پایان فصل لوتوس سفید: این پایان مخرب توضیح داد

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-08-10-at-12-36-01-pm-copy.png

آرموند (موری بارلت) در فینال فیلم The White Lotus از شبکه HBO انتقام می گیرد.


ماریو پرز/HBO

از اولین صحنه فیلم نیلوفر سفید ، تراژدی کمدی HBO در مورد گردشگران مجاز در تعطیلات گرمسیری ، ما می دانستیم که مرگ غیر منتظره ای رخ داده است ، و اکنون سرانجام می دانیم چه کسی مرده است. در حالی که این مجموعه محدود شش قسمتی به طنز شگفت انگیز قتل عجیبی نسبت به طنز شوم طبقه و استعمار پایان داد ، بینندگان خبرها و زیرمجموعه های رسانه های اجتماعی را با نظریه های مفصل پر کردند که در مورد شخصیت آنها از اقامتگاه بت انگیز لوتوس سفید هاوایی خارج نگردیده است. زنده.

بنابراین کیست در صندوقچه ای که در قسمت اول روی هواپیما بارگذاری می شود؟ چمدان ها را ببندید ، دوستان ما در حال غرق گردیدن برای پاسخگویی به سوالات و دیگر س questionsالات ماندگار از فینال یکشنبه برنامه جذابی هستیم که توسط مایک وایت نوشته و کارگردانی گردیده است.

مراقب باشید ، خرابکاران اصلی مانند یک موج بزرگ اقیانوس به سمت شما می چرخند.

چه کسی در فینال The White Lotus می میرد؟

این آرموند (موری بارتلت) است ، مدیر اقامتگاه بیرونی و درخشان که از استرس مجبور گردیدن به پذیرایی از مهمانانی که پول زیادی دارند و روح کمی از آلوها برخوردار است ، بطور فزاینده ای رهایی می یابد. از جمله کسانی که در مارپیچ نزولی او به مواد مخدر کمک می کنند ، شین (جیک لیسی) تازه تحمل ناپذیر است ، که پنج قسمت را با عصبانیت به دلیل عدم رزرو ماههای عسل در سوئیت آناناس مفتخر سپری می کند و در ششم او را با چاقو کشته می کند.

آیا شین آرموند را عمدا بکشم؟

شین خشم قاتلانه ای را نسبت به آرموند دارد ، اما در نهایت مرگ مدیر یک تصادف است. پس از فهمیدن اینکه شین مسئول اخراج او است ، یک آرموند خمیده به اتاق شین می رود ، جایی که او خاکی های خود را رها می کند ، روی چمدان باز شین خم می شود و یک یا دو هدیه ناخواسته می اندازد.

وقتی شین به اتاقش بر می گردد تا سوغات بدبو را کشف کند ، چاقویی را که به عنوان محافظ روی تخت گذاشته بود ، می گیرد و متوجه می شود که اتاق مهمان دیگری به داخل اتاق نفوذ کرده است. سپس او گوشه ای را دور می زند ، از دیدن آرموند مبهوت می شود و به سینه او چاقو می زند. بیش از هر چیز ، آرموند قربانی نابرابری های اجتماعی دنیایی است که او و همکارانش در آن زندگی می کنند. از نظر شین و امثال او ، افرادی مانند آرموند و همکاران کای و بلیندا یکبار مصرف هستند.

 alexandra-daddario-jake-lacy-0

الکساندرا دادداریو و جیک لیسی در The White Lotus نقش یک زن و شوهر نه چندان خوشحال را بازی می کنند. خوب ، او خوشحال نیست (نه اینکه او متوجه گردیده باگردید).


ماریو پرز/HBO

چرا آرموند هنگام مرگ لبخند می زند؟

فقط آرموند با اطمینان می داند. او می تواند از فرار از دنیای پوچ خود راحت شود. این لبخند می تواند شادی آور انتقام کثیفی از شین و لباس های تاشو و خوش حالت او باگردید. یا این پوزخند می تواند رضایت آرموند را نشان دهد که این ضربه با چاقو سرانجام می تواند شین متکبر را پایین بیاورد. اما آیا واقعاً افرادی مانند شین مجبورند با عواقب اعمال خود کنار بیایند؟ نه در این نمایش …

آیا شین هزینه کارهایی را که انجام داده است می پردازد؟

خیر. در پایان فینال ، او سوار هواپیما می شود تا به زندگی عادی خود برسد ، و شیوه بی ادبانه او در تعامل با گردشگران دوستانه نشان می دهد که او به همان اندازه نفرت انگیز است که قبل از زدن چاقو به بدن انسان دیگر. راشل (الکساندرا دادداریو) همسر کوتاه مدت جدا گردیده اش حتی در پایان به او برمی گردد ، اگرچه استعفای در چشم او نشان می دهد که او این کار را از روی خستگی و شکست انجام می دهد. به نظر می رسد شین از تمام ماجراجویی مرگ ماه عسل بدون آسیب بیرون آمده است ، اگرچه مجبور است با بدبختی راشل (اگر او حتی متوجه آن شود) زندگی کند. بنابراین آن وجود دارد

س questionsالات و مشاهدات بیشتر

👉 کنایه از این که شین تمام تعطیلات خود را صرف خواندن کتاب پلک مالکوم گلادول می کند ، کتابی درباره قضاوت شهودی ، که به وضوح یکی از کت و شلوارهای قوی شین نیست.

to دیدن بچه خشن و کمی وحشتناک اولیویا موسباخر (سیدنی سوینی) در نهایت تظاهر به همدردی و انسانیت نشان داد وقتی او پائولا (بریتانی اوگرادی) را در آغوش می گیرد با وجود دوستش که سرقت بدشانسی کای را ترتیب می داد. امنیت خانواده به عنوان نوعی فرا آمادگی برای افراد ممتاز در همه جا. به نظر می رسد که اولیویا واقعاً در مسیری فراتر از حالت بیداری قرار گرفته است. والدینش نیکول و مارک (کانی بریتون و استیو زان) در طول تعطیلات یک هفته ای خود نیز رگردید می کنند ، بنابراین ممکن است در تعطیلات بعد از Chez Mossbacher اوضاع کمی قابل تحمل تر باگردید.

👉 اما کوین ماسباکر ، کجا میخوابی بخوابی؟ به امید داشتن یکی از کانوهایتان کاناپه یدکی.

👉 تانیا مک کوئید (جنیفر کولیج ، که همیشه موفق می شود تا حتی برای شخصیت های ترسناک هم یک درد ناخوشایند را به ارمغان بیاورد) به طور قابل پیش بینی بلیندا (ناتاشا روتول) مدیر آبگرم را ناامید می کند. آیا می توانیم یک کمپین GoFundMe راه اندازی کنیم و به بلیندا مهربان و سخاوتمند کمک کنیم تا آن مرکز سلامتی را که شایسته آن است باز کند؟

آیا فصل دیگری از The White Lotus وجود خواهد داشت؟

بله! در ماه آگوست ، The White Lotus برای فصل دوم تمدید گردید. اما از آنجا که مسافران می آیند و می روند ، فصل دوم روی شخصیت های مختلف تمرکز می کند. بدون شک درام و فتنه رخ خواهد داد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت