تأیید هویت Tinder به شما امکان می دهد ثابت کنید که همان هستید که می گویید

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tinder.png

Tinder

دوستیابی آنلاین عادی جدید گردیده است ، اما این بدان معنا نیست که همیشه بی خطر است. برای راحتی بیشتر ، Tinder در حال تأیید شناسه برای کاربران خود در سراسر جهان است. این ویژگی همانطور است که به نظر می رسد: کاربران Tinder می توانند از شناسه دولتی یا سایر مدارک رسمی استفاده کنند تا نشان دهند که قطعاً همان هایی هستند که می گویند در برنامه هستند.

Tinder می گوید این ویژگی ، که برای اولین بار در ژاپن در سال ۲۰۱۹ راه اندازی گردید ، در “سه ماهه آینده” در سراسر جهان منتشر می شود و “به صورت داوطلبانه” آغاز می شود ، مگر در کشورهایی که چنین ویژگی ای از نظر قانون مجاز است. Tinder قبلاً از ویژگی تأیید عکس استفاده می کند ، که در آن کاربران جدید مجموعه ای از ژست ها را به دوربین سلفی می زنند تا الگوریتم برنامه بتواند ببیند شما فردی هستید که خود را در عکس های نمایه خود نشان می دهید.

به گفته استمفورد ، دوستیابی آنلاین برجسته ترین راه ملاقات شرکای جدید است. تحقیقات دانشگاه نشان داد که ۳۹ درصد از زوج های جدید از طریق بسترهای دوستیابی آنلاین ملاقات می کنند. با این حال کلاهبرداری و خطر غیر معمول نیست. طبق گزارش PEW Research ، از هر پنج زن جوان یک نفر از طریق بسترهای آنلاین مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت ، در حالی که FTC اعلام کرد بیش از ۳۰۰ میلیون دلار از طریق کلاهبرداری های دوستیابی آنلاین در سال ۲۰۲۰ از بین رفته است. به سایر موارد شامل راهنمای زیستی است که به کاربران درباره محتوایی که ممکن است برای مشخصات نمایه آنها نامناسب باگردید (مانند شماره تلفن آنها) ، هگردیدار مسافرتی ، که به کاربران LGBQT+ اجازه می دهد هنگام سفر به جوامع غیر دوست ، مشخصات خود را پنهان کنند ، و آیا مطمئن هستید؟ پنجره ای که کاربران را در پیامی که قرار است ارسال کنند به محتوای توهین آمیز هگردیدار می دهد.

“ما می دانیم که در بسیاری از نقاط جهان و در جوامع سنتی حاشیه نشین ، مردم ممکن است دلایل قانع کننده ای داشته باشند که نمی توانند یا نمی خواهید هویت واقعی خود را با یک پلت فرم آنلاین به اشتراک بگذارید. ” “ایجاد یک راه حل واقعاً عادلانه برای تأیید هویت یک پروژه ایمنی چالش برانگیز ، اما حیاتی است و ما به دنبال اجتماعات و متخصصان خود هستیم تا به رویکرد ما کمک کنند.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت