تلویزیون طاووس: همه چیز را باید بدانید (و نه ، منچستریونایتد و لیدز را ندارد)

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت


آنجلا لنگ/CNET

Peacock برنامه پخش آنلاین NBCUniversal در ایالات متحده با ده ها هزار ساعت برنامه نویسی رایگان ، به علاوه نمایش ، فیلم ، ورزش و نسخه های اصلی در صورت پرداخت است. اعضای با پرداخت می توانند به همه چیز در سرویس دسترسی داشته باشند ، از جمله بیش از ۱۷۵ مسابقه لیگ برتر (اما متاسفانه شنبه منچستریونایتد در مقابل لیدز) ؛ درام گاوچران Yellowstone؛ همه چیز WWE ؛ همه نه فصل The Office ، به علاوه قسمت های طولانی با صحنه های حذف گردیده از دو فصل ؛ و فیلم های جدیدتری مانند Trolls World Tour and the Boss Baby 2.

طاووس یکی از سیل سرویس های پخش جریانی جدید غول های فناوری و رسانه بود که طی یک سال و نیم گذشته راه اندازی گردید. رقبا شامل خدمات جدید دیگری مانند Disney Plus ، Apple TV Plus ، Paramount Plus (تجدید نظر CBS All Access) و HBO Max ، و همچنین دامپزشکان مانند Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu.

اما طاووس در بین این رقبا غیر معمول است زیرا این ردیف رایگان را دارد. همچنین از نظر خدمات و سرویس های جدید غیر معمول است زیرا دارای ورزش و اخبار زنده است. اکثر جدیدترین سرویس های پخش مستقیم بر سرگرمی های ویدیویی درخواستی در خطوط Netflix متمرکز گردیده اند. تفاوتهای دیگر: طاووس دارای “کانال” تلویزیونی است ، اما اینها پخش مستقیم شبکه های آن نیستند. در عوض ، آنها فیدهای برنامه نویسی کوتاهتر یا قسمتهای کامل ، حول موضوعات سازماندهی گردیده اند.

بنابراین آیا طاووس ارزش پرداخت دارد؟ همه جزئیات دقیق تر در زیر آمده است ، اما اساساً: به لطف لایه رایگان ، امتحان آن برای خودتان هزینه ای ندارد. اما پرداخت پول برای طاووس ممکن است برای شما ارزش داشته باگردید اگر: شما یک فوق العاده WWE هستید که می خواهید به تمام برنامه نویسی ها دسترسی داشته باشید. یا Netflix شما را از تبلیغات متنفر کرده است.

آیا می توانم منچستر یونایتد و لیدز را روی طاووس پخش کنم؟ برنامه مسابقات I که می توانم آنجا پخش کنم چگونه است؟

Peacock ، که فقط در ایالات متحده فعالیت می کند ، شنبه شنبه منچستر یونایتد و لیدز را پخش نمی کند. ] این سرویس قراردادی برای پخش ده ها بازی لیگ برتر دارد ، اما آن یکی از آنها نیست.

اما بعداً شنبه ، طاووس برنلی در مقابل برایتون ، چلسی در مقابل کریستال پالاس ، واتفورد در مقابل استون ویلا و نورویچ سیتی در مقابل لیورپول را پخش می کند.

برنامه طاووس برای مسابقات آینده لیگ برتر معمولاً نشان می دهد که در چند هفته آینده چه انتظاری باید داشته باشید.

WWE در مورد طاووس چه خبر؟

طاووس در حال حاضر تنها مکانی برای پخش شبکه WWE است.

از ۱۸ مارس ، Peacock شروع به برنامه نویسی WWE درست قبل از Fastlane کرد ، اولین رویداد WWE “پرداخت به ازای مشاهده” در طاووس. . تا بتواند به تماشای خود ادامه دهد جنبه مثبت این تغییر این است که اکنون WWE Network ، از جمله تمام رویدادهای “پرداخت به ازای مشاهده” ، در Peacock Premium با قیمت ۵ دلار در دسترس خواهد بود-این نصف قیمت سرویس قدیمی WWE Network است. ردیف ماهیانه ۱۰ دلار طاووس قادر خواهد بود به همه برنامه نویسی WWE دسترسی داشته باگردید. تنها تفاوت بین ۵ دلار مشترک بودن و ۱۰ دلار بودن یکی از گرانترین لایه های تبلیغاتی است – هیچ تفاوتی در تماشای شما وجود ندارد.

Peacock یک صفحه اختصاصی WWE برای مرور و پخش همه برنامه های WWE خود دارد ، و Peacock گفت که به طور مداوم محتوای شبکه WWE را به کتابخانه اضافه می کند و کل بایگانی شبکه WWE – از جمله هر رویداد PPW WWE ، WCW و ECW را ایجاد می کند. در تاریخ-در دسترس است تا بر اساس تقاضا قبل از SummerSlam در ۲۱ آگوست پخش شود.

در ردیف رایگان ، طاووس همچنین یک “کانال” جدید WWE ارائه می دهد. WWE Original shows را انتخاب کنید. واقعیت های نمایشی مانند میز و خانم ، توتال بلاس و توتال دیواس. محتوای اخیر در حلقه ؛ و قسمت های هفتگی جدید برنامه های زنده زنده مانند RAW Talk و The Bump ، هم به صورت زنده و هم به صورت تقاضا.

هزینه طاووس چقدر است؟

طاووس دارای سه طبقه است: یک طبقه محدود رایگان است ، یک همه شامل ۵ دلار در ماه با تبلیغات ، و یک همه شامل ۱۰ دلار در ماه بدون تبلیغات است.

سطح رایگان میزان تماشای شما را محدود می کند. به عنوان مثال ، Peacock فقط قسمت های اصلی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد ، بقیه را در دیوار پرداخت خود نگه می دارد. حساب های رایگان می توانند دو فصل اول The Office را تماشا کنند اما نه بیشتر. و اگرچه فیلم های زیادی در این ردیف رایگان موجود است ، برخی از آنها – از جمله Boss Baby 2 – مسدود می شوند مگر اینکه ارتقا دهید. این ردیف رایگان محدود تقریباً به دوسوم فهرست کلی فیلم های طاووس ، تلویزیون فصل جاری ، برنامه های کلاسیک تلویزیونی ، اخبار روزانه ، ورزش ، برنامه های اسپانیایی و کانال های انتخاب گردیده دسترسی دارد.

سطوح پولی اساساً گذرنامه های تمام دسترسی به فهرست کامل خدمات است. Peacock Premium 5 دلار در ماه یا ۵۰ دلار در سال با تبلیغات است ، یا می توانید برای مشاهده بدون آگهی به ۱۰ دلار در ماه یا ۱۰۰ دلار در سال به Peacock Premium Plus ارتقا دهید (این رده Premium Plus تنها موردی است که به شما امکان بارگیری برای تماشا را می دهد) آفلاین).

سطوح تبلیغاتی نباید بیش از پنج دقیقه تبلیغات در ساعت داشته باشند.

طاووس چه معاملاتی ارائه می دهد؟

برخی از افراد می توانند تخفیف هایی بگیرند که هزینه طاووس را کاهش می دهد ، اگر آنها قبلاً مشتری شرکت های کابل خاصی هستند. Peacock نسخه های پولی این سرویس را با ۵ دلار تخفیف به مشترکان Comcast X1 و Flex می دهد. بنابراین اگر آنها می خواهند با تبلیغات تماشا کنند ، هیچ هزینه ای برای Peacock Premium نمی پردازند. اگر می خواهند بدون آگهی تماشا کنند ، باید ۵ دلار در ماه برای Premium Plus بپردازند.

مشتریان کاکس نیز آن معامله ۵ دلاری را دریافت می کنند. طاووس گفته است که در حال همکاری بر روی ارائه این تخفیف به طیف وسیع تری از مصرف کنندگان است.

در ماه ژانویه ، NBCUniversal گفت که با شرکت کابل Charter Communications برای مشتریان ویدیویی و باند پهن باند به توافق رسیده است تا یک آزمایش رایگان رایگان برای طاووس را دریافت کند. آن پیشنهادات هنوز آغاز نگردیده است

قیمت مسابقه طاووس طیف وسیعی دارد.

در میان خدماتی که دارای گزینه های پشتیبانی از آگهی هستند ، Hulu ماهانه ۶ دلار با تبلیغات و ۱۲ دلار در ماه بدون آگهی است. CBS All Access برای سطح تبلیغات خود ۶ دلار و برای نسخه بدون آگهی ۱۰ دلار دریافت می کند.

در مقایسه ، Netflix ، بدون تبلیغات ، ارزان ترین رده خود را با ۹ دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که محبوب ترین طرح آن ۱۴ دلار است. Apple TV Plus 5 دلار در ماه ، دیزنی پلاس ۷ دلار در ماه و HBO Max 15 دلار در ماه است. هیچکدام شامل تبلیغات نمی شوند.

و هیچ یک از این رقبا – اعم از تبلیغاتی یا بدون تبلیغاتی – ردیفی رایگان مانند طاووس ارائه نمی دهند.

آیا طاووس آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

دیگر نه.

طاووس قبلاً یک آزمایش رایگان هفت روزه استاندارد را برای اعضای جدید در هر یک از سطوح پولی ارائه کرده بود. اما این سرویس بی سر و صدا این آزمایشات رایگان را در اواخر ماه ژوئن قبل از انتشار Boss Baby 2 در سرویس همزمان با اکران در سینماها حذف کرد.

چه دستگاه هایی از طاووس پشتیبانی می کنند؟

طاووس در وب در peacocktv.com در وب موجود است و در:

 • دستگاه های اپل مانند iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV 4K و Apple TV HD پشتیبانی می شود. [۱۹۶۵۹۰۳۶] دستگاه های Google شامل تلفن ها و رایانه های لوحی Android و دستگاه های Android TV ، دستگاه های داخلی Chromecast و Chromecast.
 • کنسول های Xbox One .
 • کنسول های سونی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو.
 • تلویزیون های Vizio SmartCast.
 • تلویزیون های هوشمند LG.
 • دستگاه های Roku.
 • Amazon Fire TV

برای بررسی مدل های دقیق که از Peacock پشتیبانی می کنند ، صفحه پشتیبانی سرویس را بررسی کنید.

طاووس چه ویژگی های محصول دارد؟

 • حداکثر سه دستگاه می توانند طاووس را به طور همزمان از یک حساب واحد پخش کنند.
 • طاووس برای ثبت دستگاهها با سرویس به حساب نیاز ندارد و همچنین تعداد دستگاههایی را که یک حساب می تواند برای جریان استفاده کند محدود نمی کند.
 • طاووس از فرمت های سطح بالا مانند وضوح ۴K ، محدوده دینامیکی بالا و صدای Dolby Atmos در هنگام راه اندازی پشتیبانی نمی کند ، اما آنها در نقشه راه اضافه می شوند.
 • هنوز از نمایه ها پشتیبانی نمی کند ، ویژگی ای که به طور معمول به اعضای مختلف یک خانواده اجازه می دهد مشاهده و توصیه های خود را جدا نگه دارند. این ویژگی در نقشه راه نیز موجود است.
 • کنترل والدین توسط یک پین مدیریت می شود.
 • بارگیری تلفن همراه برای کسانی که در ردیف برتر آن ، Premium Plus مشترک هستند ، در دسترس است.
 • رابط کاربری برنامه خواهد بود فقط به زبان انگلیسی برنامه نویسی روی طاووس از هرگونه صوت یا زیرنویس زبانی که دارای عنوان خاصی باگردید پشتیبانی می کند. هنگام راه اندازی ، محتوایی با آهنگ ها و زیرنویس های زبان اسپانیایی خواهد داشت.

این نام چیست؟

طاووس اشاره ای به آرم و طلسم قدیمی NBC است. اشتراوس گفت که تماس با سرویس طاووس به عنوان ادای احترام به NBC است ، اما او تاکید کرد که این سرویس مجوزهای زیادی برای محتوای غیر NBC نیز صادر می کند.

“ما این سرویس را NBC Plus نمی نامیم. ما آن را طاووس می نامیم. از بسیاری جهات ، این طراحی بود.” “به NBCUniversal ادای احترام کنید اما فقط به محتوای NBCUniversal محدود نباشید.”

در مراسم رونمایی این سرویس در ماه ژانویه ، نویسنده ، تهیه کننده و بازیگر زن تینا فی گفت که او در اصل می خواست عنوان ۳۰ راک The Peacock باگردید. او گفت: “به من گفته گردید که” نه “سختی است و از سانسورها عبور نخواهد کرد.” “و ما اینجا هستیم.”

چه زمانی راه اندازی گردید؟ چه زمانی خارج از ایالات متحده گسترش می یابد؟

NBCUniversal ابتدا “پیش نمایش” سرویس پخش Peacock را در ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ برای مشتریان کابل Comcast's Xfinity X1 و مشتریان جریان Flex آن راه اندازی کرد. طاووس برای همه دیگر در ایالات متحده در ماه ژوئیه راه اندازی گردید.

طاووس گفت ، گسترش بین المللی خواهد آمد ، اما زمان بندی آن را مشخص نکرده است.

برنامه نویسی NBC در Hulu چه می شود؟

در حال حاضر ، برنامه های NBC در Hulu پخش می شوند.

 officejimpamcute

پخش دفتر روی طاووس در آغاز سال ۲۰۲۱ آغاز گردید.


NBC

NBC سالها در Hulu شریک بود ، اما Comcast مالک NBCUniversal با دیزنی توافق کرد تا دیزنی کنترل کامل Hulu را در سال گذشته به دست آورد. این معامله شامل شرایطی بود که اساساً به NBC اجازه می داد همزمان برنامه های برنامه نویسی را هم در Hulu و هم روی Peacock داشته باگردید.

NBCUniversal می تواند از امسال برنامه های خود را از Hulu خارج کند و تا سال ۲۰۲۲ این حق را دارد (اما نه تعهد) که اکثر موافقت نامه های مجوز محتوای خود با Hulu را لغو کند.

استیو بورک ، رئیس NBCUniversal ، در مراسم رونمایی از طاووس در اوایل سال ۲۰۲۰ ، گفت: “هنوز برای گفتن زود است” آیا NBC می خواهد این مسیر را طی کند.

از آنجا که طاووس با یک لایه رایگان زندگی می کند ، ساده ترین راه برای درک آنچه در مورد طاووس وجود دارد مرور خود سرویس است ، اگرچه برای این کار باید یک حساب با آدرس ایمیل ثبت کنید. اگر نمی خواهید یک ایمیل را تحویل دهید ، همچنین می توانید سایتهای شخص ثالثی مانند Reelgood را که کاتالوگهای خدمات جریان را ردیابی می کنند ، بررسی کنید تا از آنچه برای تماشا در دسترس است مطلع شوید.

به طور کلی ، برنامه نویسی سرویس به فهرست پشتیبان NBCUniversal و حق امتیاز آن متمایل است ، اما چند پیچیدگی نیز وجود دارد.

طاووس دارای مجوز برنامه نویسی از شرکت های دیگر است. به عنوان مثال ، معامله با ViacomCBS ، فصل گذشته یلوستون را به طاووس می دهد ، یک درام تابستانی موفق در شبکه Paramount ViacomCBS.

ردیف رایگان طاووس شامل موارد زیر است:

 • دسترسی روزهای بعد به فصل های جاری برنامه های پخش گردیده NBC در اولین فصل خود ، معروف به سریالهای تازه کار.
 • دسترسی هفته بعد (یعنی یک هفته پس از پخش قسمت ها) به جریان جاری فصل های بازگشت برنامه های پخش گردیده NBC.
 • قسمت هایی از فیلم اصلی طاووس (اما نه فصل های کامل) را انتخاب کنید.
 • کانال های ژانرهای انتخاب گردیده ، که NBC آنها را به عنوان مواردی مانند SNL Vault ، Family Movie Night و Olympic Profile معرفی کرده است.
 • منتخب مجموعه های کلاسیک و فیلم های محبوب.
 • اخبار و برنامه های ورزشی روزانه ، از جمله المپیک.
 • محتوای اسپانیایی زبان.

با عضویت در Premium ، شما اساساً یک مجوز دسترسی کامل دریافت می کنید. این شامل همه چیز در ردیف رایگان به علاوه:

 • فصلهای اصلی نسخه اصلی طاووس است.
 • دسترسی روز بعد به فصول جاری بازگشت برنامه های پخش گردیده NBC. نمایش امشب با بازی جیمی فالون در اوایل طاووس و اواخر شب با ست مایرز ساعت ۲۰ پخش می شود. ET-اما این مزیت فقط زمانی شروع می شود که نمایش ها به تولید داخل استودیویی بازگردند.
 • دسترسی کامل به کتابخانه نمایش ها و فیلم های طاووس.
 • ورزش های دیگر ، مانند فوتبال لیگ برتر و فینال جام استنلی. [۱۹۶۵۹۰۴۳] طاووس همچنین شامل برنامه های زنده ، از جمله بازیهای المپیک تابستانی در توکیو است. رویدادهای منتخب المپیک توکیو و پکن در طاووس در ردیف رایگان پخش می شود.

  در میان سایر ورزشهایی که می توانید در ردیف رایگان طاووس تماشا کنید ، این سرویس دارای مسابقات قهرمانی باز ایالات متحده ، قهرمانی باز زنان و یک بازی پلی آف NFL Wild Card است. علاوه بر این ، ردیف رایگان در صورت تقاضا ، رویدادهایی مانند مسابقات اسب سواری تاج سه گانه ، نکات برجسته روزانه NBC Sports و صدها ساعت مجموعه ورزشی و اسناد را در اختیار خواهد داشت.

  ورزشهای درجه یک شامل مسابقات فوتبال لیگ برتر ، پوشش رویدادهای دوچرخه سواری نخبه مانند تور دو فرانس و لا وولتا و بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای WWE ، مانند WWE Untold ، جلسات جمجمه شکسته استیو آستین و بهترین مسابقات WrestleMania جان سینا است. به

  تا پایان سال ۲۰۲۱ ، NBCUniversal قصد دارد شبکه ورزشی NBC را منحل کند ، که برخی از برنامه های آن در نهایت به طاووس ختم می شود.

  در زمینه برنامه نویسی خبری ، طاووس از مارک هایی مانند NBC News ، Sky News ، MSNBC و CNBC استفاده خواهد کرد. پخش همزمان اخبار شبانه NBC با لستر هولت و ملاقات با مطبوعات با چاک تاد. کانال های خبری زنده شامل NBC News Now ، Sky News و NBC/Sky Global News (یک کانال جدید) خواهد بود. این کلیپ از امروز ، CNBC ، MSNBC ، E! اخبار ، اخبار شبانه NBC و ملاقات با مطبوعات ؛ و به محتوای اصلی از حق رای Meet the Press ، مستندهای تحقیقی شامل فصل های کامل Dateline و Lock Up ، و مستندهای کتابخانه ای از NBC News و CNBC تبدیل می شود.

  از نظر اصلی ، این شرکت عموماً تمایل دارد به مجموعه های جدیدی از استعدادها با سابقه طولانی در NBC ، مانند تینا فی ، امی پولر و مندی کالینگ ، تکیه کند. همچنین شرط بندی مجدد نمایش ها در فهرست خود با جذابیت ماندگار است. در حال حاضر احیای Battlestar Galactica (خود راه اندازی مجدد سری علمی تخیلی دهه ۱۹۷۰) توسط خالق آقای Robot سام اسماعیل و راه اندازی مجدد بازی Punky Brewster و Saved by the Bell منتشر گردیده است. طبق Deadline ، NBCUniversal امیدوار است که راه اندازی مجدد The Office را انجام دهد ، که خود بازسازی یک مجموعه انگلیسی بود.

  اما همه برنامه های اصلی طاووس مستقیماً از شجره نامه NBCUniversal نمی آید. برخی از عناوین اصلی ، مانند Brave New World ، پروژه های تازه فقط برای طاووس هستند.

   http://www.cnet.com/


  در حال پخش:
  این را تماشا کنید:

  تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…



  ۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت