نرخ بهره وام مسکن برای ۱۶ اوت ۲۰۲۱: برخی از نرخ ها افزایش می یابد

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 051-cnet-finance-وام مسکن-خرید خانه

آماندا آندره-روادز/گتی

دو نرخ وام مسکن قابل توجه امروز افزایش یافت. میانگین نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ثابت و ۵/۱ قابل تنظیم افزایش یافت ، در حالی که نرخ وام مسکن ثابت ۱۵ ساله بدون تغییر باقی ماند. در حالی که نرخ وام مسکن همیشه در حال تغییر است ، در حال حاضر پایین تر از سالهای گذشته است. اگر قصد خرید خانه دارید ، در حال حاضر زمان بهینه ای برای قفل کردن نرخ ثابت است. اما مانند همیشه ، قبل از خرید خانه ، اهداف شخصی و شرایط مالی خود را در نظر بگیرید – و برای یافتن وام دهنده ای که نیازهای شما را برآورده می کند ، خرید کنید.

نرخ های وام مسکن ملی از وام دهندگان مختلف را مقایسه کنید

وام مسکن ۳۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود وام مسکن ۳۰ ساله ثابت ۳٫۰۵ است که نسبت به هفت روز قبل ۲ واحد پایه رگردید نشان می دهد. (امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) وام مسکن ۳۰ ساله بیشترین مدت استفاده از وام است. وام مسکن ۳۰ ساله با نرخ ثابت معمولاً ماهانه کمتر از ۱۵ سال پرداخت می کند-اما معمولاً نرخ بهره بالاتری دارد. اگرچه به مرور زمان سود بیشتری می پردازید-در حال بازپرداخت وام خود در مدت زمان طولانی تری هستید-اگر به دنبال پرداخت ماهانه کمتری هستید ، وام مسکن ثابت ۳۰ ساله ممکن است گزینه خوبی باگردید.

وام مسکن ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ برای وام مسکن ۱۵ ساله و ثابت ۲٫۳۳ است که نسبت به یک هفته قبل یکسان است. شما قطعاً پرداخت ماهانه بیشتری با وام مسکن ۱۵ ساله در مقایسه با وام مسکن ثابت ۳۰ ساله خواهید داشت ، حتی اگر نرخ بهره و مبلغ وام یکسان باگردید. اما یک وام ۱۵ ساله معمولاً معامله بهتری خواهد بود ، به شرطی که بتوانید پرداخت های ماهانه را بپردازید. شما معمولاً نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد و در مجموع سود کمتری پرداخت خواهید کرد زیرا وام مسکن خود را بسیار سریعتر پرداخت می کنید.

۵/۱ وام مسکن با نرخ قابل تنظیم

ARM 5/1 دارای نرخ متوسط ​​۳٫۰۷، است که نسبت به هفت روز قبل ۱ واحد افزایش داشته است. در پنج سال اول ، معمولاً نرخ بهره کمتری با وام مسکن با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ در مقایسه با وام مسکن ثابت ۳۰ ساله دریافت خواهید کرد. با این حال ، تغییرات در بازار ممکن است باعث شود نرخ بهره شما بعد از آن زمان افزایش یابد ، همانطور که در شرایط وام شما توضیح داده گردیده است. به همین دلیل ، اگر قصد دارید خانه خود را قبل از تغییر نرخ بفروشید یا مجدداً تأمین مالی کنید ، ARM ممکن است گزینه مناسبی باگردید. در غیر این صورت ، تغییرات در بازار به این معناست که با تنظیم نرخ بهره ، نرخ بهره شما ممکن است به مراتب بالاتر باگردید.

روند نرخ وام مسکن

ما از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به همان شرکت مادر CNET است ، برای پیگیری روند روزانه نرخ وام مسکن استفاده می کنیم. در این جدول میانگین نرخهای ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده آمده است:

نرخ بهره وام مسکن امروز

مدت وام نرخ امروز هفته گذشته تغییر
نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ۳٫۰۵٪ ۳٫۰۳٪ +۰٫۰۲
نرخ ۱۵ ساله ثابت ۲٫۳۳٪ ۲٫۳۳٪ N/C
نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ۳۰ ساله ۲٫۸۰٪ ۲٫۸۰٪ N/C
نرخ بازپرداخت وام مسکن ۳۰ ساله ۳٫۰۴٪ ۳٫۰۴٪ N/C

نرخ دقیق تا ۱۶ اوت ۲۰۲۱٫ [۱۹۶۵۹۰۰۴] نحوه خرید بهترین نرخ وام مسکن

شما می توانید با وصل گردیدن با کارگزار وام مسکن محلی خود یا استفاده از ماشین حساب آنلاین ، نرخ وام مسکن شخصی دریافت کنید. هنگام جستجوی وام مسکن ، وضعیت مالی فعلی و اهداف خود را در نظر بگیرید. طیف وسیعی از عوامل-از جمله پیش پرداخت شما ، امتیاز اعتبار ، نسبت وام به ارزش و نسبت بدهی به درآمد-همه بر نرخ وام مسکن شما تأثیر می گذارد. به طور کلی ، شما می خواهید نمره اعتباری بالاتری ، پیش پرداختی بزرگتر ، DTI کمتر و LTV پایین تری برای به دست آوردن نرخ بهره کمتر داشته باشید. به غیر از نرخ وام مسکن ، هزینه های دیگر از جمله هزینه های بسته گردیدن ، هزینه ها ، امتیازات تخفیفی و مالیات نیز ممکن است بر هزینه خانه شما تأثیر بگذارد. مطمئن شوید که با وام دهندگان متعدد خرید می کنید – مانند اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین علاوه بر بانک های محلی و ملی – تا بتوانید وام مسکن مناسب خود را دریافت کنید.

مدت وام چگونه بر وام مسکن من تأثیر می گذارد؟

هنگام انتخاب وام مسکن ، توجه به مدت وام یا برنامه پرداخت مهم است. شرایط وام اغلب ۱۵ سال و ۳۰ سال است ، اگرچه می توانید وام مسکن ۱۰ ، ۲۰ و ۴۰ ساله نیز پیدا کنید. تمایز مهم دیگر بین وام های مسکن با نرخ ثابت و نرخ قابل تنظیم است. برای وام های مسکن با نرخ ثابت ، نرخ بهره برای تمام مدت وام ثابت است. بر خلاف وام مسکن با نرخ ثابت ، نرخ سود وام مسکن با نرخ قابل تنظیم فقط برای مدت معینی (اغلب پنج ، هفت یا ۱۰ سال) تعیین می شود. پس از آن ، نرخ سالانه بر اساس نرخ سود بازار در نوسان است.

هنگام تصمیم گیری بین وام مسکن با نرخ ثابت و نرخ قابل تنظیم ، باید مدت زمانی را که قصد دارید در خانه خود زندگی کنید ، در نظر بگیرید. برای کسانی که قصد زندگی طولانی مدت در یک خانه جدید را دارند ، وام مسکن با نرخ ثابت ممکن است گزینه بهتری باگردید. وام های مسکن با نرخ ثابت در مقایسه با وام های مسکن با نرخ قابل تنظیم ثبات بیشتری را ارائه می دهند ، اما وام های مسکن با نرخ قابل تنظیم گاهی اوقات می توانند نرخ بهره پایین تری را ارائه دهند. اما اگر قصد دارید خانه خود را برای چند سال نگه دارید ، می توانید با وام مسکن با نرخ قابل تنظیم به توافق برسید. به عنوان یک قاعده کلی ، بهترین مدت وام وجود ندارد. همه چیز بستگی به اهداف شما و وضعیت مالی فعلی شما دارد. هنگام انتخاب وام مسکن ، حتماً تحقیق کنید و اولویت های خود را بدانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت