نرخ بازپرداخت مالی برای ۱۶ اوت ۲۰۲۱: افت ۱۵ ساله ثابت ، سایر موارد بدون تغییر باقی می ماند

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 020-cnet-finance-mortgage-signage

Jb Reed/Getty Images

بیشتر نرخ های بازپرداخت کلیدی امروز ثابت ماند. هر دو نرخ بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله و ۳۰ ساله بدون تغییر باقی ماند ، اما متوسط ​​نرخ بازپرداخت مجدد ثابت ۱۵ ساله اندکی کاهش یافت. نرخ های بازپرداخت مجدد هرگز به صورت سنگی تعیین نمی شوند ، اما در حال حاضر در پایین ترین سطح تاریخی قرار دارند. اگر به دنبال تأمین مالی مجدد هستید ، ممکن است زمان مناسبی برای محدود کردن نرخ پایین باگردید. اما مانند همیشه ، قبل از تأمین مالی مجدد ، وضعیت مالی و اهداف خود را مرور کنید. و-مثل همیشه-با وام دهندگان متعدد صحبت کنید تا یکی را پیدا کنید که بتواند به بهترین نحو نیازهای شما را برآورده کند. به یک هفته پیش (یک امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یکی از دلایل تأمین مجدد وام ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام این است که پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید. این امر تأمین مالی ۳۰ ساله را برای افرادی که در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستند یا به سادگی فضای بیشتری برای تنفس می خواهند مفید می سازد. با این حال ، توجه داشته باشید که نرخ بهره معمولاً در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله بیشتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کندتری پرداخت می کنید.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت های ۱۵ ساله ۲٫۳۱، است که نسبت به یک هفته قبل ۳ واحد کاهش کاهش یافته است. بازپرداخت وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا وام خود را سریعتر پرداخت می کنید. نرخهای بازپرداخت ۱۵ ساله به طور معمول کمتر از نرخهای بازآفرینی ۳۰ ساله است ، که به شما کمک می کند در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۱۰ ساله ۲٫۳۳ is است که نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است. بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله به طور معمول دارای بیشترین پرداخت ماهانه از همه شرایط تأمین مالی مجدد ، اما کمترین نرخ بهره است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در دراز مدت از سود خود صرفه جویی کنید. فقط مطمئن شوید که بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که می توانید پرداخت ماهانه بیشتری را پرداخت کنید.

جایی که نرخ ها تعیین می شود

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور مشاهده می کنید:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ یک هفته پیش تغییر
بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت ۳٫۰۴ ٪ ۳٫۰۴٪ N/C
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۱٪ ۲٫۳۴٪ -۰٫۰۳
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۳٪ [۱۹۶۵۹۰۱۸] ۲٫۳۳٪ N/C

نرخ ها تا ۱۶ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه خرید نرخ های بازپرداخت مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. نرخ بهره شما تحت تأثیر شرایط بازار و سابقه اعتبار و درخواست شما قرار می گیرد.

داشتن نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بهره را بدست آورید. تحقیق در مورد نرخ های بهره آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای بدست آوردن نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن تماس بگیرید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

برای به دست آوردن بهترین نرخ های تأمین مالی مجدد ، ابتدا باید برنامه خود را تا حد ممکن قوی کنید. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری در قبال بدهی و نظم بخشیدن به امور مالی خود قبل از درخواست تأمین مالی مجدد انجام دهید. همچنین مطمئن شوید که پیشنهادات چندین وام دهنده را با یکدیگر مقایسه می کنید تا بهترین نرخ را دریافت کنید.

چه موقع باید تأمین مجدد وام مسکن را در نظر گرفت

اکثر مردم به دلیل نرخ سود بازار پایین تر از نرخ های فعلی یا به دلیل تغییر مدت وام خود ، اقدام به تأمین مجدد مالی می کنند. نرخ های بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است ، اما این تنها چیزی نیست که هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه باید به آن توجه کنید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است یا خیر ، همه عوامل موثر را در نظر بگیرید ، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید ، مدت مدت وام خود و میزان پرداخت ماهانه خود. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که می تواند با هم جمع شود.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای همه گیری شرایط خود را محدود کرده اند. اگر نمره اعتباری محکمی ندارید ، ممکن است واجد شرایط بهترین نرخ نباشید. اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا این انتخاب مناسب شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت