مصرف سوخت ۲۰۲۲ فورد ماوریک ۲٫۰T در پیش نمایش برچسب پنجره نشان داده می شود

2021-08-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ماوریک به معنای تجارت است.


فورد

۲۰۲۲ فورد ماوریک فقط در مورد تهیه یک وانت مقرون به صرفه برای آمریکایی ها نیست ، این به معنای واقعی کلمه راهی است که فورد برای دستیابی دوباره به بخش خودروهای سطح اصلی دارد. و اگر می خواهید با هوندا سیوییکز و تویوتا کرولاس جهان بازی کنید ، مصرف سوخت ستاره ای ضروری است. در روز دوشنبه ، به لطف انجمن Maverick Truck Club ، پیش نمایشی از آنچه از پیکاپ مصرف کننده سوخت با برچسب پنجره برای یک مدل انتظار می رود ، دریافت کردیم.

Maverick مجهز به موتور توربو چهار لیتری ۲٫۰ لیتری اختیاری ، هشت سرعته اتوماتیک ، چهار چرخ محرک و بسته یدک کش ۴K ، ۲۲ مگاپیکسل شهر ، ۲۹ مایل بر متر بزرگراه و ۲۵ مایل بر متر را با هم باز می گرداند. برای یک وسیله نقلیه کاربردی ، این خیلی خراب نیست و به یاد داشته باشید ، این موتور اصلی Maverick نیست. فورد برای اطمینان از مصرف واقعی سوخت ، از موتور ۲٫۵ لیتری چهار خطی متصل به سیستم هیبریدی استفاده خواهد کرد. در آن صورت می تواند ۴۰ mpg را به نوعی بازگرداند. متأسفانه ، ما هنوز هیچ برآوردی برای این پیشرانه نداریم ، اگرچه آنها باید تا پایان ماه سپتامبر آماده شوند. از نظر کارآیی ، آن را به جایگزینی قانع کننده برای پیکاپ های سنتی روی بدنه تبدیل می کند. برآورد EPA 25 مایل بر کیلوگرم (همراه با یک بسته یدک کش ، توجه داشته باشید) بهتر از یک فورد رنجر با چهار چرخ محرک ، یک شورولت کلرادو و unibody هوندا ریدجلین است. . همچنین بهتر از نزدیکترین رقیب ماوریک ، هیوندای سانتا کروز است ، که ۲۳ مگاپیکسل را در ترکیب کارآمدترین شکل خود باز می گرداند.

تا کنون ، روی کاغذ ، احساس می شود که ماوریک در خانه اجرا می شود. اما ، ما باید ببینیم آیا فورد هنگام فرود اولین ماوریکس به مشتریان و فروشندگان در اواخر امسال می رسد یا خیر.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نبرد مینی کامیون: فورد ماوریک در مقابل هیوندای سانتا کروز۴:۵۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت