فینال نیلوفر سفید: این پایان توضیح داده شد و به سوالات شما پاسخ داده شد

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-08-10-at-12-36-01-pm-copy.png

آرموند (موری بارلت) در فینال فیلم The White Lotus از شبکه HBO انتقام می گیرد.


ماریو پرز/HBO

بینندگان از اولین صحنه فیلم HBO در تابستان The White Lotus می دانستند که در تفرجگاه هاوایی یک مرگ غیر منتظره رخ داده است ، جایی که مهمانان ثروتمند با کارمندانی که به آنها خدمت می کنند در هم آمیخته اند. و در حالی که این مجموعه محدود شش قسمتی درباره گردشگران مجاز در تعطیلات گرمسیری به مراتب رمز و راز قتل بسیار پیچیده تری نسبت به گزند طنز اجتماعی دارد ، با این وجود بینندگان خبرهای رسانه های اجتماعی و تالارهای گفتمان اینترنتی را با نظریه های مفصلی در مورد اینکه کدام شخصیت در آن کار نمی کند ، پر کردند. زنده از نیلوفر سفید بت پرست زنده.

بنابراین کیست که در قسمت اول روی هواپیما بارگیری می شود؟ چمدان ها را ببندید ، دوستان ما در حال غوطه ور گردیدن برای پاسخگویی به سوالات و دیگر س questionsالات ماندگار فینال یکشنبه تراژدی کمدی جذاب ، نویسنده و کارگردان مایک وایت هستیم.

مراقب باشید ، خرابکاران اصلی مانند یک موج بزرگ اقیانوس به سمت شما می چرخند.

چه کسی در فینال The White Lotus می میرد؟

این آرموند (موری بارتلت) است ، مدیر اقامتگاه بیرونی و درخشان که از استرس مجبور گردیدن به پذیرایی از مهمانانی که پول زیادی دارند و روح کمی از آلوها برخوردار است ، بطور فزاینده ای رهایی می یابد. یکی از کسانی که در مرگ وی به دلیل مصرف مواد مخدر نقش داشته است ، شین (جیک لیسی) تازه تحمل ناپذیر است ، که در پنج قسمت اول برای رزرو اتاق اشتباه ماه عسل در آرموند سگ می گیرد و در ششم او را با ضربات چاقو کشته می کند.

آیا شین آرموند را کشت از قصد؟

شین قطعاً خشم قاتلانه ای را نسبت به آرموند داشت ، اما در نهایت مرگ مدیر یک تصادف است. پس از فهمیدن اینکه شین مسئول اخراج او است ، آرماند تکان خورده اما مصمم وارد اتاق شین می شود ، جایی که خاکی هایش را می اندازد ، روی چمدان باز شین خم می شود و یک یا دو هدیه ناخواسته می اندازد.

وقتی شین به اتاقش بر می گردد تا سوغات بدبو را کشف کند ، چاقویی را که به عنوان محافظ روی تخت گذاشته بود ، پس از شنیدن شکسته گردیدن اتاق مهمان دیگر می گیرد. سپس او به گوشه ای می چرخد ​​، از دیدن آرموند مبهوت می شود و با ضربه چاقو به سینه او ضربه می زند. بیش از هر چیز ، آرموند قربانی نابرابری های اجتماعی دنیایی است که او و کارکنانش در آن زندگی می کنند. از نظر شین و امثال او ، آنها قابل واگذاری هستند.

 alexandra-daddario-jake-lacy-0

الکساندرا دادداریو و جیک لیسی در The White Lotus نقش یک زن و شوهر نه چندان خوشحال را بازی می کنند. خوب ، او خوشحال نیست (نه اینکه او متوجه گردیده باگردید).


ماریو پرز/HBO

چرا آرموند هنگام مرگ لبخند می زند؟

فقط آرموند با اطمینان می داند. این لبخند می تواند شادی آور انتقام کثیفی از شین و لباس های تاشو و خوش حالت او باگردید. یا این پوزخند می تواند رضایت آرموند را نشان دهد که این ضربه با چاقو سرانجام می تواند شین متکبر را پایین بیاورد. اما آیا واقعاً افرادی مانند شین مجبورند با عواقب اعمال خود کنار بیایند؟ خوب …

آیا شین هزینه کارهایی را که انجام می دهد می پردازد؟

نه ، در پایان فینال ، او سوار هواپیما می شود تا به زندگی عادی خود برسد ، و شیوه بی ادبانه او در تعامل با گردشگران دوستانه نشان می دهد که او نیز مانند قبل از زدن چاقو به گوشت انسان دیگر نفرت انگیز است. راشل (الکساندرا دادداریو) همسر کوتاه مدت جدا گردیده او حتی در پایان به او باز می گردد ، اگرچه استعفای او در چشم او نشان می دهد که او این کار را از روی خستگی و شکست انجام می دهد. به نظر می رسد شین از تمام ماجراجویی مرگ ماه عسل بدون آسیب بیرون آمده است ، اگرچه مجبور است با بدبختی راشل (اگر او حتی متوجه آن شود) زندگی کند. بنابراین آن وجود دارد

س questionsالات و مشاهدات بیشتر

** عاشق کنایه از این است که شین تمام تعطیلات خود را صرف خواندن کتاب پلک مالکوم گلادول می کند ، کتابی که درباره قضاوت شهودی است ، و به وضوح یکی از کت و شلوارهای قوی شین نیست.

** دیدن بچه بدسرپرست و کمی وحشتناک اولیویا موسباخر (سیدنی سوینی) در نهایت تظاهر به همدلی و انسانیت نشان داد وقتی او پائولا (بریتانی اوگرادی) را در آغوش می گیرد با وجود دوستش که سرقت کای از خانواده را سازماندهی می کرد به عنوان نوعی فرا آمادگی برای افراد ممتاز در همه جا. به نظر می رسد که اولیویا واقعاً در مسیری فراتر از حالت بیداری قرار گرفته است. والدینش نیکول و مارک (کانی بریتون و استیو زان) در طول تعطیلات یک هفته ای خود نیز رگردید می کنند ، بنابراین ممکن است در تعطیلات بعد از Chez Mossbacher اوضاع کمی قابل تحمل تر باگردید.

** اما کوین ماسباکر ، کجا میخوابی؟ به امید داشتن یکی از کانوهایتان کاناپه یدکی.

** تانیا مک کوئید (با بازی جنیفر کولیج ، که همیشه موفق می شود تا حتی برای شخصیت های خشن شخصیت وحشتناکی به ارمغان بیاورد) به طور قابل پیش بینی بلیندا (ناتاشا روتول) مدیر آبگرم را ناامید می کند. آیا می توانیم یک کمپین GoFundMe راه اندازی کنیم و به بلیندا مهربان و سخاوتمند کمک کنیم تا آن مرکز سلامتی را که شایسته آن است باز کند؟

آیا فصل دیگری از The White Lotus وجود خواهد داشت؟

بله ، در آگوست ۲۰۲۱ ، نیلوفر سفید برای فصل دوم تمدید گردید. اما از آنجا که مسافران می آیند و می روند ، فصل دوم روی شخصیت های مختلف تمرکز می کند. بدون شک درام و فتنه رخ خواهد داد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت