WWE SummerSlam 2021: نحوه تماشا ، زمان شروع شنبه و پیش بینی ها

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 c35d2ed5-roman-reings
                        </span></figcaption>
</figure>
<p class= با WrestleMania که تحت قوانین فاصله گذاری اجتماعی قرار گرفته است ، به نظر می رسد SummerSlam بزرگترین نمایش کشتی سال باگردید زیرا بیش از ۴۰،۰۰۰ هوادار شنبه شب در ورزشگاه Allegiant لاس وگاس جمع می شوند. جاذبه؟ جان سینا که در حال بازگشت است ، در حالی که رومن رینز را به چالش می کگردید ، هفدهمین عنوان جهانی خود را به دست می آورد.

این دو در سال ۲۰۱۷ در No Mercy مسابقه داشتند ، اما من فکر می کنم ما وانمود می کنیم که در حال حاضر وجود ندارد. بی سابقه یا بی سابقه ، واقعاً شبیه یک مسابقه بزرگ است.

در مورد مسابقات قهرمانی WWE ، بابی لشلی توسط گلدبرگ به چالش کشیده می شود. Edge که ستاره های نیمه وقت را به پایان می رساند ، در بازی شب با ست رولینز روبرو خواهد گردید. ما همچنین یک مسابقه مجدد WrestleMania را دریافت می کنیم ، زیرا ساشا بنکس برای مسابقات قهرمانی زنان SmackDown به مصاف بیانکا بلر می رود. (توجه: بانک ها و بلر به دلیل “شرایط پیش بینی نگردیده” از نمایش های خانگی اخیر خودداری کرده اند ، که در گذشته به عوارض COVID اشاره می کرد ، به این معنی که ممکن است دوره آنها خاموش باگردید.)

پیش بینی ها

بازگشت مرد: بکی لینچ یکی از بزرگترین ستاره های WWE قبل از ترک شرکت برای داشتن اولین فرزندش (mazel tov!) بود. این ۱۵ ماه پیش بود ، پس از نمایش سال گذشته پول در بانک . لینچ با بازپرداخت مزاحم ، سرنخ هایی در مورد دستمزد بازدیدهای اخیر توییت کرده و در تبلیغات اخیر از او در صفحه نمایش نام برده گردیده است. فراتر از آن ، SummerSlam بیش از ۴۰،۰۰۰ طرفدار خواهد داشت – چه زمانی بهتر است که او را برگردانید؟ من بی صبرانه منتظر موسیقی پاپ هستم.

مسابقه گلدبرگ تلخ خواهد بود: شاید این جسورانه ترین پیش بینی ها نباگردید ، اما باید گفت. گلدبرگ با یک شوک به WWE بازگشت ، براک لزنر را در Survivor Series 2016 شکست داد. تماشای او در سرتاسر آن برنامه بسیار سرگرم کننده بود ، که در یک مسابقه عالی در رسلمنیا ۳۳ به اوج خود رسید. از آن زمان به بعد ، روند نزولی بوده است ، زیرا مسابقات گلدبرگ با همان فرمول اجرا گردیده است. او نیزه می دهد ، نیزه می دهد ، پایان حریف خود را می گیرد ، نیزه می دهد ، شاید یک چکش و سپس ما به پایان می رسیم. مسابقه او با درو مک اینتایر در رویال رامبل کم بود .

نیکی A.S.H. عنوان خود را حفظ می کند: و سپس آن را شب بعد در Raw از دست می دهد.

کارت بازی

کارت مسابقه زیر ممکن است ناقص باگردید و با اعلام مسابقات جدید به روز می شود.

 • مسابقات جهانی: رومن فرمانروایی می کند (ج) در برابر جان سینا.
 • قهرمانی WWE: بابی لشلی در مقابل گلدبرگ.
 • Edge در مقابل ست رولینز.
 • مسابقات قهرمانی زنان SmackDown: ساشا بنکس در مقابل بیانکا بلیر .
 • مسابقات قهرمانی ایالات متحده: شیمس در مقابل دامین پریست.
 • نیکی A.S.H. در مقابل شارلوت فلیر در مقابل رئال ریپلی.
 • مسابقات قهرمانی تیم برچسب SmackDown: Usos در مقابل Mysterios.
 • درو مک اینتایر در مقابل جیندر محل.

نحوه تماشای: طاووس ، شبکه WWE

همانطور که احتمالاً تا کنون می دانید ، طاووس خانه جدید حقوق و دستمزد نمایش WWE است. شبکه WWE در اصل به سرویس پخش NBC's Peacock مهاجرت کرده است و در آنجا شما می توانید SummerSlam 2021 را تماشا کنید. طاووس دارای سه طبقه است: رایگان ، Premium و Premium Plus. برای تماشای محتوای WWE ، به اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که شما ۵ دلار در ماه ، کمتر از ۱۰ دلار برای WWE Network ، به شما تعلق می گیرد.

اگر خارج از ایالات متحده هستید ، طبق معمول SummerSlam 2021 را در شبکه WWE تماشا خواهید کرد.

زمان شروع

SummerSlam در ورزشگاه Allegiant لاس وگاس روز شنبه ۲۱ اوت برگزار می شود. (بله ، شما درست خواندید ، شنبه .) برای کسانی که بلیط مستقیم ندارند ، شروع می شود در ۵ عصر PT/8 بعد از ظهر ET . طرفداران درگیر در حوضچه باید تا دیروقت بیدار بمانند ، زیرا نمایش از ساعت ۱ بامداد به وقت انگلستان شروع می شود. در استرالیا ، SummerSlam در ساعت ۱۰ صبح AEST روز یکشنبه آغاز می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت