فورد در پاسخ به شکایت به دنبال علائم تجاری جنرال موتورز کروز و سوپر کروز می رود

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

جنرال موتورز نگران است که فناوری BlueCruise فورد ممکن است خریداران را در SuperCruise خود گیج و عصبی کند.


فورد

به نظر می رسد چیزهای کمی وجود دارد که شرکت های بزرگ بیشتر از درگیری با سایر شرکت های بزرگ بر سر مالکیت معنوی دوست دارند ، و شکایت اخیر GM علیه فورد به دلیل استفاده از نام BlueCruise برای هندزفری جدید آن دستیار رانندگی یک مثال عالی برای آن است. طبق گزارشی که هفته گذشته توسط Automotive News منتشر گردید ، فورد تصمیم دارد با اقدامات قانونی خود به GM ضربه بزند.

به طور خاص ، فورد از اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده درخواست می کند تا علائم تجاری GM را برای عبارات لغو کند. ” Cruise “و” Super Cruise “، که معتقد است هرگز نباید از ابتدا ثبت گردیده باگردید. جنرال موتورز فکر می کند فناوری فورد نسبت به سیستم خود پایین تر است و ممکن است مشتریان این دو سیستم را با هم قاطی کرده و فکر کنند Super Cruise اگر BlueCruise را دوست ندارند بد است. سوپراسپرت ها به SUV ها تحویل سه شنبه و پنجشنبه.

Super Cruise GM در سال ۲۰۱۶ با سدان کادیلاک CT6 شروع به کار کرد و از آن زمان تا کنون در توسعه مداوم بوده است. در حال حاضر بدون شک در زمینه رانندگی بدون دست صحبت می شود ، به دلیل سیستم نظارت بر راننده.

فورد قصد دارد BlueCruise (یا هر چیزی که در صورت از دست دادن آن نامیده می شود) بعداً در سال ۲۰۲۱ بر روی وانت F-150 و Mustang Mach-E EV ].

ما از فورد نظر خواستیم اما در زمان انتشار به موقع آن را نشنیدیم.

 http: //www.cnet .com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

سوپر کروز پیشرفته: فوق العاده است



۴:۵۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت