حالت تست شبانه Xbox Series X ، داشبورد ۴K

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 xbox-series-x-blue

آخرین آزمایشات نشان می دهد که مایکروسافت سعی می کند کنسول خود را بیشتر کاربر پسند کند.


مایکروسافت

مایکروسافت در حال آزمایش یک جفت ویژگی جدید برای کاربران Xbox Series X است. چند هفته پیش ، مدیر برنامه ایکس باکس ، جان هود ، با ارسال یک پست وبلاگ اعلام کرد که کنسول بازی در حال آزمایش حالت شب با کاربران Alpha Skip-Ahead خود است. و روز دوشنبه ، هود پست دیگری را منتشر کرد که یک آزمایش داشبورد ۴K جدید را برای همان کاربران توصیف می کرد.

این ویژگی ها تغییرات کوچکی در کیفیت زندگی هستند که استفاده از سری X را راحت تر و راحت تر می کند. این کنسول به احتمال زیاد به تمام کمک هایی که می تواند بکند نیاز دارد تا بتواند با پلی استیشن ۵ سونی ، که از ۱۰ میلیون دستگاه فروخته گردیده در اوایل سال جاری عبور کرد ، پشتیبانی کند. مایکروسافت شماره فروش سری X را منتشر نکرده است.

تغییرات حالت شب به کاربران این امکان را می دهد تا صفحه را کم نور کنند و از فیلترهای شب استفاده کنید دیگر نیازی به کور کردن خود در طول جلسات رزیدنت اویل شب ندارید. در همین حال ، داشبورد ۴K ارتقاء بصری خوبی را برای گیمرهایی که روی صفحه نمایش با وضوح ۴K بازی می کنند ارائه می دهد.

مایکروسافت مشخص نکرد که چه مدت این ویژگی ها در حال آزمایش هستند یا چه زمانی به پایگاه کاربر گسترده تری عرضه می شوند. البته ، چالش بزرگتر یافتن کنسول سری X یا PS5 است ، زیرا یافتن واحدهای به طرز چشمگیری دشوار است .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت