بررسی مداوم Galaxy Z Flip 3: بیایید در مورد آن صفحه جلویی صحبت کنیم

2021-08-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Samsung Z Flip 3 و Samsung Z Fold 3

Galaxy Z Fold 3 (مشکی) و Galaxy Z Flip 3 جدیدترین گوشی های تاشو سامسونگ هستند.


سارا تیو/CNET

وقتی سامسونگ Galaxy Z Flip 3 را در کنار Galaxy Z Fold 3 جدید معرفی کرد ، من بیشتر مشتاق بودم که Flip جدید را امتحان کنم. تلفن اصلی ۲۰۲۰ Z Flip تلفن بینابینی من است بین بررسی ها. به همان اندازه که از اولین نسخه گوشی تاشو تاشو سامسونگ لذت می برم ، مواردی وجود دارد که من را آزار می دهد. سامسونگ می گوید این دستگاه بهبود یافته است و بسیاری از کاستی هایی که Flip اصلی داشت را برطرف کرد. و اگر چنین باگردید ، بسیار خوشحالم. با ورود به آزمایش روز سوم تلفن ، درخشش اولیه “این براق است و جدید است” شروع به فروکش می کند. با این حال ، من هنوز واقعاً به آن علاقه دارم. من در حال کار بر روی آخرین بررسی عمیق هستم ، اما در حال حاضر ، در اینجا خاطرات جاری زندگی من با Galaxy Z Flip 3 است.

با کاهش قیمت به ۱۰۰۰ دلار ، ارائه Flip جدید در هفت رنگ و فروش قابهای رنگ روشن. سامسونگ گلکسی Z Flip 3 را به عنوان یک اسباب بازی به نظر می رساند تا واقعاً اولین گوشی تاشو باگردید که بسیاری از مردم قصد خرید آن را دارند. تقریباً می توانم سامسونگ را در بهترین صدای Frank Costanza Festivus که می گوید “تاشو برای بقیه ما است” بشنوم. بدیهی است که مانند ساینفلد قافیه ندارد.

سامسونگ برای اینکه به طور گسترده مورد استقبال قرار گیرد ، باید پیشرفت های Z Flip 3 را ارائه دهد. مردم باید ببینند که می توانند از آن استفاده کنند و مانند تلفن فعلی خود به آن وابسته باشند – بدین معنا که Z Flip 3 نمی تواند باعث شود مردم روال تلفن روزانه خود را به خطر بیندازند.

Galaxy Z Flip 3 یکنواخت تر به نظر می رسد ، مانند یک تلفن معمولی

سامسونگ تعدادی پیشرفت در بدنه ، لولا و صفحه نمایش Galaxy Z Flip 3 انجام داد. بدنه و لولا از موادی ساخته گردیده است که سامسونگ آن را Armor Aluminium می نامد ، که سخت تر و با دوام تر است ، بنابراین کمتر آسیب دیده یا خراشیده می شود. این ماده با فلزات دیگر تقویت گردیده است ، مشابه استفاده از میلگرد برای تقویت بتن برای ساخت و ساز.

من واقعاً می توانم مقاومت اضافی را که Armor Aluminium به گوشی اضافه می کند احساس کنم. این باعث می شود کل دستگاه یک قطعه واحد به نظر برسد – در حالی که با Flip اصلی یا حتی تلفن تاشو Motorola Razr ، من از قطعات جداگانه ای که دستگاه را تشکیل می دهند آگاه هستم. با Z Flip 3 ، این احساس وجود ندارد. این شبیه یک تلفن معمولی است که اتفاق می افتد به نصف می رسد.

Z Flip 3 تقریباً اندازه و وزن Z Flip 5G دارد. با این حال وقتی آن را نگه می دارم احساس متفاوتی می شود. احساس فوق العاده ای در دست من است. من مطمئن هستم که می توانم مانند هر تلفن دیگری که آزمایش و بررسی می کنم با آن رفتار کنم. در کل ، تغییرات کوچک سامسونگ باعث می شود Z Flip 3 کمتر شبیه آزمایش یا نمونه اولیه باگردید.

صفحه هنوز دارای چین نرم در وسط است ، و من تا حد زیادی برایم مهم نیست. حواس او را پرت نمی کند. به هیچ وجه مانع استفاده از تلفن نمی شود. وقتی با وسط صفحه ارتباط برقرار می کنم متوجه آن می شوم ، اما این به این دلیل نیست که احساس ضعف می کند یا شبیه یک نقص است. من دوستان و همکارانی دارم که پیشنهاد می کنند تا زمانی که چین و چروک وجود نداشته باگردید ، هیچ کس آن را نخرید. آیفون ۱۲ مینی شخصی من دارای یک بریدگی مشکی بزرگ است که روی صفحه نمایش می خورد. من بیشتر از آنکه چین و چروک Z Flip 3 از آن ناراحت باگردید ، ناراحتم.

صفحه Z Flip 3 دارای یک فیلم محافظ جدید است که نسبت به گوشی های قبلی Flip صاف تر است. هنوز مانند استفاده از تلفن با صفحه شیشه ای نیست ، اما شبیه تلفن است که دارای صفحه شیشه ای با محافظ صفحه پلاستیکی روی آن است.

صفحه نمایش دارای نرخ تازه سازی تطبیقی ​​۱۲۰ هرتز است ، که تا اینجا دوست داشتنی است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Flip 3: کوچکترین گوشی تاشو سامسونگ اکنون…۶:۱۴

Z Flip 3 دارای صفحه جلویی بسیار بزرگتر است

شاید غیرمعمول ترین ویژگی در Flip اصلی صفحه جلد کوچک و قرص شکل آن باگردید. کیفیت مینیمالیستی خوبی در آن وجود دارد. و اگر تنها چیزی که می خواهید ببینید زمان یا درصد عمر باتری بود ، خوب بود. اما در غیر این صورت کاملاً بی ارزش بود. نمی توانست کل پیام ها را نمایش دهد ، فقط قسمت اول آنها. بنابراین اگر دوستی به شما پیام می داد ، روی جلد نمایش داده می گردید ، “کمک! شما باید فوراً بیایید …” که بسیار متفاوت از “راهنما! شما باید فوراً بیایید ، در اتاق استراحت پیتزا وجود دارد. “

 samsung-z-flip-3-cnet-review-2021-10

در سمت چپ Galaxy Flip اصلی است. و در سمت راست Galaxy Z Flip 3 جدید است.


Sarah Tew/CNET

خوشبختانه Z Flip 3 دارای صفحه جلویی چهار برابر بزرگتر از نسخه اصلی است. می تواند همزمان چهار خط متن را نمایش دهد. می توانید در اعلان ها حرکت کنید. سامسونگ حتی ویدجت های روی جلد را برای آب و هوا ، زنگ هگردیدار ، تایمر ، کنترل موسیقی ، تعداد گام های روزانه و برنامه شما اضافه کرد.

این یک پیشرفت است. صفحه جلوی Z Flip 3 به صفحه نمایش Quick View در Motorola Razr نزدیک تر از صفحه نمایش در Flip اصلی است. با این حال ، هنوز محدود است. به عنوان مثال ، من می توانم کل اعلان ها را مشاهده کنم ، اما همچنان باید Z Flip 3 را برای تعامل یا پاسخ به اعلان باز کنم. در Razr ، من می توانم بدون باز کردن تلفن از آن مراقبت کنم.

هنگامی که روی صفحه جلد دوبار ضربه می زنید ، حیوانات متحرک به شما سلام می کنند. این یک لذت غیرمنتظره و احمقانه است. از نظر فنی آنها برای مطابقت با حیوانات مشابه موجود در Galaxy Watch 4 جدید با تلفن تماس می گیرند. حیوانات جز بالا و پایین پریدن کاری نمی کنند. این باعث خوشحالی من می شود.

من فقط چند روز است که Galaxy Z Flip 3 را امتحان می کنم و تجربیات کامل من در یک بررسی آینده به دست می آید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت