از خرید Nintendo Switch Lite پشیمان هستم

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nintendo-switch-lite-12

کوچکتر و ارزان تر است ، اما آیا بهتر است؟


carscar Gutiérrez/CNET

Nintendo Switch کنسول بازی های ویدیویی مورد علاقه من است. شاید همیشه . با توجه به اینکه من Super Nintendo ، PlayStation 2 و Xbox 360 را چقدر دوست داشتم ، این چیزی را می گوید.

اما با توجه به شرایط فعلی من – والدینی با زمان محدود برای انجام هر کاری که کار نمی کند ، نمی خوابد یا از مراقبت می کند دو کاکودمون با لباس بچه های کوچک – وجود دارد هرگز کنسولی نبوده که برای شخصی مثل من بهتر طراحی گردیده باگردید. این کنسول است که خود را در شکاف های زندگی شلوغ من می ریزد.

تنها مشکلی که من با نینتندو سوییچ داشتم این بود که مجبور بودم آن را به اشتراک بگذارم. هرگز اولین خراشی را که روی صفحه می بینم هرگز فراموش نمی کنم. واقعاً یک روز سیاه.

من داشتم محل بازی بچه هایم را تمیز می کردم که آن را دیدم. نینتندو سوییچ من رو به پایین. صفحه پایین بالای یک توده غول پیکر لگو تیز و تیز. مثل این بود که از خواب بیدار شوید و شکم ماهی قرمز حیوان خانگی خود را در مخزن ببینید.

“NOOOOOOOOOOOOOO” ، من فریاد زدم. در واقع فریاد زد. من در رنج جسمانی به زانو در رفتم ، در وضعیت جنین به جلو و عقب تکان می خوردم ، سوئیچ خود را در دست می گرفتم ، مکث می کردم تا با جستجوی دیوانه وار خراش ها را جستجو کنم ، صفحه را در برابر نور زاویه دهم.

“شماره ، شماره شماره.”

بله ، خراشیده است. دو تا از آن ها. موارد عمیق .

“NNNNNOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo …” [۱۹۶۵۹۰۱۴] در آن لحظه دقیق بود که من شروع به خیال پردازی کردم. در مورد یک خرید کاملاً دلپذیر که بی معنی بود. یک دوم نینتندو سوییچ. سوئیچ از سوء استفاده از کودکان پرشور در امان است. کلیدی که در کشوی قفل گردیده در اتاق خواب من پنهان می ماند.

سوئیچ مخفی فقط برای من و من.

من سالها در این رویای باشکوه بودم و وقتی نینتندو Switch Lite – نسخه کوچکتر و ارزان تر (۱۰۰ دلار) نسخه اصلی را اعلام کرد – فکر کردم این شانس من است. بهانه کامل نسخه کاملاً جدید به روز گردیده از کنسول مورد علاقه من.

بنابراین من آن را خریدم. Switch Lite کاملاً جدید ، یک عدد فیروزه ای ترد و تازه. با لبخند بر لب و پرش در قدم از مغازه به خانه برگشتم. سوئیچ مخفی من ، برای همیشه بکر ، برای همیشه در برابر اثر انگشت های ناخوشایند و خراش های سرکش در امان است. کمال.

و گردید. در یکی دو ماه اول Nintendo Switch Lite من یک رویا بود. من آن را از دستهای کوچک و بی حوصله در امان نگه داشتم ، شبها در اتوبوس بازی می کردم.

اما اکنون ، تقریباً دو سال پس از خرید ، Nintendo Switch Lite من عمدتاً بدون بازی باقی مانده است. من به سختی آن را لمس می کنم و اگر صادق باشم ، از خرید آن پشیمان هستم.

 nintendo-switch-lite-2

اگر در خانه هستم ، آن را از تلویزیون می خواهم.


carscar Gutiérrez/CNET

لزوماً خود کنسول یا بازی ها نیست. این همه خوب است این قابلیت است – آنچه Nintendo Switch Lite می تواند و نمی تواند در مقایسه با برادر بزرگتر و بزرگتر خود انجام دهد.

لزوماً از خرید یک سوئیچ اضافی پشیمان نیستم ، فقط ای کاش سوئیچ اصلی را می خریدم. در واقع ، اکنون که سوئیچ OLED در حال راه اندازی است ، من پشیمان هستم که منتظر خرید آن ارتقا نیستم.

استدلال من در آن زمان بسیار ساده بود. من یک نینتندو سوییچ معمولی دارم ، یک سوییچ خانگی که مخصوص بچه ها بود. در صورت نیاز قابل حمل است ، اما عمدتا در تلویزیون و در خانه پخش می شود. Switch Lite – یک کنسول دستی خالص که نمی تواند مانند نسخه اصلی به تلویزیون متصل شود – همیشه همراه من خواهد بود. نیازی به اتصال به تلویزیون نیست ، پس چرا باید هزینه اضافی را برای امتیاز پرداخت کنید؟

اکنون که هر دو نسخه نینتندو سوییچ را در اختیار دارم و بازی می کنم ، با این حال ، من اینجا هستم تا به شما بگویم: باید برای پسر بزرگ پول اضافی می پرداختم. ماه ها در راه است ، من نمی توانم به شرایط خاصی فکر کنم که نینتندو سوییچ لایت را به نینتندو سوییچ اصلی توصیه کنم.

دلم برای صفحه بزرگتر تنگ گردیده است. دلم تنگ گردیده است که بتوانم با افزودن کنترلرهای رنگی مختلف به لیفت فیس لیفت دهم. بیشتر از همه دلم برای داشتن گزینه ای برای قرار دادن سوئیچ و بازی روی صفحه تلویزیون بزرگتر وقتی بچه هایم به سلامت بخوابند تنگ می شود.

فکر نمی کردم این ویژگی را از دست بدهم اما اشتباه کردم. به راحتی می توان فراموش کرد که بازی های بهتر مانند Breath of the Wild و Animal Crossing در یک صفحه بزرگ چگونه به نظر می رسند. این واقعیت که این بازی ها را می توان در حالت دستی انجام داد یک معجزه مدرن است ، اما بازی در تلویزیون هنوز هم ، تا حد زیادی ، روش ایده آل برای بازی است.

آیا Switch Lite برای بچه ها بهتر است؟ نه واقعا. این استدلال اصلی برای وجود Switch Lite است ، اما آب را نگه نمی دارد. بچه ها به اندازه بزرگسالان دوست دارند بازی های ویدئویی را در تلویزیون انجام دهند. بدیهی است که هزینه اضافی نگران کننده است ، اما پرداخت ۱۰۰ دلار اضافی در این مورد قطعاً ارزش آن را دارد.

آیا Switch Lite به عنوان یک سوئیچ دوم مفید است ، مانند زمانی که من استدلال می کردم؟ باز هم ، واقعاً نه. یک دوم نینتندو سوییچ به عنوان دومین نینتندو سوییچ مفید است ، نه Lite. نینتندو سوییچ اصلی هر کاری که Lite می تواند انجام دهد را با مزیت بیشتر داشتن صفحه نمایش بزرگتر در حالت دستی انجام می دهد. در مقایسه ، Switch Lite به خطر می افتد. ارزان تر است ، بدیهی است اما آنقدر ارزان نیست که بتواند خرید اصلی را توجیه کند.

به زبان ساده ، Switch Lite آنچه را که نسخه اصلی را منحصر به فرد کرده است پاک می کند. به همین دلیل است که به جای ریختن خود در شکاف های مناسب برنامه شلوغ من ، Switch Lite من دوست نداشتنی و بازی نگردیده باقی می ماند. سوئیچ مخفی در کشوی قفل گردیده مطمئناً در برابر خط و خش ایمن هستید ، اما آیا این نشانه یک کنسول محبوب نیست؟ اولین نینتندو سوییچ من صدها ساعت بازی را ترک کرد. از سوی دیگر ، Nintendo Switch Lite در حال جمع آوری گرد و غبار است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت