فینال نیلوفر سفید: این پایان توضیح داده شد و به سوالات شما پاسخ داده شد

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-08-10-at-12-36-01-pm-copy.png

آرموند (موری بارلت) در فینال فیلم The White Lotus از شبکه HBO انتقام می گیرد.


ماریو پرز/HBO

بینندگان از اولین صحنه فیلم HBO در تابستان The White Lotus می دانستند که یک مرگ غیر منتظره در تفرجگاه هاوایی رخ داده است ، جایی که مهمانان ثروتمند با کارکنان در حال خدمت به آنها آمیخته می شوند. و در حالی که این مجموعه محدود شش قسمتی درباره گردشگران ممتاز در تعطیلات گرمسیری به مراتب رمز و راز قتل بسیار پیچیده تری نسبت به گزند طنز اجتماعی دارد ، با این وجود بینندگان خبرهای رسانه های اجتماعی و تالارهای گفتگوی اینترنتی را با نظریه های مفصلی در مورد اینکه چه کسی در نیلوفر سفید بت پرست می میرد پر کردند. زنده ، و چرا

بنابراین کیست که در قسمت اول روی هواپیما بارگیری می شود؟ چمدان ها را ببندید ، دوستان ما در حال غوطه ور گردیدن برای پاسخگویی به سوالات و دیگر س questionsالات ماندگار فینال یکشنبه تراژدی کمدی جذاب ، نویسنده و کارگردان مایک وایت هستیم.

مراقب باشید ، خرابکاران اصلی شما را مانند یک موج غول پیکر اقیانوس بیرون می آورند.

چه کسی در فینال The White Lotus می میرد؟

این آرموند (موری بارتلت) است ، مدیر اقامتگاه بیرونی و درخشان که از استرس مجبور گردیدن به پذیرایی از مهمانان با پول زیاد و روح کمی آلوها به طور فزاینده ای رهایی می یابد. یکی از مهمترین افرادی که در مرگ وی به دلیل مصرف مواد مخدر مشارکت داشته است ، شین (جیک لیسی) ماه عسل است که در ۵ قسمت اول آرموند سگ می کند و در پایان او را با چاقو به قتل می رساند.

آیا شین آرموند را عمداً کشت؟

شین قطعاً خشم قاتلانه ای را نسبت به آرموند به خاطر رزرو نکردن او در اتاق مناسب (و سایر موارد کوچک) درک کرد ، اما در نهایت مرگ مدیر یک تصادف است. پس از فهمیدن اینکه شین مسئول اخراج او است ، آرموند سرگردان اما مصمم وارد اتاق شین می شود ، جایی که شلوارش را می اندازد ، روی چمدان باز شین خم می شود و یک یا دو هدیه ناخواسته می اندازد.

وقتی شین به اتاقش باز می شود تا سوغات بدبو را پیدا کند ، چاقویی را که برای محافظت از همسرش در صورت نفوذ در کنار تخت گذاشته ، می گیرد ، گوشه ای را دور می کند ، با دیدن آرموند مبهوت می شود و او را با ضربات چاقو در تپه می زند. سینه بیش از هر چیز ، آرموند قربانی نابرابری های طبقه بالا و پایین دنیایی است که او و کارکنانش در آن زندگی می کنند. از نظر شین و امثال او ، آنها قابل واگذاری هستند.

 alexandra-daddario-jake-lacy-0

الکساندرا دادداریو و جیک لیسی در The White Lotus نقش یک زن و شوهر نه چندان خوشحال را بازی می کنند. خوب ، او خوشحال نیست (نه اینکه او متوجه گردیده باگردید).


ماریو پرز/HBO

چرا آرموند هنگام مرگ لبخند می زند؟

فقط آرموند با اطمینان می داند. این لبخند می تواند شادی آور انتقام کثیفی از شین و لباس های تاشو و خوش حالت او باگردید. یا این پوزخند می تواند رضایت آرموند را نشان دهد که چاقو می تواند سرانجام شین متکبر را پایین بیاورد. اما آیا این کار را می کند؟ خوب …

آیا عواقبی برای شین وجود دارد؟

خیر ، او سوار هواپیما می شود تا به زندگی عادی خود بازگردد ، و شیوه بی ادبانه او در تعامل با گردشگران دوستانه نشان می دهد که او مانند قبل از زدن چاقو به گوشت انسان دیگر ، نفرت انگیز است. راشل (الکساندرا دادداریو) همسر کوتاه مدت جدا گردیده اش حتی در پایان به او برمی گردد ، اگرچه خالی بودن چشم ها نشان می دهد که او این کار را از روی خستگی و شکست انجام می دهد. به نظر می رسد شین از تمام ماجراجویی مرگ ماه عسل بدون آسیب بیرون آمده است ، اگرچه مجبور است با بدبختی راشل زندگی کند (اگر حتی متوجه آن شود). بنابراین آن وجود دارد

س questionsالات و مشاهدات بیشتر

** عاشق کنایه از این است که شین تمام تعطیلات خود را صرف خواندن کتاب پلک مالکوم گلادول می کند ، کتابی که در مورد قضاوت شهودی است ، واضح است ، ام ، نه یکی از نقاط قوت شین.

** دیدن بچه بدسرپرست و کمی وحشتناک اولیویا موسباخر (سیدنی سوینی) در نهایت وقتی یک پائولا (بریتانی اوگرادی) را در آغوش می گیرد ، علی رغم اشتباهات دوستش ، در نهایت یک ذره همدلی و انسانیت نشان می دهد. به نظر می رسد که اولیویا واقعاً در مسیری فراتر از حالت بیداری قرار گرفته است. والدین او (کانی بریتون و استیو زان) در طول تعطیلات یک هفته ای خود نیز رگردید می کنند ، بنابراین ممکن است در تعطیلات بعد از Chez Mossbacher اوضاع کمی قابل تحمل تر باگردید.

** اما کوین ، کجا میخوابی؟ به امید داشتن یکی از کانوهایتان کاناپه یدکی.

** جنیفر کولیج خارج از جنیفر کولیجز خود را با نیازمندان دردناک بازی می کند و به تانیا مک کوئید آسیب می رساند ، که خاکستر مادرش را برای پراکندگی به هاوایی آورده است. کولیج همیشه موفق می شود که حتی برای خنده دارترین شخصیت ها نیز بیماری را به ارمغان بیاورد. البته تانیا به طور قابل پیش بینی مدیر آبگرم بلیندا (ناتاشا روثول) را ناامید می کند. آیا می توانیم یک کمپین GoFundMe راه اندازی کنیم و به بلیندا مهربان و سخاوتمند کمک کنیم تا آن مرکز سلامتی را که شایسته آن است باز کند؟

آیا فصل دیگری از The White Lotus وجود خواهد داشت؟

برای بازگشت دیگری به بهشت ​​آماده شوید. در آگوست ۲۰۲۱ ، The White Lotus برای فصل دوم تمدید گردید. اما از آنجا که مسافران می آیند و می روند ، فصل دوم روی مسافران مختلف و یک ملک دیگر از White Lotus تمرکز می کند. بدون شک مشکلات پیش خواهد آمد.

Gael Fashingbauer Cooper نویسنده CNET به این گزارش کمک کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت