نرخ های تأمین مالی برای ۱۶ آگوست ۲۰۲۱: نرخ ها مخلوط شده است

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 020-cnet-finance-mortgage-signage

Jb Reed/Getty

برخی از نرخ های بازپرداخت وام مسکن معیار امروز تغییر نکرده است.

ما شاهد نرخهای ۱۵ ساله بازپرداخت مجدد ثابت بودیم ، در حالی که میانگین نرخهای بازپرداخت سرمایه ۳۰ ساله در سراسر کشور بدون تغییر باقی ماند. علاوه بر این ، نرخ متوسط ​​بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله ثابت ماند.

نرخ بهره بازپرداخت مجدد هرگز سنگ نمی شود – اما نرخ ها در پایین ترین سطح تاریخی بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان بهینه ای برای صاحبان خانه است تا نرخ بازپرداخت خوب را قفل کنند. اما مانند همیشه ، مطمئن شوید که ابتدا اهداف و شرایط شخصی خود را قبل از تأمین مالی مجدد در نظر بگیرید و با وام دهندگان متعدد صحبت کنید تا وام دهنده ای را پیدا کنید که بتواند بهترین نیازهای شما را برآورده کند.

نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۳۰ ساله ۳٫۰۴، است که در مقایسه با یک هفته قبل تغییر نکرده است. (نقطه پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.)

یکی از دلایل تأمین مجدد وام ثابت ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام این است که پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید. این امر تأمین مالی ۳۰ ساله را برای افرادی که در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستند یا به سادگی فضای بیشتری برای تنفس می خواهند مفید می سازد. با این حال ، توجه داشته باشید که نرخ بهره معمولاً در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله بیشتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کندتری پرداخت می کنید.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ سود فعلی بازپرداخت های ۱۵ ساله ۲٫۳۱ درصد است که نسبت به یک هفته قبل ۳ واحد کاهش داشته است.

بازپرداخت وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا وام خود را سریعتر پرداخت می کنید. نرخهای بازپرداخت ۱۵ ساله به طور معمول کمتر از نرخهای بازآفرینی ۳۰ ساله است ، که به شما کمک می کند در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۱۰ ساله ۲٫۳۳، است که نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله به طور معمول دارای بیشترین پرداخت ماهانه از همه شرایط تأمین مالی مجدد ، اما کمترین نرخ بهره است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در دراز مدت از سود خود صرفه جویی کنید. فقط مطمئن شوید که بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که می توانید پرداخت ماهانه بیشتری را پرداخت کنید.

جایی که نرخ ها تعیین می شود

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ تأمین مجدد را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ های بازپرداخت وام توسط وام دهندگان در سراسر کشور ارائه گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازسازی ۳۰ ساله ثابت ۳٫۰۴٪ ۳٫۰۴٪ N/C [19659012] پالایش ۱۵ ساله ۲٫۳۱٪ ۲٫۳۴٪ -۰٫۰۳
ریفی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۳٪ ۲٫۳۳٪ N/C

نرخ از ۱۶ اوت ۲۰۲۱٫

نحوه خرید نرخ های بازپرداخت مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. نرخ بهره شما تحت تأثیر شرایط بازار و سابقه اعتبار و درخواست شما قرار می گیرد.

داشتن نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بهره را بدست آورید. تحقیق در مورد نرخ های بهره آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای بدست آوردن نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن تماس بگیرید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

برای به دست آوردن بهترین نرخ های تأمین مجدد ، ابتدا باید برنامه خود را تا حد ممکن قوی کنید. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری در قبال بدهی و نظم دادن به امور مالی خود قبل از درخواست مجدد تأمین مالی انجام دهید. همچنین مطمئن شوید که پیشنهاد چندین وام دهنده را به منظور به دست آوردن بهترین نرخ مقایسه می کنید.

چه زمانی باید تأمین مالی وام مسکن را در نظر گرفت

اکثر مردم به دلیل پایین بودن نرخ بهره بازار از نرخ های فعلی یا بخواهند مدت وام خود را تغییر دهند ، دوباره سرمایه گذاری می کنند. نرخ های بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است ، اما این تنها چیزی نیست که هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه باید به آن توجه کنید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است ، همه عوامل از جمله مدت اقامت در خانه فعلی خود ، مدت زمان وام و میزان پرداخت ماهانه خود را در نظر بگیرید. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که می تواند با هم جمع شود.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای همه گیری شرایط خود را محدود کرده اند. اگر نمره اعتباری محکمی ندارید ، ممکن است واجد شرایط بهترین نرخ نباشید. اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا این انتخاب مناسب شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت