مرد با استفاده از Apple AirTags اسکوتر دزدیده شده را شکار می کند

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 e8ztiazx0ayxze4

Guido نشان می دهد که در آن یک AirTag اپل را در اسکوتر مخفی کرده است.


dguido از طریق توییتر

وقتی اسکوتر برقی دان گیدو در شب ۲ اوت به سرقت رفت ، او شکست را نپذیرفت. مدیرعامل امنیت سایبری بروکلین دو Apple AirTags را در داخل خودروی مشکی که با نوار چسب سیاه مخفی گردیده بود ، مخفی کرده بود. او روز بعد با کمک ردیاب های کوچک بلوتوث راهی اسکوتر گردید. هگردیدار اسپویلر: او موفق گردید.

Guido در شرکت Trail of Bits واقع در شهر نیویورک کار می کند ، یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره امنیت سایبری است که به مشتریان در صنایع دفاعی ، فناوری ، مالی و بلاک چین خدمات می دهد. او روز دوشنبه در یک سری توییت ها شکار خود برای اسکوتر را شرح داد و چالش ها و موفقیت های سفر وحشی خود را به اشتراک گذاشت.

“اسکوتر من هفته گذشته به سرقت رفت ،” گویدو توییت کرد . “برای سارق ناشناس ، من دو ایرتگ در داخل آن پنهان کردم. من توانستم با استفاده از Apple Find My network و جهت یابی UWB امروز اسکوتر را بازیابی کنم.” اداره پلیس شهر نیویورک ، اما آنها حاضر نبودند با او کار کنند اگر وارد مغازه ها شود یا درها را بکوبد. گویدو در توییتر خود نوشت: “آنها با Airtags آشنایی نداشتند ، فکر می کردند من ممکن است از آنها برای سرقت چیزی استفاده کنم.” نه اپل و نه اداره پلیس شهر نیویورک بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

گویدو گفت که باید زمان خود را کوتاه کند تا بتواند به کنفرانس امنیتی Blackhat در لاس وگاس پرواز کند. Guido در توییتی گفت که فکر می کند این پایان راه است ، با این فرض که برخی از ویژگی های پر سر و صدا در AirTags جلد آنها را به هم می ریزد. در صورت جدا گردیدن از صاحب خود در یک پنجره بین ۸ تا ۲۴ ساعت ، سر و صدا ایجاد می کنند. آنها قبلاً پس از سه روز صدا کرده بودند.

خوشبختانه هیچ کس در بقیه هفته دستگاه های ردیابی را بیرون نیاورد و گیدو توانست هنگامی که از کنفرانس در ۹ آگوست به خانه رسید ، دوباره جستجو را از سر بگیرید.

او می گوید که دوباره با NYPD به دیوار برخورد کرد ، اما پس از قانع کننده ، دو افسر در نهایت موافقت کردند تا او را در محل اسکوتر همراهی کنند.

سپس ، آنها چیزی امیدوار کننده را مشاهده کردند: یک فروشگاه دوچرخه الکترونیکی.

پس از ورود به داخل ، Guido یک پینگ دریافت کرد و به او هگردیدار داد که اسکوتر دست نیافتنی در نزدیکی است. سپس ، سرانجام با آن متحد گردید.

در پایان موضوع خود ، گیدو نکاتی را برای کاربران AirTag گذاشت ، بنابراین آنها نیز می توانند آماده شوند اگر کسی تصمیم بگیرد وسایل مجهز به بلوتوث خود را بگیرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت