اینتل مارک GPU 'Arc' را معرفی می کند ، اولین محصولات 'Alchemist' در Q1 2022 عرضه می شود

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 intel-arc-logo-16x9.png

اینتل

گرافیک گرافیکی طولانی مدت مورد انتظار اینتل که بازی و ایجاد محتوا را هدف قرار می دهد ، سرانجام با نام خانوادگی ، Intel Arc ، که نمایشی از مفهوم قوس داستان و معماری است ، نامگذاری گردید. قبلاً با نام “DG2” شناخته می گردید و بر اساس نوع HPG از آخرین نسل طراحی GPU این شرکت ، اولین تراشه های مبتنی بر معماری Intel Xe HPG دارای نام رمز جدید “کیمیاگر” است. اینتل قصد دارد تا پایان سال جزییات بیشتری را منتشر کرده و ارسال محصولات Alchemist را تا پایان مارس ۲۰۲۲ آغاز کند. نسل های بعدی نیز دارای اسامی رمز می شوند: Battlemage ، Celestial و Druid.

 intel-lets-play-arc

من سالها منتظر گرافیک گسسته اینتل بودم و تنها چیزی که به دست آوردم این تی شرت زننده بود. (شوخی کردم. من تی شرت نگرفتم.) این پشت است.


اینتل

ما از اطلاعیه دیگر اطلاع چندانی نداریم و آن همه ویژگی های Windows DirectX 12 Ultimate را پشتیبانی می کند و شامل شتاب یابی اشعه و نمونه گیری فوق العاده مبتنی بر هوش مصنوعی برای ضد یخ زدگی (هموارسازی مطلوب لبه) است. در این مرحله ، سه مورد ضروری برای رقابت برای دلارهای بازی هستند. اینتل ویدئویی از برخی از ویژگی های فعال ارائه می دهد ، هرچند که آموزنده نیست.

بازار GPU جداگانه دسکتاپ و کنسول ، که برخی ممکن است آن را دوگانه بدانند ، بعد از این همه سال سخت خواهد بود. Nvidia بر رایانه شخصی مسلط است ، AMD تعدادی رایانه شخصی را اشغال کرده و گرافیک کنسول های اصلی مانند Xbox Series X و Series S ، PS5 و بیشتر را در اختیار دارد. به ارائه ساده عملکرد رقابتی ممکن است کافی نباگردید.

اما تسلط اینتل در پردازنده ها و چیپست های رومیزی و لپ تاپ ممکن است باعث پیشرفت آن شود اگر اینتل بتواند با گرافیک های یکپارچه CPU های خود بهتر از Nvidia بازی کند – مخصوصاً وقتی که به روشنایی می آید. جابجایی بین این دو برای مصرف بهینه انرژی و حداکثر کردن پهنای باند بین زیرسیستم های پردازش مرکزی و گرافیکی-همانطور که AMD با پردازنده های خود .

با توجه به وضعیت فعلی بازار GPU و کمبود انواع تراشه ها که انتظار می رود حداقل تا پایان سال ۲۰۲۱ دوام بیاورد – خرید کارت گرافیک برای رایانه شما تقریباً غیرممکن است و تهیه آن در یک دستگاه غیرممکن است. قیمت واقعی – منطقی است که اینتل سعی نکند در سال جاری عجله کند.

اما تا آن زمان نمی خواهد از سرگرمی کنار گذاشته شود. بنابراین ، تی شرت های آرم را ارائه می دهد (هرچند طرح هایی که شرکت ها برای استفاده کارکنان در نمایشگاه های تجاری ایجاد می کنند ، نه برای طرفداران) … که تا ۳ سپتامبر زودتر ارسال نمی شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت