بررسی مداوم Galaxy Z Fold 3: کمتر شبیه نمونه اولیه ، اما هنوز عجیب است

2021-08-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Samsung Z Fold 3

Galaxy Fold 3 یک به روز رسانی بزرگ است که با پیشرفت های کوچک زیادی تعریف گردیده است.


سارا تیو/CNET

Samsung Galaxy Z Fold 3 بسیار عجیب است و این بد نیست. هزینه آن ۱۸۰۰ دلار است که بسیار زیاد است اما ۲۰۰ دلار کمتر از Galaxy Z Fold 2 است. وزن آن کمتر از Fold قبلی است اما هنوز به طور قابل توجهی بیشتر از Galaxy S21 Ultra یا iPhone 12 Pro Max است. دارای تناسب و جلوه زیبایی است ، حتی بیشتر از Z Fold 2 ، اما لکه ها را از انگشتان دست و دستان شما جذب می کند (حداقل نسخه مشکی ای که من در حال آزمایش آن هستم). وقتی باز می شود یک تبلت سرگرم کننده است ، اما وقتی بسته می شود یک تلفن با شکل ناخوشایند است. Galaxy Z Fold 2 عمدتا در مورد جلب اعتماد ما بود و ثابت کرد که یک تلفن تاشو ۲۰۰۰ دلاری می تواند در دنیای واقعی کار کند. با تمام این موارد پشت سر ما ، Galaxy Z Fold 3 بر روی سطح متفاوتی از سوالات زندگی می کند . بین حالت قرص S Pen و یک گوشی سنگین و دست و پا گیر وجود دارد. بسته گردیده وقتی وارد چهارمین روز آزمایش Z Fold 3 می شوم ، سوالات فلسفی در مورد عامل شکل Fold در سمت چپ و راست به سراغم می آیند. من هنوز از پیشرفت های شگفت انگیز فناوری سامسونگ می ترسم. تعدادی ارتقاء و ویژگی های ظریف وجود دارد که هرگز تبدیل به عنوان یک عنوان نمی شود ، اما شایسته آن است. من در حال کار بر روی یک بررسی نهایی عمیق هستم ، اما در حال حاضر در اینجا خاطرات جاری زندگی من با Galaxy Z Fold 3 است.

Galaxy Z Fold 3 یک به روز رسانی بزرگ است که از پیشرفت های کوچک زیادی تشکیل گردیده است

مانند در Z Flip 3 ، Z Fold 3 احساس انسجام بیشتری می کند. صفحه تاشو ، لولا و بدنه بیشتر شبیه یک قطعه واحد و یکدست هستند. با Folds های قبلی ، من همیشه از قسمت های مختلف گوشی آگاه بودم ، به ویژه نحوه تعامل صفحه با لولا. اما این تا حد زیادی از بین رفته است و من معتقدم که این به خاطر این مواد جدید است که سامسونگ از آن با نام Armor Aluminium استفاده می کند. این فلز است که با ساختار داخلی ساخته گردیده از فلز متفاوت تقویت گردیده است. آن را مانند استفاده از میلگرد در بتن برای ساختمان ها در نظر بگیرید. این باعث می شود گوشی سبک تر شود ، اما می توانید قدرت آن را در سراسر گوشی احساس کنید. این به من اطمینان می دهد که از یک تلفن معمولی استفاده می کنم.

سامسونگ همچنین برآمدگی های کوچکی را روی بدنه و لولا ایجاد کرده است که باعث می شود دستگاه راحت تر در دست گرفته شود. سر لولا به این اندازه بیرون نمی زند و برآمدگی دوربین کمتر لبه ای و غالب است.

صفحه هنوز دارای چین و چروکی است که کوچکترین اذیت کننده ای برای من ندارد. من می دانم که چین برای بسیاری از افراد ، از جمله برخی از همکارانم در CNET ، نقطه قوت است. اما صفحه دارای یک لایه محافظ جدید است ، که احساس خوبی دارد اما لکه های انگشتان را مانند کارآگاهی در قانون و نظم: SVU جمع آوری می کند.

Galaxy Z Fold 3 املاک صفحه خود را پس می گیرد

هنگامی که من اولین بار Z Fold را برداشتم ۳ و برای مدتی صفحه اصلی آن باز بود ، جلوه ای ظریف رخ داد. من واقعاً غرق در صفحه بودم. پس از فکر کردن به آن ، متوجه گردیدم که هیچ بریدگی یا سوراخ سوراخ کننده ای وجود ندارد که چشمم را به خود جلب کند. صفحه نمایش عاری از هرگونه حواس پرتی بصری است ، که بسیار خوب است. Z Fold 3.


سارا تیو/CNET

اولین دوربین زیر صفحه نمایش سامسونگ دلیل این آرامش صفحه نمایش تازه کشف گردیده است. هنگامی که صفحه نمایش خاموش است ، می توانید “سوراخ” را در جایی که دوربین قرار دارد مشاهده کنید. اما وقتی صفحه نمایش روشن است ، دوربین توسط عناصر صفحه پوشانده می شود. تعداد کمی از آنها وجود دارد که به دوربین اجازه می دهد از طریق صفحه نمایش شما عکس بگیرد. به این فکر کنید که از پنجره ای که پرده دارد نگاه کنید. گاهی اوقات وقتی صفحه نمایش روشن است می توانید این شکل علامت توقف براق را در سمت راست بالای صفحه مشاهده کنید. اما حتی این هم زیاد حواس او را پرت نمی کند. فقط ترکیب می شود.

دوربین زیر نمایشگر هیچ جایزه ای برای عکاسی نخواهد برد. در آزمایش های اولیه من ، عکس های گرفته گردیده با دوربین سلفی جلد و دوربین اصلی بهتر از عکس های زیر نمایشگر به نظر می رسید. تفاوت واقعاً در عکسهای گرفته گردیده زمانی که داخل خانه بودم و زیر نور کم قرار گرفته بود ، قابل توجه است. آن دوربین همچنین ، سامسونگ می گوید دوربین برای چت های ویدئویی به خوبی کار می کند ، که من منتظر امتحان کردن آن هستم. .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Fold 3: اولین نگاه ما در جدیدترین تاشو سامسونگ۸:۰۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت