این مارک آشپزخانه هوشمند همه ابزارهایی را که بیشتر از آنها استفاده می کنید بهبود بخشیده است

2021-08-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 dreamfarm-header

یک چرت زدن در اینجا و جا زدن این وسایل آشپزخانه روزمره را به چند کار تبدیل می کند.


Dreamfarm

چه زمانی یک کاردک یک اسپاتول نیست؟ دست برداشتن از؟ وقتی کسی آن وسایل آشپزخانه کلاسیک را که همه ما فکر می کردیم کامل است بر می دارد و آن را با دیگری ترکیب می کند تا حتی بهتر شود. من در مورد چوپولا صحبت می کنم ، یک کاردک با یک طرف کمی تیز که برای خرد کردن فی البداهه در نظر گرفته گردیده است و یکی از خلاقیت های درام دفارم دیروز است.

اختراع مجدد چرخ – یا به عبارت دقیق تر ، اختراع مجدد چرخ پیتزا – کاری است که این مخترع و مبتکر آشپزخانه استرالیایی معمولی در معمول انجام می دهد ، و باعث می شود که کل مجموعه ابزار خود را مورد تجدید نظر قرار دهم. چوپولا مورد بحث برای زمانی مناسب است که نیاز به کوچک کردن یک عدد کدو سبز در ماهیتابه ای داشته باشم که چاقوی سرآشپز من را روی تخته بریده است. یا برای خرد کردن گوشت یخ زده در صورت تپق زدن و یخ زدایی در ماهیتابه. کاردک دیگر .


دیوید واتسکی/CNET

Dreamfarm تقریباً از همه پرکاربردترین ابزار آشپزخانه ما استفاده کرده است و در بسیاری از موارد طراحی را با روشهای کوچک که تفاوت بزرگی ایجاد می کند ، بهبود بخشیده است. سلفونهای را بگیرید: انبرهای کلاسیک در بین سه ظروف پخت و پز من بیشتر جا خوش کرده است ، اما چرب می شوند و چون نمی توانید آنها را برای همیشه نگه دارید ، معمولاً در پیشخوان به پایان می رسند و از هر چیزی رد می شوند. آنها زبانه کشیده اند کلان ها دارای یک فرورفتگی ساده در شافت هستند بنابراین وقتی آنها را پایین می آورید یا آنها را به طور محکم در کنار تابه قرار می دهید ، هوا در هوا باقی می ماند. این یک ویرایش ساده است ، اما هر بار که مجبور نیستید حوله کاغذی بگیرید ، کلاه خود را به آن می زنید.

دیگران در خط شامل یک آسیاب فلفل یک دست برای زمانی که دست دیگر مشغول است ، قاشق هایی با دسته هایی که روی لولا می چرخند که با یک پیچ ساده به ملاقه تبدیل می شوند یا دو (تصویر زیر را ببینید: من این را کاملاً دوست دارم) و قیچی پیتزا که برای برش و سرو پای در هر سطحی ، از جمله سنگ ساخته گردیده است.

 spoon-2

من فرصتی پیدا کردم تا برخی از به روز رسانی ها و نوآوری های ابزار آشپزخانه Dreamfarm را امتحان کنم ، که بسیاری از آنها بلافاصله “اکنون ، چرا به این فکر نکرده ام؟” اگر من یک انتقاد داشتم ، این بود که برخی از ابزارها (از جمله چوپولا) کمی در قسمت سبک قرار داشتند ، اما همه آنها کاملاً از لاستیک و سیلیکون با کیفیت بالا ساخته گردیده بودند. قاشق ها و ملاقه های دارای لولا وزن مناسبی داشتند و بسیار محکم به نظر می رسیدند ، که بسیار عالی است زیرا در غیر این صورت مستعد شکستن خواهند بود. برای افرادی که در Dreamfarm هستند ، به رویاپردازی ادامه دهید ، زیرا اگر زندگی من را در آشپزخانه آسان تر و تمیزتر کند ، هر بار به آن می پرد.

می توانید مجموعه ای از پنج ظرف ظروف Dreamfarm را با قیمت ۶۰ دلار تهیه کنید یا خط کامل لوازم آشپزی هوشمند را در Dreamfarm فروشگاه در آمازون ببینید.

بیشتر بخوانید : وسایل ضروری آشپزی برای خوابگاه دانشگاه شما

دیوید واتسکی/CNET

قاشقي كه به ملاقه تبديل شود؟ بله ، من این را می خواهم اگر در حال تهیه سوپ یا سس هستید ، ابتدا آن را با قاشق سرخ کنید ، اما به ناچار به ملاقه نیاز دارید. اکنون فقط یک وسیله برای بیرون آوردن دارید زیرا دسته آن می چرخد ​​تا این وسیله را در هر لحظه ای که می خواهد ایجاد کند. کاسه قاشق نیز یک فنجان اندازه گیری است و قاشق دارای یک استراحت داخلی قاشق است. به نظر من ، این سه چیز کمتر است که هنگام شام باید بشویید.

دیوید واتسکی /CNET

اگر پیتزا را روی سنگ درست کنید ، باید آن را به یک ظرف دیگر منتقل کنید تا برش داده شود. در مورد Scizza ، که پای را تکه تکه می کند و حتی یک برش را برای خدمت به شما برمی دارد – یا اگر احساس می کنید سخاوتمند هستید ، مهمان باشید.

دیوید واتسکی/CNET

این اولین آسیاب فلفل یک دست در تاریخ نیست از آسیاب های فلفل ، اما کارخانه بسیار خوبی است و استفاده و پر کردن آن بسیار آسان است. آن را به صورت ثابت و ثابت روی پیشخوان می نشاند و یک ضربه محکم و ناگهانی برای پر کردن و کارکردن است. من همچنین از ظاهر و احساس آن در دستانم بسیار خوشم می آید. اگر شما یکی از آن سرآشپزهایی هستید که به طور مرتب به دست سوم احتیاج دارید ، دستگاه آسیاب فشاری عالی است. نام تجاری یک مدل پلاستیکی ارزان تر می سازد ، اما من برای دسته های چوبی بهار می گویم.

دیوید واتسکی/CNET

این نوعی ساده ترین نسخه ابزار بالا است. داخل ملاقه نمی چرخد ​​اما قاشق محکمی است که قوس آن در دسته آن قرار دارد ، بنابراین بالای پیشخوان قرار می گیرد. برای غذاهای بسیار خشک مانند سس ، ممکن است هنوز استراحت قاشق بخواهید ، اما برای سبزیجات ، تخم مرغ ، گوشت و امثال آن ، یک پاک کننده یا شستشو برای خود ذخیره می کنید. سر قاشق به اندازه یک فنجان اندازه گیری (قاشق غذاخوری) عمل می کند که می توانید مواد را داخل آن بریزید در حالی که به طور ثابت روی پیشخوان نشسته است.

Dreamfarm

این چاقوی پنیر به صورت چنگال عمل می کند تا بتوانید یک تکه گوشت را بریده و سپس نیزه بزنید به جای اینکه آن را با دستان خود بردارید (مثل این که می دانید همیشه این کار را می کنید).

توصیه های بیشتر آشپزخانه

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت