Echo Auto آمازون به ۲۰ دلار بازگشته است که یکی از پایین ترین قیمت های آن است

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 echo-auto-product-photos-1

Tyler Lizenby/CNET

شما می توانید آمازون اکو را در هر نقطه از خانه خود قرار دهید ، اما آیا هنوز آن را به ماشین خود منتقل نکرده اید؟ افزودن یک Echo Auto به ماشین شما آسان است ، و همانطور که از نامش پیداست همه چیزهایی را که از یک Echo خانگی در اتومبیل خود دریافت می کنید به شما می دهد. بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا این برای شما مناسب است این است که خودتان آن را امتحان کنید و بهترین راه این است که وقتی ۳۰ دلار ارزان تر از حد معمول خرید می کنید ، آن را خریداری کنید.

اگر در دنیای Siri یا Google Assistant عضویت دارید ، این احتمالاً برای شما مناسب نخواهد بود. اما اگر قبلاً در الکسا کاملاً کار می کنید ، این دستیار را به عنوان یک تجربه هندزفری هنگام رانندگی به داخل ماشین شما می آورد-مانند داشتن یک Echo Dot در داشبورد خود. به سادگی این ابزار را روی دریچه اتومبیل خود قرار دهید و می توانید از برنامه Alexa برای برقراری تماس ، پخش موسیقی ، تنظیم یادآوری و موارد دیگر استفاده کنید.

برخلاف اتصال به Alexa در خانه ، باید Echo Auto را با تلفن خود را به منظور برخورداری از تمام ویژگی های فوق العاده هوشمند ، مگر اینکه به طور پیش فرض Wi-Fi در اتومبیل خود داشته باشید. اما اگر به تلفن خود متصل هستید ، فقط آگاه باشید که خدمات کم خدمات بر الکسا تأثیر می گذارد ، درست مانند پخش موسیقی.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Echo Auto 50 دلاری آمازون را برای رانندگی آزمایشی بگیرید۶:۵۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت