۱۰ کاری که می توانید برای افزایش ارزش خانه انجام دهید

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در بیشتر ایالات متحده ، زمان بهتری برای فروش خانه وجود نداشته است. بر اساس گزارش فصلی منتشر گردیده در ۱۲ آگوست توسط انجمن ملی املاک و مستغلات ، میانگین قیمت فروش خانه های تک نفره موجود ۲۲٫۹ درصد افزایش یافته و به ۳۵۷٫۹۰۰ دلار رسیده است. به استثنای اسپرینگفیلد ، ایلینوی ، قیمت خانه در تمام ۱۸۳ منطقه متروی آمریکا افزایش یافت.

صرف نظر از دمای بازار مسکن ، همیشه می توانید کارهایی را انجام دهید تا ارزش خانه شما را بهینه سازی کنید (و زیبایی و راحتی آن را در حالی که در آن هستید افزایش دهید) به بسیاری از پروژه های بازسازی منزل می توانند ارزش ملک شما را افزایش داده و بازده سرمایه گذاری بالایی داشته باشند – یا نسبت پول سرمایه گذاری گردیده در مقایسه با وجه نقدی که در ارزش خانه بازپس گرفته اید.

بازسازی با بالاترین میانگین بازگشت سرمایه

در ماه مه ، Zonda Media سی و چهارمین گزارش سالانه هزینه و ارزش خود را با همکاری مجله Remodeling منتشر کرد. این گزارش تعاملی لیستی از پروژه های بازسازی خانه با بیشترین بازده سرمایه گذاری را تهیه کرده است. در اینجا ۱۰ مورد برتر

تعویض درب گاراژ (۹۴٪)

 http://www.cnet.com/

آمازون

 • میانگین کار هزینه: ۳،۹۰۷ دلار
 • میانگین افزایش ارزش خانه: ۳،۶۶۳ دلار

به طور متوسط ​​درب گاراژ بین ۱۵ تا ۳۰ سال دوام می آورد ، به این معنی که اگر در خانه ای قدیمی زندگی می کنید احتمالاً زمان معامله است. خبر خوب این است که هر چه خرج کنید ، به لطف عملکرد و زیبایی درهای جایگزین ، به ارزش خانه خود می افزایید. اگر می خواهید به روزترین ظاهر را داشته باشید ، رنگ های خاکستری یا چوب طبیعی را برای پایان در نظر بگیرید.

روکش سنگ ساخته گردیده (۹۲))

 http://www.cnet.com/

بنیامین ملیش

 • متوسط ​​هزینه کار: ۱۰،۳۸۶ دلار
 • میانگین افزایش ارزش خانه: ۹،۵۷۱ دلار

روکش سنگی یک محصول سبک وزن و مصنوعی است که شبیه سنگ طبیعی است. طرح های مدرن خانه تمایل دارند که روکش سنگی را در یک سوم پایین نمای جلوی خانه قرار دهند. بر اساس یک نظرسنجی ۲۰۲۱ که توسط Pro Builder و New Home Trends انجام گردید ، خریداران سبک های خانه مدرن (۷۹)) ، خانه مزرعه (۵۸)) و صنعتگران (۵۳)) را ترجیح می دادند – که همه آنها معمولاً روکش سنگی را در طرح های خود جای می دهند. صرفنظر از سن خانه شما ، شانس خوبی وجود دارد که این عنصر مهار کننده نتیجه دهد.

بازسازی آشپزخانه کوچک (۷۲٪)

 http://www.cnet.com/

سامسونگ

 • متوسط ​​هزینه کار: ۲۶،۲۱۴ دلار
 • متوسط ​​افزایش ارزش خانه: ۱۸،۹۲۷ دلار

خانواده ها زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانند و جای تعجب نیست که عملکرد و فرم برای خریدار معمولی ضروری است. با توجه به این نکته ، یک توانبخشی عمیق می تواند به سرعت غیرقابل دسترس و غیر عملی شود. اما یک پروژه کوچکتر و هدفمند معمولاً می تواند ROI بالایی را ارائه دهد. با جایگزینی لوازم قدیمی با مدلهای با کارایی بالا شروع کنید. طبق نظرسنجی انجمن ملی سازندگان خانه در سال ۲۰۱۹ ، یک خریدار معمولی گفت که برای خرید خانه ۸۷۲۸ دلار دیگر پرداخت می کند تا سالانه ۱۰۰۰ دلار در هزینه خدمات پس انداز کند. پاداش: سخت افزار جدید کابینت و یک رنگ تازه می تواند سطوح فرسوده را با قیمتی متوسط ​​روشن کند.

جایگزینی سایدینگ فیبر سیمانی (۶۹٪)

 http://www.cnet.com/

Sindre Strøm

 • متوسط ​​هزینه کار: ۱۹،۶۲۶ دلار
 • میانگین افزایش ارزش خانه: ۱۳،۶۱۸ دلار

سایدینگ الیاف سیمان یک ماده با نگهداری کم است که از ظاهر چوب طبیعی تقلید می کند ، اما ترکیب مصنوعی آن در طول زمان مقاوم نمی شود. به گفته Home Bunch ، یک مجموعه طراحی داخلی ، بیشترین طرح های جانبی شامل تخته عمودی و چوب و زونا است-دو سبک که از ظاهر و دوام فیبر سیمان سود می برند.

تعویض پنجره وینیل (۶۹٪)

 http://www.cnet.com/on's19659037^http://www.cnet.com/6419659010] Monsters </li>
</ul>
<p> پنجره های وینیل مقرون به صرفه هستند و نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و آنها را به گزینه ای محبوب برای ارتقاء نوسازی تبدیل می کند. اگرچه پنجره های چوبی در هوای سرد به اندازه پنجره های چوبی کم مصرف نیستند ، اما پنجره های وینیل همچنان محبوب ترین انتخاب برای صاحبان خانه است. </p>
</p></div>
<div class=

جانشین جانبی وینیل (۶۸٪)

 http://www.cnet.com/

اسکات وب

 • متوسط ​​هزینه کار: ۱۶،۵۷۶ دلار
 • افزایش متوسط ​​قیمت خانه: ۱۱،۳۱۵ دلار

نمای جانبی وینیل چند مزیت مهم را ارائه می دهد: نگهداری کم و مقاوم در برابر آب و هوای گردیدید. حتی بهتر است بتوان آن را رنگ آمیزی کرد و تا ۴۰ سال دوام آورد. اگر قصد دارید قبل از فروش نقاشی کنید ، رنگ های بیرونی Betters Homes and Gardens را در نظر بگیرید تا فهرست املاک شما برجسته شود.

تعویض پنجره چوبی (۶۷٪)

 http://www.cnet.com/

داریا شووتسوا

 • متوسط ​​هزینه کار: ۲۳،۲۱۹ دلار
 • متوسط ​​افزایش قیمت خانه: ۱۵،۶۴۴ دلار

پنجره های چوبی کمتر از گذشته رایج هستند ، اما هنوز در بازار بازسازی جایگاهی دارند. خانه های قدیمی با جذابیت کلاسیک ممکن است از ظاهر چوبی سنتی سود ببرند ، به خصوص اگر تغییرات دیگری را در جاهای دیگر ایجاد نکرده اید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که پنجره های چوبی معمولاً گرانتر از وینیل هستند و ممکن است برای جلوگیری از پوسیدگی نیاز به رنگ آمیزی یا آب بندی داشته باشند.

افزودن عرشه چوبی (۶۶٪)

 http://www.cnet.com/

عسکر آبایف

 • متوسط ​​هزینه کار: ۱۶،۷۶۶ دلار
 • میانگین افزایش ارزش خانه: ۱۱،۰۳۸ دلار

هنگامی که COVID-19 فرصت های تفریح ​​خارج از خانه را در سال ۲۰۲۰ محدود کرد ، مردم عرشه ساختند. بر اساس یک مطالعه Houzz ، افزودن عرشه در سال ۲۰۲۰ ۱۴ درصد افزایش یافته است. افزودن عرشه چوبی برای خریداران علاقه مند یک ویژگی جذاب است و احتمالاً ارزان ترین گزینه مواد با بالاترین بازده بازگشت سرمایه برای شما به عنوان فروشنده است.

درب ورودی فولادی (۶۵٪)

 http://www.cnet.com/

گورو ساران

 • متوسط ​​هزینه کار: ۲،۰۸۲ دلار
 • افزایش متوسط ​​قیمت خانه: ۱،۳۵۳ دلار

اولین برداشت ها ضروری هستند و درب ورودی شما اولین چیزی است که یک خریدار آینده نگر می بیند. درهای ورودی فولادی امنیت و دوام را ارائه می دهند و طراحان آنها را تقریباً در هر سبک تولید می کنند. لیست بهترین رنگ های درب HomeAdvisor را بررسی کنید تا بیشترین تلاش را داشته باشید.

افزودن عرشه کامپوزیت (۶۳))

 http://www.cnet.com/

انگین آکیورت

 • میانگین هزینه کار: ۲۲،۴۲۶ دلار
 • متوسط ​​افزایش قیمت خانه: ۱۴،۱۶۹ دلار

کفپوش کامپوزیتی به یک دلیل مهم: چوب دوام ، گرانتر از چوب است. بر خلاف چوب که نیاز به نگهداری و آب بندی دارد ، مواد کامپوزیت مقاوم در برابر آب و هوا و ضد لک بیشتر هستند. با این اوصاف ، ممکن است خریدار به اندازه سایر آپارتمان های خانه به مواد یک عرشه تازه نصب گردیده اهمیتی ندهد ، بنابراین باید در نظر داشت که آیا عرشه چوبی گزینه مقرون به صرفه تری است یا خیر.

چگونه می توان ROI خود را افزایش داد

در اینجا بهترین قسمت در مورد بازسازی خانه آمده است: همه چیز قابل مذاکره است. صرف نظر از هزینه مواد یا نیروی کار ، معمولاً راهی برای صرفه جویی در هزینه در هر پروژه وجود دارد. با پیشروی این استراتژی ها را در ذهن داشته باشید. فروشگاه های سخت افزاری و پاپ این فروشندگان از تولید کننده قیمت تخفیف می گیرند و آنچه از مشتریان دریافت می کند در نهایت سود آنها را تعیین می کند. در اینجا فرصت پس انداز شما آمده است: پس از تصمیم گیری در مورد محصول مورد نظر خود ، شماره SKU را کپی کرده و در اینترنت جستجو کنید تا قیمت رقبا را مقایسه کنید. اگر خرده فروش مورد علاقه شما ارزان ترین نیست ، با آنها تماس بگیرید و بپرسید آیا قیمت آنها مطابقت دارد.

ایجاد روابط با پیمانکاران فرعی

وقتی در سال ۲۰۱۴ یک شرکت ساختمانی را برای یک پروژه بزرگ استخدام کردم ، با بریان ، یک نجار فرعی ، برای تکمیل کار دوستی برقرار کردم. پس از اتمام کار ، برایان پیشنهاد داد که در وقت فراغت خود پروژه های اضافی را با ۵۰ discount تخفیف انجام دهد. شبکه می تواند هزاران نفر را در طول بازسازی صرفه جویی کند. اگر هیچ تاجری نمی شناسید ، از طریق گروه های اجتماعی فیس بوک یا اتاق بازرگانی محلی خود توصیه های مستقیم بخواهید. به شما کمک می کند هزینه ها را کاهش دهید و سود بیشتری هنگام فروش بدست آورید. سالها پیش ، یک پیمانکار عمومی مبلغ ۶۰،۰۰۰ دلار برای بازسازی آشپزخانه من نقل قول کرد. من مطمئن نبودم که یک بازسازی ارزش چنین سرمایه گذاری عظیمی را دارد ، بنابراین کلاس رایگان نقاشی کابینت را در Home Depot گذراندم و فیلم هایی را مشاهده کردم که جزئیات نحوه کاشی کردن پشت را نشان می دهد. حتی پس از استخدام برایان برای تکمیل کارهای نجاری جزئی ، بازسازی DIY با قیمت کمتر از ۹۵۰۰ دلار به دست آمد. تمایل خود را برای مقابله با پروژه ها در مقابل پولی که پس انداز می کنید ، بسنجید. ممکن است خودتان را شگفت زده کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

راهنمای خرید صاحبان خانه های جدید: نیاز در …۳:۰۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت