ویدئوهای کاربردی انحصاری: کابینت های Simcons و X-Men Arcade1Up امتیازات جدیدی را برای بازدیدهای دهه ۹۰ به ارمغان می آورد

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Mmmm … بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل.


Arcade1Up

سرانجام روزی فرا رسید که طرفداران بازی ها می توانند شکوه حمله اسکیت بورد را با بادکنک بزرگ کروستی دلقک زنده کنند. نسخه اصلی بازی Arcade1Up The Simpsons ، نسخه بازسازی گردیده کابینت کونامی در سال ۱۹۹۱ ، امروز برای پیش فروش در دسترس است و واحدها اواخر امسال ارسال می شوند.

قیمت ۷۰۰ دلار ممکن است برخی از طرفداران فریاد “¡آه ، کارامبا!” اما این دستگاه چهار نفره نسبت به نسل قبلی کابینت های Arcade1Up دارای ارتقاء بیشتری است ، از جمله علامت خیمه روشن در بالای آن ، چهارپایه مطابق و طراحی درب سکه ای قالب دار. . ۱۹۶۵۹۰۰۸] این را تماشا کنید:

Arcade1Up's Simpsons، X-Men دست می دهد: بازی با ۲۰۲۱ …۷:۰۰

بزرگترین پیچش های بازسازی: دارای قابلیت اتصال Wi-Fi برای بازی آنلاین با سایر صاحبان کابینت است ، بدون نیاز به اشتراک. و یک تراک بال بزرگ در مرکز کنترل ها برای انجام بازی پاداش ، The Simpsons Bowling ، که توسط Konami ساخته گردیده است ، اضافه گردید. کابینت های جدیدی امسال ظاهر می شوند: مردان ایکس ، لاک پشت ها در زمان و Street Fighter II Big Blue ، که همه آنها دارای یک دکمه بزرگ “زنده” برای پرش به بازی آنلاین هستند. ویدئوی تعبیه گردیده در بالا شامل نگاهی نزدیک به این ساختارها و مصاحبه ای با مدیر عامل Arcade1Up اسکات باچراچ در مورد گام بعدی برای ارتقاء این دستگاه های یکپارچهسازی با سیستمعامل است: چت آنلاین.

از زمانی که برای اولین بار ماشین های یکپارچهسازی با سیستم Arcade1Up را در سال ۲۰۱۸ دیدم ، تنها چیزی که به آن فکر می کردم این بود که انتشار سیمپسونها چقدر جالب خواهد بود ، بنابراین بالاخره پشت فرمان قرار گرفتن بسیار خوشحال کننده بود. شما به عنوان هومر ، مارج ، بارت و لیزا در این ضرب و شتم بازی می کنید ، یک جستجوی جانبی برای نجات مگی از دست اسمیترز و آقای برنز پس از اختلاط با الماس و پستانک او. شخصیت ها در سبک خاص خود با احمق های آقای برنز مبارزه می کنند: مارج جاروبرقی می چرخاند ، بارت با اسکیت بورد حمله می کند ، لیزا با طناب پرش می پرد. و هومر ، خوب ، مشت و لگد می زند.

اساساً این بازی لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوانان کونامی است ، اما به شکل سیمپسونها.

 simpsons-3.png

بازسازی های Arcade1Up دارای همان هنر طراحی هستند دستگاه اصلی.


Arcade1Up

بازی آرکید اصلی درست هنگام شروع مجموعه تلویزیونی فاکس ظاهر گردید ، بنابراین هیچ چیز واقعاً در خط داستان معنی دار نیست. اما این شیدایی نیز به همین دلیل است که من از بازی کردن چنین ضربه ای دریافت کردم. متأسفانه ، بازی آنلاین آنلاین برای نمونه گیری در دسترس من نبود. و نه بولینگ سیمپسونها.

اولین بار قبل از رویداد بازی E3 2021 در ماه ژوئن مورد تمسخر قرار گرفت ، این بازسازی در ابتدا قرار بود ۱۵ ژوئیه به فروش برسد ، اما این شرکت مجدداً تنظیم گردید تا سفارشات تا ۱۶ آگوست ادامه یابد.

بازسازی Arcade1Up کوچکتر از همتایان اصلی خود هستند ، تقریباً سه چهارم اندازه-و بنابراین کسری از قیمت معامله واقعی است. (امتیاز دهی به یک ماشین سیمپسون واقعی شما را در eBay به ۴۰۰۰ دلار می رساند.)

Tastemakers ، شرکت مادر پشت Arcade1Up ، چندین سال است که در زمینه بازسازی ماشین های بازی محبوب فعالیت می کند و بیش از ۲ میلیون دستگاه با عنوان های مجاز به فروش می رساند. از جمله Street Fighter ، مردان ایکس ، آتاری و Pac-Man .

سیمپسون ها با قیمت ۷۰۰ دلار مطابقت دارند کابینت چهار نفره X-Men ، که Target به عنوان حمل و نقل تا ۱ نوامبر لیست گردیده است. این بازی دارای دو بازی جایزه است: کلاسیک کاپیتان آمریکا و انتقام جویان ، و همچنین انتقام جویان در طوفان کهکشانی.

این شرکت با دستگاه لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان در سال ۲۰۱۹ به بازار آمد ، اما امسال لاک پشت ها در زمان پاداش می دهند بازی تمرکز هنر کابینت را دارد و بازی آنلاین را برای هر دو بازی اضافه می کند. این دستگاه برای پیش خرید در Best Buy با قیمت ۶۵۰ دلار در دسترس است و حمل آن در ماه اکتبر پیش بینی می شود.

Arcade1Up چندین نسخه از ماشین های بازی Street Fighter را منتشر کرده است ، اما Street Fighter II Big Blue بزرگترین مدل است – طراحی گردیده برای تقلید از نسخه های بزرگ آبی به معنای برجسته در بازی. این همچنین اولین مدل بازی آنلاین است و با قیمت با پیش خرید ۶۰۰ دلار در Best Buy در دسترس است.

 the-simpsons-lifestyle-1

شما با سالاد دوستان را برنده نمی کنید. اما با دعوت از آنها برای بازی در خانه – یا آنلاین می توانید دوستان خود را به دست آورید.


Arcade1Up

طراحی قاب سیمپسونها از هنر اصلی تقلید می کند. این دستگاه دارای ارتفاع ۵۷٫۸ اینچ (۱۴۸ سانتی متر) و وزن تقریبی ۱۰۴ پوند است. این مدل دارای صفحه نمایش ۱۷ اینچی و تنظیم حجم صدا است. ماشین های Arcade1Up نیاز به مونتاژ دارند ، اما بسیار ساده هستند. من خودم دو تا جمع کردم

مطمئناً هر چیزی که سیمپسون ها از آن استقبال کنند محبوب خواهد بود ، اما بسته به این که بازی آنلاین به تجربه می افزاید ، باید منتظر بمانیم تا واحدهای نهایی پخش شوند تا مشخص شود که این بازی Arcade1Up است. بهترین. بازی تا کنون. کابینت۹:۱۶

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت