شما به تازگی یک خانه خریداری کرده اید: در اینجا ۱۳ س keyال اساسی وجود دارد که باید از صاحب خانه قبلی بپرسید

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 خانه با بلوک های علامت سوال

takasuu/iStock/Getty Images

گرفتار گردیدن در گردباد خرید خانه جدید آسان است . شما بر بستن قرارداد و جابجایی متمرکز گردیده اید. در عصر COVID-19 و معاملات بدون تماس ، ممکن است حتی مجبور نباشید شخصاً با فروشنده ملاقات کنید. اما یک مکالمه سریع با مالک قبلی می تواند مزایای زیادی داشته باگردید. به هر حال ، چه کسی ویژگی های خانه جدید شما را بهتر از آنها می داند؟

قبل از این که فروشنده را از خانه بیرون بیاورید ، در مورد خانه جدید خود س questionsالاتی بپرسید. در حالی که تماس مستقیم با افراد می تواند ناقض آداب باگردید ، ممکن است هنگام گشت و گذار در خانه یا هنگام بسته گردیدن با آنها برخورد کنید. و همیشه می توانید پیامی را از طریق مشاور املاک یا نماینده آنها ارسال کنید. کریس فیکرت ، صاحب املاک Bottega در لاس وگاس ، نوادا ، نکاتی را در مورد سوالات اساسی برای پرسیدن از صاحب خانه قبلی ارائه کرد.

۱٫ چرا خانه را می فروشید؟

اگر پاسخ “تعمیر و نگهداری گران قیمت” یا “یک همسایه دشوار” باگردید ، همیشه نمی توانید به تمام حقیقت دست پیدا کنید ، اما در بیشتر موارد این یک دلیل شخصی و بی دلیل است که به شما کمک می کند. آرامش خاطر.

فیکرت خریداری را به یاد می آورد که هنگامی که متوجه گردیدند فروشندگان پس از شش ماه مالکیت آن ملک را درج کرده اند ، پرچم قرمز را مشاهده کردند. در جریان راهپیمایی ، فروشندگان توضیح دادند که در حال طلاق هستند. خریدار خیالش راحت گردید که متوجه گردید مشکلی در مورد ملک وجود ندارد که باعث می شود صاحبان خانه فهرست شوند و بروند.

۲٫ همسایگان چگونه هستند؟

همسایه های سخت می توانند حتی زیباترین خانه را نامطلوب کنند. هنگام مشاهده یک خانه ، به دنبال علائمی باشید که می تواند به مشکلات موجود در جاده اشاره کند ، مانند ویژگی هایی که در کنار هم قرار گرفته اند ، پارس سگ ها یا حیاط نادیده گرفته گردیده. فروشنده ملزم به ارائه هیچ گونه جزئیاتی نیست ، اما ممکن است در مورد همسایگی یا محله خاصی صحبت کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

راهنمای خرید صاحبان خانه های جدید: در اینجا چیزی است که در …۳:۰۷

۳٫ آرزو می کنید چه پروژه ای برای بهبود خانه انجام داده باشید؟

اگر می خواهید یخ را بشکنید و فروشنده را وادار کنید ، پرسیدن این س aال یک بازکن عالی است. از آنجا که آنها خانه و چیدمان را بهتر از شما می شناسند ، ممکن است بینش هایی داشته باشند که شما در نظر نگرفته اید. حداقل ، آنها ممکن است بتوانند توجه شما را به مناطقی که می توانند از پیشرفت استفاده کنند جلب کنند ، و شما را در حل مشکل دست اول نجات دهد.

۴٫ چه زمانی سقف تعویض یا تعمیر گردید؟

به گفته فیکرت ، هر نماینده باتجربه این س vitalال حیاتی را می پرسد. نشتی لذت مالکیت خانه را از بین می برد و سن سقف می تواند بر حق بیمه خانه شما تأثیر بگذارد – برخی از شرکت های بیمه ممکن است از شما بخواهند اگر بالای ۱۵ سال سن دارید سقف خود را تعویض کنید.

مهمتر از همه ، هزینه یک سقف جدید می تواند شیب دار باگردید انجمن ملی املاک و مستغلات دریافت که هزینه متوسط ​​تعویض سقف ۷۵۰۰ دلار (PDF) است. آگاهی از طول عمر سقف می تواند به شما در تعیین هزینه تعویض نهایی سقف کمک کند.

۵٫ چقدر هزینه خدمات شهری پرداخت کردید؟

اطلاع از میزان هزینه گاز ، برق و آب می تواند به شما در تعیین بودجه ماهانه خانه جدید کمک کند. در حالی که ممکن است بتوانید با شرکت خدمات آب و برق تماس بگیرید و هزینه های تاریخی یک ملک را بخواهید ، این اطلاعات معمولاً برای محافظت از حریم خصوصی دارنده حساب محدود می شود. ممکن است شرکت ها فقط بتوانند کمترین و بالاترین صورتحساب را در طول یک سال گذشته ارائه دهند. درخواست مستقیم از فروشنده می تواند تصویر دقیق تری از هزینه های متوسط ​​را در اختیار شما قرار دهد.

۶٫ به گفته فیکرت ، آیا لوازم خانگی تحت ضمانت هستند – و آیا دفترچه راهنما دارید؟

این س questionالی است که بسیاری از صاحبخانه ها تا زمان تسویه حساب به آن فکر نمی کنند و برای تماس با صاحب قبلی دیر نیست. او توضیح می دهد که صاحبان خانه های جدید اغلب در مورد نحوه استفاده از دستگاه یا این که هنوز تحت ضمانت هستند ، گم می شوند. او پیشنهاد می کند از فروشنده یا نماینده شما در مورد ضمانت نامه های طولانی مدت یا برنامه های حفاظتی مربوط به برخی از وسایل مانند اجاق گاز ، یخچال ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و خشک کن بپرسید. علاوه بر این ، Fikkert همچنین توصیه می کند که از فروشنده دفترچه راهنما بخواهید ، که ممکن است هنگام استفاده از لوازم خانه جدید شما مفید باگردید.

۷٫ شیرهای خاموش کننده آب و گاز کجا هستند؟

دانستن نحوه بستن سریع خط لوله آب یا گاز می تواند در صورت بروز نشتی ، خسارات عمده را کاهش دهد. متأسفانه ، بسیاری از صاحبخانه ها محل قرارگیری این شیرهای خاموش را نمی دانند. بدترین زمان ممکن برای تشخیص آن در شرایط اضطراری است که باید سریع عمل کنید. برای بدتر گردیدن اوضاع ، دریچه ها همیشه به راحتی قابل تشخیص نیستند. دانستن زودهنگام می تواند نجات دهنده باگردید و می تواند در هزینه های تعمیر شما صرفه جویی کند ، بنابراین حتماً این را به لیست سوالات خود اضافه کنید.

۸٫ آیا در مورد ملک ادعای بیمه گردیده است؟

ادعاها می تواند سرنخ هایی در مورد نقاط مشکل خانه ارائه دهد. ادعاهای مربوط به آب و هوا ، مانند خسارت ناشی از آب و خسارت تگرگ ، از جمله پرطرفدارترین ادعاهای صاحبان خانه هستند و تعیین اینکه آیا خانه شما در معرض آسیب است ، می تواند بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد. همچنین می تواند فرصتی برای به دست آوردن پوشش بیمه بهتر فراهم کند ، همچنین از نماینده خود یا حتی بازرس خانه در مورد راههای جلوگیری از آسیب – مانند پاک نگه داشتن ناودان یا اضافه کردن عایق لوله بپرسید.

۹٫ آیا سیستم HVAC به طور منظم سرویس می گردید؟

سیستم گرمایش و تهویه مطبوع ممکن است یکی از گران ترین و حیاتی ترین اجزای خانه باگردید. هزینه متوسط ​​تعویض سیستم تهویه مطبوع ۷۰۰۰ دلار است. تعمیر و نگهداری منظم شامل یک بازرسی سالانه است و تعویض منظم فیلترهای هوا می تواند عمر آن را افزایش دهد. این س canال می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا سیستم به درستی نگهداری گردیده است تا بتواند تا حد ممکن کارآمد کار کند – یا ممکن است در آینده نزدیک نیاز به تعویض داشته باگردید.

۱۰٫ آیا بازسازی یا تعمیراتی انجام داده اید؟

پروژه های DIY محبوب هستند ، اما می توانند در جاده ها مشکل ایجاد کنند ، به ویژه اگر به خوبی اجرا نشوند. برخی از بازسازی ها حتی می توانند منجر به نقض کد یا مجوز شوند. حتی اگر بازسازی یا تعمیر توسط یک متخصص انجام شود ، خوب است بدانید چه نوع به روزرسانی هایی انجام گردیده است. در مورد تعمیر ، ممکن است مشکل برطرف گردیده باگردید ، اما شما باید وضعیت را زیر نظر داشته باشید تا از تکرار آن جلوگیری کنید.

۱۱٫ مدارس چطور هستند؟

این س crucialال بسیار مهم است ، حتی اگر بچه ای ندارید. خانه های مناطق مطلوب مدارس با قیمت بالاتری به فروش می رسند. و اگر بچه دارید ، می خواهید از قبل با سیستم مدرسه آشنا شوید – نه بعد از ثبت نام آنها. اگر تصمیم بگیرید که خانه خود را اجاره کنید یا آن را در آینده بفروشید ، دانستن اینکه آیا منطقه مدرسه یک نقطه فروش بزرگ است می تواند مفید باگردید.

۱۲٫ آیا پیمانکاران یا خدمات تعمیراتی وجود دارد که توصیه می کنید؟

یافتن یک کارگر دستی یا پیمانکار مطمئن همیشه آسان نیست. مالکان قبلی ممکن است سالها با پیمانکار خاصی کار کنند که خانه شما را می شناسد. برای خدمات متداول تعمیر منزل مانند لوله کشی ، باغبانی و حتی قراردادهای عمومی تماس بگیرید تا بتوانید خانه خود را از طریق انتقال مالکان به درستی حفظ کنید.

۱۳٫ در خانه چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟

یافتن جنبه مورد علاقه فروشنده در خانه می تواند چشم نواز باگردید. شاید ویژگی ای وجود داشته باگردید که بسیاری از خانه ها ارائه نمی دهند ، مانند شستشو لباس های شسته گردیده یا درهای هلندی که فروشنده آن را مفید یا جذاب می داند. یا شاید مکان فروش یک نقطه بزرگ باگردید ، که اگر در این منطقه تازه کار هستید ممکن است مفید باگردید. یافتن پاسخ ممکن است شما را تشویق کند که خانه را با دید جدید ببینید ، در حالی که اطلاعات ارزشمندی را در مورد ملک باز می کنید.

در صورت شک ، نماینده شما می تواند یک منبع باگردید

صحبت مستقیم با فروشنده می تواند ارزشمند باگردید ، همیشه ممکن نیست ممکن است نماینده شما بتواند پاسخ بسیاری از سوالات شما را با مرور سوابق عمومی و صحبت با نماینده فروشنده از قبل پیدا کند. و از بیان سوالات اضافی برای فروشنده به نماینده خود نترسید – یک نماینده با تجربه خوشحال خواهد گردید که به شما کمک کند و حتی می تواند مشاوره تخصصی خود را در مورد مسائل احتمالی املاک ارائه دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت