آیا آیفون ۱۳ بدون دکمه است؟ اپل حتی ممکن است دکمه روشن/خاموش را بکشد

2021-08-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیفون بعدی ممکن است دکمه فیزیکی نداشته باگردید.


سارا تیو/CNET

iPhone 12 ممکن است آخرین تلفن هوشمند اپل باگردید که دکمه دارد. آیفون بعدی این غول فناوری ، که می تواند iPhone 13 نامیده شود ، ممکن است بدون دکمه باگردید. اما ، بدون آن نوارهای کوچک در کنار ، چگونه iPhone خود را کنترل می کنید؟ در اینجا آنچه شایعات نشان می دهد اپل به جای آن انجام می دهد ، آمده است.

یک درخواست ثبت اختراع ایالات متحده که توسط Apple Insider مشاهده گردید نشان می دهد که این شرکت در حال بررسی “دستگاه های ورودی حسگر خازنی” است. ظاهراً این دستگاه های ورودی ، با نام مستعار دکمه ها ، “حفره های نامرئی با نور پس زمینه” خواهند بود که در هنگام لمس ظاهر می شوند و در صورت عدم استفاده ناپدید می شوند.

این رویکرد بسیار زیبا به نظر می رسد و بدون شک اگر به هر دستگاهی اعمال شود کمی زیبایی می بخگردید. س bigال بزرگ این است که آیا چنین ویژگی در نسخه بعدی آیفون راه پیدا می کند یا باید تا سال ۲۰۲۲ یا بعد از آن منتظر بمانیم تا ببینیم اپل در حال ادغام آن است. این یک مفهوم کاملاً وحشی نیست و با سایر تغییرات احتمالی اپل در آیفون های آینده مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید: شایعات مربوط به تاریخ انتشار آیفون ۱۳ و چرا در واقع ممکن است iPhone 12S نامیده شود

آیفون ۱۳ ممکن است یک اثر انگشت آماده در پشت نمایشگر خود مانند Samsung Galaxy S21 Ultra 5G تعبیه کرده باگردید.


سارا تیو/CNET

به عنوان مثال ، صحبت از بازگرداندن آیفون ۱۳ اسکنر اثر انگشت است. هر چند اسکنر جدید به جای خواننده فیزیکی زیر سطح صفحه نمایش گوشی قرار می گیرد. این یک تاکتیک است که مطمئناً بدون دکمه ، زیبایی طراحی مینیمالیستی در صورت انتخاب اپل در این مسیر ، مطابقت دارد.

اپل قبلاً در سال ۲۰۱۶ جک هدفون را در iPhone 7 کشته بود ، و شایعات نشان می دهد که بندر Lightning نیز ممکن است تبر را دریافت کند. اگر آیفون ۱۳ از پورت Lightning خود استفاده کند و به طور کامل با شارژ بی سیم کار کند ، اولین گوشی اپل کاملاً بدون port اپل می شود. چرا بدون دکمه به ترکیب اضافه نکنید؟

البته این درخواست ثبت اختراع می تواند با یک محصول کاملاً متفاوت از iPhone مرتبط باگردید. از این گذشته ، بسیاری از آنچه ما فکر می کنیم در مورد گوشی مورد انتظار اپل می دانیم حدسی محض است. حتی نام محصول آن نیز نامشخص است . با این حال ، یک چیز واضح است: همه این اسرار در رویداد بعدی معرفی آیفون اپل ، که احتمالاً در سپتامبر برگزار می شود ، برطرف می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت