Paramount Plus: فیلم ، نمایش ، قیمت ، دوره آزمایشی رایگان و سایر مواردی که باید بدانید

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 yellowstone-ep302-cm-104-r.jpg

خداحافظ ، CBS All Access.


سارا تیو/CNET

Paramount Plus در ماه مارس به عنوان جایگزین CBS All Access با کتابخانه ای بزرگ از نمایش ها و فیلم ها ، به همراه نسخه های اصلی منحصر به فرد مانند راه اندازی مجدد iCarly راه اندازی گردید. اما این برنامه تنها نمایش خاصی ندارد که بیشتر با نام پارامونت مرتبط است: Yellowstone . سه فصل اول درام کابوی فقط در سرویس رقیب پخش می شود طاووس . (در خط پایین ، Paramount Plus دارای spinoff های منحصر به فرد Yellowstone خواهد بود ، مانند پیش درآمد Y: 1883 که اواخر امسال انتظار می رفت.)

برخلاف سرویسهای پخش مانند HBO Max و دیزنی پلاس ، پارامونت پلاس هیچ فیلمی تئاتری جدید روزی که وارد سینما گردید پخش نمی کند. اما پارامونت متعهد گردیده است که برخی از فیلم های بزرگ خود را پس از ۳۰ تا ۴۵ روز در سینماها برای پخش در دسترس قرار دهد ، دورانی بسیار سریعتر از قبل از همه گیری COVID-19. Quiet Place Part 2 از جمله فیلم های این آهنگ بود. ماموریت: غیرممکن ۷ قرار است خیلی زود در سال ۲۰۲۲ با برنامه ای مشابه پس از ورود به سینما در ماه نوامبر پخش شود. به در میان آن نسخه های اصلی احیای Frasier ، کمدی طنز دهه ۱۹۹۰ است. راه اندازی مجدد Rugrats نیکلدئون و iCarly به نوستالژی هزاره ضربه بزنید. و یک استودیو جدید اختصاص داده گردیده به Avatar: The Last Airbender، که توسط خالقان کارتون اصلی تاسیس گردیده است، برای تولید طیف وسیعی از برنامه ها، از جمله یک فیلم متحرک جدید .

مانند دیزنی پلاس ، HBO Max ، اپل تی وی پلاس ، طاووس ، دیسکاوری پلاس و دیگران که قبل از آن آمده بودند ، پارامونت پلاس امیدوار است دستورالعمل خاص برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و نسخه های اصلی آن باگردید شما را با چشم انداز خود برای آینده تلویزیون آشنا می کند. برای شما ، این جنگ های به اصطلاح جریان بر تعداد سرویس هایی که استفاده می کنید-و اغلب باید هزینه آنها را پرداخت کنید-برای تماشای نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود به صورت آنلاین تأثیر می گذارد.

چگونه می توانم A Quiet Place Part 2 را در Paramount Plus پخش کنم؟

A Quiet Place Part 2 برای پخش در Paramount Plus در ۱۳ ژوئیه ، تقریباً یک ماه و نیم پس از نمایش تئاتر ، در دسترس قرار گرفت.

این بخشی از کاتالوگ استاندارد پارامونت پلاس است ، بنابراین همه مشترکین ، صرف نظر از ردیف آن. از خدمات ، می توانید تماشا کنید

با این حال ، این فیلم فقط در ایالات متحده موجود است. اگر مشترک کانادا ، آمریکای لاتین یا جاهای دیگر هستید ، در دسترس نیست.

پارامونت پلاس چه قیمت هایی را اخذ می کند؟ چه رده هایی دارد؟

پارامونت پلاس دارای دو طبقه است. این دستگاه گران قیمت و ممتاز ۱۰ دلار در ماه یا ۱۰۰ دلار در سال برای پخش بدون آگهی هزینه دارد ، عضویتی که شامل دسترسی به شبکه CBS زنده و محلی شما نیز می شود. یا می توانید با تبلیغاتی که فاقد شبکه زنده است ، ماهی ۵ دلار یا سالانه ۵۰ دلار مشترک شوید.

برخی از برنامه هایی که معمولاً در شبکه CBS پخش می شود برای مشترکان ۵ طبقه در دسترس خواهد بود-نه همه چیز. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک مشترک پایه می تواند بازیهای NFL زنده را در Paramount Plus مشاهده کند ، اما نمی تواند تمام ورزشهای زنده CBS را مشاهده کند. یک مشترک پایه نمی تواند اکثر برنامه ها را در کانال مستقیم CBS تماشا کند.

رده ممتاز Paramount Plus شامل وسعت همه چیز در Paramount Plus ، از جمله پخش زنده کانالهای محلی شبکه CBS است. اگرچه این یک لایه بدون آگهی است ، در کانال های زنده تبلیغات وجود خواهد داشت.

قیمت رقبای پارامونت پلاس محدوده وسیعی دارد.

در میان خدماتی که دارای گزینه های پشتیبانی از آگهی هستند ، Hulu 6 دلار در ماه با تبلیغات و ۱۲ دلار در ماه بدون آگهی است. طاووس دارای یک لایه رایگان و محدود با تبلیغات است ، اما برای باز کردن قفل کامل آن می توانید هزینه کنید. آن حقوق و حق عضویت برتر طاووس ماهیانه ۵ دلار با تبلیغات است ، یا می توانید با ۱۰ دلار در ماه به نسخه بدون آگهی ارتقا دهید.

Netflix ، بدون تبلیغات ، ارزان ترین رده خود را با ۹ دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که محبوب ترین برنامه آن ۱۴ دلار است. اپل تی وی پلاس ۵ دلار در ماه ، دیزنی پلاس ماه آینده ۸ دلار و HBO Max 15 دلار در ماه است. هیچ کدام شامل تبلیغات نمی شود.

آیا پارامونت پلاس یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

بله ، پارامونت پلاس یک استاندارد هفت روزه رایگان برای مشترکین جدید ارائه می دهد. پس از یک هفته ، بسته به آنچه در آن ثبت نام کرده اید ، به صورت خودکار هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه از شما دریافت می شود.

در واقع پارامونت پلاس چیست؟

Paramount Plus سرویس ویدئویی اشتراک اشتراک است که CBS All Access را جایگزین کرده است.

به طور کلی ، Paramount Plus دارای اخبار و ورزشهای زنده و همچنین در -نمایش ها و فیلم های درخواستی ، از جمله اصلی -همه آنها به مارک های شرکت اصلی ViacomCBS متصل هستند ، مانند CBS ، MTV ، BET ، کمدی سنترال ، نیکلدون و شبکه پارامونت ، به علاوه استودیوی فیلم سازی Paramount Pictures. همچنین به برنامه ها و فیلم های دیگران مجوز می دهد تا کتابخانه جریان خود را کامل کند.

اگر من قبلاً عضو CBS All Access بودم چطور؟

اشتراک های کنونی CBS All Access به طور خودکار به Paramount Plus منتقل می شود. برنامه CBS All Access از طریق به روز رسانی خودکار به Paramount Plus تبدیل گردید. اشتراک شما تغییر نمی کند و شما همچنان همان نرخ قبلی را پرداخت می کنید.

اگر از ۱۰ ماه در ماه بدون آگهی CBS All Access مشترک شوید ، می توانید همه چیز را در پارامونت پلاس بدون تبلیغات ، مانند قبل ، مشاهده کنید. اگر مشترک ماهانه ۶ دلار در تبلیغات CBS All Access شوید ، همچنین می توانید همه چیز را در Paramount Plus مشاهده کنید ، اما مانند قبل تبلیغات به شما ارائه می شود.

هنگامی که پارامونت پلاس گزینه ۵ ماهانه خود را در ماه ژوئن راه اندازی کرد ، هیچ چیزی برای اشتراکات قدیمی اعضای CBS All Access و هیچ کس در برنامه قبلی ۶ ماهه Paramount Plus ماهانه تغییر نکرد ، مادامی که آنها اعضای فعال باقی بمانند بدون تغییر برنامه های خود

بنابراین تفاوت بین پدربزرگ ۶ ماهه ردیف و ۵ دلار ماهانه پارامونت پلاس چیست؟ توانایی تماشای کانال CBS زنده و محلی شما تنها تفاوت است. اگر پدربزرگ ، ماهی ۶ دلار به Paramount Plus دسترسی دارید ، همچنان به کانال زنده دسترسی خواهید داشت. اگر در هر زمان می خواهید با قطع دسترسی به کانال زنده ، ماهی یک دلار برای خود پس انداز کنید ، می توانید عضویت خود را به ردیف ۵ دلار تغییر دهید. اما برای از سرگیری دسترسی به کانال زنده پس از ایجاد تغییر ، نمی توانید مجدداً در سطح ۶ دلار مشترک شوید.

چگونه می توانم Paramount Plus را لغو کنم؟

مسیر شما برای لغو Paramount Plus بستگی به نحوه ثبت نام شما در این سرویس دارد. اگر مستقیماً به صورت آنلاین در paramountplus.com ثبت نام کرده اید ، باید علامت را مجدداً مشاهده کرده و بر روی حروف اول کاربری در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس “حساب” را انتخاب کرده و به پایین “لغو اشتراک” بروید. اما اگر در پلت فرم صورتحساب دیگری ثبت نام کرده اید ، باید آن را لغو کنید.

اپل

 • اگر از طریق iTunes در iPhone یا iPad ثبت نام کرده اید ، می توانید برای تماس با پشتیبانی iTunes از support.apple.com دیدن کنید یا مراحل زیر را در دستگاه خود انجام دهید: تنظیمات را باز کنید ، روی نام خود ضربه بزنید. و سپس روی اشتراک ها ضربه بزنید. (اگر “اشتراک ها” را نمی بینید ، در عوض “iTunes & App Store” را جستجو کنید. سپس روی Apple ID خود ضربه بزنید ، روی View Apple ID ضربه بزنید ، وارد سیستم شوید ، به اشتراک ها بروید و به اشتراک ها ضربه بزنید.) از آنجا ، روی پارامونت پلاس را انتخاب کرده و “لغو اشتراک” را انتخاب کنید. اگر گزینه لغو را مشاهده نمی کنید ، اشتراک قبلاً لغو گردیده و تمدید نمی شود.
 • اگر در یک تلویزیون Apple ثبت نام کرده اید ، می توانید اشتراک ها را فقط برای برنامه های tvOS که در آن Apple TV نصب گردیده اند ویرایش کنید ، بنابراین مطمئن شوید که برنامه Paramount Plus را حذف نکرده اید. اگر دارید ، ممکن است لازم باگردید آن را دوباره بارگیری کرده و دوباره وارد سیستم شوید. تنظیمات را باز کنید ، Users & Accounts را انتخاب کنید ، سپس حساب خود را انتخاب کنید. از آنجا ، اشتراک ها را انتخاب کنید و پارامونت پلاس را انتخاب کنید ، در آنجا می توانید اشتراک را لغو کنید. مانند گزینه های iPhone و iPad ، اگر گزینه لغو اشتراک را نمی بینید ، قبلاً لغو گردیده است و تمدید نمی شود.
 • اگر از طریق کانال های Apple TV ثبت نام کرده اید ، با پشتیبانی مشتریان اپل با شماره (۸۰۰) ۲۷۵-۲۲۷۳ (۸۰۰) تماس بگیرید یا برای لغو اشتراک از راهنمای Apple پیروی کنید.

Android/Google

 • اگر از طریق فروشگاه Google Play در دستگاه Android یا Android TV ثبت نام کرده اید ، می توانید از support.google.com/googleplay دیدن کرده یا برای لغو با ۸۵۵-۸۳۶-۳۸۵ تماس بگیرید (۸۵۵). متناوبا ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید ، اما حذف برنامه در Android TV شما اشتراک شما را لغو نمی کند: در تلفن یا رایانه ، به g.co/play/subscriptions بروید. اشتراکی را که می خواهید لغو کنید انتخاب کنید و سپس طبق دستورالعمل های بعدی ، لغو اشتراک را انتخاب کنید.

Amazon Fire TV and Prime Video

 • اگر از طریق Prime Video آمازون ثبت نام کرده اید ، باید برای کمک حساب با amazon.com/contact-us تماس بگیرید.
 • اگر اشتراک در Amazon Fire TV خریداری کرده اید ، برای کمک می توانید با (۸۸۸) ۲۸۰-۲۰۷۳ تماس بگیرید یا از amazon.com/firetvsupport دیدن کنید ، یا می توانید این مراحل را دنبال کنید: به عضویت ها و اشتراک های خود بروید ، که معمولاً در amazon.com/yourmembershipsandsubscriptions قرار دارد. از آنجا ، مدیریت اشتراک را در کنار Paramount Plus انتخاب کنید. روی پیوند تحت مدیریت کانالهای ویدیویی اصلی خود کلیک کنید ؛ سپس در بخش “Prime Video Channels” ، Paramount Plus را بیابید ، Cancel Channel را انتخاب کرده و تأیید کنید. .com برای دریافت کمک ، یا مراحل زیر را دنبال کنید: در صفحه اصلی خود ، Paramount Plus را انتخاب کرده و دکمه ستاره (معروف به “*”) را در ریموت Roku خود فشار دهید. Mage Subscription را انتخاب کرده و Cancel Subscription را انتخاب کنید.

چه دستگاه هایی می توانند Paramount Plus را پخش کنند؟

Paramount Plus برای پخش در ParamountPlus.com و برنامه های تلفن همراه Paramount Plus برای دستگاه های Apple iOS و دستگاه های Android در دسترس خواهد بود.

فراتر از آن ، ViacomCBS گفت که پارامونت پلاس همان “توزیع گسترده” را خواهد داشت که All Access داشت. CBS All Access دارای پشتیبانی:

 • تلویزیون سامسونگ
 • تلویزیون ویزیو
 • تلویزیون ال جی
 • Roku
 • ایکس باکس
 • Xfinity Flex
 • پارامونت پلاس شامل چه ویژگی های محصول است؟

  ویژگی های فناوری Paramount Plus عبارتند از:

  • فرمت های بصری ۴K/HDR و Dolbyvision برای نسخه های اصلی Paramount Plus و برخی از محتوای اسمیتسونین در هنگام راه اندازی پشتیبانی می شوند. پارامونت پلاس در حال حاضر از صدای Dolby Atmos پشتیبانی نمی کند.
  • بارگیری های تلفن همراه با تعداد محدود ۲۵ عنوان در دسترس خواهد بود.
  • نمایه های جداگانه – حداکثر شش مورد از آنها – می توانند توصیه ها و سابقه تماشا را در بین اعضای خانواده شما جدا نگه دارند. CBS All Access همچنین پروفایل های متناسب با کودکان را ارائه می دهد ، بنابراین به احتمال زیاد Paramount Plus نیز چنین خواهد کرد.
  • این سرویس به سه جریان همزمان اجازه می دهد تا چندین نفر را به طور همزمان تماشا کنند.

  پارامونت پلاس در چه کشورهایی راه اندازی گردیده است؟

  پارامونت پلاس در ۴ مارس در ایالات متحده ، آمریکای لاتین و کانادا راه اندازی گردید. در ۲۵ مارس به سوئد ، نروژ ، دانمارک و فنلاند گسترش یافت.

  در آمریکای لاتین ، پارامونت پلاس ابتدا به آرژانتین ، بولیوی رسید. ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، السالوادور ، گواتمالا ، هندوراس ، مکزیک ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، اروگوئه و ونزوئلا. از ۱۰ All Access اواخر امسال ، و همچنین در اروپا گسترش یافته و بازارهای بیشتری در پی آن است. این شرکت هنوز هیچ تاریخی برای هیچ یک از این بازارها یا بازارهای دیگر مشخص نکرده است.

  نمایش ها و فیلم ها: چه چیزی برای تماشای پارامونت پلاس در دسترس خواهد بود؟

  پارامونت پلاس قرار است دارای کتابخانه ای با بیش از ۳۰،۰۰۰ قسمت و ۲۵۰۰ فیلم باگردید ، به علاوه ۳۶ سریال اصلی در سال جاری.

  کتابخانه Paramount Plus با کتابخانه CBS All Access متفاوت است – اما کاتالوگ سرویس اخیر تصور کلی از آنچه باید انتظار داشت را ارائه می دهد. شما می توانید سایتهای شخص ثالثی مانند Reelgood را که کاتالوگهای خدمات جریان را ردیابی می کنند بررسی کنید تا از آنچه در حال حاضر برای تماشا در CBS All Access در دسترس است مطلع شوید. یا فقط با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان آن را بررسی کنید.

  برنامه نویسی پارامونت پلاس به مارک های ViacomCBS و حق امتیاز آن از جمله CBS ، BET ، Comedy Central ، MTV ، Nickelodeon و Smithsonian و همچنین فیلم هایی از Paramount Pictures متکی است. اما انتظار نداشته باشید که همه چیز در هر کانال ViacomCBS در Paramount Plus در دسترس باگردید – Yellowstone مثال خوبی از یک نمایش است که در جاهای دیگر مجوز گرفته است و پخش پارامونت پلاس برای مدت طولانی ممنوع است.

  در زمان راه اندازی ، پارامونت پلاس فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال اجرا را برای اولین پخش خود معرفی می کند.

  در خط پایین ، همچنین فیلم های جدیدی از Paramount Pictures 35 تا ۴۵ روز پس از نمایش در سینماها پخش می شود ، در حالی که سایر فیلم های Paramount به زودی ۹۰ روز پس از ورودشان در سینما به سرویس آنلاین می رسد.

  ماموریت: غیرممکن ۷ و PAW Patrol: فیلم روی پارامونت پلاس قرار می گیرد تا ۴۵ روز پس از اولین نمایش آنها در سینما پخش شود. این باعث می شود Mission: Impossible 7 برای پخش در ۳ ژانویه در دسترس قرار گیرد و فیلم PAW Patrol در Paramount Plus در ۴ اکتبر به نمایش گذاشته شود. ۲۰۲۲ پس از نمایش پنجره های طولانی تر پس از نمایش های تئاتر خود. علاوه بر راه اندازی مجدد Top Gun ، فیلم هایی مانند Sonic the Hedgehog 2 ، Transformers 7 ، Dungeons and Dragons ، Scream and Snake Eyes پس از اجرای کامل تئاتر یا در برخی موارد ، پس از رفتن به خانه ، در Paramount Plus نمایش داده می شوند. مشاهده فروش و اجاره و حتی برخی از دسترسی به شبکه های تلویزیونی با پرداخت Epix.

  اما برنامه انتشار پارامونت پلاس برای فیلم های تئاتر به اندازه برخی دیگر از رقبای پخش کننده تهاجمی نیست. HBO Max امسال همه فیلمهای جدید را از استودیوی Warner Bros می سازد- از جمله Wonder Woman 1984 ، Dune و The Matrix 4- همان روز که فیلم ها به سینماها می آیند ، بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکان ، پخش می شود.

  پارامونت پیکچرز با Epix برای ساخت هزاران فیلم قدیمی از طیف گسترده ای از استودیوهای موجود در پارامونت پلاس قرارداد بسته است. از اواخر بهار ، این سرویس فیلم هایی را از مجموعه هایی مانند جیمز باند ، Hunger Games ، The Addams Family و The Avengers پخش می کند و فهرست فیلم های Paramount Plus را به ۲۵۰۰ عنوان افزایش می دهد.

  و فیلم های جدید MGM پس از اکران کامل تئاتری و یک بازه زمانی زمانی که انحصاری Epix هستند ، در Paramount Plus در دسترس قرار خواهند گرفت. این شامل فیلم هایی مانند House of Gucci ، Creed 3 و فیلم جدید جیمز باند ، No Time to Die است.

  موارد زیر توصیفات خود پارامونت پلاس از نمایش ها و فیلم های جدید ، اصلی است که به سرویس استریم معرفی می شود:

  Scripted Dramas

  • Criminal Minds – سریال های دارای رتبه برتر در پخش و پخش مجدد با مجموعه فیلمنامه ای جدیدی که تیم را برای بررسی یک مورد واحد و جذاب در ۱۰ قسمت دور هم جمع می کند.
  • Flashdance – یک زن جوان تلاش می کند تا در دنیای باله در حالی که عاشقانه ، پول ، هنر ، دوستی و نحوه دوست داشتن را دنبال می کند. خودش. تریسی مک میلان ، نویسنده برنده جایزه مردان دیوانه ، نویسنده و مجری این مجموعه درام است ، که از همان جایی که داستان متوقف گردیده بود ، شروع می شود ، اما در حال حاضر. آنجلا رابینسون ، بازیگر True Blood ، این سریال را با Lynda Obst کارگردانی و اجرایی خواهد کرد.
  • Halo – بر اساس حق امتیاز نمادین Xbox ، جهان حماسی Halo و بازیگران شخصیت در این مجموعه درام جدید جدید زنده می شوند. در اقتباس تلویزیونی جدید ، Halo در جهان اتفاق می افتد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ به وجود آمد و درگیری حماسی قرن ۲۶ بین بشریت و تهدید بیگانه ای را که به عنوان پیمان شناخته می شود ، نمایشی کرد. Halo داستانهای شخصی عمیقاً کشیده را با عمل ، ماجراجویی و تصور غنی از آینده خواهد بافت.
  • مرد سرزمینی – که در شهرهای ضرب المثل غرب تگزاس واقع گردیده است ، سرزمین مرد داستان مدرن در جستجوی ثروت در جهان است سکوهای نفتی این سریال یک داستان در طبقه بالا و پایین از میلیاردرهای ناهموار و گربه وحشی است که باعث رونق بسیار بزرگی گردیده و آب و هوا ، اقتصاد و ژئوپلیتیک ما را تغییر می دهد.
  • داستان عشق – جاش شوارتز و استفانی ساویج ، تهیه کنندگان اجرایی Gossip Girl ، The OC و در جستجوی آلاسکا ، مجموعه ای را بر اساس فیلم داستان عشق به پارامونت پلاس می آورند.
  • شهردار کینگستون – خانواده مک لوسکی ، کارگزاران قدرت در کینگ استون ، میشیگان را دنبال می کند ، جایی که تجارت حبس تنها صنعت پررونق است. این مجموعه با موضوعات نژادپرستی سیستمیک ، فساد و نابرابری ، نگاهی آشکار به تلاش آنها برای برقراری نظم و عدالت در شهری دارد که هیچ کدام از آنها را ندارد.
  • Star Trek: Strange New Worlds – قسمت بعدی حق رای دادن Star Trek بر اساس سالهایی است که کاپیتان کریستوفر پایک فرماندهی USS را بر عهده داشت شرکت، پروژه. این سریال در دهه قبل از سوار گردیدن کاپیتان کرک به USS Enterprise ، کاپیتان پایک ، افسر علوم و شماره یک را دنبال می کند.
  • شغل ایتالیایی – زمانی که نوه های چارلی کروکر افسانه ای صندوق امانات قدیمی خود را به ارث می برند ، تلاش برای شمش های بدنام ایتالیایی دوباره رواج یافت. این مجموعه از استودیوهای تلویزیونی پارامونت تهیه گردیده و توسط Matt Wheeler (Hawaii Five -0) تهیه و نوشته گردیده و توسط دونالد دی لاین تهیه گردیده است. در مورد رمان والتر توویس با همین نام و فیلم نمادین با بازی دیوید بووی. این سریال یک شخصیت بیگانه جدید را دنبال می کند که در نقطه عطفی در تکامل بشر به زمین می آید و برای تعیین آینده ما باید با گذشته خود مقابله کند. تجربیات خارق العاده و آلودی رودی تهیه کننده برنده اسکار در ساخت فیلم پدرخوانده. مجموعه رویدادهای ۱۰ قسمتی توسط مایکل تولکین (Escape at Dannemora، The Player) نوشته و تهیه گردیده است. رودی همچنین در کنار تهیه کننده اجرایی ، نیکی توسکانو (شکارچیان) ، و تهیه کننده برنده جایزه امی ، لزلی گریف (هتفیلدز و مک کویز) ، کار می کند.
  • نمایش اختلاف منظر – مجموعه فیلمنامه ای از استودیوهای تلویزیونی پارامونت ، بر اساس فیلم. این سریال توسط پائولا واگنر به صورت اجرایی تولید خواهد گردید. این یک بازخوانی آشکار از گسترش غرب و مطالعه گردیدید آن است.
  • Yellowstone Spinoff ، ۶۶۶۶ (عنوان کار) – تاسیس گردید زمانی که Comanches هنوز بر غرب تگزاس فرمانروایی می کرد ، هیچ مزرعه ای در آمریکا در تاریخ غرب بیشتر از تاریخ غرق نگردیده است. ۶۶۶۶٫ همچنان که دو قرن قبل عمل می کرد و کل استان را در بر می گرفت ، ۶۶۶۶ جایی است که حاکمیت قانون و قوانین طبیعت در مکانی ادغام می شوند که خطرناک ترین کار فرد بعدی است. ۶۶۶۶ مترادف تلاش بی رحمانه برای پرورش بهترین اسب و دام در جهان است و در نهایت جایی که گاوچران درجه یک متولد می شوند و ساخته می شوند. پارامونت پلاس ، و همچنین نسخه های جدید بر اساس حق رای دادن آن.

   • آواتار – بخش جدید استودیوی انیمیشن نیکلدون به طور کامل به ایجاد محتوا بر اساس دنیای بسیار محبوب آواتار اختصاص داده گردیده است: آخرین هوادار و افسانه کورا. استودیوی آواتار به رهبری خالقان اصلی سریال مایک دی مارتینو و برایان کونیزکو ، با همکاری استودیوی انیمیشن Nickelodeon ، طیف وسیعی از محتواهای الهام گرفته از آواتار را برای پارامونت پلاس تولید می کند ، از اسپین آف ها و تئاترها گرفته تا فرم کوتاه.
   • دورا اکسپلورر – یک مجموعه زنده جدید بر اساس شخصیت نمادین ، ​​برای مخاطبان بزرگتر از کودکان ۶ تا ۱۱ ساله و خانواده های آنها طراحی گردیده است.
   • iCarly – یک فصل جدید برای موفق ترین طنز بچه های تمام دوران ، جایی که اصلی است میراندا کاسگرو ، ناتان کرس و جری ترنور به اعضای جدید گروه می پیوندند تا به زندگی امروز این شخصیت ها ، ماجراها و اتفاقات کمدی آنها نگاهی بیندازند. Koral یک مجموعه اصلی متحرک CG است که بینندگان را به زمانی که شخصیت های نمادین Bikini Bottom برای اولین بار در یک اردوگاه تابستانی مانند هیچکس دیگر ملاقات کردند ، باز می گرداند.
   • Rugrats – یک سری جدید کاملاً جدید g نوزادان برجسته نیک ، همراه با صدای اصلی بازیگران در انیمیشن جدید CG. حق امتیاز Star Trek.
   • The Fairly OddParents-یک بازی زنده بر روی یکی از طولانی ترین و موفق ترین انیمیشن های نیک است. با شانس کوفته ، موش خطرناک جدید Boat Rocker و نسخه های جدید Lassie ، George of the Jungle و Mr. Magoo از رسانه های کلاسیک DreamWorks Animation.

   Reality

   Paramount Plus شامل ۵۰۰۰ قسمت از تلویزیون واقعیت ، با گسترش شامل اصلی و تلافی جویانه زیر:

   • فید زنده برادر بزرگ – پاس عمیق و منحصر به فردی به نمایش ارائه می دهد که در آن طرفداران فرصت تماشای تمام اقدامات را دارند. در خانه برادر بزرگ.
   • دوستیابی برهنه – آسیب پذیرترین آزمایش اجتماعی برمی گردد تا تاریخ را به صادقانه ترین ، محافظت نگردیده و برهنه خود بازگرداند. آیا این داده های مدرن می توانند تصورات از پیش تعیین گردیده خود را کنار گذاشته ، تصاویر را با دقت انتخاب کرده و لباس های خود را برای آشکار کردن خود واقعی و یافتن عشق پیدا کنند؟
   • Ink Master-مجموعه واقعیت مسابقه خالکوبی که در آن برخی از هنرمندان برتر خالکوبی کشور در چالش های مختلف خالکوبی که نه تنها مهارت های فنی هنرمندان را آزمایش می کنند ، بلکه خلاقیت آنها در محل را نیز برای عنوان جوهر آزمایش می کنند. استاد.
   • جزیره عشق در پارامونت پلاس – فرمت سریال محبوب CBS که مشترکان را از مرزهای آنچه در پخش با محتوای اختصاصی و بازدید مستقیم از ویلا نشان داده می شود ، فراتر می برد.
   • ملکه جهان – در مسابقه آواز خوانی مانند هیچ ، ملکه های درگ از سراسر جهان رقابت می کنند تا ببینند ملکه جهان کیست. کفش پاشنه بلند ، اکتاو بالا ، رقابت بالا – این مسابقه خوانندگی درگ ملکه برای کلاه گیس شما است. از طرف شرکت تولیدی برنده جایزه امی World of Wonder.
   • قوانین جاده – بازگشت با فهرست جدیدی از جنگجویان جاده. این افراد غریبه در محلی دور افتاده رها گردیده و با سوار گردیدن به یک زندگی محدود در RV ، سفر از مکانی به مکان دیگر ، از تجملات امروزی خود محروم می شوند. آنها توسط مجموعه ای از سرنخ ها ، مشاغل عجیب و غریب و مأموریت هایی برای پول هدایت می شوند. اگر آنها تا پایان سفر دوام بیاورند ، با جایزه تغییر زندگی کنار می روند.
   • RuPaul's Drag Race All Stars – بهترین بهترین ها از برنده جایزه امی برنده مسابقه RuPaul's Drag Race برای رقابت با ۱۰۰۰۰۰ دلار و یک آرزو. در تالار مشاهیر مسابقه Drag. در هر قسمت ، ملکه های افسانه ای با آن مبارزه می کنند تا تنها یک ملکه درگ برنده شود.
   • The Challenge: All Stars – بیست و دو نمادین ، ​​جسورانه ترین و گردیدیدترین چالش All Stars از دنیای واقعی اصلی و قوانین جاده انتخاب گردیده اند تا در مسابقه نهایی برای شانس دوم بازگردند. همه سابقه دارند ، اما وقتی روابط کلید بقا هستند ، آیا این افسانه ها قادر به ایجاد پیوندهای جدید خواهند بود یا گذشته آنها منجر به از بین رفتن آنها می شود؟ کدام یک از این ستارگان با ۵۰۰،۰۰۰۰ دلار و میراث خود در خط ثابت می کند که هنوز بهترین ها هستند؟
   • دنیای واقعی: بازگشت به خانه: نیویورک – تقریباً ۳۰ سال بعد ، “هفت غریبه” اصلی که راه را برای تلویزیون های واقعی مدرن باز کرد ، به اتاق زیر شیروانی نیویورک بازگشتند ، جایی که همه چیز در آنجا آغاز گردید. بینندگان با بازیگران فصل اول The Real World در مستندهای چند مرحله ای کاملاً جدیدی پیوند می یابند تا بار دیگر بدانند چه اتفاقی می افتد وقتی که آنها مودبانه دست از کار می کشند … و شروع به واقعی گردیدن می کنند.

   کمدی

   پارامونت پلاس با اتکای زیاد به فهرست Comedy Central ، ۶۰۰۰ قسمت در این ژانر دارد. مجموعه های جدیدی که قرار است وارد شوند عبارتند از: کلسی گرامر دوباره نقش دکتر فریزیر کرین را بازی می کند.

  • Grease: The Rise of the Pink Ladies – این مجموعه با آهنگهای کلاسیک و جدید و گروه بازیگران متنوع ، پیش درآمدی برای فیلم موزیکال Grease است و داستان چگونگی خواهر بزرگتر فرنسی ، جین ، بانوان صورتی را تأسیس کرد. این مجموعه ، از استودیوهای تلویزیونی پارامونت ، توسط Annabel Oakes (Atypical، Transparent) ، Marty Bowen (Twilight) و Erik Feig (La La Land) تهیه گردیده است. هنگامی که به داستان مادر جوانی محکوم می شود که به جرم قتل شوهرش به حبس ابد محکوم می شود ، خود را درگیر سر خود می کند.
  • درون امی شومر – پیبدی ، امی و نویسندگان فرانچایز برنده جایزه Guild با پنج ویژه بازی با بازی امی شومر ، یکی از نیروهای برجسته صنعت سرگرمی به عنوان کمدین ، ​​بازیگر ، نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان استندآپ ، باز می گردد.
  • رنو ۹۱۱! The Hunt For QAnon – یک رویداد بزرگ بر اساس مجموعه طولانی مدت Comedy Central. اخیراً ، Reno 911! دو نامزدی جایزه امی ۲۰۲۰ برای کمدی برجسته کوتاه و سریال های درام و بازیگر زن برجسته کمدی یا سریال درام (کری کنی-سیلور) دریافت کرد. در سال ۲۰۲۱ ، نمایش نامزد دریافت جایزه Critics Choice گردید.
  • The Game – سریال کمدی محبوب BET با ترکیبی از بازیگران اصلی و بازیکنان جدید باز می گردد و یک بررسی مدرن از فرهنگ سیاه را در منشور حرفه ای ارائه می دهد. فوتبال.
  • هارپر هاوس – یک کمدی خانوادگی متحرک که یک زن بیش از حد اعتماد به نفس سرپرست خانوار را دنبال می کند ، او در تلاش است تا پس از از دست دادن شغل و انتقال از طرف ثروتمند به موقعیتی بالاتر برای خود و خانواده عجیب و غریب خود دست یابد. طرف فقیر یک شهر کوچک آرکانزاس. : افرادی که می شناسید ؛ افرادی که نمی شناسید ؛ و افرادی که شما حتی نمی شناختید آنها را نمی شناسید.
  • جوانتر – ضربه دارن استار به نام جوانتر ، لیزا میلر (ساتون فاستر) را دنبال می کند ، ویراستار با استعدادی که در دنیای بسیار رقابتی نشر حرکت می کند ، در حالی که با پیچیدگی های مخلوط کردن تجارت مشارکت می کند. لذت بردن و مواجهه با دروغی که او در مورد سن خود ایجاد کرده است تا شغل رویایی خود را بدست آورد.

  همچنین ، پارامونت پلاس در سال اول خود فیلم های کمدی زیر را معرفی می کند:

  • فیلم بی نام & Beavis & Butt-head-مایک برنده جایزه امی قاضی تصور می کند که MTV اصلی است ، ژنرال ایکس Beavis و Butt-Head را تعریف می کند که برای شروع سری جدید به ماجراجویی سینمایی دیگری برمی گردند. با بازی بلیک اندرسون ، آدام دی واین ، اندرس هولم و کایل نیوچک.

  موسیقی

  نسخه های اصلی و راه اندازی مجدد در این ژانر شامل:

  • پشت موسیقی – مجموعه مستندهای نوآورانه و پربار موسیقی بازگشت با چندین قسمت جدید و بهترین طاق بازسازی و برای مخاطبان امروز با مصاحبه های هنرمند ، تجدید خلاقانه و سبک تصویری دوباره تصحیح گردید. با الهام از مادرش ، ویرجینیا هانلون گرول ، و بر اساس کتاب او از گهواره تا مرحله: داستانهایی از مادرانی که ستاره های راک را تکان دادند و بزرگ کردند. این سریال یک کاوش شخصی پویا از رابطه خاص بین نوازندگان موفق و مادران آنها است. در هر قسمت یک مجری معروف و مادرش و همچنین دیو و ویرجینیا حضور دارند.
  • Unplugged – نمادین ترین فرنچایز اجرای موسیقی MTV چندین بار در سال به عنوان رویدادهای ویژه صمیمی MTV Unplugged با تعدادی از بزرگترین هنرمندان جهان به Paramount Plus می آید.
  • یو! MTV Raps – MTV داستان پرطرفدارترین مجموعه هیپ هاپ و موسیقی خود را برای پارامونت پلاس باز می گرداند. بازگشت یو! MTV Raps شامل بخشهای میزبانی گردیده ، اجراهای زنده ، cyphers و محتوای سبک زندگی است و به عنوان یک شیرجه عمیق جامع در وضعیت فعلی هیپ هاپ عمل می کند. پس از اولین نمایش ۳۳ سال پیش در ۶ اوت ۱۹۸۸ ، Yo! MTV Raps مقصد برتر همه چیز هیپ هاپ گردید. ظهور این مجموعه برای ظهور موسیقی رپ در سراسر جهان بسیار مهم بود ، و اشتیاق جهانی را نسبت به ژانر و فرهنگ هیپ هاپ بیشتر ایجاد کرد ، که از آن زمان به عنوان غالب ترین قدرت در جریان موسیقی اصلی و فرهنگ پاپ در سراسر جهان تبدیل گردیده است.

  CBS All دسترسی به عناوین ادامه دار

  پارامونت پلاس همچنان مشعل بسیاری از نمایش های اصلی CBS All Access را حمل می کند ، از جمله:

  • بدون فعالیت – یک کمدی نیم ساعته پلیس ، با بازی پاتریک برامال و تیم میدوز ، که قبلا مجموعه های زنده ، فصل چهارم کاملاً متحرک خواهند گردید. افسر که باید بیاموزد که برای درک واقعی همه چیز بیگانه ، ابتدا باید خود را بفهمید. کشتی های مهم ، USS Cerritos ، در سال ۲۳۸۰٫ مجلات مارینر ، بویلر ، رادرفورد و تندی باید به وظایف خود و زندگی اجتماعی خود ادامه دهند ، اغلب در حالی که کشتی توسط بسیاری از ناهنجاری های علمی تکان می خورد.
  • Star Trek: Picard – features Patrick Stewart reprising his iconic role as Jean-Luc Picard, which he played for seven seasons on Star Trek: The Next Generation. The series follows this iconic character into the next chapter of his life.
  • Stephen Colbert Presents Tooning Out the News – a daily news satire series featuring a cast of animated characters, led by anchor James Smartwood, lampooning real-world news stories and interviewing live-action guests.
  • The Good Fight – the drama starring Christine Baranski as Diane Lockhart follows her next chapter at one of Chicago's preeminent African-American law firms. The wide-ranging topicality of the series captures the current sociopolitical era as the firm confronts real life issues of today.
  • Why Women Kill – a dark comedy created by Marc Cherry, is an anthology series that examines how the roles of women have changed over the decades, but how their reaction to betrayal… has not.

  Sports

  Paramount Plus will integrate the company's 24-hour streaming sports news service, CBS Sports HQ, and it will stream more than 1,000 live sporting events per year, including:

  • The NFL on CBS, plus its long-running original series Inside the NFL
  • The Masters 
  • NCAA Division I Men's Basketball Championship
  • PGA Tour
  • SEC on CBS
  • The PGA Championship
  • National Women's Soccer League
  • UEFA Champions League, UEFA Europa League and UEFA Europa Conference League – exclusive English-language coverage of every UEFA club competition match.
  • Concacaf – offering more than 200 Concacaf matches, starting with the Concacaf Nations League Finals in June, which will feature the US Men's National Team. Coverage will feature all 41 national teams from North and Central America and the Caribbean across different competitions, including the qualifiers for the FIFA Women's World Cup 2023, which will feature the defending champion US Women's National Team.
  • Liga Profesional de Fútbol – Paramount Plus will stream more than 300 matches a year from Argentina's top soccer division.
  • Campeonato Brasileiro Série A – Paramount Plus will stream more than 360 matches a year from Brazil's premier soccer league.

  News

  Paramount Plus will incorporate livestreams of local CBS affiliates in more than 200 markets across the US and its 24-hour streaming news service, CBSN. Its library will include episodes 

  It will widen with new original news titles including:

  • ۶۰ Minutes+ – a new version of the renowned newsmagazine and No. 1 news program in America. Award-winning correspondents Enrique Acevedo, Seth Doane, Wes Lowery and Laurie Segall bring Paramount Plus viewers a new perspective on the investigative reporting and exclusive newsmaker interviews that have made 60 Minutes must-watch television for generations.
  • ۴۸ Hours original: The Lie Detector – a Texas Ranger who for decades led the department's investigations into its most twisted and high-profile murder cases takes viewers behind the scenes of those crimes and into the minds of the people who committed them. The Lie Detector is a true crime docuseries from the Emmy and Peabody Award-winning producers of 48 Hours in a new and compelling original format exclusively for Paramount Plus.

  Documentaries

  In addition to traditional-style documentaries listed below, Paramount Plus will create what it's calling Insta Docs — shorter deep dives into a subject released within days of breaking news that commands national attention.

  • ۷۶ Days – a look at life in the earliest days of the COVID-19 crisis in Wuhan, China, the Oscar-shortlisted 76 Days focuses on frontline hospital workers and their patients, bearing witness to the human resilience that persists in times of profound tragedy.
  • Black Gold – from Oscar-nominated director Darren Aronofsky's Protozoa and Emmy Award-winning Time Studios, this is a true-life conspiracy thriller about a decades-long campaign to trade our planet for profit.
  • For Heaven's Sake – blends comedy and crime documentary formats for a unique take on uncovering the truth. The series follows the search for Harold Heaven, who mysteriously disappeared from his remote cabin in Ontario in the winter of 1934.
  • The Real Criminal Minds – a true-crime docu series, featuring a former real FBI profiler. The series will examine real cases, and real criminal behavior, illustrated by clips fans will remember from the fictional series.
  • Watergate – from MTV Entertainment Studios, this series will illuminate a moment in our history that parallels so much of what's happening now.
  • Sir Alex Ferguson: Never Give In – tells the story of the legendary manager of Manchester United, and one of the most memorable figures in European football.
  • Stories from the Beautiful Game – an original soccer documentary series produced by Pete Radovich, the award-winning coordinating producer of CBS Sports' UEFA coverage. Paramount Plus will release several soccer documentaries every year, starting later in 2021.

  http://www.cnet.com/


  Now playing:
  Watch this:

  What's new to stream for August 2021  ۴:۰۷

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت