دنباله Dune شخصیت زندایا را قهرمان داستان می کند

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 dune-zendaya

زندایا در Dune: قسمت اول.


Warner Bros.

همه چیز که به نقشه دنیس ویلنوو می رود ، Dune دنباله ای خواهد داشت. اولین قسمت اقتباسی جدید از رمان های علمی تخیلی فرانک هربرت در اکتبر روی پرده سینماها و HBO Max می رود. اگر دنباله چراغ سبز شود ، بر شخصیت زندایا به عنوان چانی به عنوان قهرمان اصلی تمرکز می کند ، کارگردان تأیید می کند.

“مفتخرم که دو استعداد (۱۹۴۵۹۰۳۳) بسیار انفجاری را روی صفحه نمایش دهم ، و من ویلنوو در مصاحبه اخیر خود (از طریق IGN) گفت: “من نمی توانم منتظر بمانم تا قسمت دوم Dune فیلمبرداری شود تا آنها دوباره به هم برسند.” “می دانید که در فصل بعدی زندایا قهرمان داستان خواهد بود.” یکی از اعضای یک خانواده اشرافی در سیاره Caladan. یک روز ، پدرش دوک لتو آتریدس (اسکار ایزاک) نقش نظارت بر سیاره بیابانی آراکیس ، که در غیر این صورت به عنوان دون شناخته می شود را می پذیرد. این خطرناک ترین سیاره جهان است ، جایی که منبع ارزشمندی به نام ادویه با آن مبارزه می شود.

در قسمت اول ، زندایا نقش چانی را بازی می کند ، زنی مرموز با چشمان آبی درخشان که در رویاهای پل ظاهر می شود. او در سیاره Arrakis ، بخشی از قبایل بومی فرمن زندگی می کند.

ویلنوو برای پوشش دو قسمت “پیچیده” فرانک هربرت برنامه ریزی کرده بود. در ماه جولای ، برادران وارنر ۱۰ دقیقه اول را در نمایش رویدادهای ویژه IMAX با عنوان لوگوی عنوان Dune: Part One نشان داد.

“ویلنوو گفت:” من نمی خواهم این اقتباس از کتاب را با یک فیلم واحد انجام دهم. ” آوریل “جهان بسیار پیچیده است. این دنیایی است که قدرت خود را در جزئیات به کار می گیرد.” HBO Max به عنوان مسئله مطرح می شود.

“Warner Bros.” ویلنوو در قطعه ای از ورایتی ، که در دسامبر گذشته منتشر گردید ، نوشت: بازگشت ناگهانی از خانه میراث برای فیلمسازان به دوره جدید بی توجهی کامل خط مشی واضحی را برای من ترسیم می کند.


مشاهده همه عکس ها

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت