Netflix: 50 بهترین مجموعه تلویزیونی که امشب پخش می شود

2021-08-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 bncf-103-unit-00176rc

رزا سالازار در طعم گیلاس کاملاً جدید بازی می کند.


Netflix

این هفته در Netflix با Shaman King شروع گردید ، یک سری انیمه جدید بر اساس سری مانگا به همین نام. این فیلم به دنبال یوه آساکورا ، یک شمن است که می خواهد پادشاه شمن شود. این نمایش دوشنبه از راه رسید.

روز سه شنبه برنامه ایستاده کمدین بریتانیایی فیل وانگ با عنوان Phil Wang: Philly Philly Wang Wang آمد. وانگ نژاد ، عاشقانه ، سیاست و میراث مختلط بریتانیایی-مالزی خود را به ویژه بررسی می کند. همچنین در روز سه شنبه ناگفته ای بیان گردید: Malice at the Palace ، یک مستند پنج قسمتی که یکی از بدنام ترین لحظات تاریخ NBA اخیر را بررسی می کند.

پنجشنبه مدرسه دخترانه الروابی آمد. مینی سریال به دنبال مریم ، دختری است که از دست زورگویان عذاب آور رنج می برد. یک روز ، او گروهی از افراد مطرود را جمع می کند تا انتقام بگیرد. روز جمعه طعم گیلاس جدید آمد. این فیلم ترسناک انتقامجو را دنبال می کند که در اوایل دهه ۹۰ به LA مهاجرت می کند و پروژه رویایی خود را آغاز می کند – پروژه ای که تبدیل به یک کابوس می شود ، شامل زامبی ها ، مردان و بچه گربه های ماوراء طبیعی است.

با Gone for Good راز پیچیده فرانسوی مردی را دنبال می کند که زندگی او نه با یک تراژدی بلکه با دو تراژدی سوراخ گردیده است. وقتی جوان بود ، گیوم با از دست دادن دو عزیز کنار آمد ، اما سالها بعد ناپدید گردیدن دوست دخترش را مشاهده کرد. ۱ تا ۷) و چراغ شب جمعه (فصل ۱ تا ۵). ورودهای هفته گذشته شامل فصل ۲ سریال مکزیکی Control Z ، Cooking With Paris و درام جنایی Hit & Run است. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید ، مرور کنید. پایان شیرین شیرین توضیح داده گردید و تمام سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

فانتزی

دندان شیرین (۲۰۲۱) -)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این فانتزی بر اساس کتاب کمیک جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است به دندان شیرین ، گاس (یک بچه مسیحی کانوری) ، یک گوزن نیمه انسان نیمه گوزن را دنبال می کند که با پدرش پوببا (ویل فورته) در جنگل زندگی امن می کند. رویدادهای مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را وارد یک ماجراجویی می کند که در مسیرهای اسرار آمیز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده قرار دارد. صدای انعکاس با مبارزات دنیای واقعی را می توان در بالای درختان این دنیای فانتزی همهجانبه و پر پیچ و خم شنید. طرفداران ژانر خود را برای این سواری فوق العاده بسازند.

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659017] طاق خیال پردازی های نوجوانان در نتفلیکس در این مرحله برجسته است ، اما سایه و استخوان این لیست را به عنوان خامه محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما آلینا استارکوف با ضربه زدن به داستان معمولی Chosen One ، با ارتقاء صفوف ارتش جادویی گریشا ، قدرت های زیادی را پیدا می کند ، شما تعداد زیادی شخصیت سازنده جهان و غنی پیدا خواهید کرد. ژنرال کیریگان بن بارنز به عنوان دارکینگ از نظر اخلاقی مشکوک و قدرتمند است. در مرکز قطعه Shadow Fold قرار دارد ، امتداد فرود خطرناکی که پادشاهی راوکا را از وسط جدا کرده است. این بستگی به آلینا و ژنرال کیریگان دارد که یکبار برای همیشه آن را پایین بیاورند. هشت ساعت اوج فانتزی بزرگسالان جوان در انتظار شماست.

عاشقانه

بریگرتون (۲۰۲۰—)

 http://www.cnet.com/

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Lovesick تماشای آسان و لذت بخشی است که برای طنز خجالت آور آماده گردیده است و همه ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. دیلن عاشق درماندگی متوجه می شود که مبتلا به کلامیدیا است و باید موارد قبلی را پیدا کند و به آنها اطلاع دهد که آنها نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند. یک روایت فلاش بک همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه هنگامی که تمرکز بر احساسات دیلن و بهترین دوست ایوی نسبت به یکدیگر است. این فیلم هرگز وارد قلمرو صابون نمی شود ، در حالیکه یک بازیگر غیرعادی اما دوست داشتنی در این فیلم با همبازی های انگلیسی در گلاسکو بازی می کند.

هیجان انگیز

لوپین (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

در ظاهر یک کمدی در مورد یک نیویورکی ۳۰ ساله که عاشق ماکارونی خود است ، استاد هیچکدوم به صورت اتفاقی رنگ های ظریف و متحرک را پرتاب می کند قسمت هایی درباره خانواده های مهاجر و فرزندان نسل دوم آنها. سپس یک قسمت کامل درباره Tinder منتشر می کند. تجربیات مربوط به دیو با هوش و جذابیت خالق و ستاره عزیز انصاری همراه است و جدال شخصی را کنار بگذاریم ، موضوعات عاشقانه و فرهنگی که او بررسی می کند به طور قابل توجهی بالغ است. فصل ۳ با بازی لنا وایته و نائومی اکی همه چیز را دوباره در مسیر دیگری قرار می دهد. انصاری در یک قسمت ظاهر می شود و به ما اطلاع می دهد که دیو در زندگی عاشقانه اش کجاست.

با مامور من تماس بگیرید! (۲۰۱۵-۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

آیا در مورد فرو بردن انگشتان پا در محتوای بین المللی Netflix فکر می کنید؟ کمدی فرانسوی با مامور من تماس بگیرید! میزبان فهرستی فزاینده از بازیگران مشهور است که خودشان بازی می کنند ، از ستاره های فرانسوی گرفته تا آمریکایی هایی مانند سیگورنی ویور (!) در فصول اخیر. اما ما از منظر عوامل طولانی مدت به دنیای شوبیز نگاه می کنیم ، از جمله صحنه کمیل کوتین در سرقت آندره مارتل ، مأمور قدرتمند ، که همکاران مرد را با جمله هایی مانند: از زمین شن تا زمین فوتبال. ” یک سریال درخشان با چهار فصل باعث سرگرمی صنعت سرگرمی می شود.

BoJack Horseman (2014-2020)

 http://www.cnet.com/

The OA (2016-2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از ذهن Britt Marling و Zal Batmanglij ، The OA همه چیز دارد: رمز و راز ، علمی تخیلی ، ماوراء طبیعی و حتی یک سری فانتزی برای اندازه گیری خوب. ما پریری را دنبال می کنیم ، زن جوانی که بعد از مفقود گردیدن به مدت هفت سال دوباره ظاهر می شود. او قبلاً نابینا بود ، اما دیگر نه! در حال حاضر او خود را OA می نامد و او تعدادی از اهالی منطقه میدوسترن را در هر رده سنی و سابقه ای در ماموریت خود برای نجات جان ها جابجا می کند. متأسفانه ، نتفلیکس The OA را بعد از فصل ۲ لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی بزرگ ، مبتکرانه و انسانی هنوز هم ارزش دیدن دارد.

مسافران (۲۰۱۶-۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com افشا کردن کامل: Netflix متأسفانه مسافران را پس از فصل سوم خود لغو کرد ، اما این فیلم علمی تخیلی با برنامه ریزی دقیق خارج از کانادا به پایان می رسد انفجار بلند پروازانه ما با مارسی ، یک زن معلول شروع می کنیم که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او می میرد - سپس به زندگی باز می گردد. این فیلم علمی تخیلی با شخصیت پردازی قوی اسرار خود را به روش های هوشمندانه ای فاش می کند ، به دنبال عوامل آینده که وظیفه جلوگیری از فروپاشی جامعه را بر عهده دارند ، اما همچنین در قلمرو دشوار زندگی دوگانه زندگی می کنند. </p>
</p></div>
<div class=

Black Mirror (2011-) [19659168] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Laurie Sparham/Netflix

در حالی که مجموعه گلچین تاریک چارلی بروکر می تواند مورد حمله قرار گیرد و از دست برود ، بهترین ، آینه سیاه فیلمهای کوچک خود را با کاوش ایده های تکنولوژیکی آینده نگر از طریق داستانهای دردناک انسانی بسته بندی می کند. یکی از آنها سان جونیپرو است که دو زن را در دهه ۸۰ دنبال می کند (موسیقی متن موسیقی تکان می دهد) وقتی در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی به یکدیگر علاقه مند می شوند. جنبه تکنولوژیکی با زمان بندی نابغه آشکار می شود و به طور کلی ، نمایش پیامدهای زندگی متصل گردیده ما به شیوه های نگران کننده و گاه گاه نشاط آور است.

درام

گامبیت ملکه (۲۰۲۰)

 http:/ /www.cnet.com/on's191959175] شما آن را به یک کوکتل از تصاویر بصری شیک ، موسیقی متن فیلم تکان دهنده دهه 60 و آنیا تیلور-جوی مغناطیسی در نقش بث هارمون ، یکی از جوانترین (و معدود زن) شطرنج بازان جهان تبدیل می کنید. داستان تخیلی در بازی The Queen's Gambit ، که از افتتاحیه شطرنج نامگذاری گردیده است ، به دنبال بالا رفتن او از یتیم خانه به سرنگونی بهترین بازیکنان جهان است - تا زمانی که اعتیاد به مواد مخدر و کیسه های بطری شراب مانع او نشود. [19659178] Unorthodox (2020) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال بر اساس یک خاطره است و عمدتا در ییدیشی با جزئیات سخت و دردناک. تقریباً یک فیلم مهیج ، Unorthodox استی شاپیرو ۱۹ ساله را دنبال می کند ، که از ازدواج منظم خود در یک جامعه فوق ارتدوکس در بروکلین فرار می کند. او در برلین به سر می برد و زندگی جدیدی را خارج از باورهای سختگیرانه ای که در آن بزرگ گردیده بود ، کشف می کند ، اما جامعه او به این راحتی رها نمی کند. Unorthodox با اجرای خیره کننده از Shira Haas ، به شما امکان می دهد گامی در یک دنیای جذاب بی وقفه بردارید. فصل اول این نمایش YA بیشتر به منبع اصلی آن چسبیده است ، رمانی از جی اشر که حول محور خودکشی یک دختر نوجوان می چرخد. هانا بیکر یک جعبه کاست پشت سر خود می گذارد ، که دوست متفکرش کلی جنسن به آن گوش می دهد تا دریابد چرا او تصمیم به جان باختن گرفته است. این موضوعات عمیقی است که در راه های مقابله با آن (در زمانی که بیش از حد مقابله به نظر می رسید) مورد بررسی قرار می گیرد ، اما مسائل اجتماعی مانند خودکشی ، تجاوز جنسی و سلامت روانی به طور بالغ رسیدگی می شود. یک درام دبیرستانی از طریق جوانان شکننده و از دست رفته شما را به خود جذب می کند و رهایش نمی کند.

Godless (2017)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال به گونه ای محکم در ژانر وسترن نقش بسته است ، با بازیگران زن به رهبری مریت ویور و میشل داکری داونتون ابی. بدون چشم اندازهای دهه ۱۸۸۰ در نیومکزیکو در اطراف آن ، خداحافظی خشونت را در قصه ای به تصویر می کگردید که نشان می دهد یک فرد غیرقانونی در حال فرار از رئیس خود به یک بیوه مطرود پناه می برد. آه ، جف دنیلز نیز در این بازی حضور دارد ، اگر نمایش به اندازه کافی فریبنده نبود.

The Crown (2016—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

مجلل یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید درام تاج در مورد پادشاهی بریتانیا است. به دنبال زندگی ملکه الیزابت دوم ، از ۲۰ سالگی با اجرای برجسته کلر فوی ، The Crown آثار بزرگ وقایع تاریخی را از اعماق کاخ باکینگهام به تصویر می کگردید. چهره هایی مانند وینستون چرچیل ، پرنسس مارگارت ، مارگارت تاچر و دیگران با بالاترین پیچیدگی سینمایی مورد توجه قرار می گیرند. فصل پنجم و ششم در راه هستند تا اطلاعات خود را درباره پادشاهی ملکه در اوایل قرن ۲۱ کامل کنند.

وحشت

پادشاهی (۲۰۱۹—)

 http://www.cnet.com/ [19659201] http://www.cnet.com/

Netflix

اولین سریال اصلی کره ای Netflix هیچ مشتی نمی کگردید. یک وحشت زامبی با پس زمینه سیاسی دوره چوزون در حال گسترش است ، پادشاهی برای کسانی است که جزئی از یک ژانر پمپاژ خون هستند و با تخیلاتی تلخ ترکیب گردیده اند. فصل ۱ شاهد این است که ولی چانگ ولیعهد در یک توطئه سیاسی پیچیده است ، در حالی که در مورد یک طاعون مرموز تحقیق نمی کند. او درگیر یک تریلر مرگ یا زندگی گردیده است و تعدادی از خاندان سلطنتی در خطر هستند.

The Haunting of Hill House (2018)

 http://www.cnet.com/
ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت