تقویت کننده کروناویروس: آمریکایی ها می توانند دوز واکسن اضافی را تا اواسط سپتامبر دریافت کنند

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1234718389

انتظار می رود در روزهای آینده ، دولت بایدن اعلام کند که آمریکایی ها باید واکسن تقویت کننده واکسن دریافت کنند.


گتی
بر اساس گزارشی که روز دوشنبه در نیویورک تایمز منتشر گردید ،

آمریکایی ها ممکن است بتوانند تا پایان ماه سپتامبر عکس های تقویت کننده کروناویروس دریافت کنند. دولت بایدن “تصمیم گرفته است که اکثر آمریکایی ها باید هشت ماه پس از اتمام واکسیناسیون اولیه ، واکسن تقویت کننده کرونا را تزریق کنند.”

مقامات دولتی به تایمز گفتند که این تصمیم هنوز به صورت عمومی اعلام نگردیده است اما می تواند در اوایل این هفته اعلام شود ، زیرا تقویت کننده ها تا اواسط ماه سپتامبر شروع به کار می کنند.

واکسن ها م mostثرترین راه برای محافظت در برابر بیماری های گردیدید ، بستری گردیدن در بیمارستان و مرگ هستند ، اما نگرانی های فزاینده ای در مورد نوع دلتا بسیار قابل انتقال وجود دارد. دلتا شاهد افزایش عفونت های واکسینه گردیده در افراد واکسینه گردیده است و شواهد نشان می دهد که ممکن است اثر واکسن ها را کاهش دهد. ظهور این نوع باعث ایجاد تحرک بیشتر برای افراد آسیب پذیر دوز اضافی واکسن های Pfizer و mRNA مدرن گردیده است.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در ۱۲ اوت عکسهای تقویت کننده را برای افراد دارای نقص ایمنی تأیید کرد. CDC در حال حاضر دوزهای اضافی یا تزریق تقویت کننده را برای سایر افراد توصیه نمی کند. FDA باید قبل از اینکه عکس ها در دسترس عموم قرار گیرد ، یک استراتژی دوز اضافی را تأیید کند. به احتمال زیاد اولین تقویت کننده ها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ، سالمندان و ساکنان خانه های سالمندان تجویز می شود.

در حالی که ایالات متحده در حال آماده گردیدن برای ارائه دوزهای اضافی به مردم است ، تنها بیش از ۱ people از افرادی که در کشورهای کم درآمد زندگی می کنند حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده است. اسرائیل در حال حاضر کمپین شلیک های تقویت کننده خود را آغاز کرده است و دوزهای اضافی به افراد ۶۰ سال به بالا داده است.

در اوایل ماه آگوست ، تدروس آدهانوم گبریسوس ، مدیرکل سازمان بهداشت جهانی ، خواستار “توقف” در جهت تقویت تقویت کننده ها در کشورهای ثروتمند تا “حداقل تا پایان ماه سپتامبر” گردید و خواستار این گردید که اکثریت عرضه واکسن به پایین برسد. کشورهای درآمد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت