بررسی مداوم Galaxy Z Flip 3: بیایید در مورد آن صفحه جلویی صحبت کنیم

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Samsung Z Flip 3 و Samsung Z Fold 3

Galaxy Z Fold 3 (مشکی) و Galaxy Z Flip 3 جدیدترین گوشی های تاشو سامسونگ هستند.


سارا تیو/CNET

هنگامی که سامسونگ Galaxy Z Flip 3 را در کنار Galaxy Z Fold 3 جدید معرفی کرد ، من بیشتر مشتاق بودم که Flip جدید را امتحان کنم. اصلی ۲۰۲۰ Z Flip تلفن Android من است بین بررسی ها. و به همان اندازه که از اولین نسخه گوشی تاشوی تاشو سامسونگ لذت می برم ، مواردی وجود دارد که من را آزار می دهد. سامسونگ می گوید بسیاری از کاستی هایی که Flip اصلی داشت بهبود یافته و برطرف گردیده است – و اگر اینطور باگردید ، من بسیار خوشحالم. با ورود به آزمایش روز سوم تلفن ، درخشش اولیه “این براق است و جدید است” شروع به فروکش می کند. با این حال ، من هنوز واقعاً به آن علاقه دارم. من در حال کار بر روی آخرین بررسی عمیق هستم ، اما در حال حاضر ، در اینجا خاطرات جاری زندگی من با Galaxy Z Flip 3 است.

با کاهش قیمت به ۱۰۰۰ دلار ، ارائه Flip جدید در هفت رنگ و فروش قاب های رنگ روشن. سامسونگ گلکسی Z Flip 3 را به عنوان یک اسباب بازی به نظر می رساند تا اولین گوشی تاشو باگردید که بسیاری از مردم خرید آن را در نظر می گیرند. تقریباً می توانم سامسونگ را در بهترین صدای Frank Costanza Festivus که می گوید “تاشو برای بقیه ما است” بشنوم. بدیهی است که این امر به خوبی در Seinfeld قافیه ندارد.

برای اینکه مورد استقبال گسترده قرار گیرد ، سامسونگ باید پیشرفت های Z Flip 3 را ارائه دهد. مردم باید ببینند که می توانند از آن استفاده کنند و مانند تلفن فعلی خود به آن وابسته باشند – به این معنی که Z Flip 3 نمی تواند باعث شود مردم در کارهای روزمره تلفن خود مصالحه کنند.

Galaxy Z Flip 3 یکنواخت تر به نظر می رسد ، مانند یک گوشی معمولی

سامسونگ تعدادی پیشرفت در بدنه ، لولا و صفحه نمایش Galaxy Z Flip 3 انجام داد. بدنه و لولا از یک ماده سخت تر و با دوام تر ساخته گردیده است که سامسونگ آن را Armor Aluminium می نامد ، بنابراین کمتر احتمال دارد آسیب دیده یا خراشیده گردیده است. با فلزات دیگر تقویت می شود ، مشابه استفاده از میلگرد برای تقویت بتن برای ساخت و ساز. من واقعاً می توانم قدرت اضافی را که Armor Aluminium به گوشی اضافه می کند احساس کنم. این باعث می شود کل دستگاه مانند یک قطعه احساس شود – در حالی که با Flip اصلی یا حتی تلفن تاشو Motorola Razr ، من از قسمت های جداگانه ای که دستگاه را تشکیل می داد ، آگاه بودم. این احساس در Z Flip 3 وجود ندارد: مانند یک تلفن معمولی است که اتفاق می افتد تا نصف شود.

Z Flip 3 تقریباً دارای اندازه و وزن Z Flip 5G است ، اما وقتی احساس می کنم متفاوت است نگهش دار احساس فوق العاده ای در دست من است. من مطمئن هستم که می توانم مانند هر تلفن دیگری که آزمایش و بررسی می کنم با آن رفتار کنم. در کل ، تغییرات کوچک سامسونگ باعث می شود Z Flip 3 کمتر شبیه آزمایش یا نمونه اولیه باگردید.

صفحه هنوز دارای چین نرم در وسط است ، و من تا حد زیادی به آن اهمیتی نمی دهم: این باعث حواس پرتی نمی شود و به هیچ وجه مانع استفاده از تلفن نمی شود. وقتی با وسط صفحه نمایش ارتباط برقرار می کنم ، متوجه آن می شوم ، اما نه به این دلیل که احساس ضعف می کند یا شبیه یک نقص است. من دوستان و همکارانی دارم که پیشنهاد می کنند تا زمانی که چین و چروک وجود نداشته باگردید ، هیچ کس آن را نخرید. آیفون ۱۲ مینی شخصی من دارای یک بریدگی مشکی بزرگ است که روی صفحه نمایش می خورد. من به مراتب بیشتر از چین خوردگی Z Flip 3 اذیت می شوم. هنوز مانند استفاده از تلفن با صفحه شیشه ای نیست ، اما شبیه تلفن است که دارای صفحه شیشه ای با محافظ صفحه پلاستیکی روی آن است.

صفحه نمایش دارای نرخ تازه سازی تطبیقی ​​۱۲۰ هرتز است ، که تا اینجا دوست داشتنی است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Galaxy Z Flip 3: کوچکترین گوشی تاشو سامسونگ اکنون…۶:۱۴

Z Flip 3 دارای صفحه جلویی بسیار بزرگتر است

شاید غیرمعمول ترین ویژگی در Flip اصلی صفحه جلد کوچک و قرص شکل آن باگردید. کیفیت مینیمالیستی خوبی در آن وجود داشت و اگر تنها چیزی که می خواهید زمان یا درصد عمر باتری را ببینید ، خوب بود. اما در غیر این صورت کاملاً بی ارزش بود. برای اولین بار ، فقط می تواند قسمت اول پیامها را نمایش دهد. بنابراین اگر دوستی به شما پیام می داد ، روی جلد نمایش داده می گردید ، “کمک! شما باید فوراً بیایید …” که بسیار متفاوت از “راهنما! شما باید فوراً بیایید ، در اتاق استراحت پیتزا وجود دارد. “

 samsung-z-flip-3-cnet-review-2021-10

در سمت چپ Galaxy Flip اصلی است. و در سمت راست Galaxy Z Flip 3 جدید است.


Sarah Tew/CNET

خوشبختانه Z Flip 3 دارای صفحه جلویی است که چهار برابر بزرگتر از نسخه اصلی است و می تواند تا چهار خط متن را در یک زمان نمایش دهد. می توانید در اعلان ها حرکت کنید. سامسونگ حتی ویدجت های روی جلد را برای آب و هوا ، زنگ هگردیدار ، تایمر ، کنترل موسیقی ، تعداد گام های روزانه و برنامه شما اضافه کرد.

این یک پیشرفت است. صفحه جلوی Z Flip 3 به نمایش سریع Quick View در Motorola Razr نزدیکتر است ، اما هنوز محدود است. به عنوان مثال ، من می توانم کل اعلان ها را مشاهده کنم اما هنوز هم برای تعامل یا پاسخ باید Z Flip 3 را باز کنم. در Razr ، من می توانم بدون باز کردن تلفن از آن مراقبت کنم.

هنگامی که روی صفحه جلویی دوبار ضربه می زنید ، حیوانات متحرک به شما سلام می کنند. این یک لذت غیرمنتظره و احمقانه است. از نظر فنی ، آنها برای مطابقت با حیوانات مشابه موجود در Galaxy Watch 4 جدید با تلفن تماس می گیرند. حیوانات جز بالا و پایین پریدن کاری نمی کنند. این باعث خوشحالی من می شود.

من فقط چند روز است که Galaxy Z Flip 3 را امتحان می کنم ، و تجربیات کامل من در بررسی بعدی به دست می آید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت