مرحله ، اکثر ارائه دهندگان توافق کرده اند. و برخی از مشتریان AT&T ممکن است Max را به عنوان بخشی از برنامه های خدمات تلفن همراه خود اضافه کنند. برای جزئیات بیشتر ، بخش “چگونه می توانم HBO Max را دریافت کنم اگر قبلاً هزینه HBO را پرداخت کرده ام؟”

اما اگر از نظر تبلیغات در رده ارزان تر HBO Max هستید ، نمی توانید به فیلم های همان روز دسترسی داشته باشید. برای باز کردن قفل The Suicide Squad باید ارتقا دهید.

چه فیلمهای دیگری در همان روز در HBO Max پخش می شوند یا هنوز در حال پخش هستند؟

برادران وارنر. ' فیلم های ۲۰۲۱ قرار است در تاریخ اکران زیر به سینماها و HBO Max برسد:

همه این عناوین در همان روز اکران خود در ایالات متحده در HBO Max در دسترس خواهند بود.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر برای پخش در Max در ساعت ۱۲:۰۱ صبح PT/3: 01 بامداد به وقت ET در روز اکران در دسترس قرار می گیرند. اما زمان ورود سایر فیلم ها بسته به زمان اولین نمایش های سینمایی در سینماها ممکن است متفاوت باگردید. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 در ساعت ۹ صبح PT/ظهر ET در ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت ، زیرا اولین سالن های سینما در آن روز باز بودند. گروه خودکشی در همان قایق است و در یک زمان غیر معمول به خدمت می آید.

همه فیلم های برادران وارنر که در این مدل “ترکیبی” در HBO Max منتشر می شوند ، با وضوح ۴K Ultra HD و کیفیت تصویر HDR برای تماشا در دسترس خواهند بود ، حتی اگر این فرمت ها هنوز برای کتابخانه کامل Max استاندارد نیستند. [۱۹۶۵۹۰۰۵] این فیلم ها برای پخش به مدت ۳۱ روز در HBO Max در دسترس هستند. به طور معمول ، آنها در ساعت ۱۱:۵۹ شب از سرویس حذف می شوند. PT در آخرین روز در دسترس بودن.

اما این فیلم های برادران وارنر نیز نسبتاً سریع به HBO Max باز می گردند ، معمولاً حدود پنج ماه پس از اولین نمایش اصلی خود در سینماها و در Max.

چندین فیلم در حال حاضر آمده و رفته اند ، از جمله Mortal Kombat و Godzilla در مقابل Kong. اما همه این فیلم های برادران وارنر چند ماه پس از اکران به HBO Max باز می گردند تا پخش شوند. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، پس از اینکه سرویس را در ماه ژانویه در طول پنجره نمایش خود ترک کرد ، برای پخش مجدد به HBO Max بازگشته است.

اما برنامه ریزی گردیده است که ۲۰۲۱ تنها سالی باگردید برای این پدیده پخش فیلم های جدید با صفحه نمایش بزرگ در HBO Max به محض اکران آنها. برادران وارنر گفته است که ۱۰ فیلم تولید گردیده توسط استودیو در سال ۲۰۲۲ مستقیماً به HBO Max منتقل می شوند ، اما فیلم های بزرگ فرانچایز ۴۵ سال را در سینماها به طور انحصاری و بدون هیچ گونه استریم در طول آن سال شروع می کنند.

آیا HBO Max دارد یک آزمایش رایگان؟

دیگر نه. HBO Max استاندارد یک هفته آزمایشی رایگان خود را در ماه دسامبر حذف کرد. اما گاهی اوقات تبلیغات و معاملات بسته را ارائه می دهد. (به قسمت بعدی مراجعه کنید.)

هزینه HBO Max چقدر است؟

HBO Max ماهانه ۱۵ دلار بدون تبلیغات یا ماهانه ۱۰ دلار با تبلیغات پشتیبانی می شود. این برنامه آزمایشی رایگان ندارد ، اما در صورت پیش پرداخت مدت طولانی مدت ، این شرکت گاهی اوقات تخفیف هایی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، قبل از راه اندازی ، افرادی که سرویس را در HBOMax.com سفارش داده بودند ، یک معامله تخفیف را باز کردند که قیمت آن را در سال اول به ۱۳ دلار در ماه کاهش می داد. برخی از مشتریان همچنین می توانند آزمایشات تخصصی رایگان را انجام دهند ، که گاهی اوقات با خرید تلویزیون یا سایر محصولات فناوری مرتبط است.

AT&T ، شرکت مادر هر دو HBO Max و Warner Bros. ، همچنین ماتریس پیچیده ای از تبلیغات را برای HBO Max برای مشتریان خود ارائه می دهد. برخی از مشتریان AT&T Max را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت می کنند ، در حالی که برخی دیگر واجد شرایط یک دوره آزمایشی رایگان یک ماهه ، سه ماهه یا یک ساله هستند. بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا واجد شرایط هستید بررسی حساب یا برنامه AT&T من است ، اما CNET شرایط احراز صلاحیت AT & T را برای تبلیغات HBO Max خود نیز فهرست کرده است.

در مقایسه با سرویسهای پخش جریانی رقیب ، قیمت ۱۵ $ ماهانه بدون تبلیغات HBO Max ممکن است بسیار تند باگردید. دیزنی پلاس ماهی ۸ دلار و Apple TV Plus 5 دلار است ، هرچند که برای هر کسی که ابزار جدید اپل خریداری کرده است ، آزمایش رایگان را تمدید می کند. اما قیمت HBO Max نزدیک به محبوب ترین برنامه Netflix است که ۱۴ دلار است.

اگر HBO معمولی داشته باشم ، چگونه HBO Max را “رایگان” دریافت کنم؟

برخی از افرادی که قبلاً اشتراک HBO دارند می توانند قفل HBO Max را بدون هیچ هزینه اضافی باز کنند اما نه همه . حدود ۳۳۰۰۰ مشترک HBO معمولی در ایالات متحده هنوز واجد شرایط ارتقاء HBO Max نیستند. همه چیز بستگی به این دارد که کدام شرکت اشتراک HBO شما را تأمین می کند.

اما بسیاری از توزیع کنندگان HBO Max ارتقای HBO Max را بدون هزینه اضافی برای مشتریان فعلی HBO و قدیمی HBO Now باز می کنند ، به دلیل معاملات HBO Max با آنها. اگر قبلاً از طریق موارد زیر هزینه HBO را پرداخت کرده اید ، واجد شرایط ارتقاء HBO Max بدون هزینه اضافی هستید:

و موارد دیگر نیز وجود دارد. HBO همچنین دارای فهرست کامل با ارائه دهندگان اضافی است که ارتقاء را به Max ارائه می دهند.

اگر قبلاً هزینه اشتراک پخش HBO را از طریق Roku (یعنی از طریق The Roku Channel) پرداخت کرده اید ، باید آن اشتراک را لغو کرده و سپس در خود HBO Max ثبت نام کنید تا بتوانید به Max دسترسی داشته باشید.

درباره HBO Max with Ads چه چیزی باید بدانم؟

HBO Max with Ads نسخه ارزان تر و پشتیبانی گردیده از تبلیغات HBO Max است. در ماه ژوئن در ایالات متحده راه اندازی گردید. این اشتراک ماهیانه ۱۰ دلار در مقایسه با Max بدون آگهی ماهانه ۵ دلار تخفیف دارد. در عوض ، آگهی های تجاری با برنامه نویسی و تبلیغات دیگر را در جای دیگر خواهید دید ، مانند زمانی که پخش را متوقف می کنید یا در صفحاتی که مجموعه نمایش ها و فیلم ها را تنظیم می کند.

تقریباً می توانید همه چیز را در HBO Max به عنوان یک مشترک با پشتیبانی تبلیغات تماشا کنید ، با یک استثناء عمده: ردیف ارزانتر هیچ کدام از فیلم های جدید برادران وارنر را ندارد که همان روزی که روی پرده می روند پخش می شود. اگر می خواهید آن فیلم ها را در طول ۳۱ روزی که روی مکس در جریان نمایش اولیه خود هستند ، پخش کنید ، باید در سطح گران تر و بدون آگهی مشترک شوید.

با این حال ، فیلم های برادران وارنر در مکس به پایان می رسند. نسبتاً سریع پس از اتمام آنها در سینما. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، در ماه مه ، حدود پنج ماه پس از اولین نمایش ، دوباره به مکس بازگشت.

ردیف ارزان تر به شما امکان می دهد همه چیز دیگری را در سرویس مشاهده کنید.

HBO Max متعهد گردیده است میزان تبلیغات را پایین نگه دارد. این شرکت می گوید بار تبلیغاتی آن – یا میزان تبلیغات شما در هر ساعت – به طور متوسط ​​کمتر از چهار دقیقه خواهد بود. انواع مختلف برنامه نویسی بارهای تبلیغاتی متفاوتی خواهند داشت ، بنابراین بسته به آنچه مشاهده می کنید ، میزان مشاهده شما ممکن است متفاوت باگردید. اما HBO Max گفته است که متعهد است میانگین بار تبلیغات را کمتر از چهار دقیقه نگه دارد تا کمترین میزان در صنعت پخش باگردید و قصد دارد رفتار و تعامل کاربران را زیر نظر داشته باگردید تا مطمئن شود زیر این آستانه است.

نسخه های اصلی HBO – یعنی برنامه هایی که برای شبکه های سنتی HBO ایجاد گردیده اند – در حین پخش وقفه تجاری ندارند. آنها ممکن است قبل از شروع برنامه های دیگر HBO تبلیغات کوتاهی داشته باشند ، که حتی برای افرادی که هزینه HBO Max بدون تبلیغات را پرداخت می کنند استاندارد است ، اما شما شاهد وقفه های تجاری نخواهید بود. و ممکن است برخی از قالب های تبلیغاتی غیرمتعارف ، مانند تبلیغات مکث ، با نسخه های اصلی HBO نیز نشان داده شوند. اما HBO Max قرار نیست نسخه های اصلی HBO را با وقفه های تبلیغاتی سنتی مختل کند.

با این حال ، نسخه های اصلی HBO – یعنی برنامه هایی که برای سرویس HBO Max ساخته گردیده اند اما نه برای شبکه سنتی – در واقع ممکن است وقفه های تبلیغاتی در نمایش ها درج گردیده باگردید. این شامل مواردی مانند ویژه تجمع مجدد دوستان ، مهماندار پرواز و موارد دیگر می شود.

و نمایش های مجاز مانند Friends و The Big Bang Theory ، که در ابتدا با وقفه تبلیغات ایجاد گردیده بودند ، دارای تبلیغات خواهند بود. به گفته جولیان فرانکو ، نایب رئیس مدیریت محصول در HBO Max ، که به هدایت توسعه محصولات ردیف کمک می کند ، HBO Max ممکن است تبلیغات را در هر گونه تبلیغ قرار ندهد.

چگونه می توانم HBO Max را در تلویزیون تماشا کنم؟ چه دستگاه هایی از Max پشتیبانی می کنند؟

از آنجا که HBO Max یک کانال نیست ، برای تماشای آن در بزرگترین صفحه خانه خود ، باید یک تلویزیون متصل به اینترنت داشته باشید. اما HBO Max دارای برنامه هایی برای انواع دستگاه ها ، هم تلویزیون و هم گجت های تلفن همراه است.

  • اکثر دستگاه های اپل که می توانند ویدیو را پخش کنند از HBO Max پشتیبانی می کنند – iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV 4K و Apple TV HD. با این حال ، مشتریانی که دارای مدل های نسل دوم و سوم Apple TV هستند باید محتوای HBO Max را از iPhone یا iPad خود با AirPlay به تلویزیون خود منتقل کنند. دستگاه های Chromebook ، Google Chromecast و Chromecast داخلی از HBO Max نیز پشتیبانی خواهند کرد.
  • سیستم های پلی استیشن ۴ سونی می توانند برنامه HBO Max را از طریق فروشگاه پلی استیشن بارگیری کنند.
  • کنسول های بازی مایکروسافت ایکس باکس وان دارای برنامه HBO Max از طریق فروشگاه مایکروسافت هستند.
  • تلویزیون های هوشمند متصل به اینترنت سامسونگ-مدلهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰-می توانند HBO Max را مستقیماً بارگیری و خریداری کنند.
  • Amazon Fire دستگاه های تلویزیونی و تبلت های Fire از برنامه HBO Max پشتیبانی می کنند.
  • دستگاه های Roku از HBO Max برای پخش و ثبت نام در سرویس به عنوان یک کاربر جدید پشتیبانی می کنند.

چگونه می توانم برای HBO Max ثبت نام کنم؟

ساده ترین راه برای دریافت HBO Max این است که مستقیماً برای آن در hbomax.com ثبت نام کنید.

در دستگاه های اپل ، HBO Max دارای یک برنامه iOS برای iPhone و iPad است که به شما امکان می دهد ثبت نام کرده و از طریق خرید درون برنامه ای پرداخت کنید. اپل همچنین HBO Max را در برنامه تلویزیونی خود ادغام می کند ، که به شما امکان می دهد کانال های پخش جریانی خاصی را برای تماشای آنها در یک مکان جمع آوری کنید.

از طریق Google ، HBO Max دارای برنامه ای برای تلفن ها و رایانه های لوحی Android در فروشگاه Google Play است و شما می توانید با خرید درون برنامه ای در داخل برنامه ثبت نام کنید. همچنین می توانید HBO Max را در Android TV ، Chromebook و Google Chromecast پخش کنید. اگر قبلاً از طریق Google Play در HBO Now مشترک بوده اید ، می توانید به صورت خودکار بدون هیچ گونه هزینه اضافی وارد HBO Max شوید و صورتحساب شما از طریق Google ادامه می یابد. و YouTube TV ، سرویس پخش تلویزیونی پرداختی که توسط یوتیوب Google اداره می شود ، HBO Max را نیز حمل می کند.

Roku همچنین به مردم امکان می دهد تا مستقیماً از طریق سیستم پرداخت آن ، Roku Pay ، در دستگاه HBO Max ثبت نام کنند. و افرادی که دارای تلویزیون های هوشمند سامسونگ هستند که از برنامه HBO Max پشتیبانی می کنند ، می توانند مستقیماً در آنجا ثبت نام کنند.

نمایش ها و فیلم ها: چه چیزهای دیگری می توان تماشا کرد؟

به طور کلی ، HBO Max شامل همه نمایش ها و فیلم های موجود در HBO ، به علاوه مجموعه ای از محتوای دارای مجوز بالا ، مانند Friends ، The Big Bang Theory ، ریک اند مورتی و ساوت پارک. این برنامه برنامه نویسی اصلی منحصر به فرد را در کنار آن قرار می دهد. و همه فیلم های تئاتر برادران وارنر ۲۰۲۱ در همان روز با اکران در سینماها در Max پخش می شوند و ۳۱ روز بدون هزینه اضافی در دسترس است.

اکنون که سرویس فعال است ، راهی آسان برای مشاهده آنچه بدون ثبت نام در دسترس است خدمات جستجوی فهرست شخص ثالث مانند Reelgood است.

ساده ترین بخش کاتالوگ برای درک خود HBO است. HBO Max شامل همه چیز در HBO معمولی است ، بنابراین این بدان معناست که تمام فیلم های تئاتری که از کانال می آیند و می روند. قسمت های جدید از همه سریال های HBO ، مانند Euphoria و Last Week Tonight با جان الیور ؛ و فصل های گذشته آن برنامه ها و همچنین کاتالوگ کامل HBO مانند Game of Thrones ، Silicon Valley ، Veep و The Wire. به علاوه تمام فیلم های اصلی HBO ، مستندها و ویژه ها.

فیلم ها بخش مهمی از کاتالوگ هستند. و هر فیلمی که برای تماشا در شبکه سنتی HBO در دسترس است ، برای پخش در HBO Max نیز در دسترس خواهد بود.

فراتر از آن ، HBO Max محتوای بیشتری نسبت به آنچه در HBO معمولی پیدا می کنید ، با همان قیمت ، پر کرده است. این سرویس میلیاردها دلار به بودجه خود برای برنامه نویسی اصلی و معاملات گران قیمت برای پخش عناوین DC ، Studio Ghibli و Criterion Collection و همچنین برنامه های معروف مانند Friends ، South Park ، The Big Bang Theory ، Rick و Morty اختصاص داده است. ، Doctor Who و قسمت های جدید Adventure Time.

Max Originals این سرویس همچنین نمایش ها و فیلم های جدید و منحصر به فردی را ارائه می دهد. برخی از محبوب ترین نسخه های Max تا کنون: Justice League Snyder Cut ، که در ماه مارس منتشر گردید. مهماندار پرواز ، یک سریال کمدی هیجانی با بازی Kaley Cuoco ؛ پرورش یافته توسط گرگ ها ، یک سریال علمی تخیلی از فیلمساز مشهور ریدلی اسکات. و جادوگران ، راه اندازی مجدد کتاب کلاسیک رولد دال و فیلم ۱۹۹۰ ، با بازی اکتاویا اسپنسر و آن هاتاوی.

HBO Max همچنین دارای پادکست هایی در کتابخانه خود است که به برنامه نویسی آن مرتبط است ، در راستای همراه پادکست سال گذشته در مینی سریال چرنوبیل. برای مثال ، توسط گرگ ها ، پادکست موجود است که هم اکنون در Max و سایر سیستم عامل های پادکست موجود است. مکس اواخر امسال پادکست های اصلی و اختصاصی را اضافه می کند ، مانند پادکست بتمن با اسکریپت در پاییز.

HBO Max اکنون در چه کشورهایی است؟ HBO Max چه زمانی بین المللی در نقاط دیگر راه اندازی می شود؟

HBO Max در ۲۷ مه ۲۰۲۰ در ایالات متحده راه اندازی گردید.

 Friends

HBO Max یک قرارداد ۴۲۵ میلیون دلاری را برای تمام قسمت های سریال ۹۰ در Friends ، که از Netflix خارج گردید و شروع به پخش در HBO Max در زمان راه اندازی کرد ، خارج کرد.


NBC

اولین گسترش بین المللی HBO Max در ۳۹ منطقه در سراسر آمریکای لاتین و کارائیب در اواخر ژوئن انجام گردید. آن مناطق عبارتند از آنگوئلا ، آنتیگوا ، آرژانتین ، آروبا ، BVI ، باهاما ، باربادوس ، بلیز ، بولیوی ، برزیل ، جزایر کیمن ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، کوراکائو ، دومینیکن ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، السالوادور ، گرانادا ، گواتمالا ، گویانا ، هائیتی ، هندوراس ، جامائیکا ، مکزیک ، مونتسرات ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، سنت کیتس و نویس ، سنت لوسیا ، سنت وینسنت ، سورینام ، ترینیداد و توباگو ، ترکس و کایکوس ، اروگوئه و ونزوئلا.

پس از آن ، سرویسهای پخش با مارک HBO در اروپا ، از جمله نوردیک ها ، اسپانیا ، اروپای مرکزی و پرتغال ، قرار است در اواخر امسال به HBO Max ارتقا یابد. با این حال ، در ماه ژوئیه ، HBO Max هگردیدار داد که ممکن است راه اندازی خود را در برخی از بازارهای اروپا تا اوایل سال ۲۰۲۲ به تعویق بیندازد.

HBO Max چه ویژگی های محصول دارد؟

در ویژگی مورد انتظار برای هر کسی که قبلاً از HBO Go استفاده می کرد ، HBO Max بارگیری برنامه های تلفن همراه خود را دارد.

HBO Max به شما امکان می دهد همزمان به سه دستگاه مختلف جریان دهید. در مقایسه ، Disney Plus به چهار جریان همزمان اجازه می دهد و Netflix بسته به میزان پرداختی شما در هر ماه بین یک تا چهار اجازه می دهد.

همچنین می توانید حداکثر پنج نمایه ایجاد کنید تا توصیه ها را برای اعضای مختلف خانواده جدا نگه دارید و همچنین دارای حساب های بچه ای است که با وارد کردن یک پین قفل می شوند. این کنترل های والدین به مادران و پدران اجازه می دهد تا بر اساس رتبه بندی هایی مانند PG و TV-14 ، میزان بلوغ برنامه ای را که نمایه هر کودک می تواند به آن دسترسی داشته باگردید ، تعیین کنند.

یکی دیگر از عناصر مفقود گردیده: HBO Max برای اکثر کاتالوگ خود وضوح ۴K و کیفیت تصویر محدوده دینامیکی بالا ارائه نمی دهد. استثناء تمام فیلم های تئاتری است که برادران وارنر در همان روز سینماها در HBO Max منتشر می کنند. همه این فیلم ها در ۴K Ultra HD و HDR در دسترس خواهند بود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت