بهترین پمپ های سینه در سال ۲۰۲۱

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

برای والدینی که در حال شیردهی هستند ، پمپ سینه ضروری است. این یک ابزار حیاتی است که در صورت عدم امکان تغذیه مستقیم با شیر مادر ، جریان خون شما را حفظ می کند ، از گرفتگی مجاری جلوگیری می کند ، به شما امکان می دهد کودکی را تغذیه کنید که به قفسه سینه شما چسبیده نیست و به جمع آوری شیر مادر برای دوران بارداری کمک می کند.

بسیاری از پمپ های سینه برای انتخاب وجود دارد ، از مدل های دستی دستی گرفته تا سیستم های درجه بیمارستانی که می توانید اجاره کنید. تا چند سال پیش ، نوآوری در پمپ های سینه بسیار اندک بود ، اما مدلهای جدیدتر بی سیم و قابل شارژ هستند و برخی حتی زیر لباس شما قرار می گیرند. با این حال ، اگر برنامه قدیمی تری دارید ، ممکن است پوشش نداشته باشید. چه از جیب شما پول می دهید یا نه ، باز هم باید مدلی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما کار می کند.

که ما را به اینجا می رساند – دریابید که کدام پمپ ها ارزش پول و وقت شما را دارند. من از والدین CNET برای دریافت توصیه های آنها نظرخواهی کردم ، این مدل ها نیز محبوب ترین مدل هایی هستند که در Target، Buy Buy Baby and Babylist فروخته می شوند. گزینه های زیر را بررسی کنید.

Spectra

قابل حمل ، قابل شارژ و بی صدا-اینها وعده های Spectra S1 هستند علاوه بر این ، آن را در بین والدین و متخصصان پزشکی بسیار محبوب کرده است. پس از صحبت با بسیاری از والدینی که از شیر مادر تغذیه می کردند ، Spectra به عنوان یکی از موارد مورد علاقه مشخص می شود. ونسا هند اورلانا ، والدین و ویراستار سابق CNET ، آن را به دلیل قدرتمند و کارآمد بودنش تحسین کرد و به این دلیل که مجبور نیستید هر بار آن را به برق وصل کنید. تا آنجا که می تواند تجربه شیردهی را تقلید کند. کاریسا لانگلو ، سردبیر و مدیر شبکه CNET آن را انتخاب کرد “زیرا از یک سیستم پمپاژ بسته برای جلوگیری از جریان برگشت استفاده می کند ، این بدان معناست که من مجبور نیستم قسمت لوله را تمیز کنم.”

اگر پول دارید یا می توانید بیمه خود را تحت پوشش قرار دهید. Spectra S1 Plus بهترین انتخاب برای پمپ های سینه در سال ۲۰۲۱ است.

Spectra

Spectra S2 Plus دارای تمام مشخصات و ویژگی هایی است که S1 Plus را عالی می کند ، با این تفاوت که بی سیم نیست. این بدان معناست که ارزان تر است و فقط ۱۵۹ دلار قیمت دارد. در حالی که پمپ می کنید.

Elvie

در حالی که Spectra S1 Plus به شما امکان می دهد هر جایی که حریم خصوصی دارید پمپاژ کنید ، Elvie به شما امکان می دهد در هر نقطه پمپاژ کنید. این پمپ همه جانبه به داخل سوتین می لغزد ، روی سینه می نشیند و با احتیاط پمپ می کند-شیر در بطری های قابل شستشو ۵ اونسی جمع می شود که به ته آن می چسبد. هیچ لوله یا سیم از پیراهن شما آویزان نگردیده است. همه چیز در واحد موجود است.

Elvie نیز آرام است ، بنابراین شما مجبور نیستید به یک موتور آزاردهنده گوش دهید یا توجه خود را به خود جلب کنید. این کار چند کاره را هنگام پمپاژ آسان تر می کند. اگر واقعاً می خواهید هنگام پمپاژ ، دست آزاد داشته باشید ، یا هنگام بازگشت به محل کار نیاز به پمپاژ دارید ، اما نمی خواهید هر چند ساعت یک بار در اتاق گیر کنید ، Elvie برای شما مناسب است.

تهیه کننده ارگردید ویدئو CNET اشلی اسکودا گفت که “از پمپاژ متنفر بود و تنها زمانی قابل تحمل بود که من ۵۰۰ دلار برای الوی هزینه کردم.” لورا هاوتالا خبرنگار CNET Elvie را دوست داشت زیرا “شکل فلنج آن بسیار کمتر از یک پمپ معمولی مخروطی است ، که به آن کمک می کند تا ملایم تر جا بگیرد ، اما این بدان معناست که در صورت نیاز به فشرده سازی سینه مهر و موم راحت تر می شکند (بله این یک چیز است). “

برخی از نقاط منفی Elvie وجود دارد. ست دو نفره گران قیمت است و ۵۰۰ دلار قیمت دارد. بسته به برنامه شما ممکن است بتوانید بیمه خود را برای تأمین بخشی از هزینه دریافت کنید. اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید ، می توانید یک پمپ الوی واحد با قیمت ۲۸۰ دلار تهیه کنید. ببینید چقدر شیر مادر جمع می شود زیرا این دستگاه در سینه بند شما قرار دارد. یک راه حل برای این کار استفاده از برنامه همراه Elvie است ، جایی که می توانید پمپ را کنترل کنید (دکمه های فیزیکی روی دستگاه نیز وجود دارد) و حجم شیر مادر را که بیان می کنید ببینید. با این حال ، او خاطرنشان کرد که اغلب مقدار برنامه نشان داده گردیده بیشتر از مقدار واقعی شیر مادر در بطری است.

Willow

مانند Elvie ، Willow به شما امکان می دهد هنگام پختن شام ، در یک جلسه کاری یا معاشرت با دوستان بدون این که کسی بداند ، پمپاژ کنید. این دستگاه به سوتین شما می خورد ، بنابراین می توانید آن را تقریباً زیر هر لباسی بپوشید. شیر مادر به کیسه های بدون درز بسته می شود که داخل هر پمپ قرار می گیرد و برای نگهداری در سردخانه جدا می شود. شما همچنین می توانید ظروف قابل استفاده مجدد را با قیمت ۵۰ دلار از Willow خریداری کنید.

بریجت کری از CNET نسل سوم بید را در CES 2020 امتحان کرد و متوجه گردید که زندگی را تغییر می دهد. وقتی او مرا کنار کشید تا به من بگوید که او به طور فعال پمپاژ می کند ، من اصلاً نمی توانم بگویم ، و این زیبایی بید است. درست مثل الوی ، استفاده از بید به این معنی است که دیگر در اتاق بدون پنجره یا غرفه حمام برای پمپاژ نشسته اید تا زمانی که در خانه نیستید.

بید گزینه های مختلفی برای اندازه های مختلف نوک سینه ها دارد. در وب سایت شرکت راهنمایی وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید چه اندازه ای نیاز دارید. همچنین اندازه سینه تا اندازه H. مناسب است

مانند Elvie ، بید با قیمت ۵۰۰ دلار ارزان نمی شود. این فقط به صورت مجموعه ای دوگانه موجود است ، اما اگر طرح شما آن را پوشش دهد ، بید می تواند به شما در خرید پمپ کمک کند.

Medela

اگر اغلب پمپاژ می کنید ، ممکن است بخواهید یک پمپ دستی بردارید که می توانید هنگام دور بودن از خانه از آن استفاده کنید. به جای دور زدن یک موتور بزرگ و حجیم ، می توانید به راحتی یک پمپ دستی را در یک کیسه قرار دهید. Carrie Mihalcik ، ویراستار CNET ، Medela Harmony را توصیه می کند.

او توضیح می دهد که “فقط یک قدم بالاتر این است که از دست خود برای شیر دادن استفاده کنید ، اما حمل و استفاده از آن بسیار آسان است. من از آن در هواپیما و ماشین سواری استفاده می کردم و هر زمان که نیاز داشتم آن را با خود حمل می کردم. این ابزار مناسبی برای یک جلسه پمپاژ کامل نیست ، اما می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به مکانی راحت تر و خصوصی برای پمپاژ برسید. “

نحوه خرید پمپ سینه [۱۹۶۵۹۰۳۷] با تعداد زیادی مدل در بازار ، اولین قدم شما در خرید پمپ سینه این است که بفهمید به چه مدلی نیاز دارید. اول ، شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید – آیا قصد دارید پس از تولد نوزاد زیاد در خانه بمانید یا قصد سفر و بیرون رفتن زیاد را دارید؟ آیا هنوز در حال پمپاژ به محل کار خواهید بود؟ دوم ، اگر بیمه شما پمپ سینه را پوشش نمی دهد ، باید بودجه خود را مشخص کنید.

مدلهای ارزان تر این کار را انجام می دهند ، اما به احتمال زیاد موتورهای بلندتری دارند و شما را مجبور به اتصال به دیوار می کنند. در حین پمپاژ اگر حدود ۱۵۰ دلار یا بیشتر هزینه می کنید ، می توانید مدلی بی سر و صدا و باتری قابل شارژ را پیدا کنید تا بتوانید در طول جلسه پمپاژ حرکت کنید. سرانجام ، مدلهای گران قیمت ، مانند Willow و Elvie ، بی صدا ترین موتورها را دارند و طوری طراحی گردیده اند که تا حد ممکن محتاطانه عمل کنند تا بتوانید هنگام کار یا معاشرت با دوستان و خانواده خود پمپاژ کنید.

دستی یا برقی

پمپ های سینه به دو دسته دستی و برقی تقسیم می شوند. پمپ های دستی برای مسافرت یا استفاده در مواقعی که در خانه نیستید مفید است ، اما شما نمی خواهید از پمپ به عنوان پمپ اصلی خود استفاده کنید. هنگامی که شما در حال مراقبت از کودک هستید ، فقط نیاز به کار بیش از حد دارد. به گزینه های افزونه به طور کلی ارزان تر هستند ، اما هنگام پمپاژ نیاز به اتصال به پریز برق دارید. واحدهای قابل شارژ آزادی بسیار بیشتری به شما می دهند ، بنابراین اگر هزینه یک عامل مهم نیست ، بهتر است با این نوع پمپ سینه استفاده کنید. – با یا بدون لوله دستگاههای سنتی دارای لوله هایی هستند که به دستگاه متصل می شوند تا مکش برای تولید شیر مادر ایجاد شود. شیر به داخل بطری هایی می رود که به فلنج هایی متصل می شوند که روی سینه قرار می گیرند تا مهر و موم مکش ایجاد شود. شما می توانید یک سوتین مخصوص پمپاژ خریداری کنید تا بطری ها را با فلنج در محل خود نگه دارید تا دستان شما آزاد شود.

این سبک چندین دهه است که استفاده می شود ، اما برای پمپاژ باید از بالا و سوتین خود را بردارید. پمپ های جدید سینه بند ، مانند بید و الوی ، به هیچ وجه از لوله استفاده نمی کنند-در عوض شیر مستقیماً به داخل کیسه یا بطری در دستگاه جریان می یابد. این به آنها این امکان را می دهد که بدون آنکه دیگران بدانند داخل سوتین شما قرار بگیرند و پمپ کنند. با این حال ، این مدلها گرانتر از پمپ سینه الکتریکی سنتی هستند. همیشه در مورد هرگونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت