T-Mobile تخلف را تأیید می کند اما هنوز در حال سرقت اطلاعات شخصی است

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 008-t-mobile-network-mobile-carrier-logo-2021

T-Mobile در حال بررسی ادعایی است که داده های سرقت گردیده از سرورهای آن به صورت آنلاین به فروش می رسد.


سارا تیو/CNET

T-Mobile روز دوشنبه تأیید کرد که برخی از داده های آن ممکن است به طور غیرقانونی دسترسی داشته باشند. شرکت مخابراتی تلفن همراه هنوز در حال بررسی پستی در تالار گفتمانی است که ادعا می کند اطلاعات شخصی بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از سرورهای T-Mobile را حذف کرده است.

“[W] هنوز مشخص نگردیده است که اطلاعات شخصی مشتری درگیر است ،” T-Mobile در انتشار می گوید. “ما اطمینان داریم که نقطه ورود مورد استفاده برای دسترسی بسته گردیده است ، و ما در حال بررسی فنی عمیق خود در مورد وضعیت سیستم های خود هستیم تا ماهیت هرگونه داده ای را که به طور غیرقانونی به آن دسترسی داشته ایم ، شناسایی کنیم.”

این نقض داده ها شامل اطلاعاتی مانند شماره های تامین اجتماعی ، شماره تلفن ، نام ، آدرس فیزیکی و اطلاعات گواهینامه رانندگی است ، که طبق ادعای نقض امنیت در اوایل روز یکشنبه گزارش گردید. نام انجمن T-Mobile را ذکر نکرده است ، اما فروشنده به Motherboard Vice گفته است که داده ها از سرورهای T-Mobile آمده است.

فروشنده ۶ بیت کوین (حدود ۲۷۷،۰۰۰ دلار) برای زیر مجموعه ای از داده های حاوی ۳۰ بر اساس گزارش معاون ، میلیون ها شماره تأمین اجتماعی و گواهینامه رانندگی ، در حالی که بقیه داده ها به صورت خصوصی فروخته می شوند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت