ویدئو آمازون پرایم: ۲۵ تا از بهترین فیلم هایی که این هفته باید تماشا کنید

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 annette

Annette بازیگران Marion Cotillard و Adam Driver.


UGC Distribution

شروع این هفته در Amazon Prime Video چند مورد محبوب است: ایوان قادر مطلق (۲۰۰۷) و در بروژ (۲۰۰۸) ، هر دو روز دوشنبه وارد می شوند. اگر هنوز آن را نگرفته اید ، In Bruges باید در بالای لیست شما باگردید. جنایتکار با شوخ طبعی تاریک یک آدمکش و شریکش ، با بازی کالین فارل و برندان گلیسون را دنبال می کند و منتظر دستورات بعدی خود در بروژ ، بلژیک هستند.

روز سه شنبه ، The Skeleton Twins (2014) ، کمدی را امتحان کنید. یک طرف جدی این فیلم به دنبال دوقلوهای بیگانه ای است که در همان روز به مرگ خیانت می کنند. پس از ۱۰ سال ، آنها دوباره به هم می پیوندند و شروع به اصلاح روابط خود می کنند و در مورد نحوه زندگی اشتباه خود با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. کریستن ویگ و بیل هادر به عنوان خواهر و برادر می درخشند.

روز جمعه ، منتظر آنت (۲۰۲۱) باشید. در این فیلم بی نظیر آدام درایور به عنوان کمدین استندآپ و ماریون کوتیار به عنوان همسر خواننده اپرا بازی می کنند. آنها با هم یک دختر ۲ ساله دارند که هدیه ای شگفت انگیز را فاش می کند. در حالی که عناصر سورئال آن مطابق سلیقه همه نیست ، فیلم توسط راننده و کوتیلار در بالای بازی تقویت می شود.

هفته گذشته در Amazon Prime Video فقط یک فیلم در Evangelion آمد: ۳٫۰+۱٫۰ سه بار در هر زمان به یک تن تن فیلم در آغاز ماه آگوست وارد گردید ، از جمله بیگانگان (۱۹۸۶) ، حمله به بلوک (۲۰۱۱) ، Fast Times At Ridgemont High (1982) ، Moneyball (2011) و گل (۲۰۱۳). برای گزینه های بیشتر ، بهترین فیلم های اصلی آمازون ، از جمله فیلم هایی که آمازون حق توزیع آنها در ایالات متحده را دارد ، در زیر بررسی کنید. بیشتر : ۲۵ بهترین برنامه تلویزیونی که می توانید در Amazon Prime Video تماشا کنید | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین فیلمهای اصلی Prime Prime Amazon

علمی تخیلی

نقشه چیزهای بسیار کوچک کامل (۲۰۲۱)

 http: // www .cnet.com/

استودیو آمازون

به دنبال ردپای پالم اسپرینگز ، نقشه چیزهای کوچک کامل یک رمان است که زندگی آن را بررسی می کند قهرمانان از طریق یک حلقه زمانی کاترین نیوتن و کایل آلن در نقش مارگارت و مارک بازی می کنند ، دو نوجوان که یک روز را بارها و بارها تکرار می کنند. ملاقات زیبا آنها شامل نجات کسی از ضربه زدن به توپ در استخر توسط توپ ساحل است. جذاب و صمیمی ، اگر نه کاملاً مشاهده می کنید.

Amazon Studios

The Vast of شب یک فیلم مستقل علمی تخیلی مستقل از کارگردان اول اندرو پترسون است که با روایت به شیوه های هوشمندانه بازی می کند. عکسهای طولانی و گسترده ما را به دنبال دو کارگر جوان رادیو که فرکانس صوتی را بررسی می کنند ، تصور می کنند که می توان آنها را به بیگانگان ردیابی کرد. محیط متمایز دهه ۱۹۵۰ نیومکزیکو و شخصیت هایی که تک آهنگ هایی را با لحن ملایم کسانی که در رادیو هستند ارائه می دهند ، همگی فضایی وهم انگیز با بازدهی رضایت بخش ایجاد می کنند.

وحشت

استودیو آمازون

تصویر ترسناک لوکا گوادانینو که در پنجره ای تیره و تار از خانه هنری قرار گرفته است برای همه مناسب نیست ، بلکه برای کسانی است که از سوراخ خرگوش رقص معتبر برلین خود فرو می روند. مدرسه ، شما در یک درمان پیچیده هستید. تیلدا سوینتون معلم برجسته ای است که داکوتا جانسون را راهنمایی می کند. هگردیدار داده شود: رقاصان انعطاف پذیر باعث ایجاد انحراف جدید در وحشت بدن می شوند. این یک فیلم طولانی است ، بیش از دو ساعت و نیم ، اما اگر شما با تصاویری نگران کننده و لمس جادوگری روبرو هستید ، چند صحنه عجیب و غریب وجود دارد که می خواهید به آنها ادامه دهید.

هیجان انگیز [۱۹۶۵۹۰۲۷] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

استودیو آمازون

برادران کوئن با وس اندرسون در این تریلر کمدی سیاه با هدایت دو زن جوان درخشان ملاقات می کنند منجر می شود. Blow the Man Down که در یک شهر ماهیگیری برفی در مین قرار دارد ، خواهران را بازی می کند که مورگان سیلور و سوفی لو نقش آنها را بازی می کنند و سعی می کنند بدن مردی را پس از حمله وی به یکی از آنها پنهان کنند. در حالی که به دنبال جنایت خود هستند ، آنها خود را پیدا می کنند که اسرار تاریک ماتریارهای شهر را کشف می کنند و این را به یک راز ساده تبدیل می کنند. هرچقدر هم که به نظر می رسد فوق العاده است. ققنوس؟ بله ، افراد بیشتری باید فیلم You Were Never Really Here را تماشا کنند. برداشت استادانه لین رامسی درباره داستانی درباره یک آدمکش که برای نجات دختر سیاستمدار از یک شبکه قاچاق انسان استخدام گردیده است ، بی رحمانه ، بی رحمانه و بی رحمانه است و در ۹۰ دقیقه تند اجرا می شود. با ققنوس که بازیگر متعهد خود را انجام می دهد ، هرگز واقعاً اینجا نبودید بیشتر از تریلر متوسط ​​شما است.

استودیو آمازون

حتی اگر چیزهای خوبی در مورد The Handmaiden شنیده باشید ، هیچ چیز نمی تواند شما را برای پیچیدگی های دیوانه کننده این فیلم نفیس کره جنوبی آماده کند. The Handmaiden که به عنوان یک تریلر روانی اروتیک طبقه بندی گردیده است ، شامل صحنه های واضحی است که احتمالاً باید از تماشای آنها با والدین خود اجتناب کنید. همه چیز با یک مرد کلاهبردار شروع می شود که یک وارث ژاپنی را به قصد ازدواج پس از ازدواج با او مجبور می کند. اما شریک جیب بری او که خود را به عنوان خدمتکار خود نشان می دهد از برنامه دور می شود. اگر به لطف Parasite وارد فیلم های کره جنوبی گردیده اید ، تماشای آن ضروری است.

درام

تبر کوچک (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Selah and the Spades (2019)

 http://www.cnet.com/

آمازون

اگر شما در ژانر تاریکی-اتفاقات- در مدارس شبانه روزی اتفاق می افتید ، ممکن است Selah and the Spades برای ثبت نام در نظر گرفته شود. یک ارگردید گروهی به نام اسپاد را رهبری می کند که به دانش آموزان دیگر مواد مخدر می فروشند. اما Selah در حال فارغ التحصیلی است ، بنابراین باید نامزد مناسبی برای ادامه میراث خود پیدا کرد. به زیبایی و با هدایت اولین لنز کارگردان Tayarisha Po ، این طعم کارهای بزرگتری است.

Pass Over (2018)

 http: // www .cnet.com/

استودیو آمازون

قبل از اینکه به این فیلم اسپایک لی بپردازیم ، توجه داشته باشید که از لحاظ فنی یک نمایش صحنه ای ضبط گردیده است. و در عین حال به نوعی به لطف اجراهای جذاب جان مایکل هیل و جولیان پارکر ، جادوی سینمایی را به تصویر می کگردید. آنها نقش دو جوان را بازی می کنند که از نقطه ثابت خود در پیاده رو رویای سرزمین موعود را می بینند. آموزشی ، متحرک ، خنده دار و شگفت انگیز ، Pass Over شما را بیش از آنچه فکر می کنید نگه می دارد.

آمازون استودیو

برای اولین فیلم بزرگ و معتبر آمازون آماده شوید تا شما را در سینه قرار دهد. مرد شکسته ای که متحمل ضررهای وحشتناک گردیده است ، سرپرست برادرزاده نوجوان خود می شود. داستان لی چندلر بعد از ضربه احساسی ، و همچنین اجراهای فوق العاده ای مانند امثال میشل ویلیامز ، با ضربات مشت شما روبرو خواهد گردید. یکی دیگر از دستاوردهای کنت لونرگان ، منچستر کنار دریا ، قصه گویی پر جنب و جوش و فراموش نگردیدنی است.

استودیو آمازون [۱۹۶۵۹۰۱۶] به سبک علامت تجاری جیم جارموش ، این مستقل کم صدا جزئیات ظریف زندگی معمولی را با حس شوخ طبعی متمایز نشان می دهد. پترسون یک هفته طول می کگردید و راننده اتوبوس و شاعری به نام پترسون را دنبال می کند که به صحبت مسافران گوش می دهد ، سگ خود را برای پیاده روی می برد و برای نوشیدن آبجو در بار محلی خود توقف می کند. آدام درایور به تنهایی باعث تماشای همه چیز می شود. پاترسون که با شخصیت های خاص و متفاوتی که در یک شهر نیوجرسی زندگی می کنند ، زندگی عاقلانه ای را ارائه می دهد و در شکست های شخصی و مسیرهای جدیدی که در اطراف آنها بافته گردیده است ، وارد می شود.

کمدی

عمو فرانک (۲۰۲۰)

 http:/ /www.cnet.com/on's1919659084] البته انجام می دهید ، مخصوصاً که WandaVision تمام گردیده و گردگیری گردیده است. «عمو فرانک» را امتحان کنید ، یک فیلم جاده ای در دهه 70 درباره یک مرد همجنسگرا و رابطه او با خانواده اش ، از جمله خواهرزاده و دانشجوی کالج بث (سوفیا لیلیس از فیلم های It و من با این خوب نیستم). این زوج برای شرکت در مراسم تشییع جنازه به سراسر آمریکا می روند ، فرانک با این مسئله درگیر است که آیا اجازه می دهد شریکش والی (پیتر مکدیسی) همراه او بیاید. یک کمدی با حاشیه های تیز ، در نهایت عمو فرانک شما را در یک نقطه اطمینان مثبت قرار می دهد. com/

Amazon Prime Video

تقریبا ۱۵ سال پس از آنکه بورات روزنامه نگار و شخصیت تلویزیونی قزاقستانی برای اولین بار بر روی صفحه نمایش بزرگ ما قرار گرفت ، او دوباره با آمریکایی ها مشکوک بازی می کند و در عین حال برخی از توضیحات فرهنگی فوق العاده حسی را ارائه می دهد. در بورات ۲ ، یا بورات در فیلم بعدی: تحویل رشوه فوق العاده به رژیم آمریکا برای منفعت زمانی که ملت شکوهمند قزاقستان بود ، بورات در سفر به ایالات متحده به دخترش توتر (با بازی ماریا باکالوا وحی کننده) به معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر می کند. در طول انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰-و همه گیری COVID-19. آماده شوید تا قبل از تسلیم گردیدن در برابر خنده های وحشیانه از نادرستی سیاسی دوچندان چشم بپوشید.

دوک کنید! (۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/

استودیو آمازون

یک کمدی نوجوان کمدی-ترسناک با هیاهوی تفسیر اجتماعی به چه ترکیبی! شوخی کنید! سه دانش آموز تنبل ، یک جوان و معلم پیش پا افتاده خود ، هنگام حرکت به سمت ارتفاعات اسکاتلند تلاش می کنند تا با استفاده از یک نقشه کاغذی ، برنده جایزه شوند. همه چیز کمی هیجان انگیزتر می شود وقتی چهار نوجوان در نهایت به دفاع از خود در برابر شکارچی قاتل دوک ، با بازی درخشش ادی ایزارد می پردازند. کل گروه جوان فوق العاده است ، با یک اسکریپت فشرده و تکان دهنده بازی می کند. پسران پیشاهنگ با حمله به بلوک ملاقات می کنند راه رفتن ، ناسزاگویی و خوردن فلور محلی مشکوک است.

آمازون

یک کمدی لذت بخش ، بله ، اما Brittany Runs a Marathon نیز نزدیک خانه می نشیند و بر چیزهایی تمرکز دارد که همه ما به آن علاقه داریم: غذا ، تصویر بدن و ورزش. بریتانی ، با بازی بی دردسر جیلیان بل ، از پزشک خود توصیه های قوی برای کاهش وزن و کاهش سبک زندگی سخت میهمانی دریافت می کند. او شروع به دویدن می کند و تمام قدم های سخت را به سمت خط پایان تغییر دهنده زندگی برمی دارد. آن را از روی نیمکت خود تماشا کنید ، سپس با انگیزه به بیرون بروید و برای دویدن حرکت کنید.

Amazon Studios

Late Night که توسط مندی کالینگ نوشته گردیده و بازی می کند ، مجری برجسته خبری را دنبال می کند که رتبه هایش در حال کاهش است. او یک نویسنده زن هندی-آمریکایی استخدام می کند تا اتاق نویسنده مرد سفیدپوست خود را تکان دهد. هرگز موعظه نکنید ، در حالی که برای تبدیل اما تامپسون به مجری برنامه گفتگوی واقعی استدلال می کنید ، Late Night یک کمدی پر جنب و جوش با نکاتی از The Devil Wears Prada است. این به تنهایی باید دلیل محکمی برای تماشای آن باگردید.

عاشقانه

عشق سیلوی (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/
ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت