بهترین کیف پول مینیمالیستی برای سال ۲۰۲۱

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یک کیف پول بزرگ و بزرگ قدیمی می تواند شما را از نظر جسمی و روحی سنگین کند و می تواند به مکانی تبدیل شود که در آن کارت های اعتباری منقضی گردیده ، رسیدهای قدیمی ، کارت های کسب و کار و چیزهای مهم بلیط را مخفی می کنید (و فراموش می کنید). به قول جاودانه جورج کوستانزا ، کیف پول “سازماندهنده ، منشی و دوست” است. با این حال ، همه ما می دانیم که کیف پول سنتی در اصل یک پوسته چرمی پر از چرم است که به راحتی می تواند به یک ستمگر بد تبدیل شود.

آنجاست که کیف پول مینیمالیستی وارد می شود. این نژاد متنوعی از ظروف سبک و فوق العاده ظریف است که فقط برای اقلام ضروری شما طراحی گردیده است: مقداری پول ، کارت شناسایی و چند کارت اعتباری یا بدهی. بهترین گزینه های کیف پول باریک مینیمالیستی ظاهر شیک ، ساختار با دوام و – مهمتر از همه – یک طرح مینیمالیستی را ترکیب می کند که شما را مجبور می کند در انتخاب وسایل مورد نیاز خود هر روز بی رحمانه مقرون به صرفه باشید. با این حساب ، ما این لیست را برای کمک به شما در یافتن بهترین کیف پول مینیمالیستی گردآوری کرده ایم.

بیشتر بخوانید: من به طور تصادفی یک روز را صرف استفاده از تلفن خود به عنوان کیف پول خود کردم. در اینجا آنچه آموختم …

 screen-shot-2019-11-13-at-11-51-32-am.png

کیف پول بدنام جورج کوستانزا.


Sony Pictures Home Entertainment

دسته کیف های مینیمالیستی ، از قضا ، بسته بندی گردیده است و هزاران طرح بصورت آنلاین و در فروشگاه ها توسط مارک های معروف ، بوتیک های درجه یک و تازه کارهای چینی فروخته می شود. اکثر این سبک های کیف پول حداقل بین ۱۰ تا ۴۰ دلار هزینه دارند. اما تعداد زیادی کیف پول با طراحی مینیمالیستی با قیمت ۱۰۰ دلار یا بیشتر وجود دارد-اغلب از مواد سنگین مانند چرم با کیفیت بالا ساخته گردیده یا دارای ویژگی های اضافی مانند بازکن بطری یا چند ابزار است. بنابراین اگر به دنبال یک کیف پول جمع و جور با طراحی پروفایل باریک و “بیشتر” هستید ، به خاطر انتخاب ها ضرری نخواهید داشت.

اگرچه تعداد زیادی کیف پول نازک دو تایی و سه تایی وجود دارد ، اما ما بیشتر بر روی کیف پول های طراحی یک صفحه تمرکز کرده ایم. این کارتها معمولاً بین چهار تا ۱۰ کارت اعتباری و بدهی دارند ، اگرچه برخی این کار را ماهرانه تر از دیگران انجام می دهند. بسیاری از آنها در پارچه ها و رنگ های مختلف عرضه می شوند ، در حالی که برخی ترکیبی هستند که از کیف پول و گیره پول یا نوار الاستیک ترکیب می کنند. اکثر آنها نوعی فناوری مسدود کردن RFID را ارائه می دهند که به عنوان یک اقدام حفاظتی در برابر جیب بری الکترونیکی تبلیغ می شود ، مانند کلاهبرداران که اطلاعات کارت های اعتباری بدون تماس خود را ذخیره می کنند. (با این حال ، ممکن است این یک نگرانی بیش از حد باگردید.)

بیشتر بخوانید: بهترین کارت اعتباری برای سال ۲۰۲۱

ما آنها را با سرعت بالا ، با توجه به کیفیت ، بررسی کرده ایم ، دوام ، سبک ، عملکرد و قیمت. به توصیه های کیف پول مینیمالیستی ما در زیر نگاه کنید ، که هنگام آزمایش محصولات جدید ، آنها را به روز می کنیم. و اگر کیف پول بزرگ و قدیمی خود را برای یکی از این موارد (یا یک کیف پول نازک مشابه) کنار گذاشته اید ، در مورد نظر خود در مورد تجربه خود با آن بگویید.

بهترین کیف های مینیمالیستی ، در مقایسه

بهترین در کل بهترین ارزش بهترین گارانتی بیشتر ویژگی های اضافی بهترین انتخاب مقاوم انتخاب لوکس
مدل Airo Collective Stealth سندان چکش بافوی دانگو ریج تیتانیوم هاربر لندن
اطلاعات خرید آن را در Airo Collective ببینید آن را در آمازون ببینید آن را در آمازون ببینید آن را در دانگو ببینید آن را در آمازون ببینید آن را در هاربر لندن ببینید
قیمت ۵۵ دلار ۱۳ دلار ۱۰ دلار ۸۹ دلار ۸۵ دلار ۹۸ دلار
وزن (اونس) ۰٫۱۴ ۱٫۲۷ ۰٫۸۸ ۳٫۳۵ ۲٫۶۵ ۰٫۴۹
ابعاد (L x W x H) ۳٫۸ ۳ ۳ ۰٫ ۰٫۲۵ اینچ ۴٫۰ ۳٫ ۳٫۳ ۰٫ ۰٫۲۵ اینچ ۴٫۴ ۳٫ ۳٫۱ ۰٫ ۰٫۲۵ اینچ ۴٫۳۸ x 2.5 x 0.38 اینچ ۳٫۴ x 2.1 x 0.44 اینچ ۲٫۹ x 4 x 0.40 اینچ
ظرفیت ۸ کارت به اضافه پول نقد ۶ کارت به اضافه پول نقد ۸-۱۲ کارت ۱۲ کارت ۱۲ کارت ۶ کارت به اضافه پول نقد
RFID بله بله بله بله بله بله

Airo Collective

پس از حمل انواع مختلفی از کیف های مینیمالیستی در چند سال گذشته ، من در نهایت یکی را پیدا کردم که می توانم بدون قید و شرط توصیه کنم. مخفی کاری Airo Collective دارای سلیقه ، طراحی متفکرانه و فوق العاده ، کمینه است ، وزن آن ۰٫۱۴ اونس است. طرح صندوقدار دارای دو جیب است که هر کدام تا چهار کارت را در خود جای داده است و یک نوار الاستیک نازک – ایرو آن را “حلقه بانجی بالستیک” می نامد – که پول نقد شما را در جای خود محکم نگه می دارد.

این شرکت می گوید مواد آن ۱۵ برابر قوی تر از فولاد است و در وب سایت فیلم هایی از افراد با عضله در تلاش برای شکستن (و شکست) وجود دارد. همچنین جذاب: این محصول در ایالات متحده ساخته گردیده است ، دارای دو سال ضمانت است و حفاظت RFID را ارائه می دهد. پس از چندین ماه استفاده ، می توانم گزارش دهم که خراب گردیده است – اما هنوز خوب نگه داشته می شود.

آمازون

ادامه از بالا: کیف پول دوتایی جیبی Zitahli Slim & Minimalist، Buffway Slim Minimalist کیف پول چرمی جلو جیبی RFID و کیف پول باریک Chelmon Slim کیف پول جیبی جلویی کم و بیش یکسان هستند و اگر به دنبال یک کیف پول مینیمالیستی باریک و ارزان قیمت (بدون انسداد RFID) هستید ، صادقانه ، هر یک از آنها این کار را خواهند کرد. اما توجه داشته باشید که کیف پول چرم مینیمالیستی Buffway یک سیاست جایگزین ۱۲ ماهه بدون س questionsال و سخاوتمندانه ارائه می دهد و آن را به عنوان بهترین گزینه برای بازنده عادی کیف پول تبدیل می کند.

The Ridge

از همه کیف های مینیمالیستی مقاوم که تست کردم ، ریج را انعطاف پذیر ترین – طعنه آمیز برای کیف پول ساخته گردیده از تیتانیوم. اما طرح ساندویچی کیف پول Ridge به راحتی می تواند یک کارت را به راحتی تا ۱۲ جا کند ، و گیره پول با دوام اما قابل انعطاف یک اسکناس را به اندازه یک تکه بزرگ نگه می دارد. برش دسترسی سریع به همه کارت های شما را فراهم می کند ، و بند محکم الاستیک که همه چیز را کنار هم نگه می دارد اعتماد به نفس را القا می کند.

این کیف پول تقریباً از نظر طنزی بیش از حد طراحی گردیده است و می توانید از پیچ گوشتی موجود (!) برای جدا کردن قطعات ، برداشتن گیره پول و آوردن بند پول به بیرون استفاده کنید. با توجه به این نکته ، تعداد زیادی نسخه کپی در آمازون وجود دارد که ممکن است تقریباً به اندازه یک پنجم قیمت کار Ridge را به خوبی انجام دهند. ریج این کیف پول را در چین تولید می کند ، اما با ضمانت مادام العمر در برابر نقص تولید ، که برای کیف پول ۱۰۵ دلاری مناسب به نظر می رسد ، از آن پشتیبانی می کند.

هاربر لندن

دست ساز در اسپانیا ، این دارنده کارت چرم گران قیمت از پیچیدگی خاصی برخوردار است. این کیف پول چرمی مینیمالیستی به سبک دارنده کارت در انواع ترکیبات جذاب جامد و دو رنگ موجود است ، وزن آن حدود نیم اونس است و دارای شش کارت و چند اسکناس است. این کیف خوش طعم ، خوش ساخت و کاملاً مینیمالیستی یک کیف پول عالی برای هدیه فارغ التحصیلی یا تولد خواهد بود. (و همچنین از دارنده کارت چرم کلاسیک سه جیبی ارزان تر و کمی بزرگتر خوشم می آید.)

Flowfold

طراحی Flowfold بسیار کمترین است: بسیار نازک است و کسری از یک اونس وزن دارد. طرح یک جیبی می تواند تا ۱۲ کارت – یا کمتر ، با مقداری پول – جا دهد و این تقریباً تمام می شود. بر خلاف اکثر کیف پول های دیگر ، برای کارکرد صحیح به هشت کارت یا مقدار زیادی پول نیاز است. فقط یک یا دو کارت را ایمن نگه نمی دارد و هنوز سیگنال های RFID را به درستی مسدود می کند.

اما فوق العاده بادوام است. موردی که چندین سال پیش خریدم بسیار خوب بوده است. (افشای کامل: دفتر مرکزی Flowfold در جنوب مین ، جایی که من زندگی می کنم ، است و من با افرادی که در آنجا کار می کنند آشنا هستم.)

توجه داشته باشید که Paperwallet Micro Wallet ، که در زیر نشان داده گردیده است ، جایگزینی عالی برای Flowfold است.

کیف های موضوعی [۱۹۶۵۹۰۷۱] الاستیک موضوع Wallets شبیه یک بانداژ فشرده یا آستین فشاری است. این ماده از یک ماده کشسان ساخته گردیده است و می تواند به راحتی ۱۰ کارت و مقداری پول را در خود جای دهد. همچنین دارای یک حلقه کلید کوچک است. اگرچه این عنوان به طور خاص “برای زنان” اعلام گردیده است-و دختر ۱۰ ساله من مورد علاقه گروه بود-اما این امر کمی تقلیل پذیر به نظر می رسد. این کیف کیفی عالی برای مردان نیز خواهد بود. تنها عیب این کیف پول ساده و شیک این است که مواد اضافی در داخل به صورت یک تکه درآمده است – یک نقص جزئی اما قابل توجه در طراحی.

مکان های بیشتری برای ذخیره سازی پول

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت