Netflix: 50 بهترین سریال تلویزیونی که این هفته پخش می شود

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 صندلی-106-واحد-00395r

صندلی ساندرا اوه را بازی می کند.


Netflix

چند گزینه عالی برای مشاهده این هفته وارد Netflix می شوند. در مرحله اول The Defeated ، معروف به Shadowplay ، یک سریال هیجان انگیز ۲۰۲۰ با بازی تیلور کیچ است. او نقش یک پلیس آمریکایی را بازی می کند که در تابستان ۱۹۴۶ وارد برلین می شود تا در ایجاد هرج و مرج پس از جنگ به ایجاد نیروی پلیس کمک کند. چهارشنبه شکست خورده را بگیرید.

روز جمعه صندلی مورد انتظار فرا می رسد. در این فیلم کمدی درام ساندرا اوه در نقش دکتر جی یون کیم بازی می کند. او رئیس جدید دپارتمان زبان انگلیسی در دانشگاه معتبر پمبروک می شود ، اما باید با چالش های منحصر به فردی که به عنوان اولین زن در این نقش به وجود می آید مقابله کند.

این بهترین انتخاب های شما برای این هفته است. از جمله مهمترین ورودهای هفته گذشته می توان به انیمیشن شمن کینگ ، نمایش ایستاده فیل وانگ Phil Wang: Philly Philly Wang Wang ، مینی سریال مدرسه دخترانه AlRawabi ، انتقام ترسناک با نام تجاری جدید گیلاس و رمز و راز برای همیشه خوب اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید ، مرور کنید. پایان دندان شیرین توضیح داده گردید و همه سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

جنایت

جنایی (۲۰۱۹—) )

 http://www.cnet.com/

Netflix

جنایی به شما چهار سری از رویه های پلیس خطوط وظیفه ، با هر کدام قسمت متمرکز بر مظنونی است که در اتاق بازجویی جدا گردیده است. پیچ و تاب: هر مجموعه در یک کشور و زبان متفاوت – اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی و انگلیسی – اتفاق می افتد ، اما آنها از مفهوم و مجموعه دقیق یکسانی استفاده می کنند. و همچنین بازجویی های موش و گربه با اسکریپت دقیق ، شامل اجراهای مسترکلاس از جمله دیوید تننت ، هایلی اتول-و در فصل ۲ ، کیت هرینگتون-دیدن نحوه استفاده متفاوت از مجموعه های محدود توسط افراد جذاب است. تیم های پلیس مختلف. داستان واقعی تجاوز جنسی ، به طرز ماهرانه ای با کمک عملکردی قابل توجه از کیتلین دیور ، موضوع نگران کننده و پیچیده خود را پیش می برد. او نقش ماری را بازی می کند ، یک نوجوان که متهم به دروغگویی در مورد تجاوز است ، اما البته این پیچیده تر از این است. تونی کولت و مریت وور به عنوان کارآگاهان باهوش بازی می کنند که می بینند دیگران در چه چیزی شکست می خورند و لایه ای دیگر را به پیروزی ظریف و قدرتمند باورنکردنی اضافه می کنند.

When They See Us (2019)

 http: //www.cnet .com این فیلم وقایع واقعی زندگی دونده سنترال پارک 1989 را شامل می شود که شامل پنج مرد مشکوک رنگین پوست می شود که به اشتباه متهم به تجاوز و تجاوز گردیده اند. وقتی آنها ما را می بینند نه تنها با حساسیت انسانیت پسرها را به خود جلب می کنند ، بلکه از بی عدالتی نژادپرستی سیستمی خشم می خواهد. </p>
</p></div>
<div class=

Collateral (2018)

 http://www.cnet.com/

Monist Heist (2017—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

این سریال توسط بسیاری دوست دارد (و Netflix شما را به خاطر آن دوست دارد) ، اما در صورتی که نشنیده اید این همه هیاهو درباره چیست ، Money Heist یعنی ، بله ، در مورد یک سرقت مغز متفکر انجام کارهای آماده سازی سطح یازدهم Ocean با آشکارسازی های رضایت بخش ، The Professor است. او بانک ها را در معرض دید خود قرار داده است و ما می بینیم که چگونه برنامه های پیچیده او با فلاش بک های ظریف ، زمان پرش ها و حتی یک راوی غیرقابل اعتماد ترکیب می شوند. این تلویزیون فریبنده با هویت متمایز اسپانیایی است – اجازه ندهید زیرنویس ها شما را متوقف کنند.

Ozark (2017—)

 http://www.cnet.com/

به عنوان برکینگ بد بعدی ، اوزارک هرچه بهتر و بهتر می شود وقتی مارپیچ زندگی خانواده برده را از کنترل خارج می بینید. اوزارک با شروع یک جنجال ، طرح پولشویی مشاور مالی مارتی (جیسون بتمن) برای کارتل مواد مخدر مکزیکی را اشتباه می بیند. راه حل او؟ خانواده اش را به دریاچه اوزارک منتقل کنید ، جایی که او عملیات شستشو بزرگتر را راه اندازی می کند. اوزارک با تکیه بر این همه پتانسیل ، داستانی هوشمندانه ، اما مهمتر از همه ، سرگرم کننده را ایجاد می کند ، با یک بازی فوق العاده برجسته از لورا لینینی در نقش وندی برد. خبر عالی: اوزارک به تازگی برای فصل چهارم و آخرین بازی تمدید گردید.

Alias ​​Grace (2017)

 http://www.cnet.com/

Narcos (2015-2017)

 http://www.cnet.com/

فانتزی

دندان شیرین (۲۰۲۱ -) [] ۱۹۶۵۹۰۶۷] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

این فانتزی بر اساس کتاب کمیک جف لمیر تعریف عجیب و شگفت انگیزی است. دندان شیرین ، گاس (یک بچه مسیحی کانوری) ، یک گوزن نیمه انسان نیمه گوزن را دنبال می کند که با پدرش پوببا (ویل فورته) در جنگل زندگی امن می کند. رویدادهای مربوط به The Great Crumble ، یک بیماری همه گیر ویروسی ، گاس را وارد یک ماجراجویی می کند که در مسیرهای اسرار آمیز ، پر از اکشن و بسیار سرگرم کننده قرار دارد. صدای انعکاس با مبارزات دنیای واقعی را می توان در بالای درختان این دنیای فانتزی همهجانبه و پر پیچ و خم شنید. طرفداران ژانر خود را برای این سواری فوق العاده بسازند.

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659015] انبار خیال پردازی های نوجوانان در Netflix در این مرحله برجسته است ، اما Shadow and Bone این لیست را به عنوان خامه محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما آلینا استارکوف با ضربه زدن به داستان معمولی Chosen One ، با ارتقاء صفوف ارتش جادویی گریشا ، قدرت های زیادی را پیدا می کند ، شما تعداد زیادی شخصیت سازنده جهان و غنی پیدا خواهید کرد. ژنرال کیریگان بن بارنز به عنوان دارکینگ از نظر اخلاقی مشکوک و قدرتمند است. در مرکز قطعه Shadow Fold قرار دارد ، امتداد فرود خطرناکی که پادشاهی راوکا را از وسط جدا کرده است. این بستگی به آلینا و ژنرال کیریگان دارد که یکبار برای همیشه آن را پایین بیاورند. هشت ساعت اوج فانتزی جوانان در انتظار شماست.

عاشقانه

بریگرتون (۲۰۲۰—)

 http://www.cnet.com/

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

Lovesick تماشای آسان و لذت بخشی است که برای طنز خجالت آور آماده گردیده است و همه ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. دیلن عاشق درماندگی متوجه می شود که مبتلا به کلامیدیا است و باید موارد قبلی را پیدا کند و به آنها اطلاع دهد که آنها نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند. یک روایت فلاش بک همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه هنگامی که تمرکز بر احساسات دیلن و بهترین دوست ایوی نسبت به یکدیگر است. این فیلم هرگز وارد قلمرو صابون نمی شود ، با بازیگران عجیب و غریب اما دوست داشتنی در نقش همبازیان انگلیسی در محیط گلاسکو.

هیجان انگیز

لوپین (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت