جلد مینیمالیستی Citizen Kane از Criterion توسط علاقه مندان به فیلم تیز شد

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این طرح جلد Citizen Kane تفرقه افکن است.


مجموعه معیارها

درام شهروند کین اورسن ولز در سال ۱۹۴۱ ، بزرگترین فیلمی است که تا کنون ساخته گردیده است. اگر شما مسئول طراحی جلد جدید برای کلاسیک هستید ، چگونه می توانید به آن برسید؟ شاید شما یک “K” بزرگ روی زمینه مشکی بگذارید و آن را تمام گردیده بنامید. به جلد مینیمالیستی دارای یک “K” پررنگ است و چیز دیگری ندارد. از روز دوشنبه که جلد فاش گردید ، ساکنان توییتر از Criterion به طور جدی تمسخر می کردند.

“یکی از کاربران توییتر می گوید:” جلد معیار برای همشهری کین زیباست ، “ ، که جلد را با جعبه ای از سریال K ویژه Kellogg مقایسه کرد ، که در واقع بسیار رنگارنگتر از برداشت دقیق Criterion در مورد یازدهمین حرف الفبای مدرن انگلیسی است. محتوای صریح “برچسب هگردیدار روی جلد و گفت:” شهروند کین اورسن ولز آلبوم سال است. آن را از Criterion Records پاییز امسال “با چند ایموجی آتش برای تأکید ببینید.

جلد ممکن است به یک لوازم جانبی ضروری برای طرفداران بیس بال تبدیل شود. “من و پسرها ملاک شهروند کین خود را به پارک می بریم و بعد از هر ضربه یک نفر را بالا می بریم.” برای کسانی از شما که بیسبال را دنبال نمی کنید ، “K” مخفف کلمه ضربه ای است. ۱۹۶۵۹۰۰۸] با همین روحیه ، یک کاربر توییتر به نام چاد آئوسومینگتون با طراحی مجدد با عصا پیشنهاد کرد.

همه با نظر موافق در مورد طراحی جلد موافق نبودند. رابرت دنیلز ، منتقد سینما ، دفاع کرد ، در توییتی ، “جلد انتشار Citizen Kane 4K Criterion Collection Collection کامل است. من چیز دیگری در این مورد نخواهم شنید.”

دانیلز توضیح بیشتری داد : “برای من ، سادگی جلد بیانگر قدرت ، نفوذ و دسترسی شهروند کین است. آنها از نظر اندازه بسیار بزرگ هستند ، چرا به چیز دیگری نیاز دارید؟”

معیار فیلم را نام می برد ” خیره کننده ترین اولین ویژگی در تاریخ سینما. ” با توجه به سایت بررسی فیلم Rotten Tomatoes ، Citizen Kane تنها چهارمین فیلم برتر تمام دوران بر اساس نمرات Tomatometer است. یکبار حتی توسط خرس CGI Paddington 2 (حداقل در قلمرو روتن گوجه فرنگی) تحت الشعاع قرار گرفت.

در نهایت ، طراحی جلد فقط پانسمان پنجره است. آنچه واقعاً مهم است آنچه در داخل است. برای Criterion ، این به معنای تفسیرهای صوتی ، مستند بی بی سی ، مصاحبه های بایگانی با بازیگران و بسیاری دیگر از موارد اضافی است که برای ایجاد علاقه مندان به فیلم های کلاسیک طراحی گردیده است.

Criterion's 4K Citizen Kane در ۲۳ نوامبر منتشر می شود. هنوز آن را ندیده اید ، این زمان بسیار خوبی برای وارد کردن انگشتان پا به تاریخ سینما خواهد بود. من قول می دهم معنای “رزبود” را خراب نکنم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت