هولو: ۱۰ فیلم برتر این هفته برای دیدن

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 webrokeupfeat

We Broke Up ستاره های Aya Cash و William Jackson Harper.


Vertical Entertainment

ابتدا این هفته در Hulu ، The Skeleton Twins (2014) را امتحان کنید. این کمدی-درام ، با بازی بیل هادر و کریستن ویگ ، خواهران و برادران بیگانه ای را تجربه می کند که دقیقاً در همان روز از تجربه نزدیک به مرگ رنج می برند. این امر این زوج را به هم نزدیک می کند و آنها می آموزند که رابطه آنها ممکن است کلیدی برای تغییر زندگی هر یک از آنها باگردید. دوقلوهای اسکلتی سه شنبه می رسند.

چهارشنبه ، توطئه ماری جوانا (۲۰۲۱) از راه می رسد. این درام که در دهه ۷۰ رخ می دهد ، گروهی از زنان جوان را دنبال می کند که در یک آزمایش ۹۸ روزه به دنبال بررسی اثرات ماری جوانا بر زنان هستند. توجه داشته باشید که فیلم بر اساس یک داستان واقعی با واکنش متفاوتی روبرو گردید ، ۵۰٪ در Rotten Tomatoes.

در همان روز فیلم Unsane (استیون سودربرگ) (۲۰۱۸) می آید. کلر فوی Crown's Crown's Claire Foy نقش یک زن جوان را دارد که به طور غیر ارادی متعهد به یک موسسه روانی است. سرانجام او می پرسد که آیا آن م mentalسسه روانی واقعی است یا نه. دیوانه کننده تر از این چیست؟ این وحشت روانشناختی به طور کامل در iPhone 7 Plus فیلمبرداری گردید.

چند فیلم پنجشنبه وارد می شود: درام بلوغ Beat Beat (2020) و درام بوکس Jungleland (2019). سرانجام ، شنبه می شویم We Broke Up (2021) ، یک درام با بازی Aya Cash The Boys و ویلیام جکسون هارپر از The Good Place. داستان فیلم درباره زوجی است که چند روز قبل از شرکت در مراسم عروسی از هم جدا می شوند ، اما به امید اطمینان از یک رویداد روان وانمود می کنند که هنوز در کنار هم هستند. عاشقانه مستقل AWOL (2016) ؛ مستندهای Homeroom (2021) ، The Force (2017) و The Waiting Room (2012) ؛ هیجان انگیز-مهیج (۲۰۲۱) ؛ جنایی-مهیج The Virtuoso (2021)؛ و فیلم بزرگسالان جوان The Hate U Give (2018). اگر هیچ یک از این گزینه ها دلخواه شما نیست ، لیست بهترین نسخه های اصلی Hulu را در زیر مشاهده کنید. هر آنچه برای ثبت نام در Hulu باید بدانید

بهترین فیلم های اصلی Hulu

مستند

Thriller

هولو

سارا پالسون سال بزرگی را سپری کرد ، بازی در فیلم America America ، Ratched and now Run ، یک تریلر از Aneesh Chaganty (اولین کارگردانی عالی او را جستجو کنید). در اجرا ، پلسون نقش دایان شرمن را بازی می کند ، مادری که مراقب دخترش کلوئه (کایرا آلن) است که از ویلچر استفاده می کند. اما رابطه مادر و دختر آنها بیش از آنچه به نظر می رسد نگران کننده است. اسیر تعلیق ، رمز و راز و وحشت باشید زیرا دایان والدین هلیکوپتر را به سطح جدیدی می رساند.

وحشت

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت