قصیده ای برای مرده طولانی مدت من ، در حال پوسیدگی جزیره عبور حیوانات

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 img-5629

جزیره من بیابانی زمستانی از علف های هرز است.


Steph Panecasio/CNET

هنگامی که اولین بار قرنطینه در استرالیا در سال ۲۰۲۰ رخ داد ، به نظر می رسید که هر مرد و سگش تصمیم گرفته اند که یک نینتندو سوییچ را برداشته و Animal Crossing بازی کنند. این فقط کار “در” انجام دادن نبود – به نظر می رسید این تنها کاری بود که ما می توانستیم انجام دهیم. ما در خانه گیر کرده بودیم ، اما جزایر راهی برای نجات ما گردیدند. من نوشتم که چگونه ایجاد سبزه در جزیره و سرگرمی روستاییان منبع اصلی عقل من در دوران جنون گردید. من با دوستانم تاریخ های بازی را تنظیم می کردم تا آنها بتوانند آخرین تحولات جزیره من و یا مبلمان جدیدی که من ساخته بودم را ببینند. من با زحمت فحش های غول پیکر را با چیدمان گل می نوشتم. افق ها

مدتی استراحت کرد.

یکی از دوستان من یک ترورفیسر ماهر بود که تمام جزیره اش سر تا پا با گل ها و سازه های استراتژیک که در صدها ساعت بازی جمع آوری گردیده بود پوشانده گردیده بود. رفتن به ملاقات او درس طراحی منظر بود. بازدید او از من درس فروتنی بود.

در همین حال ، دوستان دیگر موزه های خود را به طور کامل ، هنر و همه پر کرده بودند. من این کار را به خوبی انجام دادم ، اما من واقعاً به تهیه همه ماهی ها اهمیت می دادم تا بهترین دوست من روالد ، یک پنگوئن دیوانه ورزش ، بتواند در اواسط بعدازظهر کنار تانک ها بنشیند.

و سپس جایی در اوت یا سپتامبر سال گذشته ، همه ما به نوعی متوقف گردیدیم.

استرالیا دوباره در حال باز گردیدن بود. ما می توانیم دوستان خود را در زمان واقعی ببینیم ، نه به عنوان یک تصویر متحرک متحرک که کت و شلوار و کلاه بالایی بر تن دارد. بازی ها بوت نگردیدند و با انجام وظیفه خود ، Animal Crossing در پس زمینه ضمیر ناخودآگاه من محو گردید. من و شریکمان با خوشحالی تمام روز در جزایر خود حفاری می کردیم.


استف پانکاسیو/CNET

اما پس از آن قفل برگشت.

در ماه ژوئن امسال ، موارد در استرالیا دوباره افزایش یافت. سوئیچ من که تقریباً دو ماه است در خانه شوهرم گیر کرده ام ، بار دیگر به من اشاره کرد. به نظر می رسید “به Animal Crossing برگردید.” “بیا از روالد در گوشه های ماهی دار موزه دیدن کن ، کمی وقت خود را با ما بگذران.”

بنابراین من آن را راه اندازی کردم. و آنچه را که واقعاً می توانم به عنوان زیارتگاه سال ۲۰۲۰ توصیف کنم ، پیدا کردم.

جزیره زمانی که نسبتاً افتخار من بود ، علف های هرز پوشیده گردیده بود. روستاییان ، که من سالها در تلاش برای دوستی با آنها بودم ، با دیدن حضور من اصلاً شوکه گردیدند. “یک سال است که اینجا نیستی!” آنها پژواک کردند یکی از آنها مریض بود ، به طوری که احساس می کرد دو بار احساس گناه می کند. بیماری چیزی بود که همه ما را به لذت بردن از عبور حیوانات سوق داد – این اشتباه بود که بیماری باید جای خود را در داخل پیدا کند.

این ، و این واقعیت که آنها مرتباً از آن به عنوان “حلقه بینی” یاد می کردند. نه ، از شما متشکرم! به نامه ای از مامان در صندوق نامه من ، همراه چند نفر از بانک و تام نوک ، که واقعاً صاحبخانه ثابت را نشان می دادند ، باز نگردید. – حال و هوای مکانی که مدتهاست توسط دنیای خارج رها گردیده بود. با این حال ، به طرز عجیبی ، بیش از هر زمان دیگری شبیه جزیره ای بود که متعلق به من بود.

من خیلی سریع متوجه گردیدم که من یک شخص کاملاً متفاوت از طرفدار عبور حیوانات در سال گذشته بودم.

امروزه پوسیدگی علاقه من را به نحوی حفظ می کند که در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد اتفاق نمی افتد. شکوفا گردیدن همه چیز رونق دارد؟ خوب ، مغرور ، به سال ۲۰۱۴ بازگرد. خرابکاری را به من بده ، به من دست و پا بزن ، به من چیزی بده که بتوانم آن را برطرف کنم. .jpg ” height=”615″ width=”1092″/>

تصویر: حسی که هنگام بیدار گردیدن از صبح احساس می کنم.


بازی های Telltale

جایی که سال گذشته همه در مورد پرورش گیاهان و تسهیل زندگی بودم ، امسال وسواس قفل بازی های ویدیویی من هیولاهای گوشتخوار بوده است. کمی به دور از Animal Crossing ، به شما اجازه می دهم ، اما من واقعاً با تمام حال و هوای جنازه پوسیده کنار آمده ام.

من به جای اینکه با خوشحالی دمبل یا لباس های عجیب و غریب به روستاییان بدهم ، بازی های Telltale's Walking Dead را انجام می دهم ، در جستجوی قوطی های غذا بین شلیک گلوله به صورت زامبی ها. من عمیقاً در سالنامه های فرهنگ پاپ برای محتوای زامبی ، از Evil Dead تا The Last of Us-و حتی از گیاهان در برابر زامبی ها ، که اگر از من بپرسید ، کمی گویا هستم ، غرق گردیده ام. [۱۹۶۵۹۰۱۱] ما مطمئناً در سال ۲۰۲۱ در فضای بسیار متفاوتی هستیم.

وقتی به درستی به آن فکر کردم ، منطقی بود. سال گذشته بسیار سبک تر ، شاید کمی ساده لوح تر بود. پر انرژی تر. امسال ، پس از نزدیک به ۱۸ ماه همه گیری ، همه ما کمی سخت گردیده ایم. من کمتر شبیه به یک زرافه خوش شانس با انسان خوش شانس هستم و بیشتر شبیه یک زامبی خسته و گرسنه (هر چند به شما قول می دهم که به دنبال چیزی هستم تا مغزم را تغذیه کند ، نه برای تغذیه مغزها).

اما خوشحالم من به دوران حضور خود در Animal Crossing نگاه کردم. این نشان می دهد که ما در یک سال گذشته چه خوب و چه بد پیشرفت کرده ایم. این به خودی خود اثبات می کند که همه چیز با کمی کار بازسازی می شود. و مطمئنم که وقتی جهان کمی تاریک گردید ، من برمی گردم و با روالد در موزه سرگرم می شوم تا به ماهی ها نگاه کنم.

شاید فقط منتظر بمانم تا تمایل به بررسی گوشه های تاریک زامبی ها از بین برود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت