پلوسی با تصویب قوانین محدودکننده بر قوانین جدید حق رای فدرال تاکید می کند

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1332702574

نانسی پلوسی (D-CA) ، سخنگوی مجلس در حالی که در کنفرانس خبری هفتگی خود در ساختمان کاپیتول در ۰۶ اوت ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی صحبت می کند ، اشاره می کند. او روز دوشنبه در یک کنفرانس آنلاین صحبت کرد و از کنگره خواست تا قوانین مربوط به حقوق رأی را تصویب کند.


آنا پول ساز/گتی ایماژ

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، از کنگره خواست تا در اسرع وقت قوانین جدید حق رأی را تصویب کند ، فراخوانی که در میان بحث های فزاینده در مورد قوانین جدید در سطح ایالتی که بر دسترسی به صندوق رای حاکم است ، صورت می گیرد.

“این مربوط به دموکرات ها یا جمهوری خواهان نیست.” پلوسی در روز دوشنبه در اجلاس مجازی نوزدهم اخبار ظاهر گردید. “این مربوط به دموکراسی ماست.” ارائه گردیده در روزهای هفته.

نظرات پلوسی در حالی افزایش می یابد که توجه به قوانین رای گیری در میان انبوهی از لوایح جدید در سراسر کشور افزایش می یابد. به گفته مرکز دادگستری برنان ، از ماه جولای ، قانونگذاران جمهوریخواه ایالت بیش از ۴۰۰ لایحه با مقررات محدود کننده رای گیری در ۴۹ ایالت ارائه کرده اند. هجده ایالت تحت رهبری جمهوریخواهان در مجموع ۳۰ قانون تصویب کرده اند که دسترسی به رای گیری را سخت تر می کند ، رای گیری از طریق پست و رای گیری زودهنگام را سخت تر می کند ، الزامات هویتی رای دهندگان را سخت تر می کند و از جمله موارد دیگر ، پاکسازی های نادرست رای دهندگان را محتمل می کند.

رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات های کنگره بارها از قوانین جدید انتقاد کرده اند که در پی ادعاهای بی اساس دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق مبنی بر “سرقت” بودن انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ظاهر گردیده است. در ماه مارس ، مجلس نمایندگان تحت رهبری دموکراتها قانون برای مردم ۲۰۲۱ را تصویب کرد ، که محدودیت های حق رأی اعمال گردیده توسط قانونگذاران ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان در این سال را لغو می کند. این لایحه در ماه ژوئن توسط جمهوریخواهان سنا مسدود گردید.

پلوسی گفت که مجلس نمایندگان از قانون برای مردم چشم پوشی نکرده است. وی افزود که دموکراتها همچنین در حال آماده سازی نسخه تجدید نظر گردیده در قانون پیشبرد حقوق رای گیری جان لوئیس هستند ، که بخشی از قانون اصلی حقوق رأی را که در ۱۹۶۵ تصویب گردید و دولتهای دارای سابقه تبعیض نژادی را ملزم می کند قبل از تغییر رأی ، از وزارت دادگستری تأیید کنند ، به روز می کند. قوانین قانون پیشنهادی به نام نماینده فقید گرجستان و قهرمان حقوق رای نامگذاری گردیده است.

“اگر ما این کار را درست نکنیم ،” پلوسی در کنفرانس آنلاین گفت ، “من نمی بینم که چگونه ما عادلانه رئیس جمهور را انتخاب می کنیم.”

پلوسی اذعان کرد که هرگونه قانون حق رای در مجلس نمایندگان با سختی روبرو خواهد گردید. چالش در مجلس سنا ، جایی که برای غلبه بر تظاهرات به ۶۰ رای نیاز دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت