کارتهای بدهی برای کودکان: همه آنچه باید بدانید به علاوه انتخابهای برتر

2021-08-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

لحظه ای چشم نواز بود: اولین باری که پسرم را در حال حرکت ماهرانه در تلفن هوشمند تماشا کردم ، متوجه گردیدم که زمانه تغییر کرده است. بچه ها – حتی کودکان نوپا – آنلاین بودن را دوست دارند.

فرهنگ ما محیطی را پرورش داده است که کودکان را ترغیب می کند زمان بیشتری را در اینترنت صرف کنند-به ویژه از زمان شروع همه گیری COVID-19. بله ، برای سرگرمی هایی مانند بازی های ویدیویی و خدمات پخش . بلکه برای سایر بخشهای زندگی ، مانند کمک هزینه ، پس انداز و صرف پول. به این ترتیب ، بچه ها در سنین پایین تر از همیشه به دنبال دسترسی مجازی به پول خود هستند. و صنعت ۵۳۵ میلیون دلاری فین تک برای کودکان با خوشحالی در حال ارائه حسابهای بانکی ، حسابهای سرمایه گذاری و کارتهای نقدی پیش پرداخت است.

همانطور که بسیاری از والدین گواهی می دهند ، ثبت نام فرزند شما برای هر چیزی در اینترنت می تواند یک پیشنهاد خارق العاده باگردید. اگرچه فناوری دنیای جدیدی از ایده ها و فرصت های یادگیری را باز می کند ، اما نقاط منفی دارد. و به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی فرزند شما به صورت آنلاین ، او را در معرض سرقت هویت و بسیاری دیگر از خطرات قرار می دهد. با استفاده از برنامه های بانکی برای کودکان ، تنها برنامه یا شرکتی که استفاده می کنید به اطلاعات شخصی فرزند شما ختم نمی شود. این شرکت هایی هستند که داده ها را به – به فروش می رسانند یک روش معمول (و قانونی) صنعت.

هنگام انتخاب یک برنامه خوب برای آموزش مسئولیت های مالی به فرزندان خود ، محافظت از اطلاعات شخصی و مالی خانواده بسیار مهم است. ادامه مطلب را بخوانید تا درباره نحوه انتخاب کارت بانکی مناسب برای حفظ امنیت همه افراد بیشتر بدانید.

کارتهای نقدی برای کودکان: یک فرصت رگردید

سواد مالی به طرز شگفت آوری زود شروع می شود. طبق مطالعه دانشگاه کمبریج ، اکثر کودکان ارزش پول را تا ۷ سالگی تشخیص می دهند ، از جمله نحوه به دست آوردن و مبادله آن با کالا. این مطالعه همچنین نشان داد که اگرچه بچه ها در سنین پایین مفاهیم اولیه پول را درک می کنند ، اما هنوز تفاوت بین تجملات و ملزومات را پردازش می کنند. . راهنمایی شما بچه های کوچکتر با کارت اعتباری پیش پرداخت خوب عمل می کنند. بچه های بزرگتر ممکن است برای یک حساب چک سطح ابتدایی با قابلیت بدهی آماده باشند. در هر صورت ، به عنوان متولی ، باید یک حساب را از طرف آنها باز کنید و آن را به حساب بانکی خود پیوند دهید. پس از آن ، می توانید پول را به کارت آنها منتقل کنید. اکثر کارتها و حسابها دارای ابزارهای مدرن برای کمک به شما در ایجاد عادات مثبت پول هستند ، از جمله:

 • پیگیری نحوه و زمان صرف پول توسط فرزند شما
 • اختصاص و پاداش کارهای تکمیل گردیده با کمک هزینه بدهکار
 • پس انداز و ابزارهایی که راه های افزایش درآمد آنها را پیشنهاد می کند

خطرات: آیا کارت های نقدی برای کودکان ایمن است؟

فناوری جدید همیشه خطرات را به همراه دارد – به ویژه هنگامی که بچه ها درگیر هستند. بر اساس نظرسنجی Pew Research ، دو سوم والدین معتقدند تربیت بچه ها نسبت به ۲۰ سال پیش چالش برانگیزتر است ، دقیقاً به دلیل فناوری.

و این فقط زمان نمایش نیست که باعث نگرانی می شود. بر اساس مطالعه سال ۲۰۱۸ توسط Javelin Strategy & Research ، بیش از یک میلیون کودک در سال ۲۰۱۷ قربانی سرقت هویت گردیدند و هزینه آن ۲٫۶۷ میلیارد دلار تخمین زده گردید. بیش از ۸۰ درصد آنها ۱۲ سال یا کمتر بودند. اخیراً ، مرکز منابع سرقت هویت گزارش های متعددی از نقض اطلاعات شخصی ناشی از ادعاهای محرک مربوط به COVID-19 دریافت کرده است. در یک مورد ، هویت یک کودک ۲ ساله به سرقت رفت و برای مطالبه مزایا مورد استفاده قرار گرفت.

اگرچه این تقصیر صنعت مالی نبود ، اما بانک ها در این مشکل نقش دارند. داده کاوی به یک منبع ارزشمند برای مشاغل تبدیل گردیده است و شرکت های مالی نشان داده اند که تمایل بیشتری به فروش داده های مشتری دارند. به این ترتیب ، در نهایت این بار بر عهده آن مشتریان است که بر داده های خود – و فرزندان خود – نظارت و محافظت کنند.

سنجش مزایا و خطرات یک کارت بدهی برای فرزند شما یک عمل متعادل کننده است. نکته اصلی که باید در نظر بگیرید این است که چقدر راحت با دیگران به اشتراک می گذارید. در حالی که هر ناشری متفاوت است ، برای ثبت نام باید اطلاعات شناسایی خود و فرزند خود را ارائه دهید ، از جمله تاریخ تولد ، شماره های تامین اجتماعی ، آدرس و شماره تلفن. همچنین ممکن است شرکت از شما بخواهد سابقه موقعیت مکانی GPS ، سابقه خرید و مشخصات رفتاری خود را به اشتراک بگذارید – اطلاعاتی که ممکن است به برنامه اجازه دهد تبلیغات هدفمند محصولات و خدمات را به اشتراک بگذارد. با این اوصاف ، کارتهای نقدی برای کودکان به چند دلیل خطرناکتر از همتایان بزرگسال خود نیستند:

 • قوانین مربوط به کودکان : قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان ، حریم خصوصی را برای کودکان زیر ۱۳ سال یک قدم جلو می برد. از محصولات بانکی استفاده کنید و ناشران را ملزم کنید تا به وضوح اطلاعاتی را که جمع آوری می کنند ، توضیح دهند و از قبل رضایت والدین را دریافت کنند. به دقت توجه کنید که آیا ناشر قصد دارد داده های فرزند شما را به اشخاص ثالث بفروگردید یا خیر.
 • حفاظت از خرید : اگر کارت فرزند شما گم گردیده یا به سرقت رفته باگردید ، برخی از صادرکنندگان برای خریدهای متقلبانه – با پرداخت هزینه اضافی ، بازپرداخت می دهند. طرح Greenlight's Max با ۵ دلار اضافی در ماه حفاظت از خرید را تأمین می کند.
 • امنیت کارت : کارت های اعتباری مجهز به فناوری تراشه EMV و حساب های محافظت گردیده با رمز عبور هستند که برای دسترسی به حساب به PIN یا تشخیص چهره نیاز دارند.
 • قابلیت قفل: اکثر کارت های نقدی برای کودکان دارای ویژگی قفل والدین هستند که به شما امکان می دهد در صورت گم گردیدن کارت از پول نقد موجود در حساب از طریق برنامه خود محافظت کنید.
 • حفاظت از مصرف کننده : برخلاف پول نقد که به راحتی از جیب فرزند شما خارج می شود ، کارت های اعتباری پیش پرداختی که توسط بانک های FDIC بیمه گردیده اند تا ۲۵۰،۰۰۰ دلار محافظت می کنند ، به این معنی که شما پول حساب خود را از دست نمی دهید در صورت شکست بانک

اگرچه همان تدابیر امنیتی از کارت های نقدی کودکان و بزرگسالان محافظت می کند ، اما باید تکرار کرد که هرگونه اطلاعاتی که در مورد فرزند خود به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید مشخصات خطر آنها را افزایش می دهد. نقض داده های آنلاین تعداد زیادی از حساب ها را افشا کرده است ، که اغلب حاوی اطلاعات حساس ، از جمله شماره های امنیت اجتماعی ، آدرس ، شماره تلفن و شماره کارت اعتباری است.

پس از ثبت نام فرزند خود برای کارت بدهی ، به دنبال اسکناس یا برنامه های کارت اعتباری خطاب به وی باشید و در صورت تماس دارنده بدهی با نام وی در پرونده ، س questionsال بپرسید. کمیسیون تجارت فدرال در صورت مشکوک بودن به سرقت هویت اقدامات لازم را انجام می دهد و Experian خدمات اسکن ID رایگان را ارائه می دهد تا ببیند آیا SSN فرزند شما در هر حساب اعتباری فعال است یا خیر.

۵ کارت بدهی برای بچه ها که ارزش توجه دارند

نزدیک به ۱۰۰ کارت ، برنامه و حساب برای کودکان طراحی گردیده است. ما همه آنها را مرور نکرده ایم ، اما چند مورد را که در اینجا برجسته است انتخاب کرده ایم.

GoHenry

GoHenry

 • حداقل سن : ۶
 • هزینه ماهانه : ۴ دلار برای هر کودک
 • دوره آزمایشی رایگان : ۱ ماه
 • هزینه دستگاه خودپرداز : ۱٫۵۰ دلار برای هر تراکنش
 • هزینه خرید : هیچ

پس از ارزیابی زمینه ، برای پسر ۶ ساله ام در GoHenry مستقر گردیدم. این کارت که برای کارتهای شخصی گردیده و کارهای قابل تنظیم مانند کارهای خاص و اهداف پس انداز شناخته گردیده است ، برای والدینی که می خواهند به بچه های کوچکتر کمک کنند تا مسئولیت های خانه بیشتری را بر عهده بگیرند و برای انجام یک کار خوب به آنها پول بپردازند ، انتخاب خوبی است. آنچه واقعاً دوست دارم: سیاست شرکت به وضوح بیان می کند که آنها اطلاعات شخصی شما – یا بچه های شما – را بدون اجازه شما به اشخاص ثالث نمی فروشند. تا کنون ، بچه من در نیمه راه به دست آوردن جدیدترین مجموعه لگو سوپر ماریو قرار دارد و هرگز از شستن لباس های شادتر خوشحال نبوده است.

BusyKid

BIUSYKID

 • حداقل سن : هیچکدام
 • هزینه ماهانه : ۱٫۶۷ دلار در ماه ، کودکان نامحدود
 • محاکمه رایگان : ۱ ماه
 • هزینه خودپرداز : هیچکدام
 • هزینه خرید : هیچکدام

بعنوان مقرون به صرفه ترین گزینه پرداختی در لیست ما ، کارت اعتباری پیش پرداخت BusyKid Visa یک منبع عالی برای والدین علاقه مند به آموزش نحوه پس انداز کردن به فرزندان خود هستند. کودکان می توانند پول نقد را در حساب پس انداز خود ذخیره کنند ، آن را در سهام شخصی سرمایه گذاری کنند یا آن را به امور خیریه اهدا کنند. BusyKid اذعان می کند که اطلاعات کاربر را برای هدف قرار دادن تبلیغات در داخل برنامه جمع آوری می کند و ممکن است شرکت داده های والدین را برای اهداف بازاریابی با شرکا به اشتراک بگذارد. با این حال ، این موضع خود را با بیان اینکه این عمل فقط در مورد والدین صدق می کند ، روشن می کند و “اطلاعات شخصی ما در مورد کودکان جمع آوری نمی شود ، یا به غیر از موارد دیگری که در این سیاست حفظ حریم خصوصی شرح داده گردیده است.”

در آن زمان از انتشار ، هیچ توصیف متناقضی در وب سایت BusyKid وجود ندارد.

Greenlight

Greenlight

 • حداقل سن : هیچ
 • هزینه ماهانه : $ ۵ دلار در ماه ، تا ۵ فرزند
 • دوره آزمایشی رایگان : ۱ ماه
 • هزینه خودپرداز : هیچ
 • خرید هزینه : هیچ

یکی از محبوب ترین برنامه های کارت نقدی برای بچه ها ، Greenlight به والدین اجازه می دهد تا برای فروشگاه های خاص کمک هزینه تعیین کنند ، به منظور نشان دادن علاقه مرکب و تعیین اهداف درآمد ، سود موجودی های در حال رگردید را پرداخت کنند. به گفته یکی از همکارانش که از آن استفاده می کند ، این برنامه بصری است و حرکت در آن آسان است.

اما وقتی صحبت از حریم خصوصی به میان می آید ، این شرکت دچار مشکلاتی گردیده است. در نسخه قبلی افشای حریم خصوصی ، Greenlight این حق را برای خود محفوظ می داشت که اطلاعات شخصی شما را با چندین طرف از جمله “فروشندگان تبلیغات و بازاریابی” ، http://www.cnet.com/ “شرکت های بیمه” ، http: // www به اشتراک بگذارد. .cnet.com/”آژانس های جمع آوری” ، و دسته مبهم ، “سایر ارائه دهندگان خدمات”. سخنگوی Greenlight در بیانیه ای به Vice گفت که این شرکت زبان را حذف می کند و از آن زمان این کار را انجام داده است. توجه داشته باشید که COPPA از بانک می خواهد مجوز شما را برای ثبت نام فرزند در یک برنامه بانکی دریافت کند ، اما شرکت را از فروش اطلاعات خصوصی شما منع نمی کند.

Axos First Checking

Axos

 • حداقل سن : ۱۳
 • هزینه ماهانه : هیچ
 • آزمایش رایگان : هیچ
 • هزینه دستگاه خودپرداز : هیچکدام
 • هزینه خرید : هیچ

که برای نوجوانان طراحی گردیده است ، این برنامه رایگان به بزرگسالان جوان می آموزد که از حساب جاری و کارت بدهی استفاده کنند. فرزند شما می تواند از این حساب برای ارسال پول به دوستان و فروشندگان و پرداخت قبض استفاده کند. همچنین ۰٫۱٪ سود APY را ارائه می دهد. Axos اطلاعات شخصی شما را با سایر شرکت های مالی به اشتراک می گذارد تا محصولات و خدمات را به شما عرضه کند – اما می توانید از تبلیغات وابسته هدف خودداری کنید.

مرحله

مرحله

 • حداقل سن : هیچ
 • هزینه ماهانه : هیچ
 • محاکمه رایگان : هیچ [۱۹۶۵۹۰۱۱] هزینه خودپرداز : هیچکدام
 • هزینه خرید : هیچکدام

اگرچه حداقل سن برای ثبت نام وجود ندارد ، این گام برای بچه های بزرگتر که آماده تراز هستند مناسب است. دانش مالی خود را افزایش دهند Step مانند کارت اعتباری معمولی ، از وجوه سپرده گردیده برای پرداخت خریدها استفاده می کند. بر خلاف کارت بدهی ، کارت Step تمام معاملات را به صورت اعتباری پردازش می کند – این بدان معناست که نوجوان شما می تواند با خیال راحت بدون نگرانی از هزینه های اضافه برداشت یا افزایش سود ، اعتبار خود را ایجاد کند.

استپ اطلاعات شخصی شما را با شرکای تجاری “که ما ممکن است به طور مشترک محصولات یا خدمات آنها را ارائه دهیم ، یا محصولات یا خدمات آنها به نظر ما برای شما جالب است” به اشتراک می گذارد ، و سیاست حفظ حریم خصوصی آنها در مورد انصراف مبهم است. در آن آمده است: “ما ممکن است به شما در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات خود با شرکت های وابسته و اشخاص ثالث انتخاب هایی را انجام دهیم. انتخاب هایی که در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات خود دارید در خط مشی رازداری یا اعلان هایی که در رابطه با محصولات یا خدماتی که دریافت می کنید دریافت خواهید کرد. از ما. “

شما می توانید با تماس مستقیم با شرکت از اشتراک گذاری داده های فرزند خود صرف نظر کنید.

س FAالات متداول برای والدین

همانطور که در مورد سایر فعالیت های آنلاین دیگر لازم است ، مراقب حساب کارت بانکی فرزند خود هنگام استفاده از آن باشید. قبل از ثبت نام ، در اینجا چند روش مناسب برای بررسی وجود دارد.

چگونه می توانم انتظارات خود را با فرزندم تعیین کنم؟

قبل از واگذاری آن به یک خرج کننده جوان و مشتاق ، یک مکالمه مفصل در مورد استفاده از کارت بدهی بسیار مهم است. وقتی کارت بدهی رسید ، با فرزند خود بنشینید و نکات مهم را مورد بحث قرار دهید. مراحل لازم را بدون ارتباط با فرزند خود انجام دهید. به آنها یادآوری کنید که کارت خود را در یک مکان امن نگه دارند ، رمز عبور یا پین خود را با دیگران به اشتراک نگذارند یا از طریق یک شبکه Wi-Fi امن خرید نکنند. اگر فکر می کنند کارتشان به خطر افتاده است ، باید فوراً به شما بگویند.

 • قوانین هزینه : اگر نگران این هستید که فرزندتان کجا می تواند پول خود را خرج کند ، ثبت نام در کارت بانکی را انجام دهید که به شما اجازه می دهد خرده فروشان خاصی را مسدود کنید. اگر قبلاً برای کارتی ثبت نام کرده اید که این ویژگی را ندارد ، در مورد عادات هزینه مناسب با فرزند خود صحبت کنید و به او اطلاع دهید که شما خریدهای او را زیر نظر خواهید داشت.
 • چگونه می توانم بفهمم شرکت چیست با اطلاعات فرزندم کار می کنید؟

  همانطور که در بالا آموختیم ، شرکت ها این حق را برای خود محفوظ می دارند که در هر زمان نحوه استفاده از داده های جمع آوری گردیده را تغییر دهند ، بنابراین ایده خوبی است که سیاست حفظ حریم خصوصی حساب خود و استفاده از تبلیغات هدفمند نشان داده گردیده به شما را پیگیری کنید. کودک از طریق برنامه قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده جنبه هایی از آنچه شرکت ها می توانند به اشتراک بگذارند را اداره می کند ، اما نه همه آنها. وقتی محصولی را انتخاب کردید ، با دقت بخوانید تا مطمئن شوید که با سطح راحتی شما مطابقت دارد.

  چگونه می توانم تشخیص دهم که آیا اطلاعات شخصی فرزندم به خطر افتاده است؟ سرقت هویت ، عمدتا به این دلیل است که والدین مشکلی را تا زمانی که فرزندشان شروع به کار نکرده و اظهارنامه مالیاتی نمی کند ، تشخیص نمی دهند. اگرچه اکثر کارت های بدهی برای کودکان فقط SSN دارنده حساب حضانت را جمع آوری می کنند ، اما همچنان احتیاط می شود به دنبال نشانه هایی از سرقت هویت کودک ، از جمله تماس های جمع آوری بدهی ، صورتحساب یا برنامه های کارت اعتباری که به نام فرزند شما ظاهر می شود ، باشید. در صورت مشکوک بودن به سرقت هویت ، FTC اقدامات لازم را انجام می دهد و Experian یک سرویس اسکن ID رایگان ارائه می دهد تا ببیند آیا SSN فرزند شما در هر حساب اعتباری فعال است یا خیر.

  اگر هنوز س questionsالی دارم؟

  بپرسید! من نمی توانم به این اندازه تأکید کنم: فرزند شما برای محافظت از اطلاعات شخصی خود به شما نیاز دارد. اگر در درک خط مشی رازداری مشکل دارید یا س specificال خاصی دارید ، مستقیماً با شرکت تماس بگیرید و از او کمک بخواهید. پاسخ آنها نه تنها نگرانی های شما را برطرف می کند ، بلکه خواهید آموخت که در صورت ثبت نام برای محصول خود ، می توانید از چه نوع خدمات مشتری انتظار داشته باشید. و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت