دیزنی پلاس: فیلم ها ، نمایش ها ، بسته نرم افزاری Hulu ، تبلیغات رایگان و سایر مواردی که باید بدانید

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 لوگوی دیزنی پلاس روی تلفن

سارا تیو/CNET

دیزنی پلاس دارای کتابخانه ای عمیق از نمایش ها و فیلم ها ، نسخه های پر سر و صدا و (گاهی) فیلم های روی صفحه بزرگ است تا همزمان با اولین نمایش خود در سینما تماشا شود. Descendants: The Royal Wedding به تازگی در کانال دیزنی پخش گردید ، اما دیزنی پلاس هنوز تاریخ انتشار قطعی برای پخش آن ندارد – بنابراین به امید پخش آن در اینجا ثبت نام نکنید. اما Jungle Cruise و Marvel's Black Widow در سرویس استریم با هزینه اضافی در دسترس هستند و Cruella نزدیک است بدون هزینه اضافی برای همه مشترکان در دسترس قرار گیرد.

این پخش همزمان فیلم های جدید ممکن است اکنون در گذشته باگردید.

بیشتر برنامه های دیزنی پلاس – مانند Luca ، Loki ، The Mandalorian ، WandaVision و تقریباً همه چیز دیگر – بدون هیچ هزینه اضافی قابل مشاهده است. اما Jungle Cruise ، Black Widow و Cruella متفاوت بودند. آنها در این سرویس از طریق مدل Premier Access شروع کردند ، که مستلزم پرداخت ۳۰ دلار بیش از قیمت معمولی Disney Plus اشتراک است.

اما فیلم های تئاتری زیر دیزنی در حال ورود هستند. ابتدا سینماها به طور انحصاری در این مورد شک و تردید ایجاد کردند که آیا دیزنی پلاس این گزینه پخش مستقیم همان روز را برای فیلم های بیشتر در آینده زنده نگه می دارد یا خیر. Free Guy فقط جمعه در سینماها اکران گردید و Marvel's Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings and Eternals قرار است به ترتیب در ۲ سپتامبر و ۵ نوامبر به صورت اختصاصی در تئاتر حضور داشته باگردید.

به خاطر داشته باشید: دیزنی پلاس امسال قیمت را افزایش داد و سال گذشته محاکمه هفت روزه رایگان خود را برای اعضای جدید حذف کرد. از اواخر ماه مارس ، اشتراک ماهانه دیزنی پلاس در حال حاضر ۸ دلار در ایالات متحده هزینه دارد ، افزایش قیمت ۱ دلار در ماه. برنامه سالانه آن با ۱۰ دلار افزایش به ۸۰ دلار در سال رسید. و بسته سه سرویس دیزنی-با ترکیب دسترسی به Hulu ، Disney Plus و ESPN Plus -نیز ۱ دلار در ماه افزایش یافت. اما نرخ ماهانه Disney Plus هنوز هم تقریباً نیمی از قیمت HBO Max است و با ارزان ترین ردیف Netflix ، که ۹ دلار در ماه است ، مقایسه می شود.

چگونه می توانم Jungle Cruise و Black Widow را در Disney Plus پخش کنم؟

هر دو از طریق مدل دسترسی برتر دیزنی پلاس در دسترس هستند. با استفاده از Premier Access ، هزینه فیلم ۳۰ دلار برای باز کردن قفل فیلم بر اساس هزینه ای که برای اشتراک دیزنی پلاس پرداخت می کنید ، انجام می شود.

شما می توانید دسترسی به فیلم را در Disneyplus.com و در برنامه های این سرویس برای Apple (از جمله iPhone) ، Google (از جمله تلفن های Android) ، آمازون ، Roku و سایر سیستم عامل ها خریداری کنید. این سرویس به طور خودکار از شما می خواهد تا روش پرداخت خود را که قبلاً در پرونده دارید ، تسویه حساب کنید و از شما بخواهد جزئیاتی مانند شماره CVV کارت اعتباری را وارد کنید.

خریداران می توانند تا زمانی که مشترکان دیزنی پلاس فعال هستند ، Jungle Cruise و Black Widow را تماشا کنند. به این ترتیب ، Premier Access مانند باز کردن قفل اجاره آنلاین نیست که منقضی می شود. پس از پرداخت هزینه عنوان برتر دسترسی مانند Jungle Cruise یا Black Widow ، می توانید تا زمانی که حساب شما فعال است به تماشای آن بپردازید.

قیمت بین المللی در ارزهای محلی متفاوت است ، اما ارزش قیمت های بین المللی به طور کلی با ۳۰ دلار برابر است. مالیات برحسب کشور متفاوت است. در برخی از کشورها ، خریداران باید مالیات بیشتری را برای خرید پرداخت کنند. اما در کشورهای دیگر ، مانند کشورهای منطقه یورو ، قیمت قبلاً شامل مالیات می شود.

چه زمانی Cruella ، Black Widow و Jungle Cruise در دیزنی پلاس “رایگان” می شوند؟

Cruella در ۲۷ آگوست به فهرست استاندارد دیزنی پلاس برای همه مشترکان منتقل می شود. Black Widow قرار است در ۶ اکتبر بخشی از کاتالوگ استاندارد شود. Jungle Cruise در ۱۲ نوامبر به کاتالوگ معمولی ملحق می شود. [۱۹۶۵۹۰۰۵] برخی از افراد از این تاریخ به عنوان تاریخ هایی که تماشای آنها “رایگان” است یاد می کنند ، اما همه چیز در دیزنی پلاس هنوز به اشتراک پولی نیاز دارد.

آیا می توانم قبل از خرید Black Widow یا Jungle Cruise with Premier Access منتظر بمانم؟

اساساً ، شما دو ماه پس از اولین نمایش برای تصمیم گیری وقت دارید. Premier Access معمولاً به عنوان گزینه خرید به مدت دو ماه پس از انتشار عنوان در دسترس است. اما ، مانند دیگر فیلم های Premier Access که قبلاً اکران گردیده بودند ، Black Widow به مدت سه ماه بخشی از فهرست استاندارد نخواهد گردید. این یک فاصله یک ماهه باقی می گذارد. انتظار می رود Black Widow برای خرید در دیزنی پلاس در اوایل سپتامبر ، یک ماه قبل از پیوستن به کتابخانه استاندارد که هر مشترکی می تواند پخش کند ، در دسترس نباگردید.

افرادی که قبلاً Black Widow یا Jungle Cruise را در دیزنی پلاس خریداری کرده بودند ، هیچ اختلالی در دسترسی آنها به عنوان نخواهند داشت.

چرا دیگر نمی توانم برای گرفتن Cruella پول بدهم؟

Cruella پنجره دسترسی برتر خود را برای خریدهای جدید گذرانده است ، اما به تاریخی نرسیده است که بدون هزینه اضافی برای همه مشترکان در دسترس قرار گیرد. در شکاف دسترسی موجود در بخش قبل توضیح داده گردیده است.

آیا دیزنی فیلم های جدید خود را همزمان در سینماها و دیزنی پلاس منتشر می کند؟

ما نمی دانیم ، اما در حال حاضر ، هیچ فیلم تئاتری آینده ای برای پخش همزمان در دیزنی پلاس برنامه ریزی نگردیده است.

در طول همه گیری ، دیزنی پلاس این مدل Premier Access را برای فروش دسترسی مستقیم به فیلم های جدید و صفحه بزرگ معرفی کرد. این راهی بود تا فیلم در اختیار مخاطبان بیشتری قرار گیرد در حالی که سینماها با کسری از ظرفیت معمولی تعطیل یا باز گردیده بودند. تا کنون ، دیزنی چندین فیلم از این طریق منتشر کرده است: بازسازی زنده مولان ، انیمیشن فانتزی رایا و آخرین اژدها ، کرولا ، بیوه سیاه و کروز جنگل.

اما با کاهش محدودیت ها ، دیزنی فقط برای تئاتر معرفی کرد. شروع پنجره ها در ماه آگوست Free Guy ، یک کمدی علمی-تخیلی از استودیوهای قرن بیستم دیزنی ، در اواسط آگوست به مدت ۴۵ روز به طور انحصاری در سینماها اکران گردید. سپس Marg's Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در تاریخ ۲ سپتامبر در سینماها به صورت اختصاصی به مدت ۴۵ روز نیز اکران می شود. در حالی که انتظار نمی رود فری گای به این زودی از دیزنی پلاس پخش شود ، باب چاپک مدیرعامل دیزنی اعلام کرده است که شانگ چی بلافاصله پس از دوره ۴۵ روزه سینماها به دیزنی پلاس می رود. این کار Shang-Chi را در مسیری قرار می دهد تا در اواسط اکتبر ، بدون هیچ هزینه اضافی ، برای پخش در Disney Plus در دسترس باگردید.

معمولاً قبل از همه گیری ، فیلم های جدید دیزنی حدود پنج تا هشت ماه پس از نمایش در سینماها به دیزنی پلاس راه پیدا می کردند.

اما برای برخی از فیلم های کوچکتر آینده خود ، دیزنی به سادگی فیلم هایی را تغییر می دهد که در اصل برای سینماها اصل دیزنی پلاس تهیه گردیده بود و به طور کامل از سینماها صرف نظر می کرد. این استراتژی بیشتر در مورد فیلم های میان بودجه ، از جمله پینوکیو ، بازسازی زنده با بازی تام هنکس ، صدق می کند. راه اندازی مجدد پیتر پن آن ؛ Disenchanted ، دنباله ای برای Enchanted که امی آدامز نقش شاهزاده خود را بازی می کند. و خواهر قانون ۳ ، احیای حق رای کمدی درباره راهبه ها.

آچار دیگری که در حال کار است ، نوع دلتا COVID-19 است. این نوع موارد و بستری گردیدن در سراسر جهان را افزایش داده است ، پس از آنکه واکسن از بسیاری از تماشاگران سینما در مورد تجمع در سینماها جلوگیری کرد. در حال حاضر ، نظرسنجی ها نشان می دهد مصرف کنندگان دوباره برای سینما راحت نیستند.

تا کنون ، گیشه نسبت به ده سال ۲۰۲۰ و حضور کم خونی در اوایل امسال نسبتاً قوی باقی مانده است. اما اگر بهبودی در سینماها تزلزل یابد ، استودیوهایی مانند دیزنی ممکن است تجدید نظر کرده و فیلم های بزرگ را مجدداً همزمان با Premier Access در دسترس قرار دهند.

چه زمانی Eternals در دیزنی پلاس عرضه می شود؟

دیزنی هنوز تاریخ انتشار پخش فیلم Eternals را تأیید نکرده است ، این یک فیلم مارول پر ستاره است که قرار است در ۵ نوامبر در سینماها اکران شود. اما در اینجا چیزی است که ما می دانیم و برخی از حدس های تحصیل کرده در مورد آنچه انتظار می رود.

 • در حال حاضر برنامه ریزی گردیده است که Eternals به طور انحصاری در ۵ نوامبر در سینماها به نمایش دربیاید. پنجره ای که شانگ چی قرار است داشته باگردید.
 • Disney Plus تنها سرویسی خواهد بود که (در نهایت) Eternals را هنگامی که برای پخش در دسترس قرار گیرد ، پخش می کند.
 • ما هیچ راهنمایی یا سابقه واقعی در مورد زمان انتظار پخش Eternals در دیزنی پلاس در نهایت نداریم – ممکن است ۴۵ روز پس از اکران در تئاتر یا ممکن است ماه های زیادی طول بکگردید.

قبل از همه گیری ، فیلم های جدید دیزنی حدود پنج تا هشت ماه پس از نمایش در سینماها به دیزنی پلاس راه پیدا می کردند. در صورت بازگشت دیزنی به این قاعده ، ممکن است مشترکان دیزنی پلاس تا تابستان ۲۰۲۲ منتظر شروع پخش برنامه Eternals باشند. تا زمانی که دیزنی برنامه پخش برنامه را تأیید نکند ، ما به طور قطعی نمی دانیم.

آیا دیزنی پلاس آزمایشی رایگان دارد؟ یا سایر پیشنهادات رایگان؟

دیزنی پلاس دیگر یک دوره آزمایشی رایگان استاندارد ارائه نمی دهد. این برنامه آزمایشی یک هفته ای رایگان خود را در ژوئن ۲۰۲۰ ، اندکی قبل از نمایش همیلتون حذف کرد.

اما سایر معاملات ممکن است دیزنی پلاس را به صورت رایگان (یا بدون هیچ هزینه اضافی) باز کنند.

به عنوان مثال ، دیزنی و Verizon قراردادی دارند که یک سال رایگان دیزنی پلاس را از روز راه اندازی به همه مشتریان شرکت مخابراتی با حساب ۴G LTE یا ۵G نامحدود و همچنین مشتریان جدید Fios و خدمات اینترنت خانگی ۵G Verizon. طبق سQالات متداول Verizon کسانی که یک طرح دیزنی پلاس مانند قرارداد اشتراک سه ساله با تخفیف که اکنون منقضی گردیده است را پیش خرید کرده اند ، می توانند یک سال رایگان خود را بر آن اضافه کنند.

آمازون موزیک نامحدود همچنین برای مشترکان جدید سرویس پخش موسیقی خود معامله ای را پیشنهاد می کند تا حداکثر شش ماه رایگان دیزنی پلاس را باز کنند.

هزینه دیزنی پلاس چقدر است؟

در ایالات متحده ، خدمات دیزنی پلاس ۸ دلار در ماه یا ۸۰ دلار در سال هزینه دارد. هزینه خدمات مستقل دیزنی پلاس در سایر کشورها با ارزهای محلی آنها قابل مقایسه است.

قیمت دیزنی پلاس در ایالات متحده هزینه ماهانه ۱۴ دلار برای محبوب ترین برنامه Netflix در ایالات متحده را کاهش می دهد ، که به شما امکان می دهد همزمان به دو دستگاه مختلف با وضوح بالا جریان دهید. اما دیزنی پلاس به همه مشترکان اجازه می دهد تا بدون هزینه اضافی به چهار دستگاه دسترسی داشته باشند و به محتوای ۴K دسترسی داشته باشند – ویژگی های Netflix برای باز کردن قفل سطح برتر خود ۱۸ دلار در ماه هزینه دارد.

در سال ۲۰۱۷ ، مدیرعامل وقت دیزنی ، باب ایگر ، خاطرنشان کرد که قیمت دیزنی پلاس در زمان عرضه نشان دهنده “این واقعیت است که حجم قابل توجهی کمتر خواهد داشت” نسبت به رقیب اصلی Netflix. با گذشت ماه ها و سال ها ، دیزنی پلاس در حال جمع آوری کاتالوگ بزرگتری از محصولات منحصر به فرد و اصلی است. با اتفاقی که می افتد ، انتظار می رود که این شرکت به افزایش قیمت خود ادامه دهد.

بسته نرم افزاری با Hulu و ESPN Plus چقدر است؟

این شرکت همچنین بسته ای را ارائه می دهد که دیزنی پلاس را با Hulu (با تبلیغات) و ESPN Plus ترکیب می کند و در صورت مشترک گردیدن در هر سه سرویس پخش کننده با ۱۴ دلار تخفیف ارائه می دهد. یک ماه. به بیان دیگر ، شما می توانید با هر قیمتی مشابه اشتراک استاندارد Netflix ، در هر سه سرویس پخش اصلی دیزنی مشترک شوید.

در ماه ژانویه ، شرکت سطح بالاتری از آن بسته را معرفی کرد ، یکی که تبلیغات را از Hulu حذف می کرد. بسته با Hulu ، دیزنی پلاس و ESPN Plus بدون آگهی ۶ دلار بیشتر از بسته نرم افزاری هزینه خواهد داشت-معادل همان افزایش هزینه ای که برای افزایش هزینه از Hulu پشتیبانی گردیده از تبلیغات به Hulu بدون تبلیغات به صورت مستقل پرداخت می کنید. خدمات. بسته بدون آگهی Hulu 20 دلار در ماه است.

نمایش بعدی مارول در دیزنی پلاس چیست؟

مجموعه زنده بعدی مارول-یعنی مشابه Loki ، The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision-یا Hawkeye یا خانم خواهد بود. مارول . تا کنون ، دیزنی پلاس تأیید کرده است که Hawkeye در ۲۴ نوامبر آغاز به کار می کند و تاریخ اکران برای خانم مارول را مشخص نکرده است ، مگر اینکه بگوید تا مدتی قبل از پایان سال منتشر می شود.

در سریال هاوکی ، جرمی رنر بازی می کند و نقش خود را از فیلم ها بازی می کند. نمایش شخصیت Kate Bishop را اضافه می کند ، که در کمیک ها تبدیل به یک Hawkeye دوم می شود. هایلی استاینفلد در حال ایفای این نقش است.

خانم مارول همچنین یک شخصیت جدید را به دنیای سینمایی مارول معرفی می کند. در کتاب های کمیک ، شخصیت خانم مارول ابتدا توسط کارول دانورز تجسم گردید ، که بعداً هویت کاپیتان مارول را به خود گرفت. سپس این نام به تازگی به کامالا خان ، نوجوان حامی دانورس منتقل گردیده است که اولین شخصیت مسلمان مارول است که عنوان کتاب مصور خود را عنوان کرده است.

چه نمایش ها و فیلم های دیگری برای دیزنی پلاس در راه است؟

دیزنی قصد دارد دیزنی پلاس و سایر سرویس های پخش جریانی خود را با نمایش و فیلم در سالهای آینده سیل کند ، وعده بیش از ۱۰۰ عنوان جدید در سال برای دیزنی پلاس و متعهد به صرف ۱۴ تا ۱۶ میلیارد دلار سالانه در جریان محتوای در سراسر خدمات خود در چهار سال آینده. (این تقریباً به اندازه بودجه Netflix است.) دیزنی پلاس خود ۸ تا ۹ میلیارد دلار از بودجه کلی پخش دیزنی را دریافت می کند.

این بودجه چشمگیر به این معنا بود که دیزنی موجی از نسخه های جدید جنگ ستارگان ، تعداد زیادی پروژه Marvel و مجموعه ای خسته کننده از نمایش ها و فیلم های جدید را اعلام کرده است. دیزنی برای ۲۰ سری جدید Marvel و Star Wars برنامه ریزی کرد. برای جزئیات بیشتر در مورد آنها ، CNET غواصی عمیقی در فهرست جنگ ستارگان و مارول ، و همچنین پوشش هایی دارد که خط لوله دیزنی پلاس را تعمیم می دهد.

دیزنی پلاس همچنین مجوز برنامه های خارجی را می دهد ، مانند حق رای دادن انیمیشن بچه ها معجزه آسا: قصه های کفگردیدوزک و گربه نوآر. دیزنی پلاس برای حقوق پخش سه فصل موجود در Miraculous و همچنین دو فصل دیگر در آینده توافق کرد. دیزنی پلاس در حال پخش اولین فیلم تلویزیونی مارک ، Miraculous World: New York – United HeroeZ است ؛ دومین فیلم تلویزیونی ، دنیای معجزه آسا: شانگهای-افسانه بانوی اژدها اضافه گردیده اخیر است.

در مورد فیلم های روی صفحه نمایش بزرگ ، بیماری همه گیر COVID-19 نحوه انتشار فیلم های جدید خود را در دیزنی پلاس به طرز چشمگیری تغییر داد-و حالت عادی جدید هنوز دقیقاً مشخص نیست. در ابتدا ، دیزنی پلاس به سادگی شروع به پخش فیلم های منتشر گردیده ماه ها زودتر از زمان برنامه ریزی گردیده کرد ، مانند Star Wars: The Rise of Skywalker ، Frozen 2 و Pixar's Onward. سپس دیزنی شروع به افزایش پخش فیلم های جدید کرد ، مانند نسخه فیلم خود از برنده جایزه موزیکال همیلتون با اکثر بازیگران اصلی برادوی. فیلم همیلتون بیش از یک سال قبل از تاریخ نمایش اولیه برنامه ریزی گردیده خود روی دیزنی پلاس آمد. جدیدترین فیلم انیمیشن پیکسار ، روح ، نیز در روز کریسمس مستقیماً به دیزنی پلاس رفت.

سپس دیزنی مدل دسترسی برتر خود را معرفی کرد ، که دسترسی مستقیم به فیلم های جدید و بزرگ را با ۳۰ دلار اضافی در دیزنی پلاس می فروگردید ، در حالی که آنها در سینماها نیز در دسترس هستند.

چه نمایش ها و فیلم هایی را می توان از قبل پخش کرد؟

دیزنی پلاس به عنوان خانه ای منحصر به فرد برای پخش فیلم های نمایشی ، نمایش ها و فیلم های کوتاه از جنگ ستارگان ، مارول ، پیکسار ، استودیوی خود دیزنی و نشنال جئوگرافیک طراحی گردیده است. همچنین دارای مجموعه ها و فیلم های منحصر به فردی است که برخی از آنها بر اساس آن دسته از فیلم های پرطرفدار و برخی دیگر اصلی هستند.

با حذف دوره آزمایشی رایگان دیزنی پلاس در سال گذشته ، مشترکین بالقوه نمی توانند برای بررسی فهرست بدون نیاز به پرداخت اولیه ثبت نام کنند. اما یک راه آسان برای مشاهده آنچه در دیزنی پلاس در دسترس است بدون دریافت هیچ گونه مبلغی ، استفاده از سرویس جستجوی فهرست شخص ثالث مانند Reelgood است.

دیزنی پلاس همچنین برنامه نویسی Fox را ادغام می کند. همه ۳۰ فصل سیمپسونها در دیزنی پلاس پخش می شوند ، افزودن فیلم های حق رای X-Men آغاز گردیده است ، و عناوینی مانند صدای موسیقی ، عروس شاهزاده خانم و مالکوم در میانه نیز در آنجا زندگی می کنند. (دیزنی همچنین گفته است که کاتالوگ Fox را برای راه اندازی مجدد نیز استخراج می کند ، “تصور مجدد” حق رای دادن گذشته Fox “برای نسل جدید” – به عنوان مثال راه اندازی مجدد Home Alone در حال انجام است.

به طور کلی ، دیزنی به علاوه کل کتابخانه های فیلم پیکسار ، جنگ ستارگان و سری Signature آن و خطوط انیمیشن کلاسیک Disney Vault را در خود جای داده است. همه فیلمهای Marvel Cinematic Universe برای پخش در دسترس است ، به استثنای فیلمهایی که توسط Universal یا Sony ساخته گردیده است. (بنابراین ، به همین دلیل فیلم های مرد عنکبوتی تام هالند را در دیزنی پلاس پیدا نمی کنید ، حتی اگر بتوانید هلند را در نقش مرد عنکبوتی در فیلم های MCU ساخته دیزنی مانند Avengers: Endgame پخش کنید.)

به دلیل مجوز قبلی معاملات ، مدت زیادی طول خواهد کشید تا دیزنی پلاس کتابخانه ای جامع از تمام فیلم های دیزنی باگردید. CNET لیستی جامع از نمایش ها و فیلم های اصلی دارد که هنوز به دیزنی پلاس می آیند . اما با شروع اکران های ۲۰۱۹ ، همه فیلم های تئاتر دیزنی جدید منحصراً در دیزنی پلاس پخش می شوند.

سپس مجموعه بزرگی از نمایش ها و فیلم های اصلی ، منحصر به فرد برای خدمات وجود دارد.

اولین نسخه اصلی آن جنگ ستارگان spinoff بود The Mandalorian ، مجموعه ای با بودجه بزرگ با بازی پدرو پاسکال که پنج سال پس از وقایع در بازگشت جدایی اتفاق می افتد و بر روی یک تفنگدار شکار کننده فضل تمرکز می کند. به این سری اصلی خیمه شب بازی و محل احساس ویروسی Baby Yoda است که به پدیده فرهنگ پاپ تبدیل گردید. دیزنی سرمایه گذاری زیادی در The Mandalorian می کند. طبق گزارشات بودجه این سریال در فصل اول به ۱۵ میلیون دلار برای هر قسمت رسید. در مقایسه ، بازی تاج و تخت تا فصل پایانی آن به چنین هزینه ای نرسید.

اما نسخه های اصلی دیزنی پلاس طیف وسیعی را اجرا می کنند. Mandalorian یک کتاب درسی از نسخه اصلی دیزنی پلاس است که از حق رای دادن موجود این شرکت تغذیه می کند. اما ، برای مثال ، یک فیلم تیلور سویفت که در پشت صحنه ضبط آلبوم فولکلور او قرار می گیرد ، یکی از نسخه های اصلی دیزنی پلاس است بدون هیچ گونه ارتباط فعلی با دیزنی به عنوان یک شرکت. دیزنی نمایش ها ، فیلم ها و برنامه های ویژه ای از این قبیل دارد.

دیزنی پلاس مستندهای اصلی ، نمایش های واقعی ، مجموعه های مسابقه ، ویژگی های پشت صحنه ، عناوین طبیعت و ماجراجویی ، برنامه های متحرک دارد-لیست همچنان ادامه دارد. این مکانی برای دیزنی است که فیلم های کوتاه را از داخل شرکت به نمایش بگذارد ، مانند برنامه جوجه کشی Launchpad که برای بالا بردن فرصت ها برای فیلمسازان از گروه های کم نماینده طراحی گردیده است.

دیزنی پلاس حتی شروع به پخش نسخه های دو بعدی شورت های واقعیت مجازی دیزنی کرده است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

چه دستگاه هایی از دیزنی پلاس پشتیبانی می کنند؟

دیزنی از دستگاه های گسترده ای پشتیبانی می کند ، از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، رایانه ، تلویزیون متصل و جعبه های رسانه ای پخش می شود. این شرکت دارای توافقات جهانی توزیع با اپل ، گوگل ، مایکروسافت ، روکو ، سونی ، آمازون ، سامسونگ و ال جی است. این شامل سازندگان موارد زیر می شود:

 • PlayStation 4.
 • Amazon Fire TV دستگاه ها.
 • تلویزیون های هوشمند سامسونگ.
 • تلویزیون های هوشمند LG.
 • جعبه های تنظیم Comcast X1 و سیستم عامل های Flex.
 • این سرویس شامل چه ویژگی های محصول است؟

  دیزنی پلاس می تواند محتوای ۴K Ultra HD را در Dolby Vision ، HDR10 و صدای فراگیر Dolby Atmos پخش کند. با کلیک روی صفحه اصلی آن نمایش یا فیلم و سپس کلیک روی برگه “جزئیات” ، می توانید فرمت های موجود عنوان را در هر یک از برنامه های دیزنی پلاس مشاهده کنید. برنامه پخش جعبه ها ، مانند Roku و Apple TV ، همچنین به گونه ای طراحی گردیده است که به طور خلاصه نمادی را نشان دهد که فرمت مورد نظر شما را نشان می دهد. هنگامی که یک ویدیو شروع به پخش می کند ، برای چند ثانیه در گوشه سمت راست بالای صفحه ظاهر می شود.

  هر حساب دیزنی پلاس می تواند همزمان به چهار دستگاه جریان داشته باگردید و می تواند هفت نمایه کاربر برای اعضای مختلف خانواده ایجاد کند. هر حساب می تواند یک نماد از شخصیت های دیزنی ، پیکسار ، مارول یا جنگ ستارگان با بیش از ۲۰۰ آواتار در دسترس انتخاب کند.

  دیزنی پلاس همچنین بارگیری نامحدود تلفن همراه را برای مشاهده آفلاین ارائه می دهد. مشترکین می توانند حداکثر تا ۱۰ دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی را بارگیری کنند ، بدون محدودیت در تعداد بارگیری عنوان. تعداد عناوین ذخیره گردیده به طور همزمان بر روی یک دستگاه بستگی به میزان فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه دارد.

  این سرویس قرار است از انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی و هلندی در هنگام راه اندازی پشتیبانی کند ، از جمله رابط کاربری و همچنین پشتیبانی صوتی و زیرنویس برای محتوای کتابخانه ، با زبان های اضافی برای نسخه های اصلی دیزنی پلاس.

  این برنامه همچنین از زیرنویس های بسته ، توصیف صوتی و کمک ناوبری برای کمک به مشترکان دارای معلولیت پشتیبانی می کند. (در ماه ژوئیه ، شورای نابینایان آمریکا به دیزنی پلاس جایزه دستاوردی را برای صوتهای توصیفی ، آهنگهای تخصصی خود که تنظیمات و عملکردی را که در کنار گفتگوی برنامه انجام می شود ، توصیف کرد.)

  دیزنی پلاس کنترل والدین را در قالب ارائه می دهد. پروفایل بچه ها می توانید هر نمایه ای را در حالت بچه ها تعیین کنید ، که دارای رابط کاربری ساده ای است که برای بینندگان جوان طراحی گردیده است. این مشخصات کودکان کتابخانه را محدود به برنامه هایی می کند که در ایالات متحده دارای رتبه TV-7FV و G یا رتبه بندی معادل آن در سایر بازارهای جغرافیایی است.

  و دیزنی دارای ویژگی تماشای گروهی است که به شما امکان می دهد جریان هر عنوان خود را در Disney Plus با حساب های دیگر از طریق برنامه همگام سازی کنید ، بنابراین می توانید همزمان با دوستان یا خانواده برنامه ای را تماشا کنید حتی اگر جدا از هم.

  دیزنی پلاس کجا موجود است و چه زمانی در کشورهای جدید راه اندازی می شود؟

  دیزنی پلاس در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، ایرلند ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، هلند ، اتریش ، سوئیس ، فرانسه ، پرتغال ، بلژیک ، فنلاند ، ایسلند ، لوکزامبورگ ، نروژ ، سوئد ، دانمارک ، استرالیا راه اندازی گردید. ، نیوزلند ، هند (با نام تجاری Disney Plus Hotstar) ، اندونزی ، ژاپن (در حال حاضر عرضه محدود) و سنگاپور. همچنین در سراسر آمریکای لاتین و کارائیب راه اندازی گردیده است.

  در جاهای دیگر ، دیزنی پلاس به راه اندازی جهانی خود ادامه می دهد ، در برخی از بازارها زیر چتر سرویس پخش بین المللی جدیدی از دیزنی ، به نام Star. این گسترش دیزنی پلاس را در ژاپن در اواخر اکتبر و پس از آن کره جنوبی ، تایوان و هنگ کنگ در ماه نوامبر گسترش می دهد.

  راه اندازی دیزنی پلاس در اروپای شرقی از اواخر سال ۲۰۲۱ به تابستان ۲۰۲۲ منتقل گردید ، در درجه اول بنابراین می تواند یک راه اندازی گسترده باگردید که شامل بخش هایی از خاورمیانه و آفریقای جنوبی می شود.

  اولین سرویس راه اندازی گردید ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ ، در ایالات متحده ، کانادا و هلند. راه اندازی اولیه Disney Plus کمتر از دو هفته پس از عرضه Apple TV Plus انجام گردید. تقاضا برای ثبت نام و شروع به استفاده از سرویس باعث خرابی های گسترده در روز اول گردید.

  من دیزنی پلاس را از طریق Verizon رایگان تماشا می کردم – وقتی منقضی می شود چه اتفاقی می افتد؟ چگونه کنسل کنم؟

  برای مشتریانی که برای باز کردن قفل یک سال رایگان (یا مدت زمان دیگر رایگان) از طریق تبلیغات Verizon در دیزنی پلاس ثبت نام کرده اند ، این اشتراک ها به طور خودکار پس از اتمام دوره رایگان به برنامه ماهانه ۷ دلار تبدیل می شوند.

  اگر اشتراک را حفظ کنید ، به طور خودکار نرخ ۷ دلار در ماه را از طریق صورتحساب Verizon شما شروع می کند. اگر قبل از استفاده از پیشنهاد Verizon در سال ۲۰۱۹ ، یک اشتراک سالانه یا چند ساله خریداری کرده اید ، به برنامه اولیه ای که داشتید باز می گردید.

  اگر می خواهید اشتراک را حفظ کنید اما آماده تغییر سرویس بی سیم خود نیستید ، می توانید سرویس خود را به یکی از برنامه های Verizon که به نام Play More یا Get More Unlimited (شامل دیزنی پلاس ، Hulu و ESPN Plus) اضافه کنید ، ارتقا دهید.

  اگر می خواهید لغو کنید ، باید به پورتال پشتیبانی مشتریان My Verizon وارد شوید و “مدیریت دیزنی پلاس” را انتخاب کنید ، جایی که باید بتوانید سرویس خود را لغو کنید.

  در مورد بسته نرم افزاری Hulu چطور؟ دیزنی پلاس چگونه با سایر سرویس های پخش دیزنی مطابقت دارد؟

  Disney Plus رقیبی برای خدمات پخش ویدئو مانند Netflix ، HBO Now و Apple TV Plus است. این یک اشتراک پولی بدون هیچ گونه تبلیغاتی است و به مشتریان امکان دسترسی به کتابخانه وسیعی از محتوای قدیمی دیزنی و فاکس و همچنین برنامه های تلویزیونی جدید ، منحصر به فرد ، فیلم ها ، مستندها و فیلم های کوتاه را می دهد.

  سایر سرویس های پخش دیزنی در ایالات متحده-Hulu و ESPN Plus با تمرکز بر ورزش-بر روی یک پلت فرم فناوری اجرا می شوند. دیزنی قصد دارد هر سه اشتراک انفرادی داشته باگردید ، اما بسته سه گانه را ارائه می دهد تا در هر سه تخفیف دریافت کند.

  دیزنی پلاس شامل تمام محتوای دوستانه دیزنی و قسمت اعظم کرایه مخاطبان انبوه آن است-اساساً هر چیزی که برای مخاطبان تا رتبه PG-13 ساخته گردیده باگردید. این محتوا از Disney proper ، Marvel ، Lucasfilm (بنابراین ، جنگ ستارگان) ، Pixar و National Geographic است. و خارج از آن دسته بندی های سنتی ، همچنین تمام ۳۰ فصل سیمپسونها را ارائه می دهد ، پرهایی که از تصاحب روباه در کلاه آن قرار دارد.

  هولو ، از سوی دیگر ، جایی است که دیزنی مطالبی را برای بیشتر بزرگسالان پخش می کند. به عنوان مثال ، دو سری که در اصل برای دیزنی پلاس برنامه ریزی گردیده بود – وفاداری بالا و عشق ، ویکتور – به دلیل موضوعات بالغ تر به هولو منتقل گردیدند. Hulu همچنین خانه اصلی پخش مستقیم شبکه های FX است. (FX بعد از اینکه دیزنی فاکس را به مبلغ ۷۱٫۳ میلیارد دلار خرید ، بخشی از دیزنی گردید.)

  در حال حاضر Hulu به پخش محتوا از سه شبکه پخش و همچنین مجموعه اصلی خود ادامه می دهد.

  و دیزنی اکنون کنترل کاملی بر هدایت هولو دارد. Hulu سالها به طور مشترک متعلق به چهار شرکت مادر بود ، اما در سال ۲۰۱۹ دیزنی تمام سهام Hulu را که قبلاً مالک آن نبود خرید. این به دیزنی انعطاف پذیری داد تا تخفیف بسته نرم افزاری خود را ارائه دهد.

  این چگونه بر روی چیزهای دیزنی در Netflix تأثیر می گذارد؟

  دیزنی بیشتر در طول سال ۲۰۲۰ از Netflix ناپدید گردید (اما برخی از محتواها ممکن است در حال بازگشت باشند).

  از سال ۲۰۱۶ ، Netflix اولین مکانی بود که فیلمهای دیزنی را با اشتراک (۱۹۴۵۹۰۰۵) تماشا کرد. این معامله به این معنی بود که Netflix بهترین مکان برای بزرگترین فیلم های پرفروش ایالات متحده در آن سال ها بود. دو فیلم برتر سال ۲۰۱۷ و سه فیلم برتر ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ همگی از دیزنی بودند و Netflix مکانی بود که همه آنها را بخورد.

  اما دیزنی با تمدید قرارداد Netflix با توطئه رقبای خود تصمیم گرفت. با شروع فیلم های دیزنی در سال ۲۰۱۹ ، همه آن فیلم ها برای دیزنی پلاس تعیین گردیده بودند. این بدان معناست که Captain Marvel ، اولین فیلمی که دیزنی در سال ۲۰۱۹ به صورت تئاتر اکران کرد ، اولین فیلم در دیزنی پلاس به جای نتفلیکس است. همچنین به این معنی است که مری پاپینز برمی گردد آخرین نمایش تئاتر دیزنی در نتفلیکس بود.

  اما صدور مجوز پیچیده است و یک گزارش نشان می دهد که دیزنی این فیلمها را به Netflix باز می گرداند – و آنها را از دیزنی پلاس حذف می کند – از ۲۰۲۶ به طور موقت. این فیلم ها بر فیلم های منتشر گردیده بین ژانویه ۲۰۱۶ و دسامبر ۲۰۱۸ تأثیر می گذارد ، که شامل عناوین مارول مانند Captain America: Civil War، Thor: Ragnarok، Black Panther و Avengers: Infinity War؛ جنگ ستارگان مانند Rogue One: A Star Wars Story و The Last Jedi؛ و پیکسار محصولات اصلی مانند Finding Dory ، Coco و The Incredibles 2. همچنین مورد علاقه خانواده مانند Moana و لایو اکشن Beauty and the Beast را لمس می کند.

  یک نکته: دیزنی پلاس این عناوین را تا شش سال پس از راه اندازی سرویس از دست نخواهد داد. در آن زمان ، دیزنی پلاس یک کتابخانه دائمی بزرگ با محتوای اصلی ایجاد کرده است و همچنان جدیدترین نسخه های خود را به دیزنی پلاس و در هیچ جای دیگر هدایت می کند. احتمالاً ، این کار تا حدی از دست دادن این فیلم ها را برای مدتی محدود دور می کند.

  و همیشه این امکان وجود دارد که دیزنی از طریق بینی حقوق این فیلم ها را پس بگیرد تا بتوانند در دیزنی پلاس بمانند.

  نمایش های Marf Defenders Netflix نیز پیچیده است. نتفلیکس با همکاری دیزنی پنج سریال اصلی بر اساس شخصیت های مدافعان عرضه کرده است. در سال ۲۰۱۸ ، نتفلیکس سه مورد از آنها را لغو کرد: دردویل ، لوک کیج و مشت آهنین. سپس در سال ۲۰۱۹ ، نتفلیکس دو آخر را لغو کرد: The Punisher و Jessica Jones. یکی از مدیران ارگردید (که دیزنی را ترک کرد و رهبری TikTok را بر عهده گرفت) گفت که دیزنی پلاس احتمالاً می تواند نمایش های لغو گردیده را احیا کند. بر اساس گزارشی ، شرایط قرارداد اصلی آنها می تواند دیزنی پلاس را از تا سال ۲۰۲۰ محدود کند.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت