به نظر می رسد نشت Fitbit Charge 5 طراحی جدیدی را برای ردیاب تناسب اندام نشان می دهد

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Fitbit Charge 4

این Fitbit Charge 4 در تمام شکوه مستطیلی آن است.


ونسا هند اورلانا/CNET

تکرار بعدی ردیاب تناسب اندام Fitbit's Charge می تواند ظاهر جدیدی به خود بگیرد. بر اساس تصاویر ارائه گردیده از لو دهنده Evan Blass که روز شنبه در توییتر منتشر گردید ، Fitbit Charge 5 ممکن است دارای طراحی و صفحه نمایش رنگی جدید باگردید.

اگر دارای صفحه خمیده باگردید ، طراحی جدید احتمالی Fitbit Charge 5 می تواند شبیه به Fitbit Luxe باگردید که در آوریل منتشر گردید.

اگرچه تصویر ارائه گردیده از Blass هیچ ویژگی خاصی برای ردیاب تناسب اندام جدید به اشتراک نمی گذارد ، اما آنها سه گزینه رنگ متفاوت را برای Fitbit Charge 5 ادعا کردند که شامل آبی ، کرم و مشکی است.

Fitbit Charge 4 ، که سال گذشته منتشر گردید ، دارای صفحه نمایش سیاه و سفید با GPS داخلی ، بهبود ردیابی فعالیت ها و داده های بیشتر مربوط به سلامت خواب در مقایسه با Fitbit Charge 3 .

Google سازنده پوشیدنی Fitbit را در ماه ژانویه خرید. این قرارداد ۲٫۱ میلیارد دلاری در اواخر سال ۲۰۱۹ اعلام گردید و توسط مقامات اتحادیه اروپا به دلیل نگرانی های مربوط به حریم خصوصی درباره نحوه استفاده گوگل از مجموعه داده های بهداشتی Fitbit مورد بررسی قرار گرفت. گوگل در ماه دسامبر پس از قول عدم استفاده از داده های بهداشتی برای تبلیغات هدفمند ، از اتحادیه اروپا تأیید مشروط کرد.

گوگل بلافاصله به درخواست CNET برای اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت