تحقیقات فدرال تسلا برای بررسی ۷۶۵،۰۰۰ خودروی برقی برای تصادفات مربوط به استفاده از خلبان خودکار

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فدرال رزرو در حال بررسی تصادفات خلبان خودکار هستند.


تسلا

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها روز دوشنبه تحقیقات رسمی در مورد خودروهای تسلا و عملکردهای کمک راننده سطح ۲ خودکار آنها را اعلام کرد. محققان فدرال گفتند که این کاوشگر جدید به بررسی ۷۶۵۰۰۰ خودروی تسلا می پردازد و شامل مدل های Y ، ۳ ، S و X می شود. یا اولین پاسخ دهندگان کنار جاده. ” سند ODI افزود که از ۱۱ تصادف یا آتش سوزی مناسب این مشکل و ۱۷ مجروح مطلع است. همچنین یک مورد مرگ گزارش گردیده است. گزارش اولیه می گوید خودروهای تسلا “با صحنه های واکنش اولیه برخورد کرده و متعاقباً به یک یا چند وسیله نقلیه مرتبط با آن صحنه برخورد کرده اند.” “همه وسایل نقلیه درگیر تصدیق گردید که در هنگام نزدیک گردیدن به تصادفات در کروز کنترل خودکار یا ترافیک آگاه درگیر بوده اند.” تصادفات گزارش گردیده بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱ رخ داده است که چهار مورد از آنها در سال جاری رخ داده است. تسلا از بخش روابط عمومی برای درخواست نظرات خود استفاده نمی کند.

NHTSA و هیئت ملی ایمنی ترافیک سالها تصادفات مختلف تسلا را در ارتباط با فناوری کمک راننده این شرکت بررسی کرده اند. این سیستم یک فناوری سطح ۲ در مقیاس خودمختاری SAE است و هیچ نوع فناوری رانندگی کاملاً مستقل را ارائه نمی دهد. NTSB سال گذشته در مورد عدم پاسخگویی تسلا ، اما نهادهای نظارتی ، از جمله NHTSA ، در پی تصادفات مهلک مهمی که ظاهراً رانندگان کنترل آن را نداشتند ، صحبت کرد. همچنین از NHTSA خواست تا مقررات بیشتری پیرامون فناوری کمک راننده و اتومبیل های خودران را در پی بتا تسلا “ کامل خودران ” بکار گیرد.

ژوئن گذشته NHTSA سختگیرانه ترین موضع خود را در مورد این فناوری های جدید اتخاذ کرد زیرا گزارش تصادف را برای خودروهای خودران و سیستم های کمک راننده اجباری کرد. اگر هر وسیله نقلیه مجهز به یکی از این نوع فناوری ها دچار تصادف شود ، آژانس باید طی ۲۴ ساعت گزارشی از خودروساز به همراه به روز رسانی با اطلاعات اضافی در روزهای بعد درخواست کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت